Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Οι ιδιωτικοί είναι πιο ελαστικοί στο θέμα της πάνας και πραγματικά πολύ βοηθητικοί στο να την κόψουν τα παιδιά με ήπιους τρόπους! Οι δικοί μας τουλάχιστον ήταν πολύ βοηθητικοί (αλλάξαμε για πρακτικούς λόγους στη μέση της χρονιάς) και πάρα πολύ ανεκτικοί στο θέμα αυτό. Συζήτα με τον ιδιωτικό που θες να επιλέξεις και βάλε μόνο ιδιωτικούς αν μπορείς.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μα δε μιλησε κανεις για τους ιδιοκτητες των παιδικων αλλα ουτε και για επιχειρηματιες, μαλλον δε καταλαβες και δε διαβασες καλα... μιλησαμε για το γιο του υπευθυνου που δουλευει στον Εσπα... αλιμονο αν δεν εχει αυτος προσβαση.. στην Ελλαδα ζουμε.

Αν θες να σκέφτεσαι έτσι, δικαίωμά σου. Εγώ πάλι βλέπω έναν υπάλληλο, σαν εκατοντάδες χιλιάδες, του οποίου η σύζυγος προφανώς έχει δικαίωμα αίτησης και προφανώς το εκκαθαριστικό τους θα είναι όμοιο με άλλων εργαζόμενων ζευγαριών...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites

καλημερα

μερικες εδω μεσα ή δεν ξερουν να διαβαζουν ή εχουν καθημερινα ορεξη και αρπαζονται.....

και στο θεμα μας: ξερουμε τι ωρα θα βγουν περιπου οι δομες? θα μας παρει η νυχτα παλι?

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

αν και δεν εχω γραψει, διαβαζω το θεμα και ενα μεγαλο μπραβο σε οσους βοηθουν εδω μεσα...

εχω μια ερωτηση να κανω.

ο μικρος μου δεν εχει κοψει ακομη τις πανες. δεν μιλαμε, καναμε και μια επεμβαση στο πουλακι μας και μας πηγε πισω ολο αυτο

εννοειται οτι θα ξεκινησω προσπαθειες εντατικα απο δω και περα. αλλά αν δεν καταφερουμε να τις κοψουμε και μας παρουν σε καποιον δημοτικο σταθμο ξερω οτι θα μας απορριψουν. μπορω μετα να κανω κατι για να παμε σε καποιον ιδιωτικο απο αυτους που θα εχω δηλωσει;

το να δηλωσω μονο ιδιωτικους ειναι λιγο δυσκολο γιατι εχω μονο εναν στην περιοχη μου και οι αλλοι ειναι σχετικα μακρια, ενω οι δημοτικοι που ειναι κοντα μας θα παρουν και πολλά παιδια....

εχετε καμμια ιδεα τι να κανω;

καλημερα

δηλωσε πρωτα τον ιδιωτικο που απο οτι καταλαβα δεν εχει θεμα πανας. ουτε ο δικος μου την εχει κοψει και δεν το βλεπω συντομα. θα βαλω δημοτικο σταθμο αλλα τελευταιο για να μην εχω θεμα...

Link to comment
Share on other sites

βρε σημερα ειναι 12 του μηνα δεν ειναι?

στο σαιτ λενε πως θα τα αναρτησουν 13, δηλαδη αυριο. Εμεις γιατι περιμενουμε σημερα? Κι αν ειπαν πως θα βγουνε σημερα τοτε μαλλον θα ειναι πολυ αργα γιαυτο εγραψαν 13.

edit

ουπς μαλλον λαθος καταλαβα. τις δομες περιμενουμε σημερα οχι την αιτηση ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε σημερα ειναι 12 του μηνα δεν ειναι?

στο σαιτ λενε πως θα τα αναρτησουν 13, δηλαδη αυριο. Εμεις γιατι περιμενουμε σημερα? Κι αν ειπαν πως θα βγουνε σημερα τοτε μαλλον θα ειναι πολυ αργα γιαυτο εγραψαν 13.

edit

ουπς μαλλον λαθος καταλαβα. τις δομες περιμενουμε σημερα οχι την αιτηση ε?

σωστα σημερα οι δομες. αυριο η αιτηση

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση !!!

το κακο ειναι οτι δεν μαζευω και πολλα μορια.... τελος παντων ας τα κανουμε και ας ελπισουμε να εχουμε τυχη σε ολους τους τομεις :P:p


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω πολυ για την απαντηση !!!

το κακο ειναι οτι δεν μαζευω και πολλα μορια.... τελος παντων ας τα κανουμε και ας ελπισουμε να εχουμε τυχη σε ολους τους τομεις :P:p

αν σκεφτοντουσαν ολες ετσι καμια δεν θα εκανε αιτηση. αφιερωσε λιγο απο τον χρονο σου και κανε την αιτηση. το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα χασεις τιποτα!

και εδω ειμαστε και εμεις για οτι θες;)

Link to comment
Share on other sites

μα εννοειται οτι θα την κανω την αιτηση !!

εχω ηδη συγκεντρωμενα ολα τα χαρτια και αυριο θα κατεβω να κανω την αιτηση γιατι απο δευτερα εχει ο συζυγος αδεια και θα φυγουμε


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ωχ ΧΡΙΣΤΕ ΜΟΥ...ωχ!!!!!!!!!!!ουτε στις πανελλαδικες ετσι...

παντως το πιο χαμηλο σε μορια που ειδα ηταν καπου στα 29...φαντασου!!!!!!!!

115 μορια....μα καλα πως βγαινουν τοσα πολλα...!!!!!!!!!!

την ίδια απορία έχω και εγώ ... πως βγάζουν 90+100+ μόρια ....

αν κάποιος έχει τόσα μόρια, από απλή περιέργεια, ας μου εξηγήσει ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυτα τα τρελλα μορια κι εγω δεν τα καταλαβαινω ρε παιδια

εγω και με την αναπηρια και με την ανεργια ουτε 60 δε μαζευω

αλλα πολλοι κρυβουν απ το εκκαθαριστικο μη νομιζετε

ειδικα οι ελευθεροι επαγγελματιες μπορουν ευκολα να δηλωσουν φτωχοι και πενητες

τεσπα ο καθενας οπως μπορει τι να κανουμε

εμενα δε με νοιαζει τι κανει ο γιος του καθε διευθυντη

τα παιδια μου με νοιαζει πως να τακτοποιησω

τι ωρα αραγε σημερα??????

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν να σας πω για τα μόριά μου!

Ετήσιο δηλωθέν εισόδημα 8.200, με ένα παιδί άρα 25,40 μόρια

Συμμετοχή σε πρόγραμμα ΝΘΕ 40 μόρια

Πλήρης απασχ'οληση αορίστου χρόνου 35 μόρια

Σύνολο 100,4 μόρια.

Δεν παίζει ρόλο πάντα το εισόδημα ωστε να αυξηγθούν τα μοριάσου


V3K5p3.pngZHI9p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...