Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Σύλληψη: Θρησκεία κ Ελπίδα !


Recommended Posts

Kαλημερα κοπελα μου!Λυπαμαι πολυ για την απωλεια σου!Σιγουρα θα ειναι κοντα στην Αγια και θα σε προσεχουν!Σου ευχομαι γρηγορα να αποκτησεις τα αδελφακια τους!Μην χασεις την πιστη σου και ολα θα πανε καλα!

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ...Εύχομαι και σε σένα κάθε ευτυχία και πολύ αγάπη στην ζωή σου...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 209
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

firefly διαβασα την περιπετεια σου στο αλλο τόπικ και ειμαι πραγματικά συγκλονισμενη.. σαν να βλεπω ταινια με ασχημο τελος! γιατι λες οχι αυτα δεν γινονται στην πραγματικότητα.. ποσο στενοχωρηθηκα ενιωσα οργη για ολους και για ολα.. ειναι αδικο αυτο που συμβαινει πολυ αδικο!! σε συγχαιρω κοριτσι μου και σε θαυμαζω με απερναντο ατελειωτο σεβασμο και εκτιμηση!! μπραβο σου που στεκεσαι ακομα ορθια, που το παλευεις που ελπιζεις που δεν εχεις χασει την πιστη σου και τον ευατο σου!! εισαι αξιος ανθρωπος και ο Θεός δεν θα σε αφησει ετσι!! ΑΞΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΜΑΝΑ!!! Κι οπως ειπε και η φιλη μου η Ειρηνη ειμαστε ολες μανες στη καρδια ακομα και αν δεν εχουμε μωρακια.. Πραγματικα δεν ξερω γιατι παιδευονται τοσο πολυ οι ¨¨καλοί¨¨ σε αυτον το πλανητη και στους Αθεους απιστους κακους ανθρωπους ερχονται ολα βολικα??? γιατι??? για να ανταμειφθούμε σε μια άλλη ζωη?? ισως.. αλλα Αγια μου Ειρηνη κανε το θαυμα σου και για εμας εδω σε παρακαλω..

Σε ευχαριστώ πολύ...Όλες είμαστε άξιες για μανούλες, όλες όσες έχουμε αγάπη μέσα μας και μας αξίζει να την μοιραστούμε με τα παιδάκια μας...Κάθε φορά που θα πηγαίνω στην Αγία Ειρήνη από δω και πέρα θα εύχομαι πάντα για όλες μας...Κουράγιο κορίτσια μου...και πίστη...Θα τα καταφέρουμε...


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/CnbPp3.png[/IMG][/URL]


4 αγγελάκια με προσέχουν από τον ουρανό...σας αγαπώ πολύ, δεν θα σας ξεχάσω ποτέ και σας ευχαριστώ που μου στείλατε τον αδερφούλη σας για να μου δείξει τι σημαίνει ευτυχία...
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ...Όλες είμαστε άξιες για μανούλες, όλες όσες έχουμε αγάπη μέσα μας και μας αξίζει να την μοιραστούμε με τα παιδάκια μας...Κάθε φορά που θα πηγαίνω στην Αγία Ειρήνη από δω και πέρα θα εύχομαι πάντα για όλες μας...Κουράγιο κορίτσια μου...και πίστη...Θα τα καταφέρουμε...

Kοριτσακι μου θα γινει ειμαι σίγουρη!! θα γινει για ολες μας!! εδω γεννανε αναξιοι ανθρωποι, σε εμας δεν θα δώσει η Αγία που θα διοχετευσουμε σε ενα μωρο οση αγαπη εχουμε μεσα μας και δεν θα στερηθει ποτε τιποτα μεγαλωνοντας σε ενα σωστο περιβαλλον! θα γινει δυστηχως το ποτε δεν ξερουμε!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια και εγώ είχα παέι το καλοκαίρι στην Αγία Ειρήνη, ειλικρινά όταν μπήκα στο μοναστήρι με έπιασε μια βαθιά συγκίνηση.πήραμε και μηλαράκι και εγώ και ο άντρας μου.εγώ πήρα και την ιερή ζωνούλα και την έχω κάτω από το μαξιλάρι μου.οπωσδήποτε θέλω να ξαναπάω.έγκυος μπορεί να μην είμαι αλλά η Αγία και όλοι οι Άγιοι ξέρω ότι δεν θα με εγκαταλείψουν όπως δεν θα εγκαταλέιψουν καμια από εμας.


Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

Έχω πάει στο μοναστήρι της Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου κ ένιωσα πολύ όμορφα..

Είμαι συνδρομήτρια στο περιοδικό που εκδίδουν οι μοναχές και όταν διαβάζω τις ιστορίες-θαύματα της, πραγματικά συγκινούμαι...

Η μαμά της κολλητής μου πήγε πριν από πολλά χρονιά κ προσκύνησε την χάρη της..

Είχε 2 αποβολές κ 1 μωράκι που "έφυγε" 9 ημερών..

Πίστεψε πολύ κ έταξε την 1η κόρη της...Την Ειρήνη..

Πιστεύω πως κάποια στιγμή θα βοηθήσει κ εμένα...


WXLGp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κορίτσια!! και εγω πιστευω οτι θα μας βοηθησει αργα η γρηγορα.. και τοτε θα δοξαζουμε το ονομα Της!! ισως να μην ειναι ωρα μας ακομα.. η μαμα μιας φιλης μου προχτές μου ειπε κατι παρα πολύ όμορφο και δεν θα το ξεχασω.. ο Θεός λέει αργεί, αλλά δεν ξεχνά...


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω μενω σχετικα κοντα στο μοναστηρι!Απο μικρη με πηγαινε η μαμα μου σαν εκδρομη!Μετα ειχα πολλα χρονια να πω.. αλλα ειχα ακουσει σχετικα!Ζητησε καποια στιγμη η κουνιαδα μου να τους παω εκει γτ ο κουνιαδος μου εχει προβλημα υγειας και θελανε να προσευχηθουνε!Προσπαθουσε για παιδι ενα χρονο .. βεβαια προσπαθουσα και εγω 2 χρονια τοτε!Πηγαμε.. αλλα πηγαμε αργα και δεν προλαβαμε.Πηγα λοιπον αλλη μερα και της πηρα και μηλαρακι και της το εδωσα.Ηταν τελη ιουλιου .. και αρχες σεπτεμβρη η κουνιαδα μου ηταν εγκυος!!!

Εγω βεβαια δεν εμεινα.. αλλα συνεχισα να πηγαινω ανα αραια διαστηματα και παντα επαιρνα και μηλαρακια!Εμεινα εγκυος μετα απο πολλες ταλαιπωριες και συνεχιζω και πηγαινω.Τωρα θελω να παω και με το μωρο μου γτ πιστευω στη δυναμη της..και αισθανομαι πολυ ωραια εκει!

eipes oti meneis sxetika konta? an mporeis otan pas mporeis na pareis kai gia mena 1 mhlaraki? meno Ksanthi..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

alexita μου θα στειλεις γραμμα εδω

ΙΕΡΑ ΜΟΝΗ ΟΣΙΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΑΤΤΙΚΗΣ-Κ.Τ.Α. Τ.Θ. 3603-Τ.Κ. 102 10.

θα γραψεις το πρόβλημα σου και θα ζητησεις απο τη μοναχη να σου στείλουν την Αγια Ζωνη, μηλο και λαδακι!!! θα εχεις αμεση ανταπόκριση!!! αν θελεις μπορεις να γίνεις και συδρομητρια στο περιοδικακι που εχει ολα τα θαυματα με ελαχιστο κόστος!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσια τις καλυτερες ευχες μου απο μενα για οσες προσπαθουν να γινουν μανουλες και οσες ειναι ηδη να χαιρονται τα μωρακια τους!!Προσπαθω και εγω αλλα μεχρι στιγμης δυσκολο ως αδυνατον λογω πολυκυστικων και κανω πολυ μεγαλους κυκλους...Ετοιμαζομαστε για σπερματεγχυση σιγα -σιγα και μακαρι Ο Θεος η Παναγια και οι Αγιοι να μας βοηθησουν ολες μας...

Να ρωτησω κατι ,οποια κοπελα ξερει ας μου πει, οσο αφορα αυτο που λεει η Maryy,αν στειλω γραμμα γιατι ειμαι μακρια θα πρεπει να βαλω και χρηματα μεσα για να μπορεσουν οι καλογριες να μου στειλουν την ζωνη και το μηλο ή καποιον προπληρωμενο φακελο??Φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο να στελνουν σε ολες τα κοριτσια που θελουν και να τα επιβαρυνετε η μονη...Ισως και να ειμαι λαθος?Αν καποια εστειλε γραμμα και παρελαβε ας με διαφωτισει !!

