Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΜΗΤΕΡΩΝ ΓΙΑ ΔΙΔΑΚΤΡΑ ΠΑΙΔΙΚΩΝ ΣΤΑΘΜΩΝ


Recommended Posts

Πάντως είναι πολύ ότι να ʽναι αυτά που ζητάνε σε σχέση με τις ημερομηνίες. Και για την ανεργία του συζύγου γράφει ότι το χαρτί πρέπει να έχει την ίδια ημερομηνία με την αίτηση. Να τρέχουμε σα τους βλάκες την ίδια μέρα για να τα βγάλουμε όλα. Και αυτό που σας λέω το είχα ρωτήσει πέρσι στην Ε.Ε.Τ.Α.Α. και ενώ είχε βγάλει χαρτί από τον ΟΑΕΔ πήγε και ξαναέβγαλε και μετά πήγε και κατέθεσε την αίτηση….


5MwRp3.png6g2Ip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσια ολα τα θελουν επικυρωμενα το γραφει μεσα η αιτηση,,,

και δευτερον καποια κοπελα ηδη το ειπε,,,,για το οικονομικο ετος που ζηταει αποκλειεται να μην εχετε εκκαθαριστικο !!!!

Link to comment
Share on other sites

το εκκαθαριστικο μπορει να ειναι χωρις επικυρωση μονο αν ειναι απο το ταξις - αναγραφεται επανω οτι ισχυει

αν ειναι φωτοτυπια πρεπειο οπωσδηποτε να επικυρωθει

εκτος αν διαθεσετε το πρωτοτυπο σας που σας εχει σταλει

αλλα τετοια χαρτια δεν τα δινουμε οποτε φωτοοτυπια και επικυρωση οπωσδηποτε

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ξερω πολλους που δεν δηλωνουν τα εισοδηματα τους ολα. βασικα δεν δηλωνουν ουτε τα μισα! για μενα το χαμηλο εισοδημα δεν ειναι υποπτο. υποπτο ειναι οταν βλεπω αυτους με το χαμηλο εισοδημα να φευγουν διακοπες, διημερες αποδρασεις, να αγοραζουν νεο αυτοκινητο, να ειναι ντυμενοι μονο με επωνυμα ρουχα κι αλλα τετοια. και ξερω παρα πολλους.....

το κορυφαιο ειναι πως μια απο αυτες με το χαμηλο εισοδημα μου εκανε παραπονο σημερα οτι μια γνωστη της θα κανει αιτηση μεσω εσπα για την κορη της ενω μπορει η δουλεια της να καλυψει μηνιαια 300 ευρω σε παιδικο. θα μας φανε την θεση λεει ετσι...... :shock:

καλα ναι οκ σιγουρα αυτοι ναι,,,,που θα παει πλησιαζει η ωρα τους :tongue::tongue::tongue:

απλα και περσυ ειχα την ιδια συζητηση με καποιες για τα εισιτηρια της εργατικης εστιας ,,,και μεχρι που μου βαλανε χερι που πας εσυ με τα 5000 να κανεις διακοπες???επειδη ειχαμε χαμηλη προπερσυνη δηλωση ,,,,και κανανε επιθεση λες και εκρυβα κατι ,,,και οτι δεν ιεχα δικαιωμα να κανω ουτα καν αιτηση απο ηθικης πλευρας :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

καλα ασχολιαστο θα το αφησω τη κιουρια με το θα μας φναε την θεση!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλα το περιμενα..... εγω το Σαββατο θα στειλω τα χαρτια μου.

θα εχουν πηξει εκει στην ΕΕΤΑΑ...

παντως εγω για απογευματακι το βλεπω. ισως να λενε και πιο αργα οτι θα βγουν για να μην μπουμε ολες μαζι

Γιατί βρε κορίτσια δέχονται και Σάββατο αιτήσεις ?Γιατι αν είναι έτσι μην πληρώνω τσάμπα κούριερ αυριο ,να πεταχτώ το Σάββατο το πρωί να την κανω πρίν την κάνω για λιμάνι.:(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ολα τα θελουν επικυρωμενα το γραφει μεσα η αιτηση,,,

και δευτερον καποια κοπελα ηδη το ειπε,,,,για το οικονομικο ετος που ζηταει αποκλειεται να μην εχετε εκκαθαριστικο !!!!

Γιασεμάκι για να μη ταλαιπωρούμε τζάμπα τα κορίτσια,

Επικυρωμένα θέλει μόνο

την αστυνομική ταυτότητα

για όλα τα άλλα αναφέρει αντίγραφα.

Link to comment
Share on other sites

Γιασεμάκι για να μη ταλαιπωρούμε τζάμπα τα κορίτσια,

Επικυρωμένα θέλει μόνο

την αστυνομική ταυτότητα

για όλα τα άλλα αναφέρει αντίγραφα.

kalamaraki αντιγραφα επικυρωμενα,,,¨δε μπορω να παω με μαι φωτοτυπια απλη της καρτας του αοεδ πχ και σου παραθετω

4 Δικαιολογητικά συμμετοχής

Όλες οι ενδιαφερόμενες, μαζί με την «Αίτηση συμμετοχής – Δήλωσή» τους, θα υποβάλλουν, πρωτότυπα ή σε αντίγραφα επικυρωμένα, τα εξής δικαιολογητικά:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


kalamaraki αντιγραφα επικυρωμενα,,,¨δε μπορω να παω με μαι φωτοτυπια απλη της καρτας του αοεδ πχ και σου παραθετω

4 Δικαιολογητικά συμμετοχής

Όλες οι ενδιαφερόμενες, μαζί με την «Αίτηση συμμετοχής – Δήλωσή» τους, θα υποβάλλουν, πρωτότυπα ή σε αντίγραφα επικυρωμένα, τα εξής δικαιολογητικά:

αππππ παπαπαπα έχεις δίκιο :|

Απλά συγχρόνως χοροπηδούσα γιατί ανακάλυψα πως θα κάνω ως εργαζόμενη την αίτηση μου αντί άνεργης που πίστευα κ τα ματάκια μου βλέπουν αστεράκια

Ταπεινά συγνώμη για την βιασύνη μου, κρίση μου κ ημιμάθεια μου!!:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...