Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ωραια θα 'ταν να μαζευομασταν και στα Χανια!!! Τι λετε για μπροστα στην Αγορα?

καλησπερα chris83 τωρα εμπενα μεσα για να διοργανωσω τα χανια .( γιατι περιση που το παρακουλουθουσα δεν εειδα κανενα ενδιαφερον απο χανια και πολυ στεναχωρηθηκα ,ετσι δυστασα κ γω και λεω να παω μονη μου...φετος ομως που θηλαζω το μικρο μου γιο ειμαι αποφασιοσμενη πλεον...)και χαρηκα πολυ που ειδα ενδιαφερον εστω και απο ενα...τι λες το διοργανωνουμε μαζι? στην αγορα ειχα σκεφτει κ εγω

λοιπον τι λες ξεκουναμε τισ συντοπιτησες ?πιστευω θα μαζευτουμε αρκετες...εγω εχω ειδη 3 που θα ρθουν και εχουν μωρακια

εγω εχω 2 αγορια ενα που το θηλαζα μεχρι 16 μηνων και ειναι τωρα 23 μηνων και ενα που ειναι 2,5 κ το θηλαζω...θα κανω και δημοσιο θηλασμο δεν εχω προβλημα τι λες ?εισαι μεσα?

εχω μιλησει κ στην πεδιτρο μου να τοιχοκολησω στο ιατρειο της το γεγονος κ την ωρα συνντησεις και το μερος...

επισης σκεφτικα και την τοιχοκολληση στο πικπα και στο νοσοκομειο (σιγουρα θα μας αφησουν γιατι ξερω τις μαιεες τι λες θα βοηθησεις?)

η και οποιος αλλος θελει ...αντε κοριτσιααααα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας΅!! Κι εγώ μαζί. Είχα ξεκινήσει το θέμα για την οργάνωση στο Ηράκλειο, αλλά εκείνο το σκ τελικά θα είμαι Χανιά και είπα να συμμετέχω από εκεί.


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια γεια σας΅!! Κι εγώ μαζί. Είχα ξεκινήσει το θέμα για την οργάνωση στο Ηράκλειο, αλλά εκείνο το σκ τελικά θα είμαι Χανιά και είπα να συμμετέχω από εκεί.

τελεια!κρατα επαφη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια απο χανια καμια?

πως σας φενεται ο κηπος?7/11/2011 ωρα 12:00 που εχει και να κατσουμε μεσα αν βρεχει α΄λλα κ πολυ προσελευση απο μητερες κ κοσμο μιας και ειναι κυριακη ...ενω η αγορα ειναι αδεια κυριακη και αν βρεχει δεν εχει που να σταθεις...allaKAI NA τρεξουν παιξουν με ασφαλεια τα μεγαλυτερα παιδακια

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια υπαρχουν αλλες 3 που ενδιαφερονται στο facebook. Εχουν ψηφισει να γινει στον δημοτικο κηπο. αναφερει η μια κοπελα: ''καλυτερα κηπος πιστευω γιατι αν βρεχει σαν σημερα?που θα σταθουμε?ασε που στο κηπο εχει να πιεις ενα καφεδακι και αρκετο κοσμο τις κυριακες σε σχεση με την αγορα...αλλα και για τα μεγαλυτερεα παιδακια αρκετο χωρο να τρεξουν παιξουν χωρις να φοβασε οτι θα παν στο δρομο...τ''

τι λετε?

chris 83 και μανθουλα ανταλασετε τηλεφωνα, μιλατε και μια απο τις δυο μιλαει μαζι μου για να σας δωσω οδηγιες..

οσο το δυνατον συντομοτερα για να σας στειλω την αφισα..

Link to comment
Share on other sites

μια μαμα απο το φβ εχει μαζεψει ηδη 12 μανουλες που ενδιαφερονται..

δυστυχως δεν μπορει να συμμετεχει η ιδια και περιμενει το οκ για τηνεκδηλωση για να τις ενημερωσει....

μπορειτε να κανετε κατι πολυ καλο στα ΧΑΝΙΑ αρκει να το αποφασισετε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


κοριτσια υπαρχουν αλλες 3 που ενδιαφερονται στο facebook. Εχουν ψηφισει να γινει στον δημοτικο κηπο. αναφερει η μια κοπελα: ''καλυτερα κηπος πιστευω γιατι αν βρεχει σαν σημερα?που θα σταθουμε?ασε που στο κηπο εχει να πιεις ενα καφεδακι και αρκετο κοσμο τις κυριακες σε σχεση με την αγορα...αλλα και για τα μεγαλυτερεα παιδακια αρκετο χωρο να τρεξουν παιξουν χωρις να φοβασε οτι θα παν στο δρομο...τ''

τι λετε?

chris 83 και μανθουλα ανταλασετε τηλεφωνα, μιλατε και μια απο τις δυο μιλαει μαζι μου για να σας δωσω οδηγιες..

οσο το δυνατον συντομοτερα για να σας στειλω την αφισα..

kαλημερα parosεγω ειμαι η κοπελα στο φεισμπουκ που το γραφει αυτο το διωργανωνουμε μαζι με μια αλλη που μου εδωσες το μειλ της σε πμ θυμασε?μην ανυσηχεις ...εχουμε μαζεψει αρκετο κοσμο και εγω κ η αλλη κοπελα απλα τωρα η chris 83δεν εχει επικοινωνησει μαζι μας ακομα δεν ξερω πια ειναι...θα δω αν ειναι καμια απο το φεισμπουκ

σημερα θα ξεκαθαρησει το τοπιο και θα σου πω ποσες ειμαστε περιπου...

παντως κοριτσια ισχει για χανια ο δημοτικος κηπος 6/11/2011 ωρα 12:00 για οσες ενδιαφερονγται

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας κλεισει στο κηπο! Paros ενημερωσε τις μαμαδες απο το fb. Εγω θα στειλω μειλ και στο Συλλογο Γονεων Παιδιων Προσχολικης Ηλικιας εδω στα Χανια.


v9gkhg0kf9drps4b.png
Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις γραψε μου σε ενα μηνυμα οποιον θες να ενημερωσεις..τοπικα μεσα,καναλια,τυπο, συλλογους, σωματεια..οτιδηποτε..

θα αναλαβουμε να τους στειλουμε ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ για να ειναι πιο επισημο

Link to comment
Share on other sites

αν μπορεις γραψε μου σε ενα μηνυμα οποιον θες να ενημερωσεις..τοπικα μεσα,καναλια,τυπο, συλλογους, σωματεια..οτιδηποτε..

θα αναλαβουμε να τους στειλουμε ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ για να ειναι πιο επισημο[/Q

θα μιλησω με την αλλη κοπελα κ θα σου πω μεχρι το βραδυ...αν θες στειλε την αφισα ωστωσω

Λοιπον ας κλεισει στο κηπο! Paros ενημερωσε τις μαμαδες απο το fb. Εγω θα στειλω μειλ και στο Συλλογο Γονεων Παιδιων Προσχολικης Ηλικιας εδω στα Χανια.

επικοινωνησε μαζι μας αν θες να μιλησουμε τηλεφωνικα καλυτερα να σου πω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...