Να εχουμε πιστη και υπομονη ...!!!


wsUfp2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Κοριτσια τις καλυτερες ευχες μου απο μενα για οσες προσπαθουν να γινουν μανουλες και οσες ειναι ηδη να χαιρονται τα μωρακια τους!!Προσπαθω και εγω αλλα μεχρι στιγμης δυσκολο ως αδυνατον λογω πολυκυστικων και κανω πολυ μεγαλους κυκλους...Ετοιμαζομαστε για σπερματεγχυση σιγα -σιγα και μακαρι Ο Θεος η Παναγια και οι Αγιοι να μας βοηθησουν ολες μας...

Να ρωτησω κατι ,οποια κοπελα ξερει ας μου πει, οσο αφορα αυτο που λεει η Maryy,αν στειλω γραμμα γιατι ειμαι μακρια θα πρεπει να βαλω και χρηματα μεσα για να μπορεσουν οι καλογριες να μου στειλουν την ζωνη και το μηλο ή καποιον προπληρωμενο φακελο??Φανταζομαι οτι ειναι δυσκολο να στελνουν σε ολες τα κοριτσια που θελουν και να τα επιβαρυνετε η μονη...Ισως και να ειμαι λαθος?Αν καποια εστειλε γραμμα και παρελαβε ας με διαφωτισει !!

Να εχουμε πιστη και υπομονη ...!!!

Καλησπερα κοριτσακι και συγγνωμη που αργησα τοσο να σου απαντησω!! οχι δεν χρειαζεται να βαλεις χρηματα σε καμια περιπτωση! θα σου τα στειλουν ουτως η αλλως!!! αν θες ομως μπορεις να ζητησεις να γινεις συνδρομητρια στο περιοδικακι που βγαζουν με ενα μικρο ποσο.. και εγω η αληθεια ειναι επρεπε να το κανω αλλα το εχω αμελησει!! γρηγορα μανουλα σου ευχομαι και ολες να μας βοηθησει η Χάρη της Αγίας Ειρήνης!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΘΑΥΜΑ!!!!

Εφτασε η ώρα να σας πω και εγω για ενα θαυμα που έκανε η Χάρη της και πολύ κακως δεν το έχω γράψει ενα μηνα τώρα που το ξερω.. γιατι πρόκειται ξεκαθαρα για θαυμα!! θα σας εξιστορησω εν περιληψη την ιστορία μας!!

Παντρεμενοι 3 χρονια με τον αντρα μου προσπαθουμε το μωρο δεν έρχεται.. Πάμε για σπερματεγχυση και μας προκυπτει αζωοσπερμια! για οσες δεν ξερουν τον όρο ΄΄οπως ουτε εγω τον ήξετα τότε ειναι η πλήρης απουσια σπερματοζωαρίων στο σπερματικο υγρό!! ουτε ενα σπερματοζωαριο ενω αλλοι βγαζουν εκαττομυρια καθε φορα!! Κλάμματα, κρίσεις απογοητευση.. Προχωραμε σε βιοψια ορχεων βρισκουμε ελαχιστα σπερματοζωαρια δόξα το Θεό γιατι σε αλλη περιπτωση έπρεπε να κάνουμε εξωσωματικη με δότη, κανουμε δυο προσπαθειες και οι δυο με θετικη χοριακη και οι δυο βιοχημικες κυησεις σε πρωιμο σταδιο.. δεν χρειαζεται να σας μιλησω για τον πονο που νιωθαμε καθε φορα... μας εδινε τη χαρα παρα το σοβαρότατο πρόβλημα μας και μετα το έπαιρνε πισω... τα ειχα βαλει με Θεους και ανθρωπους και οταν πια ειχα χάσει καθε κομματι του εαυτου μου και της ελπιδας μου, οταν ειχα χασει τη πιστη μου και ημουν μια αλλη πλεον, τοτε σε εμας συμβαινει το θαυμα!! τοτε ακριβως που λες δεν υπαρχει Θεός, εγκαταλειπω, παλευω μονη μου!!! και γυρω μου να ακουω για συγγενικα μου προσωπα που τις ιδιες μερες εμεναν εγκυος η μια μετα την αλλη με μια επαφη στο πρωτο μηνα γαμου χωρις ταλαιπωρια.. και ελεγα γιατι εμενα μου το πηρες και το εδωσες αλλου!! σε ανθρωπους που δεν θα εκτιμουσαν ποτε τοσο αυτο το δωρο που τους εκαναν!!

