Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια πραγματικά θέλω την βοήθεια σας γιατί θα τρελαθώ. Με την γυναίκα μου που έχει Σπω (δεν κάνει ωορρηξία)πριν 4 χρόνια αποφασίσαμε στα 25 να θέλουμε παιδάκι η ιστορία μασ μεγάλη πέσαμε σε γιατρούς άστο καλύτερα που της έδινα φάρμακα για να κάνει ωορρηξία και αποτέλεσμα 0 μέχρι που λέω κάτι δεν πάει καλά. Μόνοι μασ το ψάξαμε με σαλπιγ.. διάφραγμα και πολύποδες. Αλλάζουμε γιατρό και κάνουμε υστεροσκοπηση . Για να μην λέω πολλά 3 φορές υστεροσκοπηση και μετά λέμε τελοσ πάμε εξωσωματική. Κάνουμε εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστη καμία μόνο μοριδια. Αποτελέσμα μηδέν κάναμε τα πάντα από εξετάσεις βρέθηκα με μετάθεση χρωμοσώματος έχασα την γη κάτω από τα πόδια μου . Ξανά εξωσωματική πολλά ωοθυλάκια βλαστοκυστες 5 (3αριστες 2 μμμμ) βάλαμε την Παρασκευή τα δύο μωράκια μασ συναισθήματα πολλά άγχος φόβο για το πότε θα έρθει το παιδάκι μασ σπίτι. Έκανε την βλακεία η γυναίκα μου και έκανε τέστ εχτές το απόγευμα αρνητικό έσκασε έκλαιγε προσπαθούσα να την χαλαρώσω. Λογικό γυναίκα τα τραβάει όλα.  Το άγχος μασ τώρα είναι ότι Παρασκευή έκανε εμβρυομεταφορα Κυριακή πρωί ήθελε καφέ δεν τησ χάλασα χατηρι με προσοχή σιγά σιγά λέτε να μην κάναμε καλά;;; Μετά εγώ θέλω να μην κάνει τίποτε να τα κάνω εγώ εκείνη σήμερα ήθελε να κάνει τον νεροχύτη λέτε να υπάρχει πρόβλημα;; Και το τελευταίο και σημαντικό την ημέρα με την σκόνη είχαμε κόσμο στην βεράντα και έκατσε 3 ώρες έξω και τώρα έχει βήχα αλλά προσπαθεί να μην έχει βήχα για να μην βλάψει τα μωράκια μασ λέτε η σκόνη να τησ έκανε κακό;; Κορίτσια χίλια συγνώμη απλά το άγχος χτυπάει κόκκινο θέλω να τα καταφέρει δεν θέλω να την βλέπω να τα τραβάει όλα αυτά. Εύχομαι σε όλες θετικές χοριακες.

Ιντερνετικοί γονείς εν δράση!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα!

Καλορίζικο το νέο topic!

Ερώτηση: Ετοιμάζω καλαθάκι από iherb και το πεθερικό μου μου ζήτησε να της παραγγείλω κρέμα σώματος ή κάτι ανάλογο για πολύ ξηρό δέρμα. Γενικά έχει δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα από τα ελληνικά φαρμακεία. Καμία πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια:D

Θέλω να αγοράσω φόρμες (παντελονάκια και μπλουζάκια) για τον μικρό για τον χειμώνα καθώς επίσης και πυτζάμες, βαμβακερά.

Έχετε κάποια καλή πρόταση?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ατσα...

Καλησπερα απο εμενα χωρις φοβο και τρομο:):)

Πολυ καλη κινηση... Ευγε στη Φιφιτσα:)

Kalamaraki περαστικα σου!!

εντιτ:ωχ πρεπει να αλλαξω φωτο εδω.

Merci ***

Αντε γιατί γυναίκες είμαστε και δε γίνεται να μιλάμε για ψώνια χωρίς να πούμε και τπτ άλλο!!!

Εν τω μεταξύ έχω ξεσκίσει την κάρτα μου με τον ξάδερφο που έμπλεξα!!! Οι δυνατότητες είναι ατελείωτες!!! Εχω κάτι δημοπρασίες ανοιχτές και αν μου κάτσουν... Σα να κερδισα το λοττο είναι!


rXAJp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσάρες, τι κάνουμε?

Δεν με λέτε...Η διαδικασία με τον ξάδερφο πόσες μέρες χρειάζεται? Ρωτώ για να ετοιμάζω καλάθια:)

Α δώστε και ιδίες από που αλλού μπορούμε να ψωνίσουμε εκτός από mother, marks & spencer, verbaut.


KYvKp2.png

5NmIp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!

Χαζευω Mothercare Αγγλιας, για φορμακια πιο πολυ του μπεμπε μου, τωρα που θα χειμωνιασει. Συμφαιρει να παρω μονο απο ενα μαγαζι με personal shopper ή να βαλω και αλλα; Εχει καμια εμπειρια επι τουτου;;:D


wcBmp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια:D

Θέλω να αγοράσω φόρμες (παντελονάκια και μπλουζάκια) για τον μικρό για τον χειμώνα καθώς επίσης και πυτζάμες, βαμβακερά.

