Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts

Αγαπημένες μου καλήμερα!

Σήμερα, λόγω ήλιου, ο οποίος αυτόματα μου φορτίζει τις μπαταρίες και τα κέφια, αποφάσισα να καταπιαστω με πιο "δύσκολα" θέματα. Την αποθήκη μας, η οποία θέλει πολύ-πολύ....πολύ δουλίτσα, οπότε έχω πάρει απόφαση πως θα γίνει σιγά-σιγά.

Εχω βγάλει έξω 2 ολόκληρα ράφια {ολόκληρη δεν γίνεται, θα  μου δημιουργήσει απίστευτη κούραση και σίγουρα εκνευρισμό} και γίνεται χαμος!

Βγάζω και φωτογραφίες, για να σας ιντριγκάρω, να οργανωθείτε και εσείς.

Εδω γύρω είμαι, σας φιλώ γλυκά και επανέρχομαι!  :)


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου!

Η βδομάδα ήταν σχετικά καλή.. Ο μικρός με το που πήγε σχολείο επανήλθε κάπως στα συνήθη του τερτίπια και συμπεριφορές οπότε δεν είχαμε ιδιαίτερες συγκρούσεις αυτές τις μέρες. Βέβαια καλόμαθε στο σπίτι και κάθε πρωί αναρωτιέται πότε θα σταματήσουν τα σχολεία.. Του απάντησα το Πάσχα που σουβλίζουμε το αρνάκι κι εκείνος με τη σειρά του πρότεινε να σουβλίσουμε το αρνάκι τώρα για να σταματήσουν τώρα τα σχολεία:) 

Προέκυψε ένα ποσό αρκετά σημαντικό για μένα και τα αδέρφια μου από τελεσίδικη απόφαση σε αγωγή που είχε καταθέσει η μητέρα μου  όταν ήταν ακόμη εν ζωή κατά του ΟΓΑ. Έτσι έτρεχα με διάφορες γραφειοκρατικές λεπτομέρειες και επισκέψεις σε δημόσιες υπηρεσίες όπου τι παράξενο.. οι υπάλληλοι ευτυχώς δεν μου φέραν καμία δυσκολία.. βέβαια είχα πάει προετοιμασμένη γιατί δουλεύω σε δικηγορικό γραφείο και γνωρίζω κάτι παραπάνω.. Συγκινήθηκα πολύ κορίτσια όταν με ενημέρωσαν γι' αυτό το ποσό. Και τα τρια αδέρφια βρισκόμαστε σε δύσκολη οικονομική κατάσταση και αυτά τα χρήματα ήρθαν την κατάλληλη στιγμή. Η μανούλα μου φροντίζει για μας ακόμη και τόσο καιρό μετά το θάνατό της.. και όσο σκέφτομαι ότι κάποιοι γονείς κοιτάνε μόνο την πάρτη τους και ζουν εις βάρος των παιδιών τους γιατί όταν ήταν νέοι δεν είχαν μυαλό στο κεφάλι τους στενοχωριέμαι απίστευτα.

Αύριο επιτέλους έρχεται ο μάστορας για να φτιάξει το δωμάτιο του μικρού. Ο μικρός ανυπομονεί και με ρωτάει συνεχώς πότε θα είναι έτοιμο και το καινούργιο κρεβάτι του. Λαχταρώ να δω το χαμόγελο ζωγραφισμένο στο προσωπάκι του..

Σας φιλώ!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

...η προσπάθεια συνεχίζεται!

Η πρώτη φάση ολοκληρώθηκε.

Εβγαλα φωτογραφίες απο την αρχική κατάσταση { :oops: } και σιγά-σιγά, καθώς θα προχωράω, θα βγάζω εκ νέου φωτογραφίες, ώστε να βλέπω και οπτικά την πρόοδο που έχει γίνει. Φυσικά θα μου πάρει αρκετό καιρό και στο μεσο-διάστημα θα κάνω κι άλλες αλλαγές ακόμα και σ αυτά που ήδη έφτιαξα, αλλά κανένα θέμα! Σιγά-σιγά.

