Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

Nα μαι και εγω!!!! Βασιλικουλα ευχομαι το εμβρυακι σου να γινει ενα υπέροχο μωράκι σε 9 μηνες!!!! δεν χρειαζονται πολλά για να γίνει το θαυμα!! οι υπολοιπες εγκυουλες χαιρομαι που είσαστε καλά και ονειρευομαι γιατί όνειρο είναι πια, αυτα τα Χριστουγεννα να ειναι τα τελευταια που θα περασουμε μόνες μας εμέις οι υπόλοιπες!!

Ιωαννα σε ευχαριστουμε πολύ για αυτη τη χαρούμενη νότα αισιοδοξίας!!!! οτι πρέπει για το τόπικ μας!!!

α και καλε για να μην ξεχνιόμαστε η donatela ειμαι!!! ε είπα να βάλω το αληθινό μου όνομα μπας και αλλάξει το γούρι...!!! :) :) :)


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλά εισαστε απίθανες! Μια μέρα εκανα να μπω και είσαστε όλο εκπλήξεις! αλλαγή ονομάτων (καλλιτεχνικών & μη) -αλλαγή διάθεσης (φουλ του άσσου η αισιοδοξία)-νέα πρόσωπα στη παρέα και μαμάδες που ειναι ηδη χαζομαμάδες!

λοιπον ξεκινάω μια μια.

Βασιλικη που εισαι κ επιτιμη αυτόν τον καιρό. Κράτα γερά. Στείλε μήνυμα στο συμπαν με τη σκέψη σου ότι εισαι έτοιμη για μαμά. Ονειρέψου το μωρό στην αγκαλιά σου και θα έρθει. (Νομιζεις ειμαι τρελή? Μπορει αλλά σε νοιωθω οσο δεν καταλαβαίνεις!)

Μοριτσα, ειναι πολυ σημαντικο η ενεση να γινεται ιδια ωρα. Ετσι μου έλεγαν εμενα. Πάρε βαθειά ανάσα. Ολα μια ιδέα ειναι κ εσύ σιγα μην κολώσεις σε πράγματα απλά.

Μελανια -επειδη εγώ ειμαι της ανακλυκλωσης-των βιολογικών κτλ θα έλεγα να ζεσταινεις το φαγητό σου σε ένα τηγανάκι κ το νερό σε ένα μπρικάκι. Ξέρω ειναι υπερβολικά αλλά πειράζει τώρα να διαφυλάξεις λίγο τα μωράκια σου .....από επιπλέον ακτινοβολία?

Roxanne -euxoula πείτε μας για καμιά κλωτσια....... ή αλλο συναίσθημα να συγκινηθούμε.

Μary τι να πω ....εσυ και εγώ παμε πακέτο. Σε μας στη δουλειά άρχισαν τα όργανα-απολύσεις......

κοριτσάκια μου καλά σας φιλώ γλυκά!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα θα πω και ας ειναι 2 παρα(!!!) και Καλο Μηνα!!!!

σημερα ειμαι μες τη τρελη χαρα και γενικα θα προσπαθησω να μην αγχωθω οτι κι αν γινει.

καλως μας βρηκες donatela ουπς, Maryy ηθελα να πω :D:tongue::D

εκανες την εξεταση?

Βασιλικη πως παει η ξαπλα?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!!!! Moritsaki καλη αρχη με τις ενεσεις!! πιο πρωτοκολλο κανεις?? ευχομαι ο χρονος που θα μπει να σε βρει διπλη η και τριπλη!!!

