Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΑΖΩΟΣΠΕΡΜΙΑ


Recommended Posts

καλησπέρα σε όλες!!!

μαιρουλααα?!?!!?!??!εργασιοθεραπεια ακουω κ ηθικο να ανεβαινει!?!?!?!?!!!!!πολυ χαιρομαι για σενα πεταλουδιτσα!!!!

συμφωνω με την ολινα!!!!!τηγανακι-κατσαρολακι-μπρικακι κ μια χαρα!!!

μοριτσα ειμαι στην 28η εβδομαδα!αστα!!!!!ο καιρος περναει αααπιστευτα γρηγορα!!!!

ηθικο να ανεβαινει δεν θα το ελεγα να χτυπας 12ωρα στη δουλεια, να ξεκινας κατι εντελως καινουριο και να μην μπορεις να παιρνεις αδεια ουτε για τους υπερήχους σου!! (για την εμβρυομεταφορα δεν το συζητω καν δεν με βλέπω να καθομαι ουτε μια μερα μετα)!! χχααχαχα εργασιοθεραπεια μπα ουτε αυτο πιο πολυ αγχος θα μου προσθεσει να φανταστεις στη συνετευξη μου ειπαν η δουλεια εχει πολυ αγχος και θελει γερα νευρα!!!!!! υπεροχα εεε?? ολα πανε υπεροχα!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δυστυχώς θα πάρει η μπάλα και όσες έχουν πραγματικά ανάγκη...

Σοβαρά μιλάς τώρα;;Έλεγε οτι χάριζε και ήθελε λεφτα;;ς:shock::shock::shock:Τι να σου πω για τις 2 κοπέλες που το πρόσεξα αυτό με την μία δεν έτυχε να της στείλω πμ απλά πρόσεξα οτι χάριζε οτι ζητούσε πιο πριν και με την 2η κοπέλα χθες της έστειλα πμ και με ρώτησε μόνο αν είναι η πρώτη εξωσωματική της αδερφής μου και απο εκεί κι έπειτα δεν μου ξανάστειλε.

ε κατσε αν ειναι η ίδια θα σου ζητησει και λεφτα, εκτος και αν διαβαζει τώρα το θεματακι μας και παρει τις προφυλάξεις της! που σιγουρα θα το κανει!! μπορει να το έχει πάρει ηδη γραμμή για αυτο και δεν σου απαντησε!! θα ρωτησω τη Μαιρη τη Δευτερα που θα μιλησω να μάθω το ονομα της και θα τις ξεμπροστιασουμε! συγχηζομαι με κατι τετοια!! ειναι κορίτσια που εχουν πραγματικα αναγκη απο φάρμακα και αυτες εκμεταλλευονται το πρόβλημα της εξωσωματικης με τόσο ανήκουστο τρόπο!!!!! ε οχι!!!!!!!!


Σε ευχαριστώ Αγία μου Ειρήνη, Άγιε Ευφραίμ, Παναγιά μου!!!

Link to comment
Share on other sites

ε κατσε αν ειναι η ίδια θα σου ζητησει και λεφτα, εκτος και αν διαβαζει τώρα το θεματακι μας και παρει τις προφυλάξεις της! που σιγουρα θα το κανει!! μπορει να το έχει πάρει ηδη γραμμή για αυτο και δεν σου απαντησε!! θα ρωτησω τη Μαιρη τη Δευτερα που θα μιλησω να μάθω το ονομα της και θα τις ξεμπροστιασουμε! συγχηζομαι με κατι τετοια!! ειναι κορίτσια που εχουν πραγματικα αναγκη απο φάρμακα και αυτες εκμεταλλευονται το πρόβλημα της εξωσωματικης με τόσο ανήκουστο τρόπο!!!!! ε οχι!!!!!!!!

Μπορεί να τα χαρίζουν όντως.Εμένα αυτό που με πείραξε όταν το είδα είναι οτι τους χαρίζουν οι κοπέλες που μπορούν και εκείνες αφού έχουν ήδη καλυφτεί δέχονται και άλλα.Και μετά φυσικά τους περισσεύουν αφού για την επόμενη φορά τους δίνουν άλλη αγωγή.Την ίδια στιγμή θυμάμαι κι εγώ κοίταζα για τα ίδια φάρμακα της αδερφής μου και η Olina και τα πληρώσαμε κανονικότατα γιατί τα έδωσαν σε άλλες που τα θέλαν για καβάτζα!(Βέβαια όσες τα έδωσαν δεν φταίνε εκείνες)

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτές που κάνουν τέτοιες π.... Με τα φάρμακα θέλουν πολυ ξύλο! Εκμεταλλεύονται τον πόνο και την ανάγκη των άλλων.

