Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, linaa είπε:

      Υπάρχουν Κ άλλες σελίδες για βραχυχρόνια μίσθωση Κ σε μεσητικα μπορείς να ρωτήσεις. Googlare βραχυχρόνια μίσθωση Κ θα σου βγάλει διάφορα 

      Σ' ευχαριστώ!

      πρίν από 56 λεπτά , Angot είπε:

      εμείς δηλαδή να μην πω τι παίρνουμε ! 😅 μόνο το επίδομα λοχείας κύησης κ 9 μηνο;

      για αλλη μια φορά το επιβεβαίωσα! πραγματικά ! 

       ψάξε στο ίντερνετ έχουν μισθώσεις συγκεκριμένα  για κοντά στο μαιευτήριο!  ίσως βρεις κάτι! σου είπε μέχρι ποτέ σε υπολογίζει; 

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

Μωράκια Φεβρουαρίου 2011


annoula1987

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου,χάθηκα επειδή έχω πάει Χαλκιδική στους γονείς μου!!Επιστρέφω αρχές Αυγούστου!!Αν βρω ευκαιρία,θα κάτσω να σας γράψω!!Φιλάκια πολλά!!!


DTTDm7.png

06.02.2011 Ήρθες καρδιά μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Annoula κάνε και για μένα μια βουτιά!!!

Ετσι όπως το παω φέτος ούτε ένα μπανάκι δε θα αξιωθώ να κάνω...

Εμεις σήμερα ξεκινήσαμε τις στερεες...

Τους πήρα τη κρεμα ρυζαλευρο / βανίλια της νεστλε που είναι χωρίς ζάχαρη, δοκίμασα κι εγώ... αγλυκη είναι.

Λοιπόν, μετά από 1-2 δοκιμασίες με το κουταλάκι... τι είναι αυτό? τι περιεχει και πως το χρησιμοποιούμε, οι μπέμπες μαλλον ενθουσιαστηκαν, αν σκεφτείτε ότι ανοιγαν διαπλατα τα στοματακια τους όταν το εβλεπαν (τις ταιζα ταυτοχρονα) και μετα γλυφοντουσαν κιολας... Τα αδειασαμε τα πιατακια (50 μλ) , αλλα δεν το φαγαμε όλο εμεις... έφαγαν και οι σαλιάρες, τα ρηλαξ, τα πετσετακια μας...:P:p:p

Να δουμε πως θα συνεχίσουμε, ελπίζω το ίδιο καλά...;)


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

Ερημια στο καφέ μας....... Καλέ που ειναι οι υπολοιπες μανούλες του Φλεβάρη??? Διακοπές?:P:p:p

Οπου κι αν ειστε ελπίζω να περνατε τελεια....!!!

Τα δικά μας νέα ειναι ετσι κι έτσι...

Η μια μπουμπου, η μεγαλη τα παει τελεια με την κρεμα, τώρα της δίνω 150 και χωρίς συμπλήρωμα γαλα... Νομίζω ότι και συμπλήρωμα να της εδινα θα το επινε κι αυτό!!!:D

Η μικρουλα ειναι ακόμα στα 100 γρ. κρεμα που δεν τα τελειωνει...Απο τα μισα κιολας του φαγητού δεν ανοιγει πια το στομα, τη ζορίζω για να συνεχίσει και στο τελος μας μένουν και 2-3 κουταλιτσες...

Της δινω και συμπλήρωμα αλλα πίνει ελαχιστο δηλ 50-60μλ...

Ελπίζω σιγα-σιγά να της ανοιξει η ορεξη, εχω αρχίσει να βλέπω με τρομο την ώρα της κρέμας...

Γενικά πίνουν και οι δύο λιγοτερο γαλά από ότι πχ 2-3 βδομάδες πριν... Να φταίει η ζέστη???


H81mp3.png

tt7565672fltt.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 χρόνια μετά...

Μανούλες Φεβρουαρίου 2011 πως είστε?? Τι κάνουν τα παιδάκια σας σε αυτήν την ηλικία?? Εγώ την δικιά μου τη γέννησα 26/02/2011. Άντε να ζωντανέψει λίγο και το δικό μας καφέ... :-)


wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...