Θα σας ανεβάσω αργότερα φωτογραφίες, εννοείται, για να σας παρακινήσω.

"Ταλαιπώρησα" λιγάκι το πλυντήριο, αφού με τόσες μέρες κακοκαιρία τ άπλυτά μας, είναι παντού...! Μόλις τελείωσε το 3ο για σημερα πλυντήριο... και ήδη περιμενουν πολλά αλλά τα υπόλοιπα θα περιμένουν. Θα ετοιμάσω μόνο ακόμα ένα, με το νυχτερινο πρόγραμμα.

Έβαλα φακές να γίνονται, θα τηγανίσω και πιπερίτσες {κέρατο} και λουκάνικα με πράσο, που τα λατρεύουμε οικογενειακώς.

Σε λίγο θα ετοιμαστώ, να βγω για μερικές δουλίτσες. Πρεπει να πάρω βαφή, να περάσω ρίζα μέσα στο σ/κ {αν και δουλεύω και τις 2 μέρες...}, αφού από βδομάδα με την επέμβαση του άντρα μου, δεν θα μου είναι μάλλον εύκολο. Αν προλάβω, θα ρίξω και μια ματιά σε 2 καταστήματα με καρέκλες αφού αναζητάμε καρέκλα-γραφείου για το φιογκάκι, που δεν έχουμε. Ο μπαμπάς μου, του έδωσε στη γιορτή του 50€ για το σκοπό αυτό, οπότε το έχω αφήσει ήδη πολύ.. για να δούμε.

Επίσης, θα περάσω από τον "τοίχο", καθώς με την πρώτη οργάνωση της αποθήκης, βγήκαν πράγματα για δόσιμο. Παπούτσια {καλοκαιρινά, δικά μου}, διάφορα, χάρτινα, για πάρτυ και κάποια παιδικά παιχνίδια παραλίας.

Φιλιά σε όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα χάρηκα με τα νέα από τον ΟΓΑ και μπράβο στην μανούλα σας! 

Ειρήνη καλή δύναμη με την αποθήκη και μπράβο για το ξεκαθάρισμα. Επίσης μπράβο για τον ''τοίχο'', πολλοί μπορούν, λίγοι το κάνουν.

Εγώ εδώ ακόμη δουλειά, έχουμε όμως κανονίσει για σήμερα συνάντηση με φίλους και θα σχολάσω σε καμιά ώρα. Αύριο θέλω να ξυπνήσω όσο πιο αργά γίνεται το πρωί, να τεμπελιάσω λίγο :).

Με ταλαιπωρεί κι ένα θεματάκι με ένα νύχι του ποδιού αλλά θα ξεκινήσω κάτι που με συμβούλεψε η Ειρήνη μας το βράδυ και ελπίζω να περάσει γρήγορα.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες! 3η ημέρα ντυμένοι στα άσπρα, με μπόλικο παγετό, πολύ κρύο (χθες βράδυ είχε -10), αρκετό εκνευρισμό για τους ανευθυνό-υπευθυνους αλλά και πολλές πολλές ώρες οικογενειακών στιγμών.

 

Ελπίζω να είστε όλοι καλά, Ειρήνη καλή επιτυχία στον σύζυγο, καλώς να επιστρέψει σιδερένιος στο σπίτι σας!

 

Χθες και προχθές δεν ασχολήθηκα ουσιαστικά με το σπίτι. Ξεχιόνιζα την είσοδο, την αυλή και τον ιδιωτικό δρόμο μπροστά στο σπίτι μας (όσο μου αναλογεί τέλος πάντων διότι ορισμένοι μάλλον περιμένουν το Μάννα εξ ουρανού να λιώσει το χιόνι...). Αλάτιζα, σκούπιζα, κουβαλούσαμε ξύλα και πάλι απ την αρχή. Δυστυχώς το χιόνι πέρα απ την 1η ημέρα που το χαιρόμαστε μικροί - μεγάλοι, δημιουργεί προβλήματα και εκνευρισμό. Ανυπομονώ να το αποχωριστούμε, δεν ανυπομονώ για τις ζημιές που θα αφήσει πίσω του...

