Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ποσό γέλασα … χαχαχαχαχαχχαχαχαχα…. Είσαι εγώ … κ εγώ ξυπνάω κ το σταματάω χαχαχαχχα φαντάσου να είμαι κ έγκυος τι έχει να γίνει χαχαχαχα

      ε σε λίγο ο οργανισμός σου θα βρει τρόπο να ολοκληρώσει αυτό που άρχισε! και γω δεν το  περίμενα αλλά δεν σου κάνω πλάκα πηγαίνει όντως πιο γρήγορα μετά! το πρώτο 3 μηνο πονούσα ! το 2 ο τρίμηνο το ευχαριστιόμουνα , το 3ο τρίμηνο ξανά πονάω 

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

Γεια σας κοριτσάκια μου! Χριστός Ανέστη! Καλά να είμαστε να υποδεχτούμε τα μωράκια μας!:D

Πώς τα περάσατε;

Εγώ είμαι πτώμααααα! Χτες από τις 6 στο πόδι γιατί έπρεπε να πάμε στην αδερφή μου νωρίς να βάλει ο Νίκος με το γαμπρό μου φωτιά κτλ κι εμείς να κυνηγάμε και τα τρία θηρία της αδερφής μου και να μαγειρέψουμε τα συνοδευτικά.

Το αρνί μας ήταν μμμμούρλια αλλά όπως κάθε Πάσχα εγώ χορταίνω με τα μάτια μέχρι να βγει και μετά τρώω ελάχιστο κρέας!

Αυτό πάντως που κόντεψε να με κάνει 'είμαι η Πετρούλα και μόλις τελείωσα!' ήταν το εκμέκ που φτιάξαμε με την αδερφή μου από προχτές και βγήκε φα-ντα-στι-κό! Αν δεν ήμουν ήδη +7 (μέτρηση πριν το Πάσχα και ίσως η τελευταία μέχρι να γεννήσω...αρνούμαι να ξανανέβω σε ζυγαριά :rolleyes:) θα έτρωγα και δεύτερο κομμάτι αλλά κρατήθηκα.

Περάσαμε ωραία, γελάσαμε ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, και γυρίσαμε με το Νίκο στο σπίτι όπου και κοιμήθηκα από τις εφτά το απόγευμα μέχρι τις δέκα που με σήκωσε με το στανιό να φάω λίγη σαλάτα και να πάρω τα χάπια μου και μετά πήγα και ξεράθηκαααα!:tongue:

Α, και ευτυχώς που δεν ήρθαν τελικά και τα πεθερικά μου και γλιτώσαμε κάμποση γκρίνια και παρατηρήσεις μιας και κανείς δεν κάνει τίποτα σωστά κατά τη δική τους γνώμη!:roll:


No one will ever know the strength of my Love for you. After all you're the only one who knows what my Heart sounds like from the inside...

dev201pfs__.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χριστος ανεστη κοριτσια!με το καλο να μας ερθουν τα καλοκαιρινα μωρουλια μας!!!!!κ εμεις περασαμε ομορφα κ οικογενειακα!επι 3μερες εχουμε τραπεζια,αχ ευχαριστηθηκα φαγητο!!!!!!!!

σημερα ξυπνησα με πονους στο δοντι κ πριν απο λιγο τελικα μου εφυγε το σφραγισμα...τελεια!!!!!!!!!ευτυχως δεν ποναει υπερβολικα,αν κ κανονικα δεν θα επρεπε να ποναει καθολου μια κ ειναι απονευρωμενο,μαλλον κατι δεν ειχε γινει σωστα!το τραγικο ειναι οτι η οδοντιατρος μου ειναι εκτος κ θα γυρισει την δευετρα,οποτε με συστησε σε μια αλλη..αχ τι ηταν τωρα να το παθω κ αυτο,ελεος!!!!!

