Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

μελη απο βυρωνα- παγκρατι- υμηττο- καισαριανη


CoffeeFilter

Recommended Posts

  • 4 εβδομάδες μετά...

Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 47
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπέρα

μένω ορια παγκράτι- βύρωνα. κυκλοφορώ βύρωνα κυρίως. καμιά αλλη από τη γειτονιά;


Ένα παιδί που δεν τρώει κάποια στιγμή θα φάει. Ενα παιδί που τρώει δε θα σταματήσει ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπερα σας.....Δεν ειμαι μανουλα-ακομα τουλαχιστον-αλλα ειμαι γειτονισσα σας....!!!

ΑΠο ΚΑισαριανη ειμαι!!!! :)

Φιλακια πολλαααααααα!!!

Επεξεργάστηκαν by Βικούλα

MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
καλησπέρα

μένω ορια παγκράτι- βύρωνα. κυκλοφορώ βύρωνα κυρίως. καμιά αλλη από τη γειτονιά;

μενω βυρωνα κ ο γιοσ μου ειναι 5 μιση κυκλοφορουμε υμηττο βυρωνα θελει καμια παρεα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΤΡΙΓΥΡΩ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΜΕΤΑΞΥ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΒΥΡΩΝΑ (ΚΑΡΕΑ).GEORGIA EXOYME ΣΧΕΔΟΝ ΣΥΝΟΜΗΛΙΚΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!

επιτελουσ σαν να βρισκομαστε λοιπον μενω στο βυρωνα στη μεταμορφωση κ ο γιοσ μου θα παει α δημοτικου να χαιρεστε ολεσ τα μπεμπεκια σασ κ πιστευω να θελησετε καποια στιγμη να πιουμε εναν...parents cafe...:P:p:p

Link to comment
Share on other sites

Καλε πριν μεταφερθει εγραψα ενα τεραστιο μην το θελω πισω γιστι αχαθηκε ε!

Τελοσπαντων εμεις μενουμε στο Χαραλαμποπουλο (ροζ σχολειο )κοντα στην πλατεια του Αγιου Λαζαρου!! Βυρωνα εννοειται!!!

ERIANTON

ERIANTON

ERIANTON θυμαμαι που μου ευχηθηκες οταν γεννησα, να χαιρεσαι το μπουμπουκακι σου!!! Γραφω στις μανουλες Φευβρουαριου εχω κολησσει εκει απο οταν ημουν εγκυος (γενησσα 1 μηνα νωριτερα)!!!!!! Διαβαζω ομως και τα δικα σας γιατι εχουμε πολλα κοινα!!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites

ναι νομιζω τα ειχαμε πει κιολας.παντως τωρα εισαι μια μανουλα ιανουαριου.τι κανει το μωρουλι σας?το δικο μας εχτες ξεκινησε ρυζαλευρο και δεν εδειξε και ιδιατερα ενθουσιασμενος γιατι εβλεπε οτι δεν χορταινει αμεσα.σημερα ομως εδειχνε οτι το λατρεψε.


4ywWp2.png

Link to comment
Share on other sites

ναι νομιζω τα ειχαμε πει κιολας.παντως τωρα εισαι μια μανουλα ιανουαριου.τι κανει το μωρουλι σας?το δικο μας εχτες ξεκινησε ρυζαλευρο και δεν εδειξε και ιδιατερα ενθουσιασμενος γιατι εβλεπε οτι δεν χορταινει αμεσα.σημερα ομως εδειχνε οτι το λατρεψε.

Καλα ειμαστε προσπαθουμε να μαθουμε το κουταλι αρχισαμε μολις μπηκε στον 5 λογω ισοφαγητιδας που παθαινε!! Αφου αλλαξαμε 5 γαλατα εννοειται!!Για φρουτα δε τρελαινεται και τοσο τη κρεμα ριζαλευρο ομως μμμμμμμμ!! Τη τσακιζει χτες εφαγε πολυ γλπουπ- γλπουπ και εβγαλε και λιγη !!!


N4Dwp2.png?3e5EjzTx
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...