Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2012


elissavet1988

Recommended Posts

elenitsa περαστικά στο μωράκι σου,κι εσένα δεν έπινε γάλα???σήμερα είπε 90ml!!!είχε και πυρετό πάλι σήμερα αύριο πάμε γιατρό γιατί εκτός απο δόντια με ανησυχεί το κρύωμα-ίωση???θα σας πώ...ερε τί τραβάμε κι αυτά κι εμείς...το 1ο μου είναι θα μάθω σιγά-σιγά;)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Καλημερα κοριτσια!Εμεις μονο αποψε κοιμηθηκαμε ενα 6ωρο σερι...ατιμα δοντια!Εχει δυο κατω και μαλλον βγαινουν τα πανω τωρα...Μου εκλαψε βεβαια γοερα στις 12 και ενω της ειχα βαλει mundisal πριν κοιμηθει,της χωνω μια καλη δοση και απο την αλλη της frezyderm και κοιμηθηκε!Γενικα παντως ειμαστε καθε μα καθε βραδυ με κλαμα αγκαλια να νανουριζω καθε μια ωρα περιπου...

Οσο για το γαλα,μην τρελαινεστε και μην τα παρατησετε.Οταν εβγαζε δοντια η μεγαλη μου κορη μπορει να ειχε φαει ενα αχλαδι ολη μερα!!Μπορει να ειναι λιγο μπουκωμενα,μπορει η θηλη να τρεχει πολυ,εγω μολις τη δω να μπουκωνει αν εχω τη θηλη στο 3,την αλλαζω στο 2 κι ετσι πινει τα 240ml:confused:Η μεγαλη μου κορη ρε παιδια απο 6 μηνων ουτε να το φτυσει το γαλα αλλα δεν τα παρατησα ποτε.Μετα το χρονο εχουμε περισσοτερες επιλογες σε γαλατα,φρεσκο,εβαπορε...τωρα υπομονη απλα μπορει να πιουν με ποτηρακι ειδικο αν δε θελουν το μπιμπερο!Α!Στη μεγαλη θυμαμαι εδινα κρεμα το βραδυ και την εφτιαχνα με το γαλα της επειδη δεν επινε γαλα!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα μανουλες!!χαθηκαμε!τι κανουν τα ζουζουνια?πως παμε απο δοντακια, φαγητακια κ υπνακια???

καλημέρα,μάλλον χαθήκαμε γιατί...πήζουμε :D!!!!είχαμε προβλημα με το φαγητό τώρα με τον υπνο..τί γίνεται βρε κορίτσια???:confused::rolleyes::(

δόντια βγάλαμε 2,ξυπνάμε συνέχεια ..τα γνωστά!πείτε νέα μπας και πάρουμε κουράγιο η μία με την άλλη!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 1 month later...

καλημερα μανουλες!!καλη ανασταση!

τι κανουν τα ζουζουνια σας?εμεις περπαταμε εδω και δυο βδομαδες, κ φυσικα τον κυνηγαμε συνεχεια!εχουμε 6 ωραιοτατα δοντακια, 2 κατω, τεσσερα πανω, κ το μονο μας θεμα ειναι οτι δεν πινουμε νερο!!εσεις πως πατε με τα φαγακια σας?ακομα αλεσμενα?εμεις ναι!! φιλια σε ολες!


3otVp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Καλησπερα κοριτσια! Εχω γραφτει εδω και πολυ καιρο αλλα δν ξερω πως να το χρησιμοποιω αυτο το φορουμ! Ποσο πισω ειμαι πια??? Πιστευω να γραφω σωστα, προς μανουλες που γεννησαν Απριλιο του 2012 ετσι??


oTpap3.png

cHzLp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις


  • 1 month later...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...