Εμένα μου έχει περισεψει ένα κουτί gonal. Έλεγα να το δώσω στο κέντρο να το δώσουν σε κάποια κοπέλα που δε θα μπορει να τα πάρει απο το ταμειο της. Μελανια τι χρειάζεται η αδερφή σου; Ξεκινάει και αυτή; Με το καλο!

Ευχουλα έχεις ψωνίσει τίποτα; Εγω λέω να περιμένω τις εκπτώσεις!

Μαίρη μην αφήσεις τη δουλεια να σου καθυστερήσει την προσπάθεια σου όσο περνάει απο το χέρι σου! Αν και ξέρω ότι είναι δύσκολες εποχές. Παντού ακούω για απολύσεις, μειώσεις μισθών και 4ημερα! Και μη χειρότερα!

Moritsa πως πήγε η ενεση?;)

Olina και εγω θα συμφωνήσω με αυτα που λες, όσο μπορούμε να προστατευτουμε καλο είναι!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σου Roxanne!Θα ξεκινήσει μετά τις γιορτές μάλλον προς τον Φεβρουάριο.Να δουμε αν μπορέσει να πάρει και τίποτα μέσω ΙΚΑ.Μενοπουρ χρειάζεται, τελικά και Μεριοναλ της κάνουν.Να ναι καλά και μία κοπέλα που μιλάμε εδώ θα της στείλει κάποιες.Κι εγώ σοβαρά σκέφτομαι οτι θα πρέπει τελικά ίσως να δίνονται στα κέντρα.Τουλάχιστον να πηγαίνουν σε όσους το έχουν πραγματικά ανάγκη.Ο γιατρός της αδερφής μου της είπε αν δεν μπορέσει να πάρει μέσω ΙΚΑ ή δεν βρει τίποτα να της δώσουν κάποιες απο εκεί, απλά θα της άλλαζε αγωγή γιατί δεν είχαν περίσιες απο αυτές που της έδωσε στο πρωτόκολλο της.

Link to comment
Share on other sites

Καλη της επιτυχία! Και εγω αρχικά έλεγα να τις διάθεσω μέσω του φόρουμ αλλα μετα σκέφτηκα ότι δεν έχεις ιδέα ποιος ειναι πίσω απο κάθε ψευδωνυμο και τι κίνητρα έχει. Αφου δεν τα χρειάζεται η αδερφή σου θα τα πάω στο επόμενο ραντεβού στο κέντρο και εύχομαι να πανε σε κάποια που τα έχει ανάγκη.

Link to comment
Share on other sites

25-35????????στάνταρ κομπίνα παιζει δεν υπάρχει άλλη εξήγηση!

Πωπω κορίτσια πολυ γρήγορα πέρασαν οι εβδομάδες! Αρχισετε τα ψώνια? εσείς τι πρωτόκολλο κάνατε?

νερακι περναει ο καιρος.....!!!κ τα ασχημα τα ξεχνας ολα!!!!θα δεις!!!!!

εγω εκανα το πρωτοκολλο των ανταγωνιστών με ενα καινουριο φαρμακο,μια εφαπαξ δοση γοναδοτροπινης τη δευτερη μερα της περιοδου, το elonva, k μετα συνεχισα με 5 puregon κ την pregnyl!!!!απολυτως ικανοποιημενη!!!!κ με το φαρμακο κ με το γιατρο(που μου το εδωσε αφου ομως ειχα παει διαβασμενη κ του το συζητησα) κ με την εμβρυολογο!!!

απαραδεκτο το κολπακι με τα φαρμακα..τι να πω ρε σεις???τι ατομα ειναι αυτα????ιχνος ντροπης?!!?:mad::mad::mad::mad:

μαιρουλιτα?!!?!?!?να σκεφτεσαι κ το θετικο της καταστασης με τη δουλεια....οτι αλλοι ψαχνουν μηνες πππππαααααρα πολλους,περνανε οτι κ μεις με την υπογονιμοτητα κ γι αυτους πραγματικα δεν υπαρχει λυση....

κ να ξεκινας κατι καινουριο μπορει να ναι κ η τυχη σου που αλλαζει,μια καινουρια αρχη!!!δυσκολη μεν αλλα καινουρια!!!!να το εκμεταλλευτεις οοοσο μπορεις!!!!;););););););););););)


tHOQp2.png
Link to comment
Share on other sites

νερακι περναει ο καιρος.....!!!κ τα ασχημα τα ξεχνας ολα!!!!θα δεις!!!!!

