Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

CAFE Μανουλες Ιουλιου 2012


rioula

Recommended Posts

καλημερα!!!!!!!!! πολυυυ κρυο μπρρρρρρ

κ αμα αναγκαζεσαι να βγεις πρωι ειναι οτι χειροτερο....

πενυ τι παρτυ κανεις του γιου σου κ εχεις 2 μηνες ετοιμασιες? πες καλε να παιρνουμε ιδεες... αισθανομαι ανεπροκοπη.... χαχαχα


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημεραααα!!!!!!!!καλε εγκυουλες ελατε να ανεβαινουμε λιγο που σας βλεπω με περιεργη διαθεση,α δε θελω τετοιααααααααα θα σας μαλλωσω!!!μεγαλα χαμογελα κ ολα μα ολα θα πανε τελειαααααααααααααααααα!!!!

φιλακια πολλαααααααααααααααααα!!!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?

ΕΓΩ ΠΕΝΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ, ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ... ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΤΕΛΕΙΟ ΠΑΡΤΥ ΣΤΟ ΑΣΤΕΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΝΕΡΑΙΔΟΥΛΑ, ΝΑΙ ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ Κ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΙΡΙΔΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ, ΚΑΝΕΙ ΚΡΥΟ ΠΟΛΥ!!!

ΑΝΝΑ4 ΕΛΑΑΑ!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ! ΕΕΕΛΑΑΑΑΑΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ! ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑ ΟΛΕΣ!

ΠΑΜΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΜΑΔΕΣ!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!!!!!!! πολυυυ κρυο μπρρρρρρ

κ αμα αναγκαζεσαι να βγεις πρωι ειναι οτι χειροτερο....

πενυ τι παρτυ κανεις του γιου σου κ εχεις 2 μηνες ετοιμασιες? πες καλε να παιρνουμε ιδεες... αισθανομαι ανεπροκοπη.... χαχαχα

Καθε χρόνο τα παρτυ του γιου μου έχουν συγκεκριμένο θέμα. Φετος εχουμε πιτζάμα παρτυ με θεμα την κουκουβάγια και την νύχτα γενικότερα. Ολα τα φτιαχνω μονη μου απο δωράκια για τα παιδάκια ( που φέτος θα είναι σαν αυτή την κουκουβάγια http://mycraftcenter.blogspot.com/2011/08/blog-post_11.html)αλλά λίγο πιο μικρές. Πρεπει να φτιαξω τουλάχιστον 15!!!Φτιαχνω τις προσκλήσεις, πινιάτα , την τουρτα,τη διακοσμηση της τουρτας απο ζαχαρόπαστα, κεράσματα για τον παιδικο. Εκτός αυτών πρέπει να κανω το σαλόνι μου να θυμίζει κρεβατοκαμαρα!!! Αλλιώς τι σοι πιτζάμα παρτυ κανουμε. χαχαχα

Τι θα καταφερω φέτος απ όλα δεν ξερω παντως θα το παλέψω....

Παρε μια ιδεα από το περσινό και προπερσινο παρτυ μας

Περυσι είχαμε θέμα τη φάρμα

http://mycraftcenter.blogspot.com/2011/02/blog-post_12.html

http://mycraftcenter.blogspot.com/2011/02/blog-post_13.html

και προπερσι είχαμε θέμα τη ζουγκλα

http://mycraftcenter.blogspot.com/2010/02/to-party.html


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΠΕΝΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΩ, ΝΑ ΦΩ ΤΙΣ ΦΩΤΟ... ΚΡΙΜΑ!

Καποια ρύθμιση στο antivirus σου ειναι που δεν σε αφήνει να ανοιξεις τις αναρτήσεις μου. Οι υπόλοιπες τα βλέπετε? Ή το προβλημα το έχουν τα λινκ μου οεο????


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΝΥ, ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΚΑΤΙ Ή ΕΙΣΑΙ ΑΥΤΟΔΙΔΑΚΤΗ???

Κατάφερες και τα είδες?

Οχι λογιστικά εχω τελειώσει...ασχετο!! Από τη βάφτιση του γιου μου ξεκίνησαν ολα που τη στόλισα μόνη μου και από τότε μου κόλλησε το μικρόβιο.


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!!Πενυ εχω παθει πλακα με οτι φτιαχνεις,α κοριτσι θα σε χρειαστουμεεεεεεεεεεεεε!!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλα κοριτσακια!


χαμογελα τρελλα κ ολα θα πανε μια χαρα!!!!

