Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΑΜΑΔΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ????


Annast

Recommended Posts

κ την κορουλα σου οκτωβρη την γεννησες ?

πεσμου πως ηταν σαν εποχη κ τι της φοραγες ....

γιατι εγω τον γεννησα μαιο ον γιωργη κ μεχρι να σαραντησει καλοκαιριασε

μια χαρα εποχη ειναι.. εγω γεννησα την κορη μου 3οκτ. με κοντομανικα μπηκα κ βγηκαμε παλι με κοντομανικα..σαραντισα 11νοεμβ. κ επειδη ειχε πολυ καλο καιρο μεχρι κ γεναρη,βγαιναμε συνεχεια...αφου απο την εκκλησια πηγαμε κατευθειαν για καφε..


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εχεις μπει στην διαδικασια σκεφτεσαι φυλλο ?

οσο κλισε κ να ακουγεται, δεν με νοιαζει καθολου!! στην παλινδρομη που ειχα, δωσαμε το εμβρυο για ιστολογικη κ μου ειπαν οτι ηταν αγορι.. για να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα πιο πολυ οταν εμαθα φυλλο.τωρα δεν με νοιαζει καθολου, να γεννηθει με το καλο κ οτι θελει ας ειναι...

εσυ???


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

σοβαρα?! δηλαδη δεν χρειαστηκες στην αρχη βελουτε .

ειχα την εντυπωση οτι θα χρειαζομουν βελουτε καλα που θα χω κ σενα! οποτε με βαμβακερα μακρυμανικα (που εχω κ απτον γιο μου κ απτην ανηψια μου )θα ειναι μια χαρα στην αρχη !

φυσιολογικα την γεννησες ?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

σοβαρα?! δηλαδη δεν χρειαστηκες στην αρχη βελουτε .

ειχα την εντυπωση οτι θα χρειαζομουν βελουτε καλα που θα χω κ σενα! οποτε με βαμβακερα μακρυμανικα (που εχω κ απτον γιο μου κ απτην ανηψια μου )θα ειναι μια χαρα στην αρχη !

φυσιολογικα την γεννησες ?

τι βελουτε??? αφου κ εμεις πηραμε ζεστα ρουχα κ οταν βγαιναμε ειχε 27 βαθμους. βαμβακερο φανελακι,φορμακι κ μια πικε κουβερτουλα!!!

αστα,φυσιολογικα την γεννησα κ τα ειδα ολα.. 4kg.κ πολυ ζορι,μεταγγισεις 2 μερες κτλ.

εσυ? φυσιολογικα? ποιον γιατρο εχεις αν επιτρεπεται κ που θα γεννησεις?


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

οσο κλισε κ να ακουγεται, δεν με νοιαζει καθολου!! στην παλινδρομη που ειχα, δωσαμε το εμβρυο γα ιστολογικη κ μου ειπαν οτι ηταν αγορι.. για να πω την αληθεια στεναχωρηθηκα πιο πολυ οταν εμαθα φυλλο.τωρα δεν με νοιαζει καθολου, να γεννηθει με το καλο κ οτι θελει ας ειναι...

εσυ???

εχειεχεις δικιο κοριτσακι μου , αυτη ειναι η αληθεια.

κ γω ειχα μια παλιδρομη αλλα ηταν στην αρχη κ δεν το εχω συνειδητοποιησει. ηταν περιπου 6 βδομαδων

κλασσικα εγω δεν ξερω τι θελω

ενω στον γιο μου ηθελα αγορι απτην αρχη

δεν σου κρυβω πως λιγο περισσοτερο ισως θελω κοριτσακι

αλλα απτην αλλη επειδη θα μοιραζονται το δωματιο μηπως ηταν καλυτερα αγορακι ?

δεν ξερω την μια ασπρο την μια μαυρο

αλλα σημασια εχει να ειναι γερο κ μονο αυτο


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχειεχεις δικιο κοριτσακι μου , αυτη ειναι η αληθεια.

κ γω ειχα μια παλιδρομη αλλα ηταν στην αρχη κ δεν το εχω συνειδητοποιησει. ηταν περιπου 6 βδομαδων

κλασσικα εγω δεν ξερω τι θελω

ενω στον γιο μου ηθελα αγορι απτην αρχη

δεν σου κρυβω πως λιγο περισσοτερο ισως θελω κοριτσακι

αλλα απτην αλλη επειδη θα μοιραζονται το δωματιο μηπως ηταν καλυτερα αγορακι ?

