Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Κερδίστε προσκλήσεις για την Μικρόπολις !


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Αγαπητά μέλη

προκειμένου να συμμετάσχετε στον διαγωνισμό για 10 Διπλές προσκλήσεις στην διοργάνωση "Μικρόπολις"

(περισσότερες λεπτομέρειες για την έκθεση δείτε εδώ : http://parentscafe.gr/showthread.php?t=2813 )

mikropolismallNEW.jpg

θα χρειαστεί να δημοσιεύσετε πατώντας "απάντηση" κάτω απο αυτήν την δημοσίευση την λέξη :

ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΣ

καλή επιτυχία σε όλους !!!

Όροι :

  • η ημερομηνία λήξης του διαγωνισμού είναι Δευτέρα 19. Σεπτεμβρίου!

  • Στους νικητές θα αποσταλεί πμ και email με τις οδηγίες παραλαβής της πρόσκλησης
  • Οι νικητές που δεν θα απαντήσουν εντός 48 ωρών στο email που θα τους σταλεί θα χάσουν την πρόσκληση τους και θα προωθηθεί στους επόμενους αναπληρωτές νικητές

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ΜΙΚΡΟΠΟΛΙΣ


cIhqp3.png

9knMp3.png

"TO ΠΑΙΔΙ ΓΕΝΝΙΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ"

Ευτυχισμένος δεν είναι αυτός που έχει ό,τι θέλει,αλλά αυτός που θέλει ό,τι έχει!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...