9892a30fbd.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


τον τελευταιο καιρο, λογω και του οτι εχω αδεια απο την εργασια μου, δυσκολευομουν το βραδυ να κοιμηθω, δεν μπορουσα πριν τις 2...

ετσι χθες το πρωι λεω ας πιω ενα καφε, μετα απο τοσο καιρο, ωστε μην κοιμηθω το μεσημερι, να κουραστω να κοιμηθω το βραδυ...

που ομως! 8 η ωρα το πρωι κοιμηθηκα και απο κει με ξυπνηματα εως τις 11 που σηκωθηκα...

Εσεις κοριτσια, πως πατε, εχετε αυπνιες και εαν ναι, τι κανετε???

Νυσταζωωω κ δεν θα κοιμηθω το μεσημερι παλι, διοτι εχουμε ραντεβου για την "αυχενικη".

Φιλια σε ολες!!!


874692bea1.png
Link to comment
Share on other sites

τον τελευταιο καιρο, λογω και του οτι εχω αδεια απο την εργασια μου, δυσκολευομουν το βραδυ να κοιμηθω, δεν μπορουσα πριν τις 2...

ετσι χθες το πρωι λεω ας πιω ενα καφε, μετα απο τοσο καιρο, ωστε μην κοιμηθω το μεσημερι, να κουραστω να κοιμηθω το βραδυ...

που ομως! 8 η ωρα το πρωι κοιμηθηκα και απο κει με ξυπνηματα εως τις 11 που σηκωθηκα...

Εσεις κοριτσια, πως πατε, εχετε αυπνιες και εαν ναι, τι κανετε???

Νυσταζωωω κ δεν θα κοιμηθω το μεσημερι παλι, διοτι εχουμε ραντεβου για την "αυχενικη".

Φιλια σε ολες!!!

Εγώ πάλι κοιμάμαι 12 ώρες την ημέρα, μπορεί και παραπάνω...άστα πολύ νύστα!!Καλά αποτελέσματα στην αυχενική τουλιπάκι, περιμένουμε νέα σου!Εγώ το πρωί έτρεχα μέσα στο κρύο, πήγα για εξετάσεις (αίμα, ούρα, κολπικό) και τώρα μόλις τελείωσα με την γενική καθαριότητα του σπιτιού, τι με έπιασε μεσημεριάτικα δεν μπορώ να καταλάβω!!


[sIGPIC][/sIGPIC]21bd07b216.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια. Εγώ κοιμάμαι καλά πολύ καλα θα έλεγα....Δωδεκαωρο όχι δεν το έχω κλείσει ακομα αλλά στις 10 το αργότερο είμαι στο κρεβάτι μου. Βεβαια το πρωί ξυπνάω στις 7 γιατί πρέπει να ετοιμασω τον γιο μου για το σχολειο. Κοιμάμαι και καποιες φορές το μεσημερι. Στην προηγουμενη εγκυμοσύνη μου είχα πολύ νύστα! Να σκεφτείτε ότι έβαζα ξυπνητήρι για να παρω το γιο μου απο τον παιδικό. Κοιμομουν το μεσημερι και το βραδυ πολύ νωρίς!! Με λίγα λόγια κατά τυχη με πετύχαινες ξυπνια!! Σε αυτή παντως τον πρώτο καιρό έιχα και εγώ αυπνίες.

Βρε κοριτσια εγώ εχω άλλο πρόβλημα. Εχω μια μόνιμη ξινή γεύση που μου σπάει τα νεύρα!! Οτι και να φάω μετά έχω την ξινιλα.Από σήμερα ξεκινησα πιο υγιεινή διατρόφή γιατί τα μαγουλα αρχχίζουν και φουσκώνουν!! Αληθεια οι κοιλίτσες σας 'εχουν αρχίσει να πετάνε??Εμενα ναι !! Οχι πως πριν ήταν φέτες αλλά τώρα πετάει και πολύ μαλιστα για τους μηνες μου!!Στα παντελόνια μου δεν μπαινω όυτε για αστειο!! Μονο στις φορμίτσες μου αλλά από Δευτέρα θα αρχίσω να εφοδιαζομαι!!!


Ja5zp3.png

D42op3.png

Link to comment
Share on other sites

ειδατε διαφορα οσες δεν εχετε 2ο παιδακι να αλωνιζει στο σπιτι? κοιμαστε κ ξυπνατε οτι ωρα θελετε..... απολαυστε το!

καλα αν δε δουλευετε κι ολας δε το συζητω....


Having a place to go is home, having someone to love is family, having both is a blessing...

NU1vp2.pngoz0Tp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...