Έχετε κάποια καλή πρόταση?

Για μένα αθάνατα είναι τα Mothercare αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τα Μarks & Spencer

Καλήμερα!!!

Καλαμαράκι θύμησέ μου, αν μπορείς, στις δημοπρασίες είπαμε πως αν λείπουμε βάζουμε το μέγιστο ποσό που μπορούμε να διαθέσουμε, διαφορετικά αν είμαστε σπίτι χτυπάμε 5 δευτερόλεπτα πριν το τέλος;


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!!!!

Χαζευω Mothercare Αγγλιας, για φορμακια πιο πολυ του μπεμπε μου, τωρα που θα χειμωνιασει. Συμφαιρει να παρω μονο απο ενα μαγαζι με personal shopper ή να βαλω και αλλα; Εχει καμια εμπειρια επι τουτου;;:D

Καλημέρα

θα συμφωνήσω με την ταμαρ

μετά από τρια χρονια πια ναι αθανατα των μοδερκερ αλλά επίσης εφάμιλλα των μαρκς τα φορμάκια/εσώρουχα

Για μένα αθάνατα είναι τα Mothercare αλλά έχω ακούσει πολύ καλά λόγια και για τα Μarks & Spencer

Καλήμερα!!!

Καλαμαράκι θύμησέ μου, αν μπορείς, στις δημοπρασίες είπαμε πως αν λείπουμε βάζουμε το μέγιστο ποσό που μπορούμε να διαθέσουμε, διαφορετικά αν είμαστε σπίτι χτυπάμε 5 δευτερόλεπτα πριν το τέλος;

Ακριβως! Ε καλα εγω 5'' πριν δεν εχω χτυπήσει...το λιγοτερο εχω χτυπήσει στα 10 νομιζω ή 12 δευτερολεπτα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια:D

Φυσικά και τα μαδερ είναι κορυφαία;) με αυτά μεγαλώσαμε αλλά στο σιτε που κοίταξα δεν έχει πια ούτε ποικιλία ούτε νούμερα για την ηλικία μας όσον αφορά τα εσώρουχα:(

Ψάχνω για αυτά τα κλασσικά φορμάκια με το μακρύ μανίκι για να είναι η κοιλίτσα του μικρού καλυμένη:rolleyes:

Όσον αφορά M&S πήγα μια βόλτα στο μαγαζί και δεν είχε τίποτα για μας:confused:

Φόρμες δεν είδα καθόλου....:rolleyes::shock:...πουθενά:(

Στο ebay χτύπησα προχτες το μπουφάν που είχα βάλει στο μάτι χρόνια με χτύπημα στο τελευταίο δευτερόλεπτο:rolleyes:...ούτε κατάλαβα πως το έκανα μιας και πρώτη φορά συμμετείχα σε δημοπρασία....όλες τις άλλες φορές αγόραζα με buy it now;)...και το πήρα 80 λίρες φτηνότερα από τα online καταστήματα που το πουλάνε:D

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!

Ταμαρ εαν παρακολουθεις την δημοπρασια κανε bid και στα 5" πατα το commit.

Αρκει να βαλεις το ποσο που εχεις αποφασισει να δωσεις , χθες εχασα μια δημοπρασια ετσι:(

και μετα σκεφτομουν οτι επρεπε να δωσω παραπανω.Γι'αυτο λεω οτι ειναι και τζογος το ebay...

Θα σκασω, ακομη δεν αρχισαν τα σχολεια και κολλησε ιωση.Πυρετο, πονολαιμο και μυξες...

και αυτο που με τρελαινει ακομη περισσοτερο ειναι οτι θα κολλησει ο μικρος... Τι χειμωνα θα περασουμε...σουπερ..


q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τσούπρες! Καλως ήρθα και εγώ. Αν δεν έγραφε το καλαμάρι να δούμε την υπογραφή της, δε θα έπαιρνα χαμπάρι. Δεν είμαι θαμώνας στο καφε.

Το λεπόν, ελπίζω να βλεφαριάσατε αυτό το λινκ απο ebay που έβαλα. Έχει πολύ ωραία πραγματάκια.

Mothercare marks and spencer είναι σούπερ από ποιότητα και δεν παθαίνουν τίποτα.

Αν χρησιμοποιήσεις περσοναλ σοπερ μπορείς να ανοίξεις τα πλοκάμια σου και στα νεξτ και να τα αγοράσει εκείνη γιατί δεν δέχονται ελληνική κάρτα.

Εγώ περιμένω σήμερα να μου φέρει η γειτόνισσα κάτι λίγα μαδερ από τον κουνιάδο της που ζει λοντρα μεριά.

Είμαστε καλυμμένες για χειμώνα, τώρα δε βλέπω να ξαναψωνίζω... εφορία, δεη και μετά έρχονται τα τέλη κυκλοφορίας και τα ασφάλιστρα. Νο μορ σοπινγκ νταρλινγκ...


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...