Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts

Όπως το είπες πανάκριβα μεταφορικά. Χίλιες φορές το ebay...

Πάντως επειδή έχει τύχει να κάνω σύγκριση σε κάποια αγορά μου, μπορεί τελικά λόγω λίρας και λόγω μεταφορικών να σε συμφέρει να τα αγοράσεις από Ελλάδα (αν βρεις ανάλογα βέβαια) και ας φαίνονται καταρχήν πολύ ακριβότερα.. Προσωπικά την ποικιλία του partydelights δεν την έχω βρει πουθενά..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά σουτιέν για βαρύ στήθος είναι τα Fantasie, τσέκαρε στο ΕΒΑΥ, έχει πολλά. Για το μεγεθολογιο, μπες στο σάιτ τους. Επίσης και εδώ βγάζει συχνά προσφορές.

σε ευχαριστώ πολύ...θα ψαξω σε ebay και για τα lilyette και σκεφτομαι να παραγγείλω κάτι και απο next που τα ζαχαρώνω καιρό τώρα και ο θεος βοηθος..

εγω παντως ενα δοκιμασα χωρις μπανελα (το αποκλειω με μπανελα) και ηταν το λιγοτερο αισχος πανω μου..... σουτιεν αμα δε δοκιμασουμε με δυσκολο στηθος, το βλεπω δυσκολο ιντερνετικα....εδω εχω βρει στο ιντερνετ το ιδιο με αυτο που αγορασα και παλι δε το αποφασιζω!!! τιμη 1/3

εγώ χωρίς μπανέλα δεν μπορώ...δεν το κρατάει..σκεφτομαι για πρωτη φορά να το ρισκάρω και να δω..στην χειρότερη δεν παραγγέλνω ξανά..:mrgreen:

τωρα περιμένω παπουτσάκια που για πρωτη φορά επίσης παρήγγειλα..

αυτό κ αυτό κ αυτό όπου εκμεταλλεύτηκα και την έκπτωση που υπήρχε..μάλλον αύριο θα τα έχω όποτε αν θέλει κάποια θα πω κ εντυπώσεις

Link to comment
Share on other sites

http://www.aldipa.gr/catalog/home.php

σουτιέν για μεγάλο/βαρύ στήθος

Δεν τα αλλάζω με τίποτε. Βρίσκεις τις ίδιες μάρκες από ebay, αν είσαι Αθήνα θα σου έλεγα πήγαινε να δοκιμάσεις.

Κι έχει και πολλά χωρίς μπανέλα για όσες δεν την αντέχουν όπως κι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

χατζικοοοοοο (κ οποια αλλη χρησιμοποιει ξαδελφο)

πειτε κανα μαγαζι καλο κ οικονομικο απο αγγλια που να μη στελνει ελλαδα...

μου εχουν στειλει απο forward2me ενα κωδικο για -25% επειδη εχω γραφτει λεει πολυ καιρο κ δε ψωνισα!!!!!!! κ δελεαζομαι πολυ θα ελεγα........... αλλα ψιλοψωνισα απο τεσκο, ψωνισα κ απο τζιμπορι χειμωνιατικα οποτε καμια ψιλοαγορα θα εκανα ετσι γαι να τους δοκιμασω..........

εχω υποψην φυσικα μαδερ και μαρκς.... καμια αλλη ιδεα?


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://www.aldipa.gr/catalog/home.php

σουτιέν για μεγάλο/βαρύ στήθος

Δεν τα αλλάζω με τίποτε. Βρίσκεις τις ίδιες μάρκες από ebay, αν είσαι Αθήνα θα σου έλεγα πήγαινε να δοκιμάσεις.

Κι έχει και πολλά χωρίς μπανέλα για όσες δεν την αντέχουν όπως κι εγώ.

απο ενα πρόχειρο ψάξιμο δεν βρήκα κατι στο ebay..ελληνικής κατασκευής αν κατάλαβα καλά και πολύ όμορφα κάποια σχέδια..

Link to comment
Share on other sites

Χατζικάκι από εδώ?

WWW.DEBENHAMS.COM

Απο το δεύτερο έχω πάρει παπά, αλλά δεν δεχόταν ελληνική πιστωτική, τουλάχιστον πέρσυ το καλοκαίρι. Τσέκαρέ το αλλιώς θα πρέπει να σου κάνουν πέρσοναλ σόπινγκ.


