Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Σεπτεμβριου 2012!!!


Angelikig

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια!!! Εμαθα Οτι θα γινω μανουλα για 2η φορα και ειμαι πολυ ευτυχισμενη!!! Εχω ηδη ενα μικρο αγορακι 13 μηνων!! Θα χαρω πολυ πολυ να μοιραζομαστε τις εμπειριες, αγωνιες και ολα τα παρελκομενα της εγκυμοσυνης!!!! Μεθαυριο θα παω στον γιατρο για τον πρωτο υπερυχο αφου εκανα 2 χοριακες και ευτυχως διπλασιαστηκαν!! Τελευταια περιοδο ειχα 15/12/11, την 3η μερα καθυστερησης ειχα 180 χοριακη και μετα απο 2 μερες εγινε 362.


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 594
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

να μαι και εγω,για μενα ειναι το 3παιδακι...Εγω ειχα τελευταια περιοδο στις 5/12 και η συλληψη εγινε 17/12,εκανα χοριακη στις 4μερες καθυστερησης και ηταν 6887 και αυριο εχω το πρωτο μου ραντεβου:tongue:


:-D

Link to comment
Share on other sites

να μαι και εγω,για μενα ειναι το 3παιδακι...Εγω ειχα τελευταια περιοδο στις 5/12 και η συλληψη εγινε 17/12,εκανα χοριακη στις 4μερες καθυστερησης και ηταν 6887 και αυριο εχω το πρωτο μου ραντεβου:tongue:

Καλως το κοριτσι!!! Επιτελους και ειχα βαρεθει μοναχουλα μου....:D

Με το καλοοοοο!!!! 6887... Μηπως πας για το 5ο;;;;;;;; Χαχαχαχαχχχαχαχα

Περιμενω με αγωνια νεα σου!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγω εχω νεα..χτες πηγαμε την πρωτη μας επισκεψη και ειδαμε το μπιζελακι μας.. Ο γιατρουλης μου εμεινε πολυ ευχαριστημενος με αυτα που ειδαμε για την εβδομαδα παντα που διανυουμε, ειδαμε σακο σε ικανοποιητικο μεγεθος και λεκιθικο ασκο με αρχη εμβρυακου, αυτην την φορα εχει πιαστει σε πολυ καλο σημειο στην μητρα, στην μεση και πανω. Στον Λεωνιδα μου ηταν πολυ χαμηλα και γι αυτο ειχαμε αιμα, αποκολλησεις κτλ.. Γενικα εμεινα κι εγω πολυ ικανοποιημενη και σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα, πριν παω ειχα ανυσηχιες τωρα πεταωωωωω!!!! Χαχαχαχχαχα

Κλεισαμε παλι ραντεβου σε 2 εβδομαδες δηλ να ειμαι 7 για να ακουσουμε καρδουλα, ο γιατρος μου ειπε οτι και νωριτερα θα ακουσουμε αλλα επειδη την πρωτη φορα ακουσα 6 και 6 ειπα να παμε κατευθειαν την 7η!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΨΑΧΝΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ . ΜΕ ΛΕΝΕ ΖΕΤΑ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΣΤΙΣ 10/9/2012 . ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΔΙΔΥΜΕΣ 22 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΒΑΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΤΥΤΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

annia σε ευχαριστω για το καλοσορισμα . εγω ειχα παει στον γιατρο στις 10\1 και τωρα θα ξαναπαω τηνΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΓΩ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΠΙΟ ΝΩΡΙς ΣΙΓΟΥΡΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ . ΕΛΠΙΖΩ ΟΧΙ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΟΣΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΣΕ ΠΙΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΓΕΝΝΑΣ?


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα στο γιατρο με βαση τελευταια περιοδο ειμαι 4 εβδομαδες και 5 ημερες με βαση τον υπερηχο 4 εβδομαδες και 3 ημερες.θα τα λεμε συχνα σημερα ειδα μια μικρη κουκιδα.οποτε να δουμε πως θα εξεληχθει περιεργα συναισθηματα!το πρωι χαρα το μεσημερι αγχος τωρα την αλλη δευτερα μου ειπε.περιμενω τον ανδρα μου να ερθει γυρω στις 11 θα ειναι εδω να του το ανακοινωσω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΕΨΑΧΝΑ ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΝΑ ΒΡΩ ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΑΝΟΙΧΤΕΙ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΡΑΤΗΣΟΥΜΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΑΣ ΤΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙΑ ΜΑΣ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΒΡΗΚΕ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ . ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΣΥΣΤΗΘΩ . ΜΕ ΛΕΝΕ ΖΕΤΑ ΕΙΜΑΙ 30 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΕΛΙΚΗ ΣΤΙΣ 10/9/2012 . ΕΧΩ ΔΥΟ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΔΙΔΥΜΕΣ 22 ΜΗΝΩΝ ΤΗΝ ΒΑΛΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΕΤΥΤΧΕ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΩΡΑΚΙ. ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 3 ΜΕΡΕΣ ΚΛΕΙΣΑΜΕ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ ΝΑ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ.

Καλως ορισες Ζετα!!!! Με το καλο να ερθει στον κοσμο το 3ο λουλουδακι σου!!! Να εχεις μια ανεφελη εγκυμοσυνη εδω θα ειμαστε και θα τα λεμε!!!

σημερα πηγα στο γιατρο με βαση τελευταια περιοδο ειμαι 4 εβδομαδες και 5 ημερες με βαση τον υπερηχο 4 εβδομαδες και 3 ημερες.θα τα λεμε συχνα σημερα ειδα μια μικρη κουκιδα.οποτε να δουμε πως θα εξεληχθει περιεργα συναισθηματα!το πρωι χαρα το μεσημερι αγχος τωρα την αλλη δευτερα μου ειπε.περιμενω τον ανδρα μου να ερθει γυρω στις 11 θα ειναι εδω να του το ανακοινωσω

Γεια σου μπουμπουκα!!! Η πρωτομανουλα του καφε μας ως τωρα!!! Να μην αγχωνεσαι ολα θα πανε ρολοι θα δεις :) οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι πως παει η εγκυμοσυνη σας?εγω τετοια εγκυμοσυνη δεν ειχα στα διδυμα παρολο που ημουν 7 μηνες στο κρεβατι. τωρα εχω ζαλαδες ταση λιποθυμιας πονους ειμαι συνεχεια σαν αρρωστη. εσεις ειστε καλα?:?:


image.php?type=sigpic&userid=19567&dateline=1326966379image.php?type=sigpic&userid=31068&dateline=1326967416
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι πως παει η εγκυμοσυνη σας?εγω τετοια εγκυμοσυνη δεν ειχα στα διδυμα παρολο που ημουν 7 μηνες στο κρεβατι. τωρα εχω ζαλαδες ταση λιποθυμιας πονους ειμαι συνεχεια σαν αρρωστη. εσεις ειστε καλα?:?:

Ζετα μου τελικα αυτο που λενε οτι η καθε εγκυμοσυνη ειναι περα για περα διαφορετικη εχουν απολυτο δικιο!! Κι εγω εχω ζαλαδες αλλα κυριως αυτο που νιωθω εντονα και δεν το ενιωθα παλια ειναι η απιστευτη κουραση..τρεμουν τα ποδια μου απο την αδυναμια...καθομαι και μωλις σηκωνομαι 2 λεπτα παλι πτωμα νιωθω!! Ευτυχως εμετους ακομα οχι αλλα στην πρωτη δεν ειχα και καθολου θα δειξει!!!


p2mPp2.png

BMqPp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα , βαλτε με και μενα στην παρεα σας , ειμαι εγκυος again και γενναω καποια στιγμη το σεπτεμβριο αμα βεβαια πανε ολα καλα αυτη τη φορα . Τωρα ειμαι 5,5 βδομαδων περιπου , ειδαμε σακο κανονικα και σε κανα μηνα θα παω να ακουσουμε καρδια . Αντε να δουμε , αν και δεν αρχησςαμε καλα , με κολησανε τα πιτσιρικια ιωση και ειμαι 3η μερα με πυρετο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...