την εξεταση χμμμ οχι ακομα βλεπετε απο το νεο ετος αλλαζω δουλεια παω κάπου με παρα πολυ πιεση (12ωρα καθημερινα) και δεν ξερω αν το αγχος μου εκει σε συνδιασμο με τα τρελά ωάρια και τις ανύπαρκτες αδειες θα με αφησουν να αρχισω μια νεα προσπάθεια οποτε μιας και θα καθυστερησουμε δεν αγχωνομαι... λεμε τωρα.. olinaki Μου και εγω απο το να μεινω ανεργη ενα χρονο και μετα να μη βρίσκω δουλεια προτιμησα να παω καπου ελεεινα αλλά τουλαχιστον να μπορω να εξασφαλισω θεωρητικά οικονομικά τις επομενες προσπαθειες μου... ελπιζω να μην κυνδινευσεις παρολαυτα!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα!!Τι κάνετε;;Λιγο άσχετο με το θέμα μας αλλά μίλησα χθες με μία κοπέλα που μιλάμε εδώ και κανονίσαμε να στείλει στην αδερφή μου κάποια φάρμακα που της είχαν περισσέψει.Άσχετα μ αυτό είδα και κάποια άλλη κοπέλα να χαρίζει τα ίδια φάρμακα και της έστειλα πμ μήπως και συμπληρώσει και άλλα.Να πω μλια κακιούλα ρε παιδιά;;Η συγκεκριμένη πριν 2 μήνες περίπου (επειδή το θυμάμαι)είχε γράψει παντού οτι ζητούσε τα ίδια φάρμακα με αυτά που τώρα χαρίζει:|.Και μετά που πρόσεξα πιο πολύ και ακόμα μία κοπέλα το ίδιο.Βασικά όποιος χαρίζει είναι καλό κι εγώ τα χάρισα τα δικά μου απλά όχι μέσω νετ.Αλλά βλέπω πως δεν πάνε πάνε πάντα σε άτομα που τα έχουν απολύτως ανάγκη.Κρίμα δεν είναι μερικοί να κάνουν συλλογή και άλλοι να μην βρίσκουν τίποτα;Προβληματίστηκα χθες:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ολινα ελπίζω να μην βρεθείς ανεργη. Τελικα μόνο τα κέντρα εξωσωματικης έχουν δουλεια!!!

Marry καλη αρχη στη νεα δουλεια και ελπίζω να βελτιωθούν τα ωράρια! Κάνω το βραχυ, εχω ξεκινήσει arvekap και απο αύριο και puregon.

Melany μηπως μαζεψανε παραπάνω απ΄οσα χρειάζονταν και τώρα δίνουν αυτα που περισεψαν? λέω εγω...


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλες!!!

μαιρουλααα?!?!!?!??!εργασιοθεραπεια ακουω κ ηθικο να ανεβαινει!?!?!?!?!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα πεταλουδιτσα!!!!

συμφωνω με την ολινα!!!!!τηγανακι-κατσαρολακι-μπρικακι κ μια χαρα!!!

μοριτσα ειμαι στην 28η εβδομαδα!αστα!!!!!ο καιρος περναει αααπιστευτα γρηγορα!!!!


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

Melany μηπως μαζεψανε παραπάνω απ΄οσα χρειάζονταν και τώρα δίνουν αυτα που περισεψαν? λέω εγω...

Σίγουρα έτσι είναι αλλά όταν έχεις καλυφτεί λες κι ένα είμαι οκ δεν χρειάζομαι άλλα.Μήπως και τα χρειαστεί εκείνη την εποχή και κάποα άλλη.Για τις συγκεκριμένες περιπτώσεις δεν μιλάμε για 1-2 κουτιά αλλά για 25-35 :confused:Οπότε και το θεωρώ υπερβολικο γι αυτό και το σχολιάζω....

Πως τα πας εσυ;;;;:)

Link to comment
Share on other sites

Ολινα ελπίζω να μην βρεθείς ανεργη. Τελικα μόνο τα κέντρα εξωσωματικης έχουν δουλεια!!!

Marry καλη αρχη στη νεα δουλεια και ελπίζω να βελτιωθούν τα ωράρια! Κάνω το βραχυ, εχω ξεκινήσει arvekap και απο αύριο και puregon.

Melany μηπως μαζεψανε παραπάνω απ΄οσα χρειάζονταν και τώρα δίνουν αυτα που περισεψαν? λέω εγω...

με το βραχυ κοριτσακι ουτε που θα καταλαβεις ποτε θα γινουν ολα!!!!αφου αρχιζεις κ puregon εισαι για αντιστροφη μετρηση!!!!

με το καλοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!:D:D:D


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σίγουρα έτσι είναι αλλά όταν έχεις καλυφτεί λες κι ένα είμαι οκ δεν χρειάζομαι άλλα.Μήπως και τα χρειαστεί εκείνη την εποχή και κάποα άλλη.Για τις συγκεκριμένες περιπτώσεις δεν μιλάμε για 1-2 κουτιά αλλά για 25-35 :confused:Οπότε και το θεωρώ υπερβολικο γι αυτό και το σχολιάζω....

Πως τα πας εσυ;;;;:)

25-30?????καλα τι κάνουν!?!?!?!?λαθρεμποριο???


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

25-30?????καλα τι κάνουν!?!?!?!?λαθρεμποριο???

