Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Faith22 είπε:

      1 ή 2 εμβρυακια έχεις βάλει?Εγώ Τετάρτη ετ κ Σάββατο απόγευμα έκανα τεστ early predictor κ βγήκε μια πολύ πολύ άχνη γραμμή,έχω δίδυμα όμως!

      Νομίζω κ εγώ παράεκανες νωρίς!Μας ξεπέρασες όλες😂

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

Φωτογραφικό Οδοιπορικό στην Γερμανία


Recommended Posts

Στην πρώτη φωτογραφία δύο κουκλίστικα παράθυρα φόρεσαν τα καλά τους και στη δεύτερη ένα κουκλίστικο κατάστημα στολισμένο και ο πάνω όροφός του - πολύ μικρός σε χωρητικότητα εξίσου στολισμένος.

IMG_3083.jpg IMG_3084.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 530
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Οι καφέ γραμμές που βλέπετε στους τοίχους των σπιτιών είναι ατόφια δοκάρια ξύλου. Στην τρίτη φωτό σε κάποια πλατεία μια πέτρινη χελώνα αιώνια ακινητοποιημένη, ίσως να ελευθερώθηκε από το αργό και βασανιστικό περπάτημά της.

IMG_3090.jpg IMG_3078.jpg IMG_3075.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στις 22/12/11 στη Στουτγκάρδη μας επισκέφθηκε το χιόνι για δεύτερη φορά. Χιόνιζε περίπου για μισή μέρα. Ήταν όμως αρκετό για να το στρώσει και να δούμε άσπρη μέρα. Στην τελευταία δεξιά φωτογραφία ένας ανηφορικός αμπελώνας φόρεσε για λίγο το άσπρο ένδυμά του.

IMG_3118.jpgIMG_3123.jpgIMG_3126.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Χθες το μεσημέρι επέστρεφα από το σχολείο με τη μικρή μου και κοιτώντας τυχαία πάνω διαπίστωσα ότι, τρεις πιλότοι είχαν τα κέφια τους. Στροβιλίζονταν παιχνιδιάρικα και σχημάτιζαν διάφορα σχήματα πάνω στο γαλάζιο τ' ουρανού με τον καπνό που άφηναν τα αεροπλάνα.

IMG_3592.jpg IMG_3594.jpg IMG_3597.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Στουτγκάρδη Καρναβάλι 2012.

Οι απόκριες πέρασαν. Όμως οι εικόνες μένουν, μένουν και περιγράφουν. Η παρέλαση του καρναβαλιού άνοιξε με αυτό το πανώ στο οποίο αναγράφεται η Στουτγκάρδη. Δεύτερος παρέλασε με μεγάλη επιτυχία και τρελλό γέλιο αυτός με το πράσινο μαγιώ. Μεγάλη απορία μας προξένησε το γεγονός ότι ενώ εμείς όλοι φορούσαμε μπουφάν-κασκώλ, εκείνος φορούσε δυο σπάγγους πάνω του. Τόση αντοχή στο κρύο.

IMG_3623.jpg

IMG_3625.jpg IMG_3624.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερα περήφανα και πανύψηλα άλογα (τρία καφέ και ένα κατάμαυρο) ήταν πραγματικά άξια θαυμασμού και μάλλον έκλεψαν την παράσταση απ' όλους τους παρελαύνοντες. Στην τελευταία φωτό ένα ζευγάρι άσπρων γεροδεμένων αλόγων με φουντωτή ουρά και τρίχωμα χαμηλά στα πόδια τους, σέρνουν μία άμαξα.

IMG_3628.jpgIMG_3630.jpgIMG_3632.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασιλιάς και η Βασίλισσα προτίμησαν το κάμπριο από την άμαξα. Εκσυγχρονίστηκαν κι αυτοί. Στα χέρια τους φαίνονται οι σοκολάτες που πετούν στον κόσμο.

IMG_3637.jpgIMG_3639.jpg IMG_3641.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...