Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Καφε Μαρτιος 2012


ΗΛΙΑΝΝΑ 25

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια τι κανετε?χαθηκα αλλα με εναν μπεμπουλη να τρεχει με την δουλεια που σαπιζω στο γραφειο και ενα μωρακι στην κοιλια τα εχω παιξει...Αφηστε που δεν ειχα υπολογιστη για κανα 2βδομαδες ευτυχως τωρα ειμαι λιγο χαλαρη και μπηκα απο την δουλεια...χτες πηγα γιατρο κατα 90%εχω αγορακι :)....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Posted Images

Εγώ επειδή είχα 2 εγκυμοσύνες,δυστυχώς με άσχημη κατάληξη αποφάσισα αυτην την φορά να κρυφτώ όσο μπορώ..ιδίως την πρώτη φορά που έφτασα μέχρι την 23 εβδομάδα ήταν δύσκολο,γύρισα μετά απο ένα μηνα στην δουλειά κ όλοι με ρωτούσαν αν έκανα αγόρι η κορίτσι..Ήταν πολύ δύσκολο..Είμαστε 250 άτομα στην εταιρεία φαντάσου για κανενα 2μηνο να σε ρωτάνε..

Την 2η φορά το είχα πει μόνο στο αφεντικό και όταν το έχασα πάλι μου είπε την επόμενη φορά να μην του πω τίποτα μή τυχόν με ματιάζει αυτός!Μέχρι στιγμής το έχω πει μόνο στην κόρη του κ καναδυο άτομα που δουλεύουν κοντά στο γραφείο μου κ με κατάλαβαν. Το αφεντικό νομίζω πως το έχει καταλάβει αλλά κ αυτος μαλλον φοβαται να μου πει κάτι..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Chrisy και Ηλιαννα καλημερα.να σας πω και εγω δεν το λεω για την εγκυμοσυνη εκτος και αν με ρωτησει καποιος οποτε δεν θα του πω ψεματα.στην πρωτη μου εγκυμοσυνη που φαινοταν πιο πολυ το καταλαβαν νωριτερα.Ηλιαννα αγορακι σουπερ!!!!!!!!!!!!δεν θα ξερουν ποιος να σε πρωτοπροσεξει.

το μπουκωμα συνεχιζει και με ενοχλει.το εχω απο την αρχη της εγκυμοσυνης και με εχει ταραξει.Φοβαμαι και με τα φταρνισματα.Ελπιζω σιγα σιγα να κοπασει


4DNsp2.png

pc2lp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αρετή το μπούκωμα το είχα κ εγώ στην αρχή πιο έντονο,τώρα όχι τόσο..Με το φτέρνισμα κ εγώ είχα τρομάξει..Είναι κ αυτά μέσα στα συμπτώματα τί να κάνουμε..Εμένα τα ούλα μου άρχισαν να ματώνουν αυτην την εβδομάδα κ κάποιες ώρες γίνεται πολύ ενοχλητικό!!

Εχω βρει 2-3 ζακετούλες που είναι η απόλυτη κάλυψη..χαχα Αν δεν τις φοράω η κοιλιά βγάζει μάτι!! Τώρα απλά θεωρούν ότι πάχυνα!Άσε που με αυτά που έχουν γίνει κανείς δεν τολμάει να με ρωτήσει αν είμαι έγκυος..:(

Πιο πολύ το κάνω για τους λόγους που προανέφερα..Αν κάνω πρώτα ο Θεός την Β επιπέδου κ όλα είναι καλά τότε θα βγώ να το φωνάξω!!:D:D:D


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Hλιάννα...αγοράκι,ε;;Super!!!!Χαρέμι από άντρες στο σπίτι,ε?

Χρύσα μου, καλά κάνεις και δεν το λες...με όλα όσα πέρασες, μου ακούγεται απόλυτα φυσιολογικό...αλλά αν από τώρα καλύπτεται με το ζόρι η κοιλίτσα σου, θα μείνει κρυφό μέχρι την Β επιπέδου;:?:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια και καλώς σας βρήκα!!Εύχομαι υγεία και με το καλό να υποδεχτούμε όλα τα μωράκια!!Είμαι κ εγώ μαμά Μαρτίου του 2012 και είμαι τρελά ενθουσιασμένη που θα ξαναζήσω το θαύμα.Όπως είπαν και άλλες κοπέλες μοιάζω όχι σαν να μπήκα στον τέταρτο μήνα αλλά στο μήνα μου(χαχαχα).Στην προηγούμενη εγκυμοσύνη είχα πάρει 21 κιλά.Εως τώρα έχω πάρει 1 κιλό ομώς ποτέ δεν έχασα τα 7 που μου έμειναν από την προηγούμενη,οπότε είμαι σε καραντίνα(κλαψ)..Ελπίζω να βρίσκω χρόνο να τα λέμε διότι με δουλειά,μωρό,σπίτι,εγκυμοσύνη,μεταπτυχιακό και σύζυγο(μην τον ξεχάσω) δεν έχω πολύ ελεύθερο χρόνο.Φιλάκια πολλα μανούλες!!!