ποια ελεγε για υγρο απο το στηθος?κ εμενα που κ που εβλεπα στις θηλες κατι σαν ξεραμενα λευκα να βγαινουν αλλα εχει καμμια βδομαδα που τρεχει κυριως απο το δεξι διαφανες σταγονες...πρωτογαλα λετε?αλλα ειναι διαφανο,οχι λευκο..τελος παντων μαλλον φυσιολογικο ειναι.

φιλια σε ολες!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!

Χρόνια πολλά καλές μου! οι καλύτερες ευχές!

χάθηκα λίγο μαμώτο και μου λείψατε! αλλά γενικά δεν το είχα αυτές τις μέρες καθόλου! Εκτός τα πέρα δώθε με τις κυριακές μας και όλα μια χαρά δεν έχω να πώ! Μια χαρά σαβούριασα και μια χαρά καούρα και μια χαρά το ενάμιση κιλό που παρέλαβα, κατά τα άλλα ένιωθα λιγο κουρασμένη! Έχω και κάτι δυσπνοιες μεγάλωνει η μικρή!!! αφήστε που δεν μπορώ να χωνέψω το φαγητό πλέον και πεινάω! ΠΕΙΝΑΩ!!!! και δεν μπορώ να φαώ! μπούχου!! Ήμαρτον!

Αφήστε που η μικρή κάνει κάτι επιθέσεις τρελές!! Τρελά χτυπήματα σας λέω! εσάς; Αφού να φανταστείτε κοιτάω την κοιλιά μου και πετάγεται διαρκώς!

Α! ερώτηση! έφαγα λιιιιγο κοκορετσάκι μωρε παιδιά! μου έχουνε πεί οτί δεν πρέπει να τρώω συκώτι! όχι γιατρός όμως γενικά οι τριγύρω που πάντα έχουνε να πούνε κάτι! χεχε! ισχύει; Ο ματτία τα έχει παίξει! Μα τι είσαστε εσείς οι Έλληνες! Μία για τον τόνο του λέω οτί δεν πρέπει να τρώω, μία για το τσάι να μην πίνω και πόσα άλλα! Με κοιτάει καλά καλά ο κακομοίρης!

ferminadasa μου και εγώ στο χαμομήλι το έχω ρίξει! δεν νομίζω να κάνει και αυτό κακό!!!

Τουλιπακι έχω δεί στο mothercare νομίζω, ένα κλιπσάκι που το βάζεις χαμηλά στην ζώνη και την συγκρατεί από την γλυκούλα κοιλίτσα σου! Νομίζω επειδή είναι βασικό θα πρέπει να το έχουν γενικά όλα τα καταστήματα με εγκυμοσύνης! Για ρώτα! ή μπές σε κάνα σαιτ!

αλλά νομίζω mothercare το είδα!

Κατα τα άλλα έχουμε ψιλοαρχίσει με τον matti και φτιάχνουμε σιγά σιγά το δωμάτιο της μικρής! Εχτές δημιούργησα η δικιά σας κιόλας!! Είχα κάτι παλία κοσμήματα στρασάκια κάτι αλυσιδούλες κατι σταυρουδάκια από βαφτήσια και έφτιαξα ένα κρεμαστάρι από αυτά που κρεμιούνται στις κουρτίνες! Πολύ συμπαθητικό βγήκε! χιχι! Σας το συνιστώ! για να μήν πετάτε φτιάξτε μπιχλιμπίδια για το δωμάτιο των μωρών! Θα χαρείτε!!! Ουφ! Αυτάααααα!! Σας έπρηξα; Σας έπρηξα!!!! :tongue::tongue:


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας! χρονια πολλα σε ολες! καλη ανασταση κ καλο πασχα να εχουμε!!!!!!!!!!! τι κανουν τα ζουζουνια??????

κοριτσι μου αν δεις στο παρεντς τα εχω γραψει ΟΛΑ αναλυτικοτατα! δικαιολογητικα, ημερες τα παντα.... μια στιγμη να βρω το λινκ!

