Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Φωτογραφικό Οδοιπορικό στην Γερμανία


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 530
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μάγισσες, ή ξωτικά του δάσους ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων, στις πρώτες φωτογραφίες δε φαίνονται καλά, αλλά στην τελευταία μία (ένας) από αυτές ήρθε να πειράξει και να παίξει με τον κόσμο. Κι εκεί τον τσάκωσε ο φακός μου.

IMG_3652.jpg IMG_3653.jpg IMG_3654.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτές τις φωτογραφίες κάνει παρέλαση το μουσείο χοίρων της Στουτγκάρδης. Μη με ρωτήσετε τι είδους μουσείο είναι αυτό και τι εκθέματα έχει. Δεν ξέρω να σας πω. Όποιος θέλει να ρίξει μια ματιά από περιέργεια για του λόγου το αληθές και να σιγουρευτεί ότι δεν είναι χιουμοριστική ενδυμασία, ας ρίξει μια ματιά εδώ: http://www.schweinemuseum.de/html/startseite.html

IMG_3658.jpg IMG_3661.jpg IMG_3662.jpg

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


Εβίρι,μάς ταξίδεψες πάλι!!!

Ωραίο το καρναβάλι...Με ιδιαίτερο "χρώμα"

Για να είμαι ειλικρινής, δεν ήξερα καν ότι γίνεται κάτι τέτοιο στην Γερμανία

Ευφάνταστες στολές και τολμώ να πω καθόλου κιτσάτες,όπως πολλές από τα δικά μας καρναβάλια

Τους έχουμε άχτι τους γερμαναράδες,αλλά να λέμε και την αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

Ναι... και παρελαύνουν και με ωραία σειρά, όχι αχταρμάς! :D


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...