Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Marlina είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια. Σήμερα έκλεισα 30 εβδομάδες κύησης με τα διδυμακια μου και ο γιατρος μου είπε πως ο τράχηλος κοντυνε αρκετά. Πριν από 2 εβδομάδες ηταν 3,5 και σημερα 2,4. Μου ειπε να σκεφτώ το ενδεχόμενο να πάω Αθήνα. Υπαρχει κάποια κοπέλα που να χρειάστηκε να πάει Αθήνα για το τελευταίο διάστημα? Και τι έκανε με το θέμα της διαμονής? Θα μου νοικιάσουνε διαμέρισμα για 1- 2 μήνες? Γνωρίζει κάποια?

      Το μόνο εύκολο πλεον μπες σε Airbnb Κ βάλε όριο 2 μήνες σου κάνουν ειδικές τιμές μην σε ανχωνει Κ βρες κάπου κοντά εκεί που θα γεννήσεις . 

Γυναικεια ρουχα, παπουτσια και τσαντες σε αριστη κατασταση!


Recommended Posts

καλημερα κοριτσι μου ,θα σου ητανε ευκολο να μου μετρησεις σε παρακαλω πολυ τις διαστασεις απο το πρωτο σου φορεμα αυτο με την εσαρπα το μπλε;θα ηθελα να ξερω το υψος και ποσο ειναι απο μασχαλη σε μασχαλη,,ειμαι εγω που πηρα την φουξια μπλουζα με τις χαντρες,φανταστικη επιλογη εχω να σου πω!περιμενω νεα σου φιλια.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 130
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Depi καλημερα!

Το πρωτο πρωτο φορεμα - το marks and spencer- δυστυχως ειναι πολυς καιρος που εχει δοθει..Στις ιδιες διαστασεις ειναι το south φορεμα σε γραμμη πενσιλ αν σε ενδιαφερει.Καλο μεσημερι!

Link to comment
Share on other sites

Depi καλημερα!

Το πρωτο πρωτο φορεμα - το marks and spencer- δυστυχως ειναι πολυς καιρος που εχει δοθει..Στις ιδιες διαστασεις ειναι το south φορεμα σε γραμμη πενσιλ αν σε ενδιαφερει.Καλο μεσημερι!

σε ευχαριστω πολυ αλλα δεν θα το ηθελα,μου ειχε αρεσει εκεινο κριμα........δεν πειραζει καλο μεσημερι κοριτσι μου:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οι τιμες κατεβηκαν...

Φορεμα νο 38 - S σχεδον αφορετο (1 φορα φορεμενο) με φερμουαρ στην πλατη 8 ευρω

KGrHqJrQE88hJLb6MBPc3eJCzPQ60_57.jpg

Φορεμα iceberg (το ειχα αγορασει γυρω στα 180 ευρω, ειναι λιγο πανακριβη η μαρκα απλα δεν μου κανει πια) σε αριστη κατασταση νο10/ medium 12 ευρω

KGrHqRngE9jQuDlzRBPcOSLOYsQ60_3.jpg

[/url]

Φορεμα south νο20/48/XXL σε γραμμη πενσιλ φορεμενο μια φορα - 8ευρω

061.jpg

Επαναφερω τα παπουτσια.Τα 2 ζευγαρια ειναι εντελως αφορετα!

Ψηλοτακουνα σατεν μπορντω νο 39 γραφει (38 θα τα ελεγα γιατι ειναι στενη φορμα, γι'αυτο δεν τα φοραω, εγω φοραω 39 κ μετα την εγκυμοσυνη 39.5!)αφορετα στο κουτι τους – 8ευρω

086.jpg

Πλατφορμες bcbg (πανακριβα για οσες ξερουν απο bcbg maxazria)ασημι νο 38.5 (και 38 κανει) αφορετες στο κουτι τους – 12ευρω

Παρτε μια ιδεα απο μια παρομοια πλατφορμα τους http://www.bcbg.com/product/index.jsp?productId=12789663&cp=4372846.2769059&pa rentPage=family

088.jpg

δερματινα ψηλα πεδιλα Τσακιρης Μαλλας νο38 – 6ευρω

099.jpg

Τσαντακι hunter σατεν μαυρο με παγιετες ολοκαινουριο – 3 ευρω

044.jpg

043.jpg

Τζην μπουφανακι next νο18/xl 22 ευρω (σε πολυ καλη κατασταση)

KGrHqZHJEcE91sIJTBQBPf80IlQ60_3.jpg

KGrHqZpwE9eFgEjB0BPf9EM2-Q60_3.jpg

Φορεμα marks and spencer ολοκαινουριο με το ταμπελακι του L (uk16) σαν σατεν με ζωνακι 14 ευρω

KGrHqZHJBE-EfS1P36BPkmlp7Bg60_3.jpg

Φορεμα jasper conran Medium/uk 14 σε αριστη κατασταση (ειναι μαυρο με ανοιχτο θαλασσι λουλουδακια δεν ξερω αν φαινεται,με διχτακι στο κατω μερος της φουστας που αν δεν αρεσει αφαιρειται )14ευρω

KGrHqJHJCYE9sS-OFzBPnYwvqg60_3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φορεμα jasper conran Medium/uk 14 σε αριστη κατασταση (ειναι μαυρο με ανοιχτο θαλασσι λουλουδακια δεν ξερω αν φαινεται,με διχτακι στο κατω μερος της φουστας που αν δεν αρεσει αφαιρειται )14ευρω me endiaferei.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις



Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...