BOftp3.png PzWNp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

χατζικοοοοοο (κ οποια αλλη χρησιμοποιει ξαδελφο)

πειτε κανα μαγαζι καλο κ οικονομικο απο αγγλια που να μη στελνει ελλαδα...

μου εχουν στειλει απο forward2me ενα κωδικο για -25% επειδη εχω γραφτει λεει πολυ καιρο κ δε ψωνισα!!!!!!! κ δελεαζομαι πολυ θα ελεγα........... αλλα ψιλοψωνισα απο τεσκο, ψωνισα κ απο τζιμπορι χειμωνιατικα οποτε καμια ψιλοαγορα θα εκανα ετσι γαι να τους δοκιμασω..........

εχω υποψην φυσικα μαδερ και μαρκς.... καμια αλλη ιδεα?

Αμα χρησιμοποιησεις την forward2me ενημερωσε μας γιατι μου στειλανε και εμενα κωδικο και το σκεφτομαι:)


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αμα χρησιμοποιησεις την forward2me ενημερωσε μας γιατι μου στειλανε και εμενα κωδικο και το σκεφτομαι:)

-25% κ σενα? να σου πω μου βγαινει πολυ "βαρια" 40 ευρω τα 15 κιλα.... πολυ καλα! δε ξερω τι θα κανω.... καλη περιπτωση ειναι να βρεις ενα ακομη ατομο... αν εχω λεφτα κατα τις αρχες ιουνη θα ψωνιζα.... γιατι η προσφορα ειναι ως τελος ιουνη οποτε να προλαβω να χουν φτασει τα πραγματα.... οσο κ να ναι ισως κατι χρειαστω για τηγεννα κλπ

επι της ευκαιριας αρχες ιουνη θα χει τπτ ιδιαιτερες προσφορες λοντον? αν και ολο προσφορες εχουν πια......

εντιτ τωρα μπηκα στο γκρουπακι τους στο φεισμπουκ κ ολο καλα λογια λενε...... ξ γω οσες φορες μιλησα ηταν ευγενικοι κ κατατοπιστικοι.... γενικως απο επικοινωνια σκιζουν! κ χρησιμοποιουν λεει βασικα dhl....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites

Για ξάδερφο από Αγγλία δείτε και αυτό:

http://www.vertbaudet.co.uk/

Επίσης ένα άλλο σάιτ είχε πολύ ωραία αλλά δε θυμάμαι το όνομα...είχες πάρει εσύ νομίζω χατζικάκι πριν κανά δυο χρόνια....δε θυμάμαι όμως...

Link to comment
Share on other sites

-25% κ σενα? να σου πω μου βγαινει πολυ "βαρια" 40 ευρω τα 15 κιλα.... πολυ καλα! δε ξερω τι θα κανω.... καλη περιπτωση ειναι να βρεις ενα ακομη ατομο... αν εχω λεφτα κατα τις αρχες ιουνη θα ψωνιζα.... γιατι η προσφορα ειναι ως τελος ιουνη οποτε να προλαβω να χουν φτασει τα πραγματα.... οσο κ να ναι ισως κατι χρειαστω για τηγεννα κλπ

επι της ευκαιριας αρχες ιουνη θα χει τπτ ιδιαιτερες προσφορες λοντον? αν και ολο προσφορες εχουν πια......

εντιτ τωρα μπηκα στο γκρουπακι τους στο φεισμπουκ κ ολο καλα λογια λενε...... ξ γω οσες φορες μιλησα ηταν ευγενικοι κ κατατοπιστικοι.... γενικως απο επικοινωνια σκιζουν! κ χρησιμοποιουν λεει βασικα dhl....

Ναι 25% κ σε μενα!!! Σιγουρα ειναι καλη περιπτωση με ενα ακομη ατομο.

Αχ ωραια ειναι αλλα μαλλον θα προλαβουν τα ψωνια μου ολοι αυτοι οι φοροι που θα μας ερθουν ως ονουπω:evil::evil:


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

κοριτσια βρηκα εναν κωδικο εκπτωσης αλλα δεν ξερω αν ισχυει...δοκιμαστε τον

ειναι για το http://www.pharmasee.gr/eshop/index.php?lang=el και βαζοντας το NATURA εχετε εκπτωση 15%


το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

tb_sig_spring.giftt140507.aspx

τα Μαγιόπαιδα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...