Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Να σε ρωτησω μιας και αναφέρεις τη φυσική σύλληψη. Ποτε ξεκίνησε τις ενέσεις η αδερφή σου; Ρωτάω γιατί εγω είμαι στην 7η βδομάδα και τώρα το ανακάλυψα και φοβάμαι μην είναι αργά.. 

      Είχε κάνει τις εξετάσεις με το που έμαθε για το δικό μου γονιδιο πριν μείνει έγκυος οπότε τις ενέσεις τις ξεκίνησε με την πρωτη χοριακη μετά την καθυστερηση . Απ ότι ειδα εχεις μετάλλαξη σε ένα συγκεκριμένο γονίδιο. Αυτο δείχνει μια προδιάθεση που μπορεί με την εγκυμοσύνη να αυξηθεί ο κίνδυνος για επιπλοκές, δε σημαίνει ότι θα πάθεις κάτι σίγουρα ή αμέσως,  ιδίως αν οι υπόλοιπες εξετάσεις σου είναι οκ. Αν είναι και ετεροζυγη η μετάλλαξη λιγοστεύουν κι άλλο οι πιθανότητες. Οπότε εφόσον η εγκυμοσύνη σου είναι οκ μέχρι τώρα και πάρεις άμεσα αγωγή αν απαιτείται σύμφωνα με το γιατρούς σου, δε θα έχεις θέμα, οι αντιπηκτικες δρουν απευθείας. Εξάλλου όντως οι περισσότερες κοπέλες που θα μείνουν φυσιολογικα έγκυες και κάνουν μετά τις εξετάσεις στην ίδια εβδομάδα με σενα το μαθαίνουν μέχρι να βγει το αποτέλεσμα της γονιδιακής εξέτασης.

μαμαδες απο ηρακλειο κρητης


CoffeeFilter

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 345
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γεια σας!χρονια πολλα και καλη χρονια!μετα απο πολυ προσπαθεια ελπιζω να τα καταφερα και να σταλθει το μην.μενω και εγω ηρακλειο αν και καταγομαι απο ευβοια συγκεκριμενα χαλκιδα.ο μπεμπησ μου ειναι σχεδον 15 μηνων!χαιρομαι πολυ που εχω την ευκαιρια να επικοινωνω και με αλλεσ μανουλεσ η μελλοντικεσ μανουλεσ.φιλια σε ολεσ


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια!ειμαι καινουρια και ενω εφτιαξα το ticker για το μικρο μου προσπαθω εδω και ωρα και δεν μπορω να βρω που πρεπει να το καταχωρησω μηπωσ μπορει καποιος να με κατατοπησει?μου βγαινει απο οτι ειδα ο κωδικος.

ο.κ τα καταφερα!!!!!!

Επεξεργάστηκαν by georgia ki

FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites

γεια σας!χρονια πολλα και καλη χρονια!μετα απο πολυ προσπαθεια ελπιζω να τα καταφερα και να σταλθει το μην.μενω και εγω ηρακλειο αν και καταγομαι απο ευβοια συγκεκριμενα χαλκιδα.ο μπεμπησ μου ειναι σχεδον 15 μηνων!χαιρομαι πολυ που εχω την ευκαιρια να επικοινωνω και με αλλεσ μανουλεσ η μελλοντικεσ μανουλεσ.φιλια σε ολεσ

καλως μας ηρθες λοιπον !!!!και να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!!

μανουλες και σε ολες τις Ηρακλειωτισσες σας ευχομαι υγεια χαρα και ευτυχια

2628194vpc420opy3.gif


Oz1Tp2.pngkZwtp2.png

://

Link to comment
Share on other sites

΄σ'ευχαριστω πολυ ¨"τσιτσιριδι".καλως σας βρηκα!να χαιρεσαι και εσυ τα μικρουλια σου και οτι καλυτερο για το 2010!!!φαινεται οτι ειμαι καινουρια!!! το εστειλα 2 φορες

Επεξεργάστηκαν by georgia ki

FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα μανουλες...εχω μια ερωτηση κ θα ηθελα να με βοηθησετε...το μικρουλι μου εχει ενα αιμαγγειωμα στη μυτουλα απο τη δευτερη βδομαδα γεννησης.ως τωρα-ειναι 6 μηνων δεν εχω δει διαφορα,ειναι φουσκωτο.αν κανουμε λειζερ εχει κανει καμια στο ηρακλειο κ σε ποιο γιατρο?help!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εγω σκεφτομαι να τον ντυσω παπακι μιας και τους εχει αδυναμια και τελευταια λεει συνεχεια πα-πα-πα... το θεμα ειναι αν βρω στολη παπακι και αν μου αρεσει,τελικα? δεν εχω σκεφτει για την ωρα κατι αλλο!!


FVcBp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...