Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ Theni!!!!


Recommended Posts

Χρόνια σου Πολλά φιλενάδα μου!!!!!

:D

2418638akfnnma0su.gif

Να ζήσεις χρόνια πολλά, χρόνια ευτυχισμένα!!!!!

Να έχεις πάντα δίπλα σου ανθρώπους που σ'αγαπάνε πραγματικά και ιδιαίτερα τον γλυκό σου αντρούλη, να σ'αγαπάει και να τον αγαπάς πάντα όπως τώρα!!!!

Ακόμα κι όταν θα είσαστε κοντοί, κουφοί και ζαρωμένοι!!!:-P

Να έχεις υγεία και δύναμη για να μεγαλώσεις την μικρή πριγκηπισούλα σου και με το καλό να της χαρίσεις ένα (τουλάχιστον) αδερφάκι όποτε εσύ είσαι έτοιμη φυσικά!;)

Τέλος, σου εύχομαι να είσαι πάντα γεμάτη ζωντάνια και ενέργεια!!!

Να γελάς πάντα με την καρδιά σου και να ξεπερνάς κάθε εμπόδιο κάνοντας καινούρια αρχή!!!!

Επίσης, σου εύχομαι να κερδίσεις το τζόκερ και να κάνεις πολύ σεξ!! Γιατί είσαι και Σκορπίνα είπαμε....μην ξεχνιόμαστε!!:lol::lol::lol:

40244g949kexv2t.jpg

ΟΥΠΣ!!!! Λάθος!!!!! Με τον αντρούλη σου εννοούσα!!!!:tongue::P:tongue::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα!!!! αρε φιλεναδακι μου!! να σαι καλα!!! και σε σενα ευχομαι τα καλυτερα!!! αν κι ολες τις ευχες τις προλαβες!!

λοιπον λογω της ημερας θα κανω μια ευχη η οποια θα ειναι και για τις δυο....

αντε λοιπον και στο τριτο!!! κι εμεις με το καλο να το βαπτισουμε!!!! εεε??? εεεε??? εεεε???

γιαυτο λοιπον αντε πιασε εκει τον αντρα σου... και ξεκινηστε!!! :tongue::tongue:

κι εγω παω να δω βαπτιστικα!!!:lol::lol::lol::lol:


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

712138jqisv7fg1b.gif

χρόνια πολλά,χαρούμενα και ευτυχισμένα!!!!!

να χαίρεσαι την οικογένεια σου και να κάνεις πολλά,πολλά παιδάκια ακόμα!!!!(σου πάει να είσαι μαμά!!!!!!!)

επίσης,σεξ μόνο με τον αντρούλη σου-το τεκνό της φωτό θα το πάρω εγώ:tongue::tongue::tongue:

έφη να κάνεις σύντομα ένα κοριτσάκι!!!

(να ανέβουμε για τη βαφτιση!!!!!!-----ευκαιρία ψάχνω:tongue::tongue:)

Επεξεργάστηκαν by evangelia

FAcZp3.png

gimFp3.png

Link to comment
Share on other sites

ευαγγελια μου πολυ σ ευχαριστω κι εσυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου... την Φενουλα σου ... κι εδω θα το ξαναπω γιατι το εζησα πως ειναι ενα εξαιρετικο παιδι γιατι εχει μια εξαιρετικη μανουλα!!

θα χαρω πολυ να τα πουμε κι απο κοντα.. να αναψουμε εκεινη την φουφου!!

(οσο για το τεκνο ... αστον καλε κατω!!! φιλες φιλες... αλλα το τεκνο ειναι καλο κομματι χαχαχαχαχ!!!:tongue::tongue::tongue:)


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοπελιάααααα.....μη ξεκινάς ακόμη για βαπτιστικά!!!! Μέχρι να (και αν) κάνω το τρίτο, θα έχει αλλάξει η μόδα!!!:tongue::tongue::tongue:

(αν όμως και όταν κάνω.....δεν θα μπορούσα να βρώ καλύτερη νονά...:mrgreen:)

Βρε Ευαγγελία μου, κι εσύ κρίμα είσαι κοριτσάκι να περιμένεις τη βάπτιση. Δεν έρχεσαι ούτως ή άλλως? Πες στον άντρα σου ότι πρέπει να γνωρίσεις τη συμπεθέρα και τον γαμπρό!!!:tongue::tongue::tongue:

Επεξεργάστηκαν by mom
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φανούλα μου χρόνια σου πολλά κ γλυκά όπως εσυ!

Να είσαι πάντα ευτυχισμένη κ χαμογελαστή.η ζωή να είναι μαζί σου απλωχερη στις χαρές κ τσιγκούνα στις λύπες.

Να περάσεις τέλεια σήμερα.

Αααα κ αυτό που μου είπες στο τηλ για το τεστ είναι οκ! :wink:


bukbxm5vasxvirc0.png
Link to comment
Share on other sites

Κοπελιάααααα.....μη ξεκινάς ακόμη για βαπτιστικά!!!! Μέχρι να (και αν) κάνω το τρίτο, θα έχει αλλάξει η μόδα!!!:tongue::tongue::tongue:

(αν όμως και όταν κάνω.....δεν θα μπορούσα να βρώ καλύτερη νονά...:mrgreen:)

Βρε Ευαγγελία μου, κι εσύ κρίμα είσαι κοριτσάκι να περιμένεις τη βάπτιση. Δεν έρχεσαι ούτως ή άλλως? Πες στον άντρα σου ότι πρέπει να γνωρίσεις τη συμπεθέρα και τον γαμπρό!!!:tongue::tongue::tongue:

βεβαια και θα ειμαι η καλυτερη νονα του κοσμου!!!!! και σ ευχαριστω που μου το αναγνωριζεις (οποιος δεν με ξερει και διαβαζει θα αναρωτιεται "τι ψωνιο Θεε μου"):tongue::tongue::tongue::lol::lol::lol:

οποτε ξεκινα εσυ κι αστο πανω μου!!! εγω τα πιο καλα και τα πιο μοντερνα θα σου βρω!!!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα στον ανθρωπω που με βαση την δικη της συνταγη εμαθα να φτιαχνω ωραιοτατο σπιτικο ψωμακι;)!!!!!!!!

Nα χαιρεσε κοριτσακι μου την οικογενεια σου ,γερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!

Ο,τι επιθυμης στην αγκαλια σου να το βρεις!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα στον ανθρωπω που με βαση την δικη της συνταγη εμαθα να φτιαχνω ωραιοτατο σπιτικο ψωμακι;)!!!!!!!!

Nα χαιρεσε κοριτσακι μου την οικογενεια σου ,γερη και ευτυχισμενη!!!!!!!!

Ο,τι επιθυμης στην αγκαλια σου να το βρεις!!!!!!!!!!!

δεν μπορεις να φανταστεις ποσο πολυ χαιρομαι που τ ακουω!! πολυ σ ευχαριστω κοπελα μου να σαι καλα!!! παντα να εχετε γλυκο ψωμακι στο σπιτι σου!! καθε χαρα ευχομαι!!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1455124tww83ijt6x.gif

Χρονια πολλα Φανη μου Χιλιοχρονη να εισαι!!!!

Οτι επιθυμεις!!!! Και γρηγορα με Δευτερο Νινακι

Να σε Χαιρομαστε!!!!

καλως την ηρωιδα μου!!

σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου!! ανταποδιδω την ευχη!!!! εσυ μ ενα κοριτσακι!!


an1cCAfVM2J0010Mzc3bGR8NDc2MTYwM2RhfEggRWxlbmEgVGhla2xhIGVpbmFp.gif

6Lbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...