Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Πεθερές και όχι μόνο η συνεχεια....


selestina

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δηλαδή θέλεις να της κάνεις και βασανιστήρια πρώτα να το ευχαριστηθείς;;;;;;;

Καμία σχέση...

Αφού δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με την πεθερά

Το "και όχι μόνο"περιλαμβάνει μανάδες, κουνιάδες, συννυφάδες...

Λέω να το διευρύνουμε λίγο το θεματάκι

Ξέρεις πόσες τις βασανίζει η μάνα τους;

Μήπως η δικιά σου είναι αγγελούδι;:tongue:

Link to comment
Share on other sites

εχουνε γινει διαφορα σοβαρα σκηνικα στο παρελθον, εχω τσακωθει μαζι τους και δεν μπορω να τους δω σαν γονεις, ουτε καν σαν συγγενεις. αν ηταν αλλη στη θεση μου, και αν δε με στηριζαν οι δικοι μου, θαχα χωρισει προπολλου. δεν θελω να μπω σε λεπτομερειες, δεν θελω ουτε καν νατα σκεφτομαι.:(απλα απο τοτε οτι και να κανουν, καλο η κακο, εγω παντα το βλεπω στραβα και καχυποπτα. επισης θελουν να χωνονται παντου...και ειδικα στο παιδι.και εχουν και πολλες απαιτησεις απτον αντρα μου, απτα αδερφια του τιποτα!!!αχχ!!!πως τα καταφερνετε και τους στρωνετε???/μπραβο σαςςς...

Link to comment
Share on other sites

Παλιά με στεναχωρούσε αν μου έλεγε κάτι,πλέον έχω εφαρμόσει το μπαινάκης βγαινάκης και το πολύ γράψιμο,της έκανα εξήγηση 1-2-3φορές ότι αν θέλει να βλέπει τα παιδιά θα ηρεμήσει δεν θα κάνει του κεφαλιού της και γενικά με πολύ συζήτηση,όχι ότι τώρα είμαστε αγαπημένες απλά έχουμε μία καλή σχέση,βοήθησε πολύ ότι σε όλο αυτό είχα και τον άντρα μου στο πλευρό μου


:-D

Link to comment
Share on other sites

Εχω καταλήξει ότι καλή πεθερά δεν υπάρχει...

Ακόμα κι η καλύτερη γυναίκα του κόσμου, ως πεθερά γίνεται από λίγο έως πάαααααρα πολύ μέγαιρα

Είναι στη φυση της νομίζω...

Και ιδίως της αγορομάνας πεθεράς!

Εύχομαι να μην γίνω καμιά κακιστρω πεθερά κι εγώ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

kale th zhmia eiste eseis????mexri na steilw s oses filenades eixame minimata eseis grapsate tosa edw!!!esteila oso pio polla mporousa,elpizw na mhn ksexasa kamoia as me sygxoresei kai kalws tis kainourgies sto 8emataki!!!!h ayxeniki mia xara,alla perimenoume na paroume k ta apotelesmata apo to papp a.


rbOEp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εμένα η πεθερά μου είναι καλή γυναίκα

Κάποιες φορές μπορεί να με έχει στενοχωρήσει, αλλά σε μικροπράγματα

Είναι καλός άνθρωπος γενικά

Μπορεί ώρες ώρες να με κουράζουν οι συζητήσεις μαζί της, αλλά δεν έχω ιδιαίτερα παράπονα

Εμένα με βασανίζει η μάνα μου, κορίτσια

Μέχρι τελικής πτώσης

Ούτε αυτή είναι κακιά...

Απλά θέλει να έχει τον πρώτο λόγο και να κάνει κουμάντο σε όλα

Είναι δεσποτική!!

Link to comment
Share on other sites

kale th zhmia eiste eseis????mexri na steilw s oses filenades eixame minimata eseis grapsate tosa edw!!!esteila oso pio polla mporousa,elpizw na mhn ksexasa kamoia as me sygxoresei kai kalws tis kainourgies sto 8emataki!!!!h ayxeniki mia xara,alla perimenoume na paroume k ta apotelesmata apo to papp a.

Είμαστε γλωσσοκοπάνες εμείς εδώ!!

Θα δεις και θα θαυμάσεις:lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Τουλάχιστον στην μαμά σου περιστεράκι μπορείς να μιλήσεις αλλιώς ενώ στην πεθερά??Και ευγενικά να μιλήσεις θα βάλει σάλτσα δικιά της,εγώ στις αρχές που δεν με πίστευε και ο άντρας μου τα είχα δει όλα


:-D

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον στην μαμά σου περιστεράκι μπορείς να μιλήσεις αλλιώς ενώ στην πεθερά??Και ευγενικά να μιλήσεις θα βάλει σάλτσα δικιά της,εγώ στις αρχές που δεν με πίστευε και ο άντρας μου τα είχα δει όλα

Μπορώ, μπορώ...

Το θέμα είναι αν με ακούει...

Link to comment
Share on other sites

kale h dikh mou pe8era simera me xazepse,mou peire dwro ena poulover k ena gounino gileko pou dialeksa egw.emeina san xanos!!!!!ti epa8e????me kalopianei gia na tis dinw to nini mallon!!!

Να μου το θυμηθείς...

Σε καλοπιάνει για να βγαλεις το όνομά της στο μωρό, αν είναι κοριτσάκι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...