 

Σήμερα λοιπόν ήταν ημέρα της εβδομαδιαίας καθαριότητας. 

-Ξεσκόνισα

-Σκούπισα

-Σφουγγάρισα 

...σε όλο το σπίτι. 

-Καθάρισα και τα δυο μπάνια

-Έστρωσα τα κρεβάτια

-Τακτοποίησα πλυμένα και στεγνά ρούχα (παραμένουν τα αρκετά ασιδέρωτα όμως...)

-Συμμάζεψα ότι υπήρχε εκτός θέσης ενώ ταυτόχρονα η κόρη μου μάζευε τον χαμό παιχνιδιών απ το σαλόνι

-Καθάρισα τα τζάμια που είχαν θαμπώσει. Ξανά!

-Καθάρισα το τζάκι και το τζάμι του.

-Τίναξα τα πατάκια απ όλο το σπίτι

-Τίναξα και έστρωσα τα ριχτάρια στους καναπέδες

-Άλλαξα τραπεζομάντηλο στο τραπέζι της κουζίνας & έβαλα τραβέρσα στο μπουφέ

-Έφτιαξα fish sticks και πατάτες σαν τηγανιτές για τα παιδιά

-Άναψα το τζάκι

-Καθάρισα την είσοδο και την εξωτερική σκάλα από χιόνι, αλάτια, νερά, λάσπες κ.λ.π

-Έβαλα στα παιδιά να φάνε

-Ετοίμασα και έβαλα ένα κέικ να ψηθεί, που δεν είναι άλλο απ τη συνταγή για τη Βιεννέζικη βασιλόπιτα που φέτος δεν φτιάξαμε και μας έλειψε λίγο.

-Μάζεψα την κουζίνα, καθάρισα τον πάγκο, άδειασα το πλυντήριο από τα καθαρά και έβαλα τα άπλυτα που μαζεύτηκαν. 

-Έβγαλα το κέικ απ το φούρνο

-Ετοίμασα μια μίνι λίστα για σούπερ μάρκετ ώστε να πεταχτεί ο μπαμπάς μας απ τη δουλειά να τα ψωνίσει

 

Τέλος, έκανα ένα μίνι beaute σφήνα στις δουλειές που έκανα και τώρα ξεκουράζομαι. 

 

Καλό Σαββατοκύριακο σε όλους! 

Αφροδίτη μπορώ να υποθέσω σε ποιο πρόβλημα αναφέρεσαι... Έχω ταλαιπωρηθεί ως έφηβη τόσο πολύ που εν τέλει χειρούργησα και τα δυο δάχτυλα καθώς για εμένα δεν υπήρχε άλλη λύση. Είχα κάνει όλα τα προηγούμενα βήματα αλλά δεν! 

 

Εύχομαι να είναι κάτι τυχαίο και να περάσει σύντομα. Σίγουρα η Ειρήνη μπορεί να δώσει κατευθύνσεις και ανακούφιση!


YqE6p2.png

IqItp3.png
 
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 12/1/2017 at 3:58 ΜΜ, ΑΦΡΟΔΙΤΑΚΙ είπε:

Τώρα με πέθανες εσύ!!! :-D Και είναι δύσκολη η ώρα και μου έτρεξαν τα σάλια......

...αχ, μένεις μακριά γμτ, το χουμε πει! Είναι μούρλια.. αν γίνει ακριβώς με τα υλικά που γράφω {την έχω κάνει χωρίς το πατέ σκόρδου και.. καμία σχέση :? }, γίνεται μούρλια!

Εμείς παρόλο που έχουμε εγκατεστημένη κεντρική θέρμανση, από το 2006 που μένουμε σε αυτό το σπίτι δεν την έχουμε χρησιμοποιήσει ποτέ, οπότε καταλαβαίνω απόλυτα τι εννοείς. 

