Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Mία Νέα Αρχή... στην Γερμανία;;;


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 687
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν μου αρεσε καθολου η σελιδα,λιγο που διαβασα...εχουν μαθει να παιρνουν τα μαλλια της κεφαλης τους...και τωρα με την κριση ηταν λογικο να γινει και σε αυτους καποια περικοπη...και αυτο τους κακοφαινεται....γιατι?Δεν εχουν μαθει πως ειναι να πεινας....εγω ειμαι με τον ανδρα μου ανεργη εδω και εναν χρονο...ζουσαμε με τα λεφτα απο τον γαμο αλλα πανε και αυτα...ζουμε τωρα στην πεθερα...αν ειναι ας ερθουν εδω οπως ειπαν καποιοι...δεν ειναι εγω θυμοσα πολυ γιατι πραγματικα δεν ξερουν πως ειναι εδω...προτυμω να παιρνω λιγα οπως λενε 900 στο χερι παρα να πεθανουμε στην πεινα η να εξευτελιστουμε τελειος με το να ντυνουν το μωρο μου τα πεθερικα...εσυ εχεις ακομα δουλεια και σκεφτεσαι να φυγεις...ποσο μαλλον εμεις...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου αρεσε καθολου η σελιδα,λιγο που διαβασα...εχουν μαθει να παιρνουν τα μαλλια της κεφαλης τους...και τωρα με την κριση ηταν λογικο να γινει και σε αυτους καποια περικοπη...και αυτο τους κακοφαινεται....γιατι?Δεν εχουν μαθει πως ειναι να πεινας....εγω ειμαι με τον ανδρα μου ανεργη εδω και εναν χρονο...ζουσαμε με τα λεφτα απο τον γαμο αλλα πανε και αυτα...ζουμε τωρα στην πεθερα...αν ειναι ας ερθουν εδω οπως ειπαν καποιοι...δεν ειναι εγω θυμοσα πολυ γιατι πραγματικα δεν ξερουν πως ειναι εδω...προτυμω να παιρνω λιγα οπως λενε 900 στο χερι παρα να πεθανουμε στην πεινα η να εξευτελιστουμε τελειος με το να ντυνουν το μωρο μου τα πεθερικα...εσυ εχεις ακομα δουλεια και σκεφτεσαι να φυγεις...ποσο μαλλον εμεις...

και εμενα κακομαθημενοι μου φανηκαν...τι να πεις!

παντως elzu εχεις πολυ καλες προοπτικες,μην αγχωνεσαι!

εγω σας δειχνω καποια side και εσεις βλεπετε τι σας βοηθαει!

δες και αυτην την σελιδα elzu,μπορει να σου αρεσει καλυτερα

http://www.sozialhilfe24.de/

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η σελιδα ειναι οντως χρησιμη...και μπορεις να βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα...οχι να λεει ο καθενας οτι θελει...επειδη εμαθε να παιρνει 5000...

Μακαρι να βρει ο ανδρας μου ομως δουλεια για να μην χρειαστει να αφησω την μικρη μου.Θα ειναι πολυ δυσκολα...να ειμαι μακρια της...ειναι τωρα 6 μηνων...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αυτη η σελιδα ειναι οντως χρησιμη...και μπορεις να βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα...οχι να λεει ο καθενας οτι θελει...επειδη εμαθε να παιρνει 5000...

Μακαρι να βρει ο ανδρας μου ομως δουλεια για να μην χρειαστει να αφησω την μικρη μου.Θα ειναι πολυ δυσκολα...να ειμαι μακρια της...ειναι τωρα 6 μηνων...

elzu,απο την στιγμη που εισαι γερμανιδα με μωρακι,νομιζω πως εχεις το δικαιωμα να μενεις σπιτι με καποιο επιδωμα...

παντως εχω την αισθηση,πως μονο εμεις τα δυο μας μιλαμε!κανενα κοριτσι αλλο να πει την γνωμη του,δεν υπαρχει?

