Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Video που μας τραβήξαν την προσοχή!!


Sam

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΒΙΝΤΕΟ ΣΟΚ: ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗ ΣΕ ΔΟΛΟΦΟΝΙΚΟ ΧΤΥΠΗΜΑ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥ

Είναι πραγματικά ένα από τα πιο απίστευτα βίντεο που έχετε ίσως παρακολουθήσει. Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί πως αντιδράει το σώμα του ποδοσφαιριστή που λίγο νωρίτερα είχε δεχθεί ένα δολοφονικό χτύπημα στο κεφάλι από τον παίχτη της αντίπαλης ομάδας.

Δείτε το βίντεο:

6eIvK1-7u4M#!

Πηγή: Ειδήσεις yahoo

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Καλημέρα σε όλους Χρόνια Πολλά σε όλους.

beioZyX0nw8

Ψυχούλες μου!!! Το είδα για πρώτη φορά πριν λίγο καιρό και είναι ότι πιο τρυφερό και όμορφο έχω δει έως τώρα!!

(ίσως γίνομαι και λίγο υπερβολική, αλλά οι μεγαλύτερες αδυναμίες μου είναι τα παιδιά και οι σκύλοι!)


as1cF240g410020MzZkfDQxN2RqfEggQXRoYW5hc2l0c2EgbW95IGVpbmFpLi4.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Σ' αυτό το βίντεο γίνεται ένα πείραμα. Πάνω σε μία δονούμενη πλάκα ρίχνει κάποιος αλάτι. Η πλάκα είναι συνδεδεμένη με μηχάνημα συχνοτήτων. Οι υπέρηχοι που της διοχετεύει (και που κάθε φορά αυξάνονται σε Hz όπως θα δείτε αριστερά κάτω) κάνουν το αλάτι να παίρνει σχήματα όλο και πιο περίπλοκα.

wvJAgrUBF4w

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...