Καλά κάνεις και τα συζητάς με το παιδί, κι εμένα σφίγγεται η καρδιά μου, κάνω ότι μπορώ να βοηθήσω,,,και το λίγο κάτι είναι για κάποιον που έχει ανάγκη. Το άλλο που με εκνευρίζει αφάνταστα είναι πως αρκετές φορές (σε διάφορες δράσεις που έχω συμμετάσχει και βοηθήσει) επωφελούνται άνθρωποι που είναι σε ακόμη καλύτερη οικονομική κατάσταση από εμένα και καρπώνονται αγαθά που προορίζονται για πραγματικά φτωχές οικογένειες, τα οποία συγκεντρώσαμε με κόπο και μεγάλη προσπάθεια..... Πέρυσι που μαζέψαμε στο σχολείο 12 κούτες για το Χαμόγελο του Παιδιού, από την κούτα με τα είδη υγιεινής έλειπαν οι μισές συσκευασίες από σερβιέτες και κάποιες συσκευασίες ρυζιού και οσπρίων από τα τρόφιμα. Δεν είναι ξεφτίλα αυτό;

Τέλος πάντων, μεγάλη συζήτηση αυτή.

Φυσικά και είναι μεγάλη συζητηση και έχεις δίκιο να νιώθεις την ξεφτίλα τους. Αυτό ακριβώς είναι.

Θα σου πω, πως το χειρίζομαι εγώ, μήπως σε "ελαφρύνω" λιγάκι.

Παλιότερα, πήγαινα πράγματα και στην εκκλησία {μέχρι που οι γύρω μου άρχισαν να εχουν πολλές δυσκολίες-οπως όλοι αλλωστε} και οι φίλες μου, μου έλεγαν: "τι τα πηγαινεις, τα μοιράζονται μεταξύ τους!" Τους απαντούσα ότι αφού θα χρησιμοποιηθούν από κάποιον, ήμουν εντάξει. Δεν με πειραζει αν από τα 5 πράγματα που θα προσφέρω, τα 2 μόνο πάνε σε ανθρώπους που τα έχουν πραγματικά ανάγκη. Δεν με πειράζει καθόλου. Εγώ τα πρόσφερα. Θα χρησιμοποιηθούν.

Αλλωστε, δεν θα ξεχασω, μία φορά πριν αρκετά χρόνια, μία κυρία μέσα στην εκκλησία. Ήταν μία κυρία, που καθοταν στα κεριά. Πολύ μεγάλης ηλικίας. Της είπα "έχω φέρει μερικά, γυναικεία παπούτσια. Να τ αφήσω στο γνωστό σημείο?" Ήρθε κοντά μου και με αγωνία στο πρόσωπό της με ρώτησε τι νούμερο ήταν μήπως είχα κανένα να της κάνει. Τα είχε ανάγκη... είδα την αγωνία στο πρόσωπό της για να φορέσει ένα ζευγάρι παπούτσια. Οπότε, Αφροδιτούλα μου, δεν με πειράζει αν τα μοιράζονται.. ας τα μοιράζονται, αρκεί που θα χρησιμοποιηθούν.

Για τα περιστατικά που αναφέρεις πιο πάνω, της ξεφτίλας {πολύ σωστά το λες}, απλώς να μην στεναχωριέσαι. Αν θέλουν να είναι αυτού του είδους άνθρωποι, ΑΣ ΕΙΝΑΙ. Εσύ, δεν είσαι.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά στην επέμβαση και να γυρίσει σπίτι του σιδερένιος.

Σ ευχαριστώ πολύ πολύ.. αχ αμήν!

Συνεργείο εμείς την Δευτέρα για ετήσιο σέρβις αλλά χρειάζεται και ένα εξωτερικό ρετουσάρισμα από μικροσυγκρούσεις και γρατζουνιές... Προχθές κάποιος μας τράβηξε μια μεγάλη γραμμή με κάτι αιχμηρό στην μια πλευρά, καταφαρμακώθηκα όταν το είδα...:-(

:-(:-(:-(:-( τι άνθρωποι υπάρχουν εκεί έξω, βρε ματάκια μου.....:-(

 

On 12/1/2017 at 4:34 ΜΜ, mirtoula4 είπε:

Ειρήνη μου με το καλό η επέμβση του συζύγου, καλή ευκολία σε όλα!

