Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, vikib είπε:

      σαν να ειχα δει οτι εχεις

      μπορει να υπαρχει καποιο μικρο θεματακι,κ απλα να ησασταν πιο τυχεροι στο πρωτο

      συζητησε το με τον γιατρο σου,μετα απο δυο βιοχημικες δ ειναι κακο να κανετε καποιους βασικους ελεγχους.εφοσον το θελετε κ εσεις

      ενα σπερμοδιαγραμμα αρχικα. καποιες ορμονικες εσυ

      τα ουτρο ειναι για προγεστερονη.οποτε κ να ειχες θεμα λογικα θα το καλυψαν

      ευχομαι ολα να πανε καλα!

      Δεν θα ηθελα να σκεφτομαι οτι απλα ηταν πιο τυχερο το πρωτο μου παιδακι...προτιμω να σκεφτομαι οτι ειναι τυχαιο γεγονος το 2ο και το 3ο...εννοειται θα κανω εξετασεις και οτι χρειαστει..και ισως παρω και μια 2η γνωμη...

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Gold μου!!!!

Τι κάνεις κοριτσάκι μου???!!! Πολύ χαίρομαι που μας βρήκες και θα είσαι και συ μαζι μας!!!

Καλούς διαλόγους και ανταλλαγή ιδεών! ;) ;)

Ειμαι μια χαρα Ειρηνουλα:D

Λοιποοον προσωπικα για να ξεκινησω συμμαζεμα θελω φως πολυ φως!!!

Ανοιγει η διαθεση μου,και το αποτελεσμα με ικανοποιει γιατι τα περισσοτερα τα φερνω εις περας

πχ τοποθετωντας προβολακια στο εσωτερικο των ντουλαπιων-ντουλαπων και οπου βολευει να μπουν,ειναι οτι πρεπει για συμμαζεμα-επιβλεψη-και τυχον ανακαταταξη.

Επισης εχω βαλει φως και στο παταρι,μ ενα διακοπτακι τσακ αναβει και φωτιζει ολοκληρο το παταρι και δεν χρειαζεται μπαλαντεζες-φακους κτλ.


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια αλλη ιδεα για την τακτοποιηση των βραχιολιων!

Εχω πολλα:tongue::-D και δεν ηξερα που να τα βαλω,καναν βολτες τα καυμενα,ωσπου πηρα ενα σταντ για κουπες που εχω αρκετα ψηλο μεταλλικο με πολλες υποδοχες και τα κατηγοριοποιησα ανα χρωμα,εποχη κτλ.

Ακομη για να μην σκονιστουν μπορουν να καλυφθουν με τα διαφανα σακουλακια που ειναι για τα τροφιμαwebsEfxiF7ouQAAAABJRU5ErkJggg==4Qvhg96Vpi0AAAAASUVORK5CYII=;)http://www.e-exoplismos.gr/images/image31699.jpg

Τα σκουλαρικια μου τωρα,αλλη μια πικρη ιστορια,ενας χαμος και αντε να βρεις το ζευγαρι του!!

παιρνω ενα φελιζολ και μια κρεμαστρα καθαριστηριου τα ενωνω μ ευκαμπτο συρμα(απ τα σιδηρικα)και κατηγοριοποιω επισης και τα σκουλαρικια μου,με εμπρος και πισω οψη!αυτο ισχυει βεβαια για τα καρφωτα σκουλαρικια.

Για κρικους που δεν βολευουν στο φελιζολ τι μπορει να γινει: σ ενα παλιο μου σουρωτηρι για τσαι κτλ μικρο,εβγαλα το διχτυ του κι εμεινε το ινοξ του σκετο,εκει περασα τους κρικους μου:wink:AzMtCo6Hi+KGAAAAAElFTkSuQmCC

Σε γραβατοθηκες που ειναι στυλ κρεμαστρας κρεμασα τα μακρυα μου κολιε,μεταλλικες ζωνες κ.α.


1066964t550bl3o0t.gif328052gqbj0xn03d.gif

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ, χαρά μου!!!! ;)

Να το οργανώσεις το ψυγείο σου. Θα σε χαλαρώσει πολύ μακροπρόθεσμα!