S8TRp3.png

EPYqp3.png

Ηλιαννα 25: ΠΗΤ 10/3/2012-ΙΑΣΩ

Chrisy: ΠΗΤ 11/3/2012-ΒΙΟΚΛΙΝΙΚΗ

Aik: ΠΗΤ 11/3/2012

Αmnintas: ΠΗΤ 16/3/2012

Τsipoura: ΠΗΤ 18/03/2012

Vertigo: ΠΗΤ 20/3/2012-ΓΕΝΕΣΙΣ

Rea_1971:ΠΗΤ 21/03/2012 -ΜΗΤΕΡΑ

Chrifili: ΠΗΤ 27/3/2012-ΑΡΕΤΑΙΕΙΟ

Savi: ΠΗΤ 30/3/2012-ΙΑΣΩ

Ioanna_1981: ΠΗΤ 30/3/2012-ΜΗΤΕΡΑ

Aretim: ΠΗΤ 2/4/2012

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω Σαββούλα μου..χαχα

Θα πρέπει να επενδύσω χρήματα πάλι σε ζακετούλες XL!!!

IOANNA_1981 καλωσήρθες στην παρέα μας!Να σου ζήσει κ η κορούλα σου!Απορώ πως τα καταφέρνεις με όλα αυτά!! Χαράς το κουράγιο σου!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ιωάννα μου...με το καλό κι εσύ το μωράκι σου!!!:D

Τι στο καλό;Μόνο εγώ δεν έχω τελικά κοιλιά;;Αν κι εγώ έχω χάσει κιλά λόγω των εμετών...αλλά και πάλι....τέσπα, θα το ξεπεράσω...:)

Ιωάννα...και άλλο μωρό και δουλειά και μεταπτυχιακό;;Χαρά στο κουράγιο σου!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κι απο μενα!

κι εγω πρωτα ο Θεος Μαρτιο θα γεννησω!!

πρωτο μας παιδακι κι ειμαστε οι δυο πολυ χαρουμενοι!!

ευχομαι σε ολες οτι καλυτερο και με το καλο να ερθουν τα μπεμπακια μας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ιωάννα μου...με το καλό κι εσύ το μωράκι σου!!!:D

Τι στο καλό;Μόνο εγώ δεν έχω τελικά κοιλιά;;Αν κι εγώ έχω χάσει κιλά λόγω των εμετών...αλλά και πάλι....τέσπα, θα το ξεπεράσω...:)

Ιωάννα...και άλλο μωρό και δουλειά και μεταπτυχιακό;;Χαρά στο κουράγιο σου!!

πάντως παίζει ρόλο κ το ότι είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη!! Μην αγχώνεσαι!


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites

πάντως παίζει ρόλο κ το ότι είναι η πρώτη σου εγκυμοσύνη!! Μην αγχώνεσαι!

Οκ..θα σταματήσω να το σκέφτομαι...:)

Σορρυ αν σας πρήζωωω...:-(

amnintas...καλώς μας ήρθες!με το καλό κι εσύ!!!

Μόλις έφαγα λίγες πατάτες με κοτοπουλάκι...και νιώθω λες κ έφαγα ολόκληρο ταψί....:cool:

Link to comment
Share on other sites

amnintas Καλώς μας ήρθες κ εσύ!!Μεγαλώνει η παρεούλα μας κ μ'αρέσει πολύ!!

Με το καλό κορίτσι μου να πάρεις το μωράκι σου αγκαλίτσα!! Πότε έχεις ΠΗΤ?

Καλώς σας βρηκα κοριτσια!

16 Μαρτιου!!!

Link to comment
Share on other sites

Οκ..θα σταματήσω να το σκέφτομαι...:)

Σορρυ αν σας πρήζωωω...:-(

amnintas...καλώς μας ήρθες!με το καλό κι εσύ!!!

Μόλις έφαγα λίγες πατάτες με κοτοπουλάκι...και νιώθω λες κ έφαγα ολόκληρο ταψί....:cool:

Δεν μας πρήζεις καθόλου!!

Καλή χώνεψη τώρα.

Κ εγώ πριν λίγο έφαγα μακαρόνια με κεφαλοτύρι..


tb4xp3.png

5qRWp3.pngsBqPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...