εγω εκανα το πρωτοκολλο των ανταγωνιστών με ενα καινουριο φαρμακο,μια εφαπαξ δοση γοναδοτροπινης τη δευτερη μερα της περιοδου, το elonva, k μετα συνεχισα με 5 puregon κ την pregnyl!!!!απολυτως ικανοποιημενη!!!!κ με το φαρμακο κ με το γιατρο(που μου το εδωσε αφου ομως ειχα παει διαβασμενη κ του το συζητησα) κ με την εμβρυολογο!!!

Σοβαρά;;;;Το elonva έκανες;;;Μου το είπε κι εμένα που δεν είχα πάρει τα άλλα φάρμακα ακόμα αλλά δεν το ρίσκαρα.Είναι και πως θα στο παρουσιάσουν νομίζω.Κοστίζει πολύ πάντως αν θυμάμαι καλά.Επίσης μου είχαν πει οτι αν ήθελα να έπαιρναν τα ωάρια ανώριμα με λίγα φάρμακα και να τα μεγαλώσουν στο εργαστήριο που κι αυτό το φοβήθηκα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλα με τις ενέσεις αλλα μου είναι αδύνατον να τρυπηθω μοναχή μου. Αύριο θα εκπαιδευσω τη μάνα μου τώρα που θα λείπει άντρας μου.

Είμαστε τυχερες που η επιστήμη έχει προχωρήσει τόσο και γίνονται θαύματα!

Ευχουλα μακάρι ο χρονος να φέρει ευχαριστα γιατι χορτάσαμε απο δυσάρεστα....


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσιααααααααααααααααααααααααααααααααα έπαθα πλάκα χαχαχαχαχαχαχαχα

με μπέρδεψε το μήνυμα της Ιωαννα1 και νόμιζα ότι δεν υπήρχε τίποτα άλλο γραμμένο χαχαχαχαχαχαχαχα και λέω σημέρα δεν μπορεί γμτ με ξέχασαν??? χαχαχαχαχαχαχαχαα

Πολύ χαίρομαι που σας βρίσκω όλες καλά :cool:

Μοριτσακι αντε και τον έφαγες τον γάιδαρο η ουρά έμεινε :lol:

Ροξανακι μου το εχω αγαπήσει αυτό το σποράκι πολύ και ο μπαμπάς του έχει λίγο χαζέψει αλλά είμαστε προσγειωμένοι αρκετά γιατί έτσι πρέπει... περνάν οι μέρες γρήγορα... στις 9 του μήνα θα ξέρουμε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε κορίτσια;

Καλορίζικο το νέο τόπικ κι εύχομαι να είναι γουρλίδικο για όλες.

Λοιπόν, όπως λέει και η Maryy όντως ίσχυε εκείνο με εκείνη τη κοπέλα με τα φάρμακα. Τώρα δεν ξέρω αν πρέπει να πω παραπάνω και περισσότερες λεπτομέρειες...


cexFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξεκίνησα τη προσπάθεια με μεγάλη χαρα και αισιοδοξία αλλα δυστυχώς συνεχίζω με στεναχώρια. Τη Παρασκευή πέθανε ο αγαπημένος μου θείος εντελώς ξαφνικά και όπως καταλαβαίνετε είμαι χάλια.πριν δυο χρόνια έχασα το πατέρα μου και τώρα αυτο.... Εκει που πάμε να γελάσουμε λίγο τρώμε την σφαλιάρα. Αύριο πάω για εξέταση αίματος και νέες οδηγίες. Ο Θεός ας βάλει το χέρι του..

Βασιλικη 9 του μήνα είναι της Αγ. Αννης και ελπίζω να κάνει το θαύμα της μιας και είναι των ατεκνων ζευγαριών.


p1Utp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξεκίνησα τη προσπάθεια με μεγάλη χαρα και αισιοδοξία αλλα δυστυχώς συνεχίζω με στεναχώρια. Τη Παρασκευή πέθανε ο αγαπημένος μου θείος εντελώς ξαφνικά και όπως καταλαβαίνετε είμαι χάλια.πριν δυο χρόνια έχασα το πατέρα μου και τώρα αυτο.... Εκει που πάμε να γελάσουμε λίγο τρώμε την σφαλιάρα. Αύριο πάω για εξέταση αίματος και νέες οδηγίες. Ο Θεός ας βάλει το χέρι του..

Βασιλικη 9 του μήνα είναι της Αγ. Αννης και ελπίζω να κάνει το θαύμα της μιας και είναι των ατεκνων ζευγαριών.

Λυπάμαι κοριτσάκι μου, συλλυπητήρια!

Δυστυχώς τα καλα πανε μαζι με τα κακά...:-(

Εύχομαι στη συνέχεια να έχετε μόνο καλές ειδήσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...