Όσο για την μαναβική....Και άντε και την φέρνει.. τα καταναλώνετε όλα αυτά που φέρνει ή καταλήγετε να τα πετάτε? Γιατί αν είναι έτσι τότε πες του πως πετάει άπειρα λεφτά και μάλιστα χωρίς λόγο. Είναι για να ξοδεύουμε τέτοιες εποχές? Αν φυσικά τα καταναλώνετε τότε... μπράβο του που τα κουβαλάει!!! :D

Για τα ριχτάρια δυστυχώς δεν υπάρχουν μαγικές ιδέες. :(

Δύο πράγματα μπορώ να προτείνω:

1) Όταν αγοράζουμε ριχτάρια να προσέχουμε το ύφασμα που επιλέγουμε να είναι "βαρύ" ώστε να "κάθεται" καλύτερα στον καναπέ και να μην "σηκώνεται" με την παραμικρή κίνηση μας πάνω του.

2) Η "μαγική", ας πούμε λύση, που έχω σκεφτεί, είναι δέστρες για κουρτίνες, που όμως εγώ τις χρησιμοποιώ και αλλού!! :)

Δες εδώ, στα MADURA, που έχουν υπέροχες ιδέες και υλικά, μήπως πάρεις καμια ιδέα.

Εδώ, σου δίνω μερικές "δέστρες" από μαγνήτη που μπορείς να χρησιμοποιείς στα πλάγια των καναπέδων σου ώστε να μην "κουνιέται" το ριχτάρι σου:

http://www.madura.gr/magnet-tiebacks-c-542_18011.html

Μάκια-μάκια! ;)

καλα εισαι θεα !

οσο την μαναβικη τα αποθηκευω καλα και κρατανε 2 εβδομαδες, καποια τα πεταμε, φυσικα.

τα ριχταρια ειναι βαρια, υφασμα σενιλ, στον ενα καναπε που ξαπλωνει φευγει συνεχεια! οι δεστρες καλη ιδεα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa! πολύ γέλιο έριξα ! Άκου 25 κιλά πορτοκάλια!

Ο δικός μου μετά τη λαική πήγε μάκρο και επέστρεψε δριμίτερος με 20 κιλά μπούτια κότας που τα βρήκε με 1,6 το κιλό. Ευτυχώς αυτά δε θέλουν καθάρισμα...Πάμε μια κόντρα να δούμε ποιός είναι ποιό άπαιχτος???:tongue: Αν και μάλλον και οι δύο δεν πάιζονται!

χαχαχαχαχα! απιστευτος!!!!!!!

οντως δεν παιζοντα!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Εβδομάδα !!!

Σας διαβάζω κι εγώ... ευτυχώς, από οργάνωση τα πάω καλά... ΑΛΛΑ το θέμα με τα ριχτάρια το αντιμετωπίζω επί καθημερινής βάσεως...

μου την δίνει στα νεύρα φυσικά να βλέπω ότι φεύγουν από την θέση τους... και μου φαίνεται ότι τώρα με το δώρο θα καταφύγω στην "ακριβή" λύση του να πάω στον "καναπετζή" και να του πω να έρθει να πάρει τα μέτρα για να μου ράψει σε όλα μαξιλάρια που φοριούνται με φερμουάρ/πλένονται από ύφασμα αλέκιαστο κιόλας.... έχω δοκιμάσει τα πάντα, αλλά με τον αντρούλη μου τπτ δεν πιάνει...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Καλή Εβδομάδα !!!

Σας διαβάζω κι εγώ... ευτυχώς, από οργάνωση τα πάω καλά... ΑΛΛΑ το θέμα με τα ριχτάρια το αντιμετωπίζω επί καθημερινής βάσεως...

