Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

προσευχηθείτε μαζί μας..


Recommended Posts

σήμερα μάθαμε ότι ο άντρας μου έχει λέμφωμα...

Δεν έχει κάνει ακόμα βιοψία, οπότε δεν ξέρουμε ούτε τον τύπο της, ούτε το σε τι στάδιο βρίσκεται

Η ψυχολογία μας χάλια.

Προσπαθούμε να είμαστε ψύχραιμοι ο ένας για τον άλλον, αλλά και για τα μικρά μας αγοράκια.

Η καρδιά μου πάει να σπάσει από τη στενοχώρια και η λογική μου δεν μπορεί να το δεχτεί...

Νιώθω μία θηλιά γύρω από το λαιμό μου και τη σκιά του θανάτου πάνω από τα κεφάλια μας

Θέλω να ουρλιάξω από πόνο και απελπισία, αλλά σφίγγομαι να μην κλάψω, να μη με δει ο καλός μου και τα παιδιά

θέλω πίσω τη ζωή μας και την ανεμελιά μας

Να μπορώ να κάνω πάλι όνειρα

Δε θέλω να τον χάσω

Δε θέλω τα παιδιά μου να μεγαλώσουν χωρίς τον μπαμπά τους

Δε θέλω να τον βλέπω μόνο από φωτογραφίες, θέλω να είναι πάντα δίπλα μου

Δεν μπορεί να χαθεί αυτός ο υπέροχος άνθρωπος

Δε θέλω να γεράσω μόνη

Φοβάμαι

Προσευχηθείτε μαζί μου και ας ευχηθούμε όλοι μαζί να συνομωτήσει το σύμπαν και να το ξεπεράσουμε το κακό που μας βρήκε....


think of all the beauty still left around u and BE HAPPY........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλη μου.......

κανε κουραγιο...και προσπαθησε να εισαι δυνατη.

μην προδικαζεις τα πραγμματα ομως,ισως η βιοψια να ειναι αρνητικη.

κι αν ακομα ειναι θετικη.....να εχεις πιστη και ολα θα πανε καλα.

ΟΧΙ δεν θα χασεις τον καλο σου,θα γινει καλα.θα το πιστεψεις και θα γινει!!!!!

Δεν σου μιλαω εκ του ασφαλους....εχω περασει πολλα και με πιστη στον θεο, ΕΚΕΙΝΟΣ μας βοηθησε και μας βοηθαει παντα,ΕΚΕΙΝΟΣ ειναι διπλα μας και μας βοηθαει ολους!

ΕΚΕΙΝΟΣ θα κανει καλα τον καλο σου και μαζι θα μεγαλωσετε και θα καμαρωνετε παιδια και εγγονια.

προσευχομαι μαζι σου!!!!!!!

σου κανω μια ζεστη αγκαλια.

ειμαι διπλα σου!!!!!


r.gif

an1cEXP0cr60000Mjg5ZHw0NTQ4NjY0NWRhfCYjOTI0O3kgYm95cyBpcw.gif

an1cvcAVM0V0000MDAwMDEwN2x8MDAwMDEzZGF8TG92ZQ.gif

Ο Θεος να μας φυλαει.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάρα μου όλη την θετική μας ενέργεια και σκέψη,και από σήμερα στις προσευχές μας....

Έχε ελπίδα και αισιοδοξία.....


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι μου τι είναι αυτά που διαβάζω;;; πραγματικά έχω σοκαριστεί!!!

όχι δε μπορεί! θα τον έχετε πάντα το μπαμπά σας μαζί σας! θα ναι κάτι λάθος, κάτι περαστικό, γμτ δε μπορεί!

εύχομαι ολόψυχα να μη σκιάσει τίποτα τη πανέμορφη οικογένειά σου!!!

και να ξαναγυρίσει η ευτυχία και η ανεμελιά η δική σου και των κούκλων σου!!! για πάντα!

έχεις την αμέριστη συμπαράσταση μας!

Link to comment
Share on other sites

Μαρία την άλλη βδομάδα θα πάω στην Τήνο, στην Παναγία, για το τάμα μου για την κόρη μου! Θα προσευχηθώ για σένα και αν θες στείλε μου το όνομα του άντρα σου με π.μ. να το γράψω σε χαρτάκι για να το διαβάσουν στην εκκλησία...

Μη σε πιάνει πανικός, πιθανότατα θα είναι κάτι αντιμετωπίσιμο...

Πολύ στενοχωρήθηκα κορίτσι μου που είσαι έτσι... Πραγματικά πρέπει να μείνεις ψύχραιμη... Σε πόσο καιρό θα έχετε μια σαφέστερη εικόνα;

Link to comment
Share on other sites

Ευχομαι απο τα βάθη της ψυχης μου να βγει νικητης απο την περιπέτεια αυτη!

Να εισαι αισιόδοξη μα και δυνατη. Για σενα, για εκεινον για τα παιδιά σας!

Μια ζεστη αγκαλια και απο εμένα!


cEyXp3.png

q61sp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι ολα να πανε καλα, το ευχομαι μεσα απο την ψυχη μου. Παντως επειδη δυο κοντινα μου ατομα εχουν περασει λεμφωμα, να ξερεις οτι σε γενικες γραμμες ειναι αντιμετωπισιμο και θεραπευσιμο. Ταλαιπωρηθηκαν για κανα δυο χρονια και οι δυο αλλα τελικα τωρα ειναι υγιεις και οι δυο! Θετικη σκεψη και ολες οι προσευχες για τον ανθρωπο σου!


ΝΙΚΟΛΑΣ...15-03-2009....ΕΙΣΑΙ Η ΖΩΗ ΜΑΣ!!!

ΜΠΕΜΠΗΣ...19-11-2011...ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΞΕΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μαράκι,

ΠΡΕΠΕΙ να σταθείς δυνατή ! Πάρε δύναμη από τα παιδάκια σας και στήριξε τον άντρα σου σε αυτή την δύσκολη φάση... Θα γίνει καλά κούκλα μου. Πίστεψέ το και μην φοβάσαι !

Μην αφήνεις μαύρες σκέψεις να σε πανικοβάλλουν. Σκέψου θετικά-θετικά-θετικά, προσευχήσου ! Περιμένετε να γίνει η βιοψία και από εκεί κι έπειτα θα σας καθοδηγήσουν οι γιατροί πώς πρέπει να κινηθείτε...

Μην το βάζεις κάτω κούκλα μου. Μια αγκαλιά κι από εμάς !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...