Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      σαν να ειχα δει οτι εχεις

      μπορει να υπαρχει καποιο μικρο θεματακι,κ απλα να ησασταν πιο τυχεροι στο πρωτο

      συζητησε το με τον γιατρο σου,μετα απο δυο βιοχημικες δ ειναι κακο να κανετε καποιους βασικους ελεγχους.εφοσον το θελετε κ εσεις

      ενα σπερμοδιαγραμμα αρχικα. καποιες ορμονικες εσυ

      τα ουτρο ειναι για προγεστερονη.οποτε κ να ειχες θεμα λογικα θα το καλυψαν

      ευχομαι ολα να πανε καλα!

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

Γέννησε η Μαρία!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Γέννησε η Μαρία-Ελπίδα.

maria-elpida

image.php?u=27078&dateline=1306074573

Μαρία μου να σου ζήσει το αγγελούδι που έφερες στη ζωή σήμερα, να είναι πάντα ευτυχισμένη η κορούλα σας, να την καμαρώνετε και να σας κάνει πάντα περήφανους. Να είσαι κι εσύ σιδερένια και καλό σαραντισμό.

Μια μαντινάδα για την κορούλα σου:

Οταν σε γέννα η μανά σου όλα τα δεντρα ανθουσαν

και τα πουλακια στα κλαδιά εγλυκολαηδουσαν.

Και μία για σένα Μαρία:

Ποιός θα σε δει και δε θα πει λόγια καλά για σένα

και δε θα πει και ποιά 'τανε η μάνα που σε γέννα

Τα φιλιά μου σε σένα και στα πατουσάκια του μωρού.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σου ζήσει Μαράκι μας! Γερή και καλότυχη να είναι. Θα πλέετε σε πελάγη ευτυχίας με το σύζυγό σου φαντάζομαι...

Αλήθεια, σε ποιον μοιάζει;χαχαχα.


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites

καλημερααααααααααααααααα,Μαρακιιιιιιιιιιιιι να σας ζησει η καραμελιτσα σας,να ναι παντα γερη,τυχερη κ ευτυχισμενη κ να κανει τους γονεις της εντελως χαζοχαρουμενους χιχιχχιχιχιχιιι!!!

κοριτσακι μου καλη επιστροφη,πλεον εισαι μανουλααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μαράκι να σας ζήσει!!!!

Μανουλίτσα, κανε μια γλυκειά αγκαλίτσα την καραμελίτσα σου κι από εμάς!

Εύχομαι να είναι πάντοτε γερή, τυχερή και ευτυχισμένη και να την καμαρώσετε όπως επιθυμείτε!

Καλό σαραντισμό και περιμένουμε νέα σου!!!!!


line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

4Suap3.png

line_flow1_beg_girl_time_1217304000_text_c720ecf0eff5ecf0dff4f3e120eceff520e5dfede1e9.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

να σας ζήσει, να την χαίρεστε γερή κ ευτυχισμένη!

να είναι όμορφη σαν τη μαμά, όπως την γνωρίσαμε εδώ, οι φίλες της! γλυκιά, ευγενική, καλόκαρδη, αγαπησιάρα!

Μαράκι μου καλό σαραντισμό!

στην οικογένειά σου εύχομαι υγεία κ αγάπη!

να μας βάλεις φωτό της κορούλας σου, κοριτσομάνα!

γουέλκαμ του άουρ μπιούτιφουλ μάμηζ κλαμπ!

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Να σας ζήσει η κοριτσάρα σας...

Πάντα γερή,δυνατή,χαρούμενη και ευτυχισμένη!!!

Με το καλό στο σπιτάκι σας και καλό σαραντισμό...


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σας ευχαριστω ολες απο τα βαθη της καρδιας μου για τις ευχες σας....

ευχομαι και εγω με την σειρα μου να χαιρεστε οικογενεια και παιδια...