Σ ευχαριστώ Ερσάκι μου..έχω ένα άγχος φυσικα αλλά δεν του το εκφράζω. Καθόλου. Καταλαβαίνεις.

Εγω κορίτσια είμαι ανοιξιατικοκαλοκαιρινός τύπος, λατρέυω θάλλασα και τα σχετικά!Εντάξει εχει και ο χειμλωνας τη γοητεία του βέβαια....

Μαζί σου! :-P

Και σε μας σήμερα βγήκε ήλιος, ξεμυτίσαμε δειλά γιατί είχαμε οδοντίατρο και άλλες δουλειές αλλά διαπιστώσαμε ότι τα πεζοδρόμεια έχουν μετατραπεί σε παγοδρόμια, οπότε ακόμα με πολλή προσοχή η οποιαδήποτα μετακίνηση..

Πως πάτε εκεί κορίτσι μου? Μπήκαν τα πράγματα σε μία καθημερινότητα?

αχχχχ και γω είχα κανονίσει σέρβις αλλά από την κακοκαιρία κάψαμε οσο πετρέλαιο θα καίγαμε σε ενα με ενάμιση μήνα οπότε τα χρήματα πήγαν εκει....next month!

.. μας έχουν καταντήσει.. αντε να μην πω... :?

 

 

 


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες που "χρωστάω" από την 1η μου προσπάθεια οργάνωσης της αποθήκης μας:

{είναι μια σταλιά αλλά με βολεύει τόσο πολύ!}

Το πριν....ΧΑΜΟΣ

easy13_zps97irmayo.jpg

 

easy14_zps4qzpowtn.jpg

ΤΟ ΜΕΤΑ

Τα υπέροχα και τόσο εξυπηρετικά, επιπλέον "συρταράκια", που μου ειχε αγοράσει η πεθερά μου, πριν μερικά χρόνια, βρήκαν εδώ τη θέση τους:

easy11_zpsjgye0qwl.jpg

easy10_zpsavkztyqt.jpg

easy8_zpsdhfawdt2.jpg

easy12_zps3qqritpy.jpg

Στα "συρταράκια" έβαλα τις παντόφλες μας {προσωρινά}, μιας που τις χρησιμοποιούμε καθημερινά. Χρησιμοποιούμε άλλες για το σπίτι και άλλες για εκτός σπιτιού.

Σίγουρα θα υπάρξουν πολλές ακόμα τροποοιήσεις αλλά η αρχή, έγινε!

easy9_zpsjsffqpow.jpg

 Ειναι μόνο ένα ράφι, το οποίο σίγουρα και αυτό, θα το αλλάξω ξανά. Η αρχή, έγινε όμως και ήδη, ξεφορτώθηκα τοσα πολλά και η αλλαγή είναι εμφανής και στο μάτι μου, κατι που ήδη, με ηρεμεί.

Σας φιλώ όλες!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

Ειρήνη μου πολύ πολύ όμορφες οι τακτοποιήσεις σου, μπράβο!

Σε μας βγήκε ο ήλιος χθες κ σήμερα κ τα έλιωσε τα περισσότερα χιόνια. Υπάρχει βέβαια ακόμα πάγος σε σημεία αλλά νομίζω είμαστε σε καλό δρόμο.Άντε καλή μας εβδομάδα κορίτσια, τα κεφάλια μέσα!!

φιλιά!

 

 


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φιλεναδίτσες μου γλυκές και καλή βδομάδα να έχουμε!

Για μας δεν ξεκίνησε καλά γιατί ο μικρούλης μου ταλαιπωρείται πάλι με έναν πυρετό και με ένα βήχα που δεν λέει να του περάσει. Τι εισπνοές κάνουμε, τι νεφελοποιητή χρησιμοποιούμε, τι ορό στη μύτη.. τίποτε.. Αν δούμε τα σκούρα σήμερα θα τον πάμε νοσοκομείο. Έχει μια ευαισθησία στο αναπνευστικό του μιας και στο παρελθόν έχει περάσει πνευμονία και αρκετές βρογχίτιδες και αμέσως τον χτυπάει το κρύωμα εκεί.. Τουλάχιστον όμως είναι ευδιάθετος, έχει όρεξη και ζουζουνεύει..