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω να καταλαβω τιποτα...με βγαζει στα στοιχεια του τει που σπουδασε ο ανδρας μου...αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω εγω για να μου το αναγνωρισουν...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να πιστοποιηθει εδω στην Ελλαδα?Ολα τα χαρτια?Οικογενειακη κατασταση, ληξιαρχικη πραξη γεννησης της μικρης ολα τελος παντων???Ξερω οτι μπορω να παω σε πιστοποιημενο δικηγορο.Απλα δεν ξερω αν πρεπει να παω και στο γερμανικο προξενειο...πωπω πραγματα που δεν ειχα σκεφτει....τα νομιζα απλα αυτα...


K9KBp3.png

glitterfy1081729554D32.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αχ δεν μπορω να καταλαβω τιποτα...με βγαζει στα στοιχεια του τει που σπουδασε ο ανδρας μου...αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω εγω για να μου το αναγνωρισουν...

απλα σου δεινει το status των σπουδων του ανδρα σου!μπες λιγο στο forum που εγραψα,αυτο που δεν σου αρεσε,διοτι ελεγαν μπουρδες.καποια ατομα δωσαν κι'αλλες σελιδες γι'αυτο το θεμα.

περιμενε να σου τις δωσω

http://www.ba-auslandsvermittlung.de/lang_de/nn_2958/DE/Rueckkehrer/Deutschland/Deutschland-Knoten.html__nnn=true

http://www.arbeitsagentur.de/nn_575128/Navigation/Dienststellen/besondere-Dst/ZAV/arbeiten-in-deutschland/DE/bewerben/anerkennung-beruflicher-abschluesse/anerkennung-nav.html

http://ec.europa.eu/ploteus/home.jsp?language=de

Link to comment
Share on other sites

αχ δεν μπορω να καταλαβω τιποτα...με βγαζει στα στοιχεια του τει που σπουδασε ο ανδρας μου...αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι πρεπει να κανω εγω για να μου το αναγνωρισουν...

θελεις να μου πεις σε ποιο τει ηταν,μηπως μμπορω να σε βοηθησω?

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορει να πιστοποιηθει εδω στην Ελλαδα?Ολα τα χαρτια?Οικογενειακη κατασταση, ληξιαρχικη πραξη γεννησης της μικρης ολα τελος παντων???Ξερω οτι μπορω να παω σε πιστοποιημενο δικηγορο.Απλα δεν ξερω αν πρεπει να παω και στο γερμανικο προξενειο...πωπω πραγματα που δεν ειχα σκεφτει....τα νομιζα απλα αυτα...

λοιπον αυτα τα χαρτια που λες,και οτι αλλο απο χαρτουρα εχεις,απολυτηρια λυκειου,πιστοποιητικα γαμου,οικογενειακη κατασταση,γεννησης,οτι σχετικα με εκπαιδευση και σχολες εχεις,θα τα πας σε εναν μεταφραστη.αναγνωρισμενους μεταφραστες,λιστα δηλαδη αναγνωρισμενων μεταφραστων,εχει καθε προξενειο.θα σου τα μεταφρασουν και μετα θα χρειαστει να τα επικυρωσεις κι'ολας απο τον δικηγορικο συλλογο.αν και μπορει να το εχει κανει ηδη ο μεταφραστης αυτο-θα ρωτησεις.

αυτα τα χρειαζεσε σιγουρα για να μπορεσεις να ζητησεις τα επιδωματα απο τις γερμανικες αρχες!

Link to comment
Share on other sites

οτι αφορα τωρα την αναγνωριση της σχολης και των σπουδων του ανδρα σου,αυτο αφορα την γερμανια.θελω να πω,πως αν σκοπευει να δουλεψει πανω σ'αυτο που σπουδασε στην ελλαδα και παει να κανει αιτηση για δουλεια στην γερμανια,μην φαει χ επειδη αυτη δεν θα ξερουν η δεν θα πιστευουν,οτι ειναι ισαξιες σπουδες!να εχει να το αποδειξει και να το υποστηριξει κι'ολας,καταλαβες?

να εχετε τα νωτα σας καλυμενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...