μου την δίνει στα νεύρα φυσικά να βλέπω ότι φεύγουν από την θέση τους... και μου φαίνεται ότι τώρα με το δώρο θα καταφύγω στην "ακριβή" λύση του να πάω στον "καναπετζή" και να του πω να έρθει να πάρει τα μέτρα για να μου ράψει σε όλα μαξιλάρια που φοριούνται με φερμουάρ/πλένονται από ύφασμα αλέκιαστο κιόλας.... έχω δοκιμάσει τα πάντα, αλλά με τον αντρούλη μου τπτ δεν πιάνει...

οκ τα μαξιλαρια, αλλα τα μπρατσα δεν λερωνουν???:confused:

Link to comment
Share on other sites

Kαλημέρα κορίτσια και καλή εμβομάδα !!

Παιδιά εγώ ριχτάρια απλά δεν χρησιμοποιώ.Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πως αλλά δεν λερώνονται.Ίσως είναι το ύφασμα. Από κει και πέρα τα σημεία που δεν πλένονται στο πλυντήριο, τα κάνω με τον μικρό ατμοκαθαριστή που έχω.

υ.γ. σήμερα θα την κάνω νωρίτερα από τη δουλειά διότι θα πάρουμε βαθμούς για τον μικρό...άντε να δούμε τι ψάρια πιάσαμε:D

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια οντως τα ριχταρια ειναι μια πονεμενη ιστορια, και εγω τωρα πανω σε ενα τσαλακωμενο ριχταρι καθομαι και σας γραφω...:lol::lol:

εμενα δυστηχως ειναι μπεζ το χρωμα του καναπε, το lατρεψα οταν το ειδα αλλα τωρα δυστηχως δεν το χαιρομαι.

Αν και αλεκιαστο ειναι πολυ ευαισθητο χρωμα και λερωνεται πολυ ευκολα.

εγω προτιμω πιο μαλακα ριχταρια ωστε ετσι να γραπωνουν τον καναπε..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια! Ουφ! Σας διάβασα:D

Είχα ξεκινήσει το παλιό θέμα, διάβασα το μισό, μετ΄ανακάλυψα ένα δεύτερο πιο πρόσφατο, τεσπα, έστειλα πμ Ειρήνη, και με ενημέρωσε ότι είστε εδώ με πολύ χρήσιμες συμβουλές, χεχε!

Η πρώτη σωτήρια συμβουλή που εφάρμοσα: Πέταξα ότι περριτό! Πραγματικά ένιωσα άλλος άνθρωπος χεχε! Είχε δίκιο πάλι η Ειρήνη!

Υ.Γ. Και ένα extra tip που μας το είχε δώσει μία κοπέλα (λυπάμαι που δεν θυμάμαι το όνομα της!) στο παλιό το τοπικ. Ρίξτε στο φίλτρο της σκούπας μια σταλίτσα βανίλια και θα... μοσχομυρίζει! :);)

Αυτό το έχω εφαρμόσει και πραγματικά μυρίζει κέηκ!Πολύ καλό! Το είχε προτείνει αν θυμάμαι καλά η access.

εγώ αιθέραιο έλαιο ρίχνω λίγο στον κουβά σκουπιδιών κάτω απο τη σακούλα.

Πολύ καλή ιδέα!Θα την εφαρμόσω άμεσα!

Ειρήνη μου η χρήση της χλωρίνης δεν πρέπει να γίνεται εκτεταμένα, γιατί κάνει κακό η εισπνοή της.

σε ένα απλό σφουγγάρισμα δεν υπάρχει λόγος για χλωρίνη. μπορείς να βάλεις υγρό πράσινο σαπούνι ή μηλόξυδο ή ένα απλό απορρυπαντικό γενικής χρήσης.

το ξύδι κ το λεμόνι είναι απολυμαντικά, απλά το λεμόνι είναι πιο ακριβό ακόμα κ ο έτοιμος χυμός!

Παιδιά για τη χλωρίνη έχει δίκιο. Έχω θεία που καθαρίζει σπίτια, και οι πελάτες της γιατροί της απαγορεύουν να χρησιμοποιεί χλωρίνη στο σπίτι.