με συγκινησατε πολυ και τωρα κλαιω με δακρυα χαρας φυσικα...

δεν μπορω να σας περιγραψω αυτο το θαυμα που ζω μετα απο τρια χρονια αγωνιας και τρελου τρεξιματος για την αποκτηση του πιο ωραιου πραγματος στον κοσμο.....

να κοιτας στα ματια ενα μικρο πλασματακι που δημιουργηθηκε απο πολυ αγαπη και υπομονη...

Ζω σε ενα ροζ ονειρο!!!!

Αλήθεια, σε ποιον μοιάζει;χαχαχα.

μοιαζει σε μενα, εχει τα χειλια μου και το σχημα του προσωπου μου, εχει ομως και τελεια μακρια δακτυλα και χερια και ποδια ιδια με τον μπαμπα της.. ευτυχως να γινει το παιδι ψηλο και δεν θα μεινει στο 1,60 το δικο μου...χαχαχα!!

ειναι ενας αγγελος........... δεν εχω δει ομορφοτερο (κουκουβα..)

καλημερααααααααααααααααα,Μαρακιιιιιιιιιιιιι να σας ζησει η καραμελιτσα σας,να ναι παντα γερη,τυχερη κ ευτυχισμενη κ να κανει τους γονεις της εντελως χαζοχαρουμενους χιχιχχιχιχιχιιι!!!

κοριτσακι μου καλη επιστροφη,πλεον εισαι μανουλααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!

Αννουλα μου μεσα απο την ψυχη μου, σου ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη που θα ανακοινωθει εδω μεσα να ειναι η δικη σου και συντομα....

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολες απο τα βαθη της καρδιας μου για τις ευχες σας....

ευχομαι και εγω με την σειρα μου να χαιρεστε οικογενεια και παιδια...

με συγκινησατε πολυ και τωρα κλαιω με δακρυα χαρας φυσικα...

δεν μπορω να σας περιγραψω αυτο το θαυμα που ζω μετα απο τρια χρονια αγωνιας και τρελου τρεξιματος για την αποκτηση του πιο ωραιου πραγματος στον κοσμο.....

να κοιτας στα ματια ενα μικρο πλασματακι που δημιουργηθηκε απο πολυ αγαπη και υπομονη...

Ζω σε ενα ροζ ονειρο!!!!

μοιαζει σε μενα, εχει τα χειλια μου και το σχημα του προσωπου μου, εχει ομως και τελεια μακρια δακτυλα και χερια και ποδια ιδια με τον μπαμπα της.. ευτυχως να γινει το παιδι ψηλο και δεν θα μεινει στο 1,60 το δικο μου...χαχαχα!!

ειναι ενας αγγελος........... δεν εχω δει ομορφοτερο (κουκουβα..)

Αννουλα μου μεσα απο την ψυχη μου, σου ευχομαι η επομενη εγκυμοσυνη που θα ανακοινωθει εδω μεσα να ειναι η δικη σου και συντομα....

αχ βρε Μαρακι κ εσυ μας συγκινεις με τα καλα σου λογια...πραγματικα κ εγω κλαιω....κ αντε εσενα ειναι και οι ορμονες εμενα τι ειναι :rolleyes::rolleyes::rolleyes: χαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρακι μου να σας ζησει η μπεμπουλααααααα.....να ειναι γερη και καλοτυχη στην ζωη της παντα

και συ παντα μια ευτυχισμενη μανουλα!!!!!

Μπορει να μην τα λεγαμε αλλα απο την αρχη θυμαμαι την ιστορια σου και απο το παρεντς διπλα και οταν σε πετυχαινα καπου και εβλεπα οτι ολα πανε καλα χαιρομουν για εσενα λες και εισαι δικος μου ανθρωπος!!!

Φιλακια πολλα καλη μου....και παλι να σου ζησει...

:D:D:D


CIUyp2.png

Χρηστάκη μου σε αγαπάω......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...