οι γιατροι, ουρολογοι ανδρολογοι γυναικολογοι εξωσωματικοι μας ειχαν αποκλεισει το ενδεχομενο να αλλαξει η κατασταση της αζωοσπερμιας! εχουν φραξει τα σωληνακια λεει και δεν βγαινουν σπερματοζωαρια ειτε απο καποιο μικροβιο ειτε εκ γεννετεις ποιος ξερει!! παντως ποτε στην ιστορια δεν εχει καταγραφει να αλλαξει ποτε! και εγω με κοπελες που μιλουσα απο εδω με το ιδιο πρόβλημα το μηδεν ηταν παντοτε μηδεν και εμας σε 4 μηνες που καναμε σπερμοδιαγραμματα ηταν παντοτε μηδενικα!!

αποφασιζουμε λιγο πριν την τριτη και ελπιζω οχι φαρμακερη μας προσπαθεια να παμε για ενα τυπικο, ετσι για να παρουμε αλλη μια φορα τη κρυαδα να κανει ενα σπερμοδιαγραμμα! και εκει γίνεται το ΘΑΥΜΑ!!! Βγαινουν εκατομμυρια σπερματοζωαρια κορίτσια!! εκει που ειχαμε 10 μετρημενα στα δαχτυλα τωρα βγηκαν εκατομμυρια!! Αντιλαμβάνεστε πως ως απιστος Θωμας ειπα οτι καποιο λαθος εγινε γιατι ολοι γιατροι μας το ειχαν αποκλεισει.. το επαναλαμβανουμε αλλου αυτη τη φορα και ομως δεν ηταν λαθος!! δεν ηταν ψεμμα ηταν περα για περα αληθινο!!!

κανενας γιατρος δεν μπορεσε να δωσει μια επιστημονικη εξηγηση που να μας πεισει!! αλλα τι ψαχνομαστε!! ειναι καθαρα θαυμα και φαινεται ξεκαθαρα!! βεβαια με 95% ανωμαλες μορφες και 2% κινητηκοτητα αλλα ποιος νοιαζεται!! μεσα σε αυτα θα βρεθουν και μερικα καλα που ευχομαι η Αγια Ειρηνη και η Παναγια να συνεχιζουν και να μας προστατευουν και να βοηθησουν να μη χασουμε αλλο μωρακι και να μας κανει γονεις αξιους, να μας χαρισει ενα υγιες παιδακι!!!! αυτο το μηνα θα ξεκινησουμε παλι και οποιο και αν ειναι το αποτελεσμα τωρα ξερω οτι εχω μια ελπιδα παραπανω!! οτι οι Αγιοι και οι Αγγελοι ειναι εκει πανω και μας προστατευουν!! και οταν πέφτουμε μας δινουν ενα σημαδι, ενα κίνητρο για να σηκωνομαστε απο τα πατωματα και να εχουμε τη δυναμη να προσπαθουμε! ας μας εχουν καλα και ας χαρισουν σε ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν και αγωνιζονται τοσο πολυ ενα γερό μωρακι το οποιο θα λαβει ανεκτιμητη και απεριοριστη αγαπη!!

  • Μου αρέσει 1

Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

και το θαυμα για μενα συνεχιζεται!! και τωρα μου χαρισαν αλλο ενα το μεγαλυτερο!!! κοριτσια χθες εμαθα οτι εμεινα εγκυος φυσιολογικα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ειναι Θείο Δώρο!!! Ευγνομωνω την Αγια Ειρήνη τη Χρυσοβαλάντω, τον Άγιο Ευφραιμ την Παναγιά και ολους τους Αγιους για τη χαρα που μου δώσανε και τους παρακαλώ να με βοηθησουν και στη συνεχεια!!! ολοι τους ηταν κοντα μου ακομα και οταν εγω ειχα πέσει στα πατωματα και τους αμφισβητουσα!!! δεν με εγκατελειψαν ποτε και οταν ήρθε η ωρα μου εστειλαν το αγγελουδι μου!! μη χανετε το κουραγιο σας θαυματα γινονται καθημερινα!!!!

  • Μου αρέσει 1

Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...