επισης να σας πω οτι επειδη γεννησα προσφατα κ δεν ηθελα να χρησιμοποιω καθαριστικα, ανακαλυψα το ξυδι+ εφημεριδα! ειδικα στο μπανιο τα αλατα φευγουν αμεσως, και αργουν να ξαναερθουν!

Καλύτερο δλδ από βιακάλ?

Μπορείς όμως, αν αγχώνεσαι, να βάζεις 1 φορά το μήνα αγνό, παρθένο ελαιόλαδο στις άκρες σου, {να τα αφήνεις μισή ωρίτσα και μετά να λούζεσαι, μην ανησυχείς δεν αφήνει κατάλοιπα} και να δεις άμεσα τρελή διαφορά. Αυτό το κάνω και γω και έχω τρίχα άψογη παρά που αλλάζω κάθε 3 και λίγο... χρώμα!!! :lol:

Και κάνει δουλειά? Γιατί κι εγώ έχω περάσει όλο το χρωματολόγιο από τα μαλλιά μου χεχε!

Πρέπει να βάλω κορδέλα σαν αυτή που βάζουν στους δρόμους λευκή με κόκκινες γραμμές και να κρεμάσω πάνω της φωτογραφίες του με χιαστή κόκκινη γραμμή:tongue:

Αχχχχχχ ειλικρινά ώρες ώρες σκέφτομαι πόση δουλειά θα γλύτωνα αν ζούσαμε σε χωριστά σπίτια!

Ειρηνη

ευτυχως ξαναηρθες!!!!

αντε γιατι με ειχε παρει η κατω βολτα ....

χρειαζομαι υπενθυμιση για να λειτουργω

Σα να διαβάζω εμένα!!!!!!:mrgreen:

και ελπιζω να καταφερω να βαλω ταξη σε ενα σπιτι 25 ετιας χωρις ντουλαπες, χωρις αποθηκη με 2 υπνοδωματια, 2 παιδια, μια βεραντα, 2 κουνελια, ενα σκυλο , εναν ΑΝΤΡΑ, με καθημερινη οχταωρη απουσια μου απο το σπιτι και με την τεμπελια και την αναβλητικοτητα που με διακρινει.

ΖΗΤΑΩ ΠΟΛΛΑ??????

Καλέ, μήπως έχω κάνει και 2ο νικνέημ στο καφέ?:mrgreen:

Η μόνη διαφορά είναι ότι δεν έχω κουνέλια!

Κάποια κοπέλα ανέφερε νερό+ξύδι για κουζινα...κάνει δουλειά? εχμ...χωρίς δυσκολία?

Κάποια στιγμή μπήκα στο τριπάκι και χρησιμοποίησα πιο οικολογικές λύσεις για το σπίτι αλλά απογοητεύτηκα..:-( και το έριξα στην καραχημικούρα:-( Βεβαίως είμαι πρόθυμη να ξαναδοκιμάσω άλλες από αυτές που χρησιμοποιούσα πάλι οικολογικές.

Τα ριχτάρια ότι και να κάνεις πάλι θα χαλάσουν όταν σηκωθείς. Συμφωνώ με την Ειρήνη για πιο χοντρά υφάσματα. Εγώ πήρα πέρυσι στις εκπτώσεις και έχω μέινει πολυ ευχαριστημένη. Τα κάνω το πρωι που αερίζω και μια φορά το απόγευμα τα ισιώνω. Γενικά δεν πέφτουν πολύ τα συγκεκριμένα. Τώρα το ύφασμα αυτό δεν ξέρω πως το λένε.

Επίσης πήρα μισό μέτρο ύφασμα απο τη λαίκη και έκανα καλλύματα για τα καθίσματα στις καρέκλες της κουζίνας. Αλλαξε όλη η κουζίνα.

Προσωπικά δε μου αρέσουν τα ριχτάρια. Έχω κάνει το εξής που το έκανε κι η μάνα μου, όπου επίσης δεν είχε ριχτάρια. Καταρχήν τα καλύματα του καναπέ είναι με φερμουάρ (εκτός από τα μπράτσα που τα κάνω τοπικά) και πλενόμενα στο πλυντήριο. Έκανα και ένα δεύτερο σετ, με την ίδια λογική, και τα αλλάζω κάθε 6 μήνες.