δεν ξερω την μια ασπρο την μια μαυρο

αλλα σημασια εχει να ειναι γερο κ μονο αυτο

αυτο το μονο σιγουρο.. βεβαια το πιο ωραιο θα ηταν να ειναι ενα κ ενα..απο κει κ περα οτι θελει ας ερθει!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

φυσιολογικα κ γω χωρις επισκλειριδιο σε 4 ωρες απτην ωρα που πηγα στο νοσοκομειο

3.500 κιλα κ καταξανθος

41+4 τον γεννησα , 2 μερες πριν την προκληση τοκετυ ηρθε

τον κατσετο ειχα, ειναι στο λητω κ στο τζανειο

τωρα που με το καλο θα γεννησω το σπορι δεν ξερω

ας ειναι ολα καλα την παρασκευη που θα παω κ βλεπουμε

στατιστικα λοιπον παμε παλι για φυσιολογικο φανταζομαι ε?


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites

φυσιολογικα κ γω χωρις επισκλειριδιο σε 4 ωρες απτην ωρα που πηγα στο νοσοκομειο

3.500 κιλα κ καταξανθος

41+4 τον γεννησα , 2 μερες πριν την προκληση τοκετυ ηρθε

τον κατσετο ειχα, ειναι στο λητω κ στο τζανειο

τωρα που με το καλο θα γεννησω το σπορι δεν ξερω

ας ειναι ολα καλα την παρασκευη που θα παω κ βλεπουμε

στατιστικα λοιπον παμε παλι για φυσιολογικο φανταζομαι ε?

για να πω την αληθεια οταν γεννησσα ελεγα το δευτερο καισαρική, αλλα αλλαξα γιατρο κ με επεισε για φυσιολογικο...εγω εκανα 14ωρες, φυσικα με επισκληριδιο, γιατι θα ειχα μεινει στον τοπο.. χαχα.. αφου εκανα μια κορακλα σαν 2-3μηνων μωρακια!!!


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Να μαι και εγώωωω!!!! :) Γειά σας μελλοντικές μανούλες του οκτώβρη!!! Τι κάνετε εσείς και τα μπεμπάκια σας;;; Φίλη μου και εδώωωωω μαζί;;;:D

Έλα φιλενάδα, Αφού είπαμε μαζι παντού κ σε γιατρούς κ στα τοπικ.. Τι Κάνει το ζουζουνι;;; Ποτε σου έδωσε πητ;;


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Έλα φιλενάδα, Αφού είπαμε μαζι παντού κ σε γιατρούς κ στα τοπικ.. Τι Κάνει το ζουζουνι;;; Ποτε σου έδωσε πητ;;

Λοιπόν Κορίτσια, Σήμερα πήγα μια βόλτα στο mall k έχει ανοίξει prenatal.. Είχε 80% έκπτωση σε ρούχα εγκυμοσύνης.. Πήρα ένα ωραιότατο τζινακι με 8,90?..δεν έχει τύχει ποτε να πάρω κάτι τοοοοοσοοοοοο φθηνό..κ ειδικά εγκυμοσύνης...


S4iNp3.png

BU56p3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν Κορίτσια, Σήμερα πήγα μια βόλτα στο mall k έχει ανοίξει prenatal.. Είχε 80% έκπτωση σε ρούχα εγκυμοσύνης.. Πήρα ένα ωραιότατο τζινακι με 8,90?..δεν έχει τύχει ποτε να πάρω κάτι τοοοοοσοοοοοο φθηνό..κ ειδικά εγκυμοσύνης...

ασε κ γω τα εχω απεναντι σχεδιν απτο σπιτι μου (πειραιως) κ ολο λεω να παω να ριξω μια ματια.οχι για μενα, γιατι δεν μπορω να υπολογισω ποση θα γινω αλλα για τον γιωργη . σημερα εχουμε παιδιατρο κ ισως στον γυρισμο κανω μια βολτα.

την παρασκευη εκλεισα ραντεβου κ με τον γυναικολογο το πρωι


88M1p3.pngycQap3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...