Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Recommended Posts

Tα καταστήματα "Ανατέλλω" χαρίζουν σε έναν τυχερό αναγνώστη του parents.gr και του parentscafe.gr το

υπέροχο κρεβατάκι Prestighe της CasaBaby!

6367d214600969a53bca8e8a2e7b3063.jpg

To Prestighe είναι ένα πανέμορφο κρεβάτι που μετατρέπεται σε εφηβικό, έχει

ορθοπεδική βάση 2 θέσεων και είναι διακοσμημένο με αυθεντικά κρυσταλλάκια

Swarovski!

Ένα δώρο αξίας 519 Ευρώ!

Συμμετοχή στο διαγωνισμό : δημοσιεύετε εδώ, (πατήστε "απάντηση")

την φράση

" κρεβατάκι στο χρώμα που επιθυμώ - απο το CasaBaby.gr ! "

Ημερομηνία λήξης συμμετοχών : 10 Δεκεμβρίου

Ημερομηνία ανακοίνωσης νικητή : 12 Δεκεμβρίου

(σημειώστε αυτή την ημερομηνία για να κοιτάξετε την επόμενη ημέρα στα εμαιλ σας!)

Σημείωση: ο νικητής θα παραλάβει το κρεβάτι από την έδρα της εταιρίας Ανατέλλω

(Ιλίου 40 - Ίλιον - Τ.Κ. 13 122 ΙΛΙΟΝ, ΑΘΗΝΑ ΤΗΛ.: 210 2616225)

Σε διαφορετική περίπτωση (όπου ο νικητής ζητήσει την αποστολή του προϊόντος)

τα έξοδα αποστολής θα επιβαρύνουν τον νικητή τα οποία και διαμορφώνονται ανάλογα με την περιοχή.

Εάν ο νικητής δεν απαντήσει μέσα σε 10 εργάσιμες ημέρες στο εμαιλ της ειδοποίησης, το κρεβατάκι θα κληρωθεί στον δεύτερο επιλαχόντα !! Στόχος είναι κάποια οικογένεια να βρεθεί με ένα καινούριο κρεβατάκι μέσα στις γιορτές!

Το κρεβατάκι θα παραδοθεί στον νικητή στα χρώματα της επιλογής του με βάση το χρωματολόγιο που βρίσκεται στην ιστοσελίδα!

(δείτε το βιντεάκι εδώ http://www.casababy.gr/room.html και

Διατίθεται σε 20 συνδυασμούς χρωμάτων),

Η παραλαβή γίνεται 15 εργάσιμες μέρες απο την ημερομηνία που θα δοθούν οι λεπτομέρειες για το χρώμα του δώρου!

Καλή επιτυχία !!!

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 160
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...