βουαλα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=24640 αυτη ειναι η 1η σελιδα του θεματος αλλα για να μη σε κανωνα ψαχνεις οριστε το ποστ μου

ΓΙΑ ΙΚΑ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1175238#post1175238

ΓΙΑ ΟΑΕΔ

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1298769#post1298769

ΓΙΑ 6ΜΗΝΟ ΟΑΕΔ

http://www.oaed.gr/Pages/SN_733.pg ανοιξε τα λινκ εδω! η μονη διαφορα με παλια ειναι οτι ηταν σχεδον 700 ευρω μηνιαιαως κ πλεον επεσε στα 590 περιπου....

απλα διαβασε προσκεκτικα και με υπομονη! ειναι πολλααααα

ο,τι αλλο θες ευχαριστως να βοηθησω!

ααα φυσικα μη ξεχνας την κανονικη σου αδεια αν σου χρωστανε του 2012 αλλα και του 2013! το δυσκολο ειναι να "δεχτει" εργοδοτης να σου τα δωσει ολα αυτα γιατι αν τα μαζεψουμε ειναι περιπου 12 μηνες... (4 ικα+6 οαεδ+1 ετους)

επισης εσυ ρωταγες για τη προετοιμασια για το θηλασμο? δε χρειαζεται να κανεις απολυτως τιποτα στη διαρκεια της εγκυμοσυνης, ολα αυτα που ακουτε γα οινοπνευμα, αμυγδαλελαιο κλπ ειναι απλα γιατροσοφια.... μαλιστα μερικα που προτεινονται ειναι ακρως επικυνδυνα γιατι γενικα ο ερεθισμος επιτηδες των θηλων μπορει να προκαλεσει συσπασεις!!!! προσεξτε πολυ...

οντως ομως υπαρχουν καποιες κρεμες που τις βαζεις αν ματωσεις ή πονας κλπ κ μπορει να θηλασει κανονικα το μωρο χωρις να τη ξεπλυνεις πχ http://www.perithilasmou.gr/index.php?page=shop.product_details&product_id=25&flypage=flypage.tpl&pop=1&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=54 ή αυτη http://www.kite.gr/lansinoh

Irida μου! ευχαριστώ πολύ πολύ! Με σώζεις! Είσαι φανταστική! μάτς μούτς!!!!! <3 <3


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι, από παιδί ξέρω αυτούς τους κανόνες για τους συνδυασμούς ("δε θα τρως φακές με φέτα!" έλεγε ο παθολόγος μας, καλή του ώρα) αλλά η αλήθεια είναι ότι τη βιταμίνη C τώρα στην εγκυμοσύνη την τίμησα. Πριν δεν ήμουν πολύ του σπορ, παρόλο που μου το έλεγε συχνά.

Τέλος πάντων, τώρα τα χρειάστηκα και ελπίζω πως θα έχω καλύτερα αποτελέσματα. Αρκεί τα μαϊμουδάκια μας να είναι καλά...όλα τα άλλα φτιάχνονται.:)[/quote

Φακές χωρίς φέτα;;;; Την φέτα, την φετούλα εννοείς;;;;;; Αυτή την ασπρόυλα ή υποκίτρινούλα;;;; Μην μου το λές αυτό δεν θα το αντέξω!!!!!!!:cry::cry:


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χελόοοο!

τι κάνετε, κοριτσάκια μου; Εγώ εδώ σπίτι σήμερα, δεν έχω καθόλου δουλειά αυτές τις μέρες λόγω γιορτών και κοπροσκυλιάζω! Ο Νίκος σήμερα επέστρεψε στη δουλειά μετά από δύο βδομάδες άδειας και είναι γκρινιαρόγατος από το πρωί!:tongue: Δύο φορές που μιλήσαμε ήταν μέσα στα μούτρα!

