Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ σε Super Market


Recommended Posts

Στον περισσό έχει πρατήριο η Triumph που έχει και τα sloggi. Δεν ξερω αν είναι Ελληνικά. Επίσης εκεί υπάρχει και το πρατήριο της Ersa με πολυ καλα βαμβακερά εσωρουχα για παδιά, φορμες κ.λπ.

Σ' ευχαριστώ πολύ joan80! Ξέρεις αν υπάρχει καλή διαφορά στις τιμές? Για να μην πάω άδικα, είναι και μακριά μου.


Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ta mothercare στο mall έχουν στα ρούχα -70% και στα πυτζαμάκια κλπ -50%. Δεν το γράφουν στα ράφια αλλά το λένε οι πωλήτριες. Στα παπούτσια νομίζω πρέπει να είναι επίσης -70%

Link to comment
Share on other sites

ειχες κουπονια για το palmolive ? γιατι πηρα κ εγω κ πληρωσα 5,10?

Koυπονια 1+1 εχει στο ιδιο το καταστημα. Ειναι στην προσφορα που εχει στο φυλλαδιο.

5,10 το ενα;;; :( Μεχρι αυριο ισχυει το 30% σε ολα τα προϊοντα περιποιησης.

Εννοειται οτι απο libero εμειναν μονο τα καρτελακια στα ραφια!

Αν εχετε σκυλακια εχει μεχρι αυριο στα lidl τα 10 κιλα ξηρης τροφης στα lidl με 5,99!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα στο καρφουρ εχει στο φυλλαδιο ενα σκουπακι σε προσφορα. Ειναι της hoover για υγρα και στερεα απο 56 στα 44 ευρω μεχρι σημερα. Επισης μεχρι σημερα εχουν ολες οι μικροσυσκευες επιπλεον 20% και βγηκε στα 35,2 και με το κουπονι απο το θεμα μου βγηκε 31,2 ευρω.

Ειναι αυτο (τα δυο τελικα γραμματα ειναι διαφορετικα γιατι ειναι αλλο χρωμα) :D :

http://www.amazon.co.uk/Hoover-SJ72CB4-Bagless-Handheld-Cleaner/dp/B005MXNZ4S/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1328966541&sr=8-2

Το πηρα προχτες αλλα διστασα να σας γραψω γιατι ηθελα να φορτισει και να το δοκιμασω. Πολυ δυνατο και με δεικτη μπαταριας. Τελειο! Αν καποια χρειαζεται ας ριξει μια ματια. Εχει και ενσωματωμενο βουρτσακι για πιο δυσκολες περιπτωσεις. :D

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόσο στοιχίζουν κανονικά οι πάνες libero soft baby no 2 η συσκευασία με τις 90 πάνες;

Τις έψαχνα σε σουπερ μαρκετ και δεν τις βρήκα, γενικά αυτές έχουν έκπτωση;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ta mothercare στο mall έχουν στα ρούχα -70% και στα πυτζαμάκια κλπ -50%. Δεν το γράφουν στα ράφια αλλά το λένε οι πωλήτριες. Στα παπούτσια νομίζω πρέπει να είναι επίσης -70%

Thanx for sharing!!! Μήπως τυχόν ξέρεις αν ισχύει και για την εβδομάδα που έρχεται;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόσο στοιχίζουν κανονικά οι πάνες libero soft baby no 2 η συσκευασία με τις 90 πάνες;

Τις έψαχνα σε σουπερ μαρκετ και δεν τις βρήκα, γενικά αυτές έχουν έκπτωση;

Τη μεγάλη συσκευασία των 86 την έχω βρεί μόνο στο Βεροπουλο με 17.25? αν θυμάμαι καλά (εγώ είχα πάρει με 50% έκπτωση). Σε όλα τα άλλα βρίσκω μόνο την μικρή των 46, αλλα είναι ίδια τιμή/πάνα δεν έχει διαφορά. Επίσης έχε υπόψιν σου ότι πολλά σουπερ μάρκετ έχουν τα Νο1-3 με εκπτωτικά stiker 1-2?, οπότε αν έχουν και έκπτωση βγαίνει πιο φθηνά ακόμη.

Γενικά στη Libero έχουν όλες οι πάνες έκπτωση, πχ ο Μαρινόπουλος είχε το Σάββατο Νο2 μόνο μικρές αλλα ίσχυε η έκπτωση 50%.

Link to comment
Share on other sites

Thanx for sharing!!! Μήπως τυχόν ξέρεις αν ισχύει και για την εβδομάδα που έρχεται;

Λογικά θα πρέπει να ισχύει, τώρα το έβαλαν και πλησιάζει το τέλος του μήνα και των εκπτώσεων...να μη σου πω ότι μπορεί να βάλουν και στα τελευταία -80%.

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ πολύ joan80! Ξέρεις αν υπάρχει καλή διαφορά στις τιμές? Για να μην πάω άδικα, είναι και μακριά μου.

Εχω να πάω πανω από χρόνο. Παντως θυμαμαι ότι η triumph ειχε πολύ καλές προσφορες. Στην Ersa έπαιρνα ζιπουνακια για τον μικρό, εχει πολύ καλή ποιότητα, μονο που δεν έχει παντα ποικιλία. Εγω θα σου πρότεινα να πάρεις ένα τηλ και να ρωτήσεις προτού πας.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


ξεκάρφωτο στο θέμα αλλά όσες παίρνετε μπισκοτόκρεμες και άλλες κρέμες ξέρετε οτι δεν είναι απαραίτητες; στην κόρη μου δεν έδωσα παρά μια δυο φορές! φρουτόκρεμες από φρέσκα φρούτα και κρέμες λαχανικών κτλ. είναι φθηνότερες και σίγουρα πιο υγιεινές!


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου γλυκα στο καρφουρ εχει στο φυλλαδιο ενα σκουπακι σε προσφορα. Ειναι της hoover για υγρα και στερεα απο 56 στα 44 ευρω μεχρι σημερα. Επισης μεχρι σημερα εχουν ολες οι μικροσυσκευες επιπλεον 20% και βγηκε στα 35,2 και με το κουπονι απο το θεμα μου βγηκε 31,2 ευρω.

Ειναι αυτο (τα δυο τελικα γραμματα ειναι διαφορετικα γιατι ειναι αλλο χρωμα) :D :

http://www.amazon.co.uk/Hoover-SJ72CB4-Bagless-Handheld-Cleaner/dp/B005MXNZ4S/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1328966541&sr=8-2

Το πηρα προχτες αλλα διστασα να σας γραψω γιατι ηθελα να φορτισει και να το δοκιμασω. Πολυ δυνατο και με δεικτη μπαταριας. Τελειο! Αν καποια χρειαζεται ας ριξει μια ματια. Εχει και ενσωματωμενο βουρτσακι για πιο δυσκολες περιπτωσεις. :D

Καλημέρα Αννα,

ηθελα να σε ρωτήσω, κ εμεις ψάχνουμε σκουπάκι κ ελεγα να πάρω αυτο απο το αμαζον. Δηλαδή εγκρίνεται ε???

Link to comment
Share on other sites

Τα κουπόνια από livesmart που τα δίνετε ?Την τελευταία φορα στον βασιλόπουλο δεν τα πήραν και εκνευριστηκα..παλαιότερα τα είχα δωσει στον Βερόπούλο ,,,ξερετε τίποτα ?


OiaRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...