Κορίτσια το δωμάτιό του έγινε εξαιρετικό. Έγινε ακόμη καλύτερο απ' ότι φανταζόμουν.. Τόσο πολύ μάλιστα που μου φαίνεται ότι θα πηγαίνω εγώ να κοιμάμαι εκεί. Τώρα που είδα τι διαφορά υπάρχει με την ταπετσαρία μου μπήκε στο μυαλό η ιδέα να ξεκινήσω και τα υπόλοιπα δωμάτια σιγά σιγά.. Για να δούμε! Το μόνο που μένει είναι τώρα να έρθει το κρεβάτι του και είμαστε κομπλέ!

Σας φιλώ!

 


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δομνίνα περαστικά στο παιδί.

Ειρήνη πολύ ωραίες οι τακτοποιήσεις σου! Εύγε!!! Εύχομαι ξανά καλή επιτυχία αύριο και σιδερένιος!

Φιλιά σε όλες.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σ' ευχαριστώ πολύ Αφροδιτάκι!

Ειρήνη μου καλή επιτυχία για το χειρουργείο του συζύγου και γρήγορα γερός πίσω στο σπιτάκι σας!

Λατρεύω τακτοποιήσεις.. Δεν μπορώ καθόλου την ανακατωσούρα και το χάος που δημιουργούν τα σκόρπια πράγματα από δω κι από κει. Εύγε!


L2qIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!!Πωπω δουλειές βρε κορίτσια που κάνετε,εγώ δεν μπορώ καθόλου τις δουλειές βαριέμαι αφάνταστα. πες μου να διαβάζω 10 ώρες δεν με πειράζει αλλά να καθαρίζω παναγια μου ο εφιάλτης μου!

Ευτυχώς βοηθαει η μανουλιτσα αλλιως χαιρετίσματα.εκανα κι εγω εκκαθαριση στην ντουλαπα που εχω στο διάδρομο με διαφορα ταπερ και χιλια δυο μεσα και την εφερα σε μια τελεια κατασταση θα ελεγα. πήρα μπράβο από τον σύζυγο!

Ειρήνη το κοτόπουλο θα το φτιάξω κι εγώ,το ζήλεψα πλήρως μπορώ να σου πω.

Θελω αυριο να τακτοποιησω τη ντουλαπα των τροφιμων και μετα των κοριτσιων.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, irene1984 είπε:

Καλησπέρα!!!Πωπω δουλειές βρε κορίτσια που κάνετε,εγώ δεν μπορώ καθόλου τις δουλειές βαριέμαι αφάνταστα. πες μου να διαβάζω 10 ώρες δεν με πειράζει αλλά να καθαρίζω παναγια μου ο εφιάλτης μου!

 

Χα χα μια από τα ίδια!!! 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου,

Επιτέλους γυρίσαμε σπιτι μας. Μπανια {γιατί ήμασταν τοσο βρώμικοι}, πλυντήρια, ελάχιστο σίδερο και ξαπλώνουμε από τις 8. Είμαστε άυπνοι.

Αύριο, θα σας γράψω τα νέα μας και θα σχολιασω τα μνμτ σας.

Φιλιά σε όλες, καλό σας βράδυ!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Ειρήνη είπε:

Κορίτσια μου,

Επιτέλους γυρίσαμε σπιτι μας. Μπανια {γιατί ήμασταν τοσο βρώμικοι}, πλυντήρια, ελάχιστο σίδερο και ξαπλώνουμε από τις 8. Είμαστε άυπνοι.

Αύριο, θα σας γράψω τα νέα μας και θα σχολιασω τα μνμτ σας.

Φιλιά σε όλες, καλό σας βράδυ!

Σιδερένιος ο σύζυγος!Και στους δυο σας καλή ξεκούραση και καλή επαναφορά στους ρυθμούς σας!Φιλιά πολλά!


Wgl2p3.png

kHoQp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...