Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Ποια παιδικη σειρα ηταν η αγαπημενη σας?


ΝΤΙΝΤΙ

Recommended Posts

ΟΛΑ!

Αλλά θυμάμαι ότι συγκινήθηκα μετά από χρόνια όταν είδα τον Woody the woodpecker, οπότε μάλλον παίρνει την πρώτη θέση.


Η φαντασία είναι πιο σημαντική από τη γνώση.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 85
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κάντυ-Κάντυ δαγκωτό!!!!Μετά από πρόσφατο παλιμπαιδισμό έχω πλέον όοοολα τα επεισόδια και το ότι τα ξαναείδα ήταν από τις πιο συγκινητικές στιγμές μου....

Άντονυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάντι-Κάντι. Τσαντίστηκα που ο Άντονυ πεθαίνει τόσο γρήγορα κι αυτή ερωτεύεται τον ξινό Τέρι. Η μαμά μου (γεμάτη παιδαγωγική συνείδηση) φώναζε από την κουζίνα:"πάλι την γκομενιάρα βλέπεις;"

Link to comment
Share on other sites

λοιπον ανακαλυψα τυχαια σημερα αυτo και χαρηκα ...

http://greek-video.net/animation/1986/1000/

και βεβαια καντι καντι φρου φρου μικρο πονι στρουμφ ( το δωματιο μου ειχε κουρτινες ροζ με στρουμφακια και ασορτι σεντονακια....τρελα....

α και ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ

ρε παιδια θυμαται καμια ενα παραμυθι (ημουνα πολυ μικρη και δε το θυμαμαι καλα) που ητανε και καλα σε ενα σπιτι μαλλον κατω απο το σπιτι στο χωμα κατι ανθρωπακια μικρα και πηγαινανε στα τουνελ και σε ενα σημειο του τουνελ ειχανε και κατι πιο μικροσκοπικα ανρθωπακια που ητανε διαφανη κρυσταλλινα και ενα τουνελ οδηγουσε νομιζω στον κηπο και σε ενα ''τερας'' που ητανε ο σκουπιδοκατι...ητανε μια κουκλα νομιζω με πολλα κουρελια κατι τετοιο...σας θυμιζει κατι???


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

α και τη καντι καντι επειδη ποτε δεν εμαθα το τελος τωρα που βρηκα στο ιντερνετ ολα τα επεισοδια λεω να καθιερωσω παλι την αγαπημενη παιδικη συνηθεια...ενα επεισοδιο την ημερα ...το κακο ειναι η κορη μου ειδαμε το πρωτο μαζι και δε της αρεσε....:lol::lol:

εγω εβλεπα παιδια και του ανατολικου μπλοκ πολυ ...μπολεκ και λολεκ και το σκυλακι ο ρεκσιο....

και επισης αστυνομο σαϊνη,μαγκαϊβερ,ιπποτη της ασφαλτου (φανατικη),αγγελοι του τσαρλι,επικινδυνες αποστολες,ντιουκς...

τελικα και εγω πολυ τηλεοραση εβλεπα....α και τα πετρινα χρονια (τη σειρα) ...μα τι στο καλο??ολημερα τιβι εβλεπα??και ειχαμε και δυο καναλια τοτε....

Επεξεργάστηκαν by yasemi

2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ρε παιδια θυμαται καμια ενα παραμυθι (ημουνα πολυ μικρη και δε το θυμαμαι καλα) που ητανε και καλα σε ενα σπιτι μαλλον κατω απο το σπιτι στο χωμα κατι ανθρωπακια μικρα και πηγαινανε στα τουνελ και σε ενα σημειο του τουνελ ειχανε και κατι πιο μικροσκοπικα ανρθωπακια που ητανε διαφανη κρυσταλλινα και ενα τουνελ οδηγουσε νομιζω στον κηπο και σε ενα ''τερας'' που ητανε ο σκουπιδοκατι...ητανε μια κουκλα νομιζω με πολλα κουρελια κατι τετοιο...σας θυμιζει κατι???

ρωταγα σημερα την μανα μου και η αθεοφοβη το βρηκε στο γιουτουμπ...το εβλεπε καμια αυτο???http://www.youtube.com/watch?v=T6M_DgVdhtQ:-P


2U03p3.png

SxMvp2.png nPqtp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μπράβο παιδιά μου ξυπνήσατε όλες τις παιδικές αναμνήσεις. Να προσθέσω και μερικές σειρές υποτίθεται για μεγάλους, αλλά εμείς τα παιδιά τις βλέπαμε και γελούσαμε.

Χοντρός - Λιγνός.

Σαρλώ

Λούσιλ Μπόουλ (πολύ παλιά αμερικάνα κωμική ηθοποιός)

Αλήθεια εσείς τα βλέπατε αυτά;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

εγω εβλεπα καντυ σαντιμπελ μικρο μου πονυ σιρα σουπερμαν με αις μαν και φαιερ σταρ σπορ μπιλι στρουμφακια και παρα πολλα αλλα τα οποια τα εχω σχεδον ολα για να τα βλεπει και η κορη μου τα καινουρια δεν με ενθουσιασουν χαχαχαχαχαχα


an1cF220g411210MjUwbHp8MzE3NTU2MGRhfHRvIGtvcml0c2FraSBtb3UgZWluYWk.gif

as1cJNk0g410000Nzc3MTE3ZHwwMDA4OTk2ZHx0byBtb3JvIG1vdSBlaW5haSA.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 4 εβδομάδες μετά...

Όλα υπέροχα και λίγο πολύ όλα τα έχω δει

εγώ πάντως θυμάμαι πολύ έντονα

όταν έπαιζε τον εθνικό ύμνο έπεφτε η σημαία στεκόμουν προσοχή

μπροστά στην τηλεόραση

και μετά έκλεινε το σήμα


:tongue::tongue:
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Όλα υπέροχα και λίγο πολύ όλα τα έχω δει

εγώ πάντως θυμάμαι πολύ έντονα

όταν έπαιζε τον εθνικό ύμνο έπεφτε η σημαία στεκόμουν προσοχή

μπροστά στην τηλεόραση

και μετά έκλεινε το σήμα

το ίδιο κάναμε με την αδερφή μου!

ξέχασα, βλέπαμε και καραγκιόζη!

Link to comment
Share on other sites

εγω καντυ ,φρου-φρου, νιλς χογκελσον,στρουμφακια,εξερευνοντας τον ανθρωπο

Αχ ναι! Τι ωραίες εποχές... Μου φαίνεται οτι η γενιά μας είχε τα καλύτερα παιδικά. Είναι ανησυχητικό που εγώ έβλεπα τα στρουμφάκια και ως φοιτήτρια:oops:;


Mother of 4:-D

Χρήστος-22/3/2008

Μιχάλης-30/11/2009

Δημήτρης-3/4/2012

Γεωργία-3/2/2013

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...