Με αυτόν τον τρόπο η μάνα μου διατήρησε το σαλόνι της καινούριο για πολλά χρόνια. Και αλλάζει κι η διάθεση όταν τα αλλάζουμε;)

Το ψυγείο μου είναι μία χαρά...άλλωστε με 2 παιδιά είναι μονίμως ψιλο-τίγκα...απλά έχω κατηγοριοποιήσει που πάει τι...ώστε να έχω άποψη για το super market με μία ματιά...

Πως το έχεις κάνει αυτό? Πως το έχεις οργανώσει δλδ?

Αυτά προς το παρόν από εμένα!!!!!!

Θα σας διαβάζω συνέχεια τώρα!

Έτσι Ειρήνη να δίνεις τα φώτα σου και σε μένα την ακαμάτρα!:tongue:


Wktmp2.png

qIogp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκι μου,

Εγώ τις πατάτες μου και μόνο (έχω εξηγήσει πως αποθηκεύω τα λοιπά λαχανικά και φρούτα) τις βάζω κάτω από το ντουλάπι του νεροχύτη. Και δεν έχω αντιμετωπίσει ποτέ κανένα θέμα. Φυσικά, πρέπει να πω, πως αγοράζω μικρές ποσότητες, δεν ξέρω αν έχει να κάνει. Αγοράζω κάθε 8-9 μέρες επειδή δεν μπορώ να κουβαλάω μεγάλες ποσότητες. Οπότε την κάθε σακούλα την τοποθετώ εκεί (μαζί με τα λάδια που έχω όμορφα τακτοποιημένα, θα γράψω ξεχωριστό post για το συγκεκριμένο ντουλάπι) και σχεδόν κάθε εβδομάδα που τελειώνουν, πετάω τη σακούλα και μπαίνει μία καινούργια.

Φιλάκια πολλά :)

Ειρήνη μου κ όλα τα κορίτσια, κάτω από το νεροχύτη απαγορεύεται να βάζουμε τρόφιμα. ούτε καν μαγειρικά σκεύη.

είναι βασικός κανόνας κ μακάρι να θυμόμουν πού το διάβασα να σας το παραθέσω. τίποτα, νιέντε, νάδα!

Γειά σου fefi και κορίτσια! Εκπληκτικό το νέο τόπικ καλύτερο από ποτέ! Ειρήνη είσαι έμπνευση!

γειά σου evi!

fefi μου πραγματικά εδώ και πολλά χρόνια μισώ τις πλαστικές σακούλες του σούπερ μάρκετ, και έχω βρει πολλές λύσεις. Η καλύτερη είναι μια σακουλίτσα πλαστικη πολλών χρήσεων που μπαίνει σε πλαστική θηκούλα - μπρελόκ (έχει και στο Βασιλόπουλο) και που μπορείς να έχεις πάντα μαζί σου. Όταν πηγαίνω π.χ. στη δουλειά επειδή χρησιμοποιώ το μπρελόκ αναγκαστιά δεν ξεχνάω και τη σακουλιτσα. Οπότε αν θυμηθώ να πάρω κάτι μετά τη δουλειά απλά ξεδιπλώνω τη σακουλίτσα.

πανέξυπνη ιδέα!!!!!

θα στείλω τον άντρα μου να μου πάρει! ευχαριστώ πολύ πολύ!

καλημέρα!

Εμένα ο άντρας μου όταν πλένει τα φίλτρα του κλιματιστικού τα ψεκάζει με την κολώνια του. Εκεί να δεις μυρωδιά:P

καλόοοο! για το γραφείο μου!

και εγώ λατρεύω λεβάντα! παλιά έπαιρνα και μαλακτικό αλλά τώρα με έχει συνεπάρει το quanto ελληνική νησιά.

Εγώ το ψυγείο με μαγειρική σόδα το καθαρίζω. Κανένα fresh tip δεν ξέρω.