Μαζεύουν οτι βρουν φαίνεται και μετά αμα δεν τους χρειαστούν και δεν λήγουν λένε να τα χαρίσουν.Ο καθένας όπως το βλέπει.Και μιλάμε για άτομα που έλεγαν οτι ήδη έχουν γράψει κάποια απο ταμείο(οπότε έτσι κι αλλιώς δε ξοδεύτικαν για τα υπόλοιπα).Το αστείο τώρα είναι οτι η κοπέλα ζητάει άλλα φάρμακα και χαρίζει όλα τα προηγούμενα....

Link to comment
Share on other sites

25-35????????στάνταρ κομπίνα παιζει δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!

Πωπω κορίτσια πολυ γρήγορα πέρασαν οι εβδομάδες! Αρχισετε τα ψώνια? εσείς τι πρωτόκολλο κάνατε?


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Μαζεύουν οτι βρουν φαίνεται και μετά αμα δεν τους χρειαστούν και δεν λήγουν λένε να τα χαρίσουν.Ο καθένας όπως το βλέπει.Και μιλάμε για άτομα που έλεγαν οτι ήδη έχουν γράψει κάποια απο ταμείο(οπότε έτσι κι αλλιώς δε ξοδεύτικαν για τα υπόλοιπα).Το αστείο τώρα είναι οτι η κοπέλα ζητάει άλλα φάρμακα και χαρίζει όλα τα προηγούμενα....

Κοριτσια δεν βλέπετε τι κομπίνα παίζει???? ηλιου φαεινότερον!!!! μαζευουν τζαμπα φαρμακα απο κοπέλες που όντως τους εχουνπερισσεψει και μετα τα πουλάνε!!!!! θυμαστε την Mary_84 απο εδω που ψαχνει φαρμακα η κοπέλα ειχε διαβασει στο προσφορά ζήτηση φαρμακων ότι μια χαριζει πουρεγκον 900 μοναδες η κατι τετοιο και μόλις η Μαιρη της έστειλε πμ της ζήτησε 300 ευρω (απο 1000 που θα κόστιζαν κανονικά) για να βγαλει λεει τα έξοδα της επειδή ειναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση!! και εμενα αν δεν μου το έλεγε δεν θα υποψιαζομουνα!! οποτε ναι λαθρεμποριο κανουνε και μάλιστα κανονικά!!!!! και πως ειναι δυνατον 2 μηνες πριν να ζητας φαρμακα και πες εμεινες εγκυος τωρα ζητας αλλα??? συγγνωμη αλλα νομιζω πρέπει να το ξεσκεπασουμε!! ειναι πολυ κριμα! πολυ!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια δεν βλέπετε τι κομπίνα παίζει???? ηλιου φαεινότερον!!!! μαζευουν τζαμπα φαρμακα απο κοπέλες που όντως τους εχουνπερισσεψει και μετα τα πουλάνε!!!!! θυμαστε την Mary_84 απο εδω που ψαχνει φαρμακα η κοπέλα ειχε διαβασει στο προσφορά ζήτηση φαρμακων ότι μια χαριζει πουρεγκον 900 μοναδες η κατι τετοιο και μόλις η Μαιρη της έστειλε πμ της ζήτησε 300 ευρω (απο 1000 που θα κόστιζαν κανονικά) για να βγαλει λεει τα έξοδα της επειδή ειναι σε δύσκολη οικονομική κατάσταση!! και εμενα αν δεν μου το έλεγε δεν θα υποψιαζομουνα!! οποτε ναι λαθρεμποριο κανουνε και μάλιστα κανονικά!!!!! και πως ειναι δυνατον 2 μηνες πριν να ζητας φαρμακα και πες εμεινες εγκυος τωρα ζητας αλλα??? συγγνωμη αλλα νομιζω πρέπει να το ξεσκεπασουμε!! ειναι πολυ κριμα! πολυ!!!!!!

Δυστυχώς θα πάρει η μπάλα και όσες έχουν πραγματικά ανάγκη...

Σοβαρά μιλάς τώρα;;Έλεγε οτι χάριζε και ήθελε λεφτα;;ς:shock::shock::shock:Τι να σου πω για τις 2 κοπέλες που το πρόσεξα αυτό με την μία δεν έτυχε να της στείλω πμ απλά πρόσεξα οτι χάριζε οτι ζητούσε πιο πριν και με την 2η κοπέλα χθες της έστειλα πμ και με ρώτησε μόνο αν είναι η πρώτη εξωσωματική της αδερφής μου και απο εκεί κι έπειτα δεν μου ξανάστειλε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...