Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

EASY LIVING {Ειρήνη}


Ειρήνη

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 53,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Ειρήνη

    10846

  • YOTOU

    4856

  • χρυσα81

    3863

  • mamavasia

    3157

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλορίζικο το θεματάκι Ειρήνη!

Λοιπόν, κορίτσια, θέλω ιδέα για κάτι... χαζό :oops:!

Έχω ένα κόλλημα με το καλαθάκι για τα μανταλάκια. Δεν μου αρέσει καθόλου σαν αντικείμενο. Έχετε καμιά ιδέα να το αντικαταστήσω με κάτι όμορφο που να είναι, όμως και πρακτικό;

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου! Καλώς σε βρήκα!

Για δες εδώ... σου αρέσει κάτι απ' αυτά?

mantalakiphp.jpg

mantalakia4.jpg

mantalakia3.jpg

Εγώ έχω ένα παρόμοιο μ' αυτό:

mantalakia2.jpg

Εδώ μία άλλη, διαφορετική ιδέα που μπορείς να την φέρεις στα μέτρα σου. Επέλεξε ένα αντικείμενο που σου αρέσει και ονόμασε το "μανταλοκαλάθι"!!! ;)

mantalakia1.jpg


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Καλόρίζικο ξανά το θεματάκι!

Σε παρακολουθουσα στο άλλο θεμα και μου ειχες δώσει πολλές ωραιες ιδεες γιατί συν τοις άλλοις ειμαι και άγουστη (δεν κάνω πλάκα). Έτσι τώρα που χρειάστηκα να μετακομίσω χρησιμοποίησα πολλές ιδεες σου και βοηθηθηκα πολύ!

Καλές γιορτές σε όλες!

Φωτεινούλα μου, καλημέρα, ευχαριστώ και καλώς ήρθες!!!!!

Καλούς διαλόγους, καλή παραμονή και περιμένω και τις δικές σου ιδέες και προτάσεις για οτιδηποτε σου ρθει!

Φιλάκια πολλά!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites

'Οταν ήταν μικρά τα παιδιά μου είχαν φέρει πυτζαμούλες μέσα σε ένα σάκο υφασμάτινο που κλείνει σαν πουγκί να σου δώσω να καταλάβεις κι έκτοτε έχω κρατήσει το ένα για τα μανταλάκια και το άλλο για να πλένω "ευαίσθητα" στο πλυντήριο...

Αν έβρισκες κάτι τέτοιο μήπως σε ικανοποιούσε ??? Κυκλοφορούν σε πολλά χρώματα, σχέδια, είναι όμορφα και πλένονται !:rolleyes:

Μμμμμ!!! Δεν είναι καθόλου κακή ιδέα! Ναι, τέτοιου τύπου εναλλακτική εννοούσα. Ευχαριστώ, love4four! Θα το κοιτάξω. Απλά μάλλον πρέπει να είναι μεγαλούτσικο (από πυτζαμούλες, λες είναι το δικό σου, ε;) γιατί από ρούχα για άπλωμα ουυυυυ :?!

Κι άλλη χαζή ερώτηση: Σε τι είδους κατάστημα να ψάξω;


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

:D:D Ειρήνη, ευχαριστώ! Οι φωτο πάντα βοηθάνε.

Χαρά μου!

Να ξέρεις πάντως, πως το όριο για να βρεις κάτι εναλλακτικό για τα μανταλάκια είναι μόνο η φαντασία μας! ;)

Σίγουρα θα σκεφτούμε κι άλλα πράγματα και θα έχουμε μπόλικη βοήθεια από όλες τις φίλες εδώ!

Μάκια!


777885dugw57gt25.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ασιδέρωτα.... για μένα μέγα πρόβλημα.

Καταλήγουν συνήθως μέσα στην λεκάνη (την κλασική για τα ρούχα) και στην ντουλάπα για να μην τα βλέπω....:mrgreen::twisted::twisted:

Τουλάχιστον όσο μπορώ προσπαθώ να κάνω "οικονομία" στα άπλυτα. Το κάνετε κι εσείς αυτό?;)


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites

Να ξέρεις πάντως, πως το όριο για να βρεις κάτι εναλλακτικό για τα μανταλάκια είναι μόνο η φαντασία μας! ;)

Δυστυχώς, Ειρήνη, εγώ κι η φαντασία δεν γνωριστήκαμε ποτέ :lol:! Γι' αυτό επαφίεμαι (τώρα αλλά και στο μέλλον) σ' εσάς.

Α! Ξέρεις τι άλλο ήθελα; Είχες γράψει στο προηγούμενο θέμα κάποια στιγμή για τον καθαρισμό της "κεφαλής" της ηλεκτρικής σκούπας, πώς το κάνεις. Μπορείς να το επαναλάβεις;


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

Ασιδέρωτα.... για μένα μέγα πρόβλημα.

Καταλήγουν συνήθως μέσα στην λεκάνη (την κλασική για τα ρούχα) και στην ντουλάπα για να μην τα βλέπω....:mrgreen::twisted::twisted:

Τουλάχιστον όσο μπορώ προσπαθώ να κάνω "οικονομία" στα άπλυτα. Το κάνετε κι εσείς αυτό?;)

nirma, εγώ ναι. Η Δάφνη κι ο Θ. πάλι... χμμμμ! Έχεις καμιά λύση γι' αυτό;


4j3mz22muk0eivxh.png

41ed94dflw3lenl5.png

41ed5tais0z8.png

Link to comment
Share on other sites

nirma, εγώ ναι. Η Δάφνη κι ο Θ. πάλι... χμμμμ! Έχεις καμιά λύση γι' αυτό;

Η Δάφνη σου είναι μικρούλα ακόμα γι' αυτό είναι δύσκολο να την κρατήσεις καθαρή. Οι δικές μου έχουν μεγαλώσει με αποτέλεσμα να μην λερώνονται όταν τρώνε.

Αυτό που κάνω πάντως είναι να έχουν "ρούχα σπιτιού". Φορμούλες που τις φοράμε με το που μπαίνουμε στο σπίτι. Έτσι τα φουστανάκια παραμένουν καθαρά και μετά από μια δυο τρεις μέρες τα ξαναφοράμε :P:p:p


eNortjKzUjI0NTCwMFeyBlwwFXMC0g,,05.png

eNortjKzUjI0NTCwMFOyBlwwFXAC0Q,,49.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...