Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Recommended Posts

ναι με τζιμπακς ειχα παραγγειλει κ ειχαν φυγει 21/1 και παρελαβα 18/2

Άργησε. Εγώ έχω παραλάβει από τέλη Γενάρη. Τωρα αναμένω την παραγγελία της 9ης/2.

Καλοφόρετα!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 1,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορες.....έπεσαν στα χέρια μου εκατό ευρουλάκια....

θέλω καλοκαιρινά ή χειμωνιάτικα για του χρόνου.

παίζει ακόμα η εκπτωση που είχαν για να ψάξω κ κουπόνι?

Link to comment
Share on other sites

κορες.....έπεσαν στα χέρια μου εκατό ευρουλάκια....

θέλω καλοκαιρινά ή χειμωνιάτικα για του χρόνου.

παίζει ακόμα η εκπτωση που είχαν για να ψάξω κ κουπόνι?

Ναι εχει μέχρι σήμερα σε παλιότερα. Κι από Τετάρτη έχει baby sale http://gymboreelines.com/?p=2619


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κοριτσάκια...νέο τόπικ μας άνοιξαν βλέπω...

πέρσυ είχα πάρει μπαλαρίνες λευκές για να τις φορέσει σε 1-2 γάμους που είχαμε...

μια χαρά παπουτσάκια ήταν,δεν ήταν δερμάτινα,αλλά την δουλειά τους την έκαναν για τόσο λίγη χρήση...ούτε 15Ε δεν τα είχα πάρει...

Link to comment
Share on other sites

αν θυμάμαι καλά είδα στη λίστα ποιο νούμερο ευρωπαικό φοράμε και πήρα το ανάλογο αμερικής...αλλά το παρήγγειλα μάρτη και το ήθελα για καλοκαίρι,οπότε πήρα ένα νούμερο μεγαλύτερο...

δεν είναι το ίδιο με τα ρούχα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Μόλις έκανα την πρώτη μου GYMBOREE παραγγελία με αγορασμένο κωδικό από το ebay! Είμαι πολύ χαρούμενη! Περιμένω και εγώ, λοιπόν... Ευχαριστώ κορίτσια, για τις πληροφορίες που γράφετε. Είστε αστέρια!


SenFp2.pngSjSRp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έκανα την πρώτη μου GYMBOREE παραγγελία με αγορασμένο κωδικό από το ebay! Είμαι πολύ χαρούμενη! Περιμένω και εγώ, λοιπόν... Ευχαριστώ κορίτσια, για τις πληροφορίες που γράφετε. Είστε αστέρια!

Τα θερμά μου συλλυπητήρια. Μόλις υπέγραψες την οικονομική σου καταστροφή :tongue:

Kαλή παραλαβή τώρα και welcome to the club!!!


qc40p3.png

Nv8Rp3.png]

Link to comment
Share on other sites

χαχχαχα ενταξει με τη πρωτη μπορει να την γλιτωσει

καλαθακι με τα εκπτωτικα δεν χτυπησα....με τη βια παω στα 70....να βαλω και κανα καινουργιο? αλλα πανακριβα ειναι τα σκασμενα τωρα

Link to comment
Share on other sites

εγω περιμενω τη νεα κουτιτσα και παρηγγειλα καιουργια

και ορκιστικα στη Χατζικο οτι η επομενη παραγγελια θα ειαι τον Απριλη!!!

μπουχαχχαχαχχαχααχααχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...