Είχα χτες το βράδυ μια από τις χειρότερες καούρες που μου έχουν παρουσιαστεί στην εγκυμοσύνη. Μιλάμε για κάψιμο, όχι αστεία! Και τι έφαγα; Λίγη πατατοσαλάτα με ντομάτα. Και δωσ'του μετά να κοντεύω να τα βγάλω από το κάψιμο και την αναγούλα, ένα μπλιάχ!

Από την άλλη, το μαϊμουδάκι μου είναι μέσα στην τρελή χαρά συνεχώς. Η κοιλιά μου μονίμως κουνιέται και αλλάζει σχήμα και ο Νίκος να ξελιγώνεται στα γέλια όταν τη βλέπει!:D

Duende, κι εγώ τσίμπησα λίγο κοκορέτσι αν και μου είπε ο γιατρός να το αποφύγω. Δεν είναι το συκώτι μόνο, γενικά τα εντόσθια πρέπει να αποφεύγουμε ειδικά αν δεν ξέρουμε και τον κρεοπώλη σε επίπεδο του να εγγυηθούμε για το τι πουλάει. Εμάς μας είχε στείλει ο παππούς από το χωριό τη συκωταριά αλλά και πάλι έτσι για τη γεύση δοκίμασα. (όχι ότι δεν ήθελα κι άλλο!)

Άννα διάφανο είναι κατά βάση το υγρό από το στήθος. Αν βγει αρκετό και τύχει να το δεις εκείνη τη στιγμή θα δεις ότι έχει και ελάαααχιστο λευκό.

Σκρουμφ...πρέπει να περιμένω μία ώρα ακόμα το Νίκο να γυρίσει να μου φέρει το παγωτό μου!:mad:


No one will ever know the strength of my Love for you. After all you're the only one who knows what my Heart sounds like from the inside...

dev201pfs__.png

Link to comment
Share on other sites

Φακές χωρίς φέτα;;;; Την φέτα, την φετούλα εννοείς;;;;;; Αυτή την ασπρόυλα ή υποκίτρινούλα;;;; Μην μου το λές αυτό δεν θα το αντέξω!!!!!!!:cry::cry:

Cara mia, λυπάμαι αλλά έτσι έχουν τα πράγματα! Σίδηρος με ασβέστιο αλληλοσυγκρούονται και τελικά δεν απορροφάται σχεδόν κανένα από τα δύο!:? Αν δεν έχεις πρόβλημα χαμηλού αιματοκρίτη όπως εγώ τότε τρώγε ελεύθερα ότι θες, αλλά αν έχεις καλύτερα να τα αποφεύγεις συνδυαστικά.


No one will ever know the strength of my Love for you. After all you're the only one who knows what my Heart sounds like from the inside...

dev201pfs__.png

Link to comment
Share on other sites

Χριστος ανεστη κοριτσια!με το καλο να μας ερθουν τα καλοκαιρινα μωρουλια μας!!!!!κ εμεις περασαμε ομορφα κ οικογενειακα!επι 3μερες εχουμε τραπεζια,αχ ευχαριστηθηκα φαγητο!!!!!!!!

σημερα ξυπνησα με πονους στο δοντι κ πριν απο λιγο τελικα μου εφυγε το σφραγισμα...τελεια!!!!!!!!!ευτυχως δεν ποναει υπερβολικα,αν κ κανονικα δεν θα επρεπε να ποναει καθολου μια κ ειναι απονευρωμενο,μαλλον κατι δεν ειχε γινει σωστα!το τραγικο ειναι οτι η οδοντιατρος μου ειναι εκτος κ θα γυρισει την δευετρα,οποτε με συστησε σε μια αλλη..αχ τι ηταν τωρα να το παθω κ αυτο,ελεος!!!!!