μόνο με νερό καθαρίζω το ψυγείο. το πολύ πολύ να βάλω ελάχιστο φέρυ.

το ξύδι απαγορεύεται στα ψυγεία.

τα λεμόνια, έχει δίκιο η Ειρήνη. πρέπει να είναι μόνα τους γιατί έχουν την ιδιότητα να μουχλιάζουν ό,τι βρίσκεται δίπλα τους!

τα αβγά πρέπει να αποθηκεύονται μέσα στο ψυγείο κ όχι στην πόρτα, γιατί είναι ευπαθή. οπότε βγάλτε τις αβγοθήκες από την πόρτα κ βάλτε τις στο εσωτερικό. τα αβγά πρέπει να είναι τοποθετημένα στις αβγοθήκες ανάποδα για καλύτερη συντήρηση, με τον .ώλο προς τα πάνω. έτσι δεν "παίρνουν μυρωδιά" από τις άλλες τροφές, δεν αλλοιώνονται εύκολα.

το γάλα επίσης δεν το τοποθετούμε στο ψυγείο στην πόρτα του, ποτέ. είναι ευπαθές κ πρέπει να μπαίνει στο εσωτερικό.

το τυρί συντηρείται καλύτερα κ περισσότερο αν διατηρείται σε άλμη, σε κλειστό ταπεράκι. εκεί που αγοράζουμε τυρί, ζητάμε να μας γεμίσουν το ταπεράκι με άλμη κ είμαστε τζάμι για καιρό. κ μόλις αλλάξει η μυρωδιά της άλμης, πάμε κ μας βάζουν άλμη κοκ. μέχρι κ τζάμπα να την δίνουν την άλμη, σε σούπερ μάρκετ ή κατάστημα τυροκομικών.

κασέρια, κίτρινα τυριά που πάνε να χαλάσουν, τα καθαρίζουμε γύρω γύρω, τα τρίβουμε στον τρίφτη ή στο μούλτι (μικρά κομμάτια) κ τα αποθηκεύουμε σε πολυμπάγκ ή τάπερ, πολλά κ μικρά. είναι προτιμότερο για καλύτερη συντήρηση. δεν πετάμε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγω τι κανω για το ψυγειο..

καταρχην

-αγοραζω τα απαραιτητα για 15μερες

-σε καθε ραφι βαζω συγκεκριμενα τροφιμα

- τα λαχανικα τα πλενω, στεγνωνουν και τα βαζω παντα σε χαρτινες σακουλες

-το μπεικον το ψηνω και το βαζω σε ταπερ (συμβουλη του πρωτου ελληνα μαστερ σεφ, ακη πετρετζικη:lol:)

-παντα βαζω μπροστα τα πιο παλια τροφιμα αυτο το κανω και στα ντουλαπια, ετσι δεν εχω ποτε ληγμενα.

στην καταψυξη εχω ξεχωριστο συρταρι για κρεατα, ψαρια, και ενα για λαχανικα.

τα βαζω σε σακουλακια με ημερομηνιες και το ειδος του κρεατος επανω.

αυτα τα λιγα...

Οσο αναφορα την χλωρινη την χρησιμοποιω στην λεκανη και στο μπανιο κυριως, παντα φοραω γαντια και αεριζω καλα.

Μια φορα το μηνα βαζω και στον νεροχυτη, ειναι γρανιτενιος και δεν καθαριζει αλλιως..

Ενταξει ειναι επικυνδυνη αλλα δεν καθαριζει τιποτα σαν αυτη.

Link to comment
Share on other sites

φεφακι δεν απαγορευται το ξυδι, μου το εχει πει τεχνικος στην δουλεια, απλα καλο ειναι να ειναι αδειο το ψυγειο και να ειναι κλειστο ετσι ωστε να το αφησουμε λιγο ανοιχτο να παρει αερα.

Τα κιτρινα τυρια μπορουν να μπουν και στην καταψυξη, δεν γινονται μαζα.

Οσο αναφορα το νεροχυτη μονο απορρυπαντικα πρεπει να βαζουμε, τιποτα αλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...