ποια ελεγε για υγρο απο το στηθος?κ εμενα που κ που εβλεπα στις θηλες κατι σαν ξεραμενα λευκα να βγαινουν αλλα εχει καμμια βδομαδα που τρεχει κυριως απο το δεξι διαφανες σταγονες...πρωτογαλα λετε?αλλα ειναι διαφανο,οχι λευκο..τελος παντων μαλλον φυσιολογικο ειναι.

φιλια σε ολες!

Ναι είναι φυσιολογικότατο! Μην απορείς καθόλου! εγώ μέχρι στιγμής τουλάχιστον δεν έχω δεί κάτι σε μένα αλλά μου το έχουνε πεί! Και κάποια άλλη κοπέλα από το φορουμ μας είπε επίσης οτί έχει! Μην ανησυχείς! <3 <3 <3 <3


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Cara mia, λυπάμαι αλλά έτσι έχουν τα πράγματα! Σίδηρος με ασβέστιο αλληλοσυγκρούονται και τελικά δεν απορροφάται σχεδόν κανένα από τα δύο!:? Αν δεν έχεις πρόβλημα χαμηλού αιματοκρίτη όπως εγώ τότε τρώγε ελεύθερα ότι θες, αλλά αν έχεις καλύτερα να τα αποφεύγεις συνδυαστικά.

Ναι έχεις δίκιο! Τώρα που το σκέφτομαι κιόλας για αυτό παίρνω και το σίδηρο πρωί και βράδυ και μεσημέρι το ασβέστιο!!! μμμ ναι!!!!:tongue::tongue:


It΄s like a red red rose that newly spred in June..

It΄s like a melody that sweetly played in tune..

And i will love you still my dear..

Till all the seas gone dry..

Till all the seas gone dry my dear

and the rocks melt with the sun..

UCjsp3.png

wWxsp2.png

[/url]4TUkp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΑ "ΣΧΕΤΙΚΑ" ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ!

ΕΙΧΕ ΤΟΣΟ ΕΝΤΑΣΗ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΣΑΣ ΕΓΡΑΨΑ Κ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ... ΠΟΥ ΕΧΑΣΑ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΒΑΡΟΣ!!

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ DUENDE MOY, ΔΙΟΤΙ ΕΧΕΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ, ΕΡΙΞΕ ΜΠΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΠΑΛΗΚΑΡΙ ΜΟΥ!!!

ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΠΑΧΟΥΛΟΚΟΜΨΗ!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ, ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ!!! ΣΜΟΥΑΤΣΣΣ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα περα για περα..Μια χαρα ειστε διαβαζω...Εγω ειμαι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑ...Πηγα και ψωνισα την μπουμπου μου ρουχαλακια..Απο το πρωι τωρα μπηκα στο σπιτι και γεμισε το ματι μου ροζ...Κατα τα αλλα κλωτσαμε συνεχεια και τρεχει και το στηθος μας...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Χρονια πολλά και απο εδώ!!! Χριστός Ανεστη!!!

Ναταλακι με γεια η προικα σας!!!

Τι ωραία θα καθεσαι και θα τα χαζεύεις όλη μερα!!! Ξερεις ποσες ώρες καθόμουν στο παιδικο δωματιο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη? Εγώ ακομα δεν έχω παρει ουτε ενα ρουχαλακι ροζ τοσο δα!!

Κατά τ άλλα νιώθω πολύ φουσκωμα με το παραμικρό. Υγρό απο το στήθος ούτε για δείγμα αλλά αναμενομενο αφου και στον πρώτο μου γιο το γάλα μου ήρθε την 4η μερα.

Ξεκίνησα και εγώ σίδηρο μιας και στις τελευταίες εξετάσεις ο αιματοκρίτης μου επεσε στο 34,2 και περιμενω τις παρενεργειες

Κατάφερα να κανω την καμπύλη ζαχάρου τελικά τη Μ Πεμπτη που βγήκε καλη απ ότι μου είπε η μικροβιολογος και οι εξετάσεις για θυροειδή βγηκαν μια χαρά. Αρα τα λαχανιασματα και οι ταχυκαρδιες δεν οφείλονται πουθενα.Ακομα όμως λαχανιαζω και λαχανιαζω εκει που καθομαι. Υπομονή και σε αυτό...


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Χρονια πολλά και απο εδώ!!! Χριστός Ανεστη!!!

Ναταλακι με γεια η προικα σας!!!

Τι ωραία θα καθεσαι και θα τα χαζεύεις όλη μερα!!! Ξερεις ποσες ώρες καθόμουν στο παιδικο δωματιο στην πρώτη μου εγκυμοσύνη? Εγώ ακομα δεν έχω παρει ουτε ενα ρουχαλακι ροζ τοσο δα!!

Κατά τ άλλα νιώθω πολύ φουσκωμα με το παραμικρό. Υγρό απο το στήθος ούτε για δείγμα αλλά αναμενομενο αφου και στον πρώτο μου γιο το γάλα μου ήρθε την 4η μερα.

Ξεκίνησα και εγώ σίδηρο μιας και στις τελευταίες εξετάσεις ο αιματοκρίτης μου επεσε στο 34,2 και περιμενω τις παρενεργειες

Κατάφερα να κανω την καμπύλη ζαχάρου τελικά τη Μ Πεμπτη που βγήκε καλη απ ότι μου είπε η μικροβιολογος και οι εξετάσεις για θυροειδή βγηκαν μια χαρά. Αρα τα λαχανιασματα και οι ταχυκαρδιες δεν οφείλονται πουθενα.Ακομα όμως λαχανιαζω και λαχανιαζω εκει που καθομαι. Υπομονή και σε αυτό...

Καλημερααα!! Πενυ μου τα εχω δειξει σε ολο τον κοσμο απο χθες...:D:D:D Ειδα που εγραψες για την καμπυλη, τελεια ειναι...Μπραβοοοο...Οσο για το σιδηρο εμενα την τελευταια φορα ηταν 34,6 και μου εδωσε διπλο..Αλλα παρενεργειες ευτυχως δεν εχω...


M4kKp3.pngNYIfp2.png

CqnVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Να πω τίποτα για τον σκ@τόκαιρο πρωινιάτικα;;;;;:evil: Αν μείνει η τέντα στη θέση της με τόσο αέρα θα είναι θαύμα...για να μην πω για τα λουλούδια μου και τα μυρωδικά μου που αναγκάστηκα να βγω μέσα στη βροχή για να τα μαζέψω! Στο τσακ τα πρόλαβα!

Τέλος πάντων...πώς είναι τα μπεμπάκια μας; Το δικό μου το αστέρι με το που ακούει πλέον το τραγουδάκι στο κινητό που έχω για ξυπνητήρι με αρχίζει στις κλωτσιές! :tongue: Τι ωραία ξυπνήματα!

Λέμε με το Νίκο μου από την άλλη βδομάδα αν κάνει καλό καιρό να βάψουμε το δωμάτιο της μικρής. Καταλήξαμε τελικά στο λευκό και θα αγοράσουμε αυτοκόλλητα για τον τοίχο γιατί κι εκείνος θέλει κάτι ροζ και παιδικό μέσα! :rolleyes: Θα του κάνω το χατήρι γιατί συνήθως ούτε γνώμη δε λέει ο κακομοίρης στα θέματα διακόσμησης...ένα 'ότι θες εσύ' και απαλλάσσεται κατευθείαν. Αφού είπε και κάτι αυτή τη φορά πρέπει να το κάνουμε!:tongue:

Τα ψώνια έλεγα να τα κάνω μετά το doppler αλλά σκέφτομαι ότι θα είμαι στον όγδοο και φοβάμαι μην δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου...


No one will ever know the strength of my Love for you. After all you're the only one who knows what my Heart sounds like from the inside...

dev201pfs__.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...