Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      Νομίζω όλα καλά ! Το συμπέρασμα είναι ότι δεν βρέθηκε τίποτα ύποπτο. Όλα τα ευρήματα είναι απτήν παλινδρομη Κ τα φάρμακα αυτό γράφει 

      Άρα η ιστολογική γράφει μόνο για το βρήκαν στο ενδομήτριο; Δεν λέει αν είχε κάτι το έμβρυο και παλινδρόμησε; Ή αυτό το μαθαίνεις μόνο από τον καρυοτυπο; 

      πρίν από 9 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Απ όσο ξέρω όταν ανεβαίνει η χοριακη γίνετε και πιο έντονη η γραμμή άρα θα είναι σούπερ η χοριακη σου μην φοβάσαι και πήγαινε καντην!!!! Περιμένουμε τα ευχάριστα !!!!

Πολύ φοβάμαι πως ο άντρας μου θα με απατήσει…


aristitsa

Recommended Posts

Γεια σας,

έχω μια απορία που θα θελα να τη μοιραστώ μαζί σας. Είμαι με τον άντρα μου 2 χρόνια και η σχέση μας μέχρι τώρα φαινόταν πολύ καλή. Αυτό τον καιρό συζητάμε και για παιδάκι. Η σεξουαλική μας ζωή (τουλάχιστον για μένα) είναι πολύ καλή. Χτες όμως μια φίλη μου, μου είπε ότι τον πέτυχε σε ένα site γνωριμιών, το edit admin .gr. Είναι μια σελίδα γνωριμιών με κύριο θέμα το σεξ. Από περιέργεια μπήκα και εγώ για να δω το προφίλ του και δυστυχώς είναι αυτός, έχει ανεβάσει και δυο φωτογραφίες. Αναφέρει βέβαια ότι είναι παντρεμένος αλλά λέει ότι η σεξουαλική του ζωή είναι πολύ βαρετή και γιαυτό ψάχνει λίγη «περιπέτεια». Απότι καταλαβαίνω θέλει να κάνει σεξ με κάποια άλλη. Φυσικά σοκαρίστηκα και έκλαιγα με τις ώρες. Τώρα δεν ξέρω τι να κάνω. Οι φίλες μου μου είπαν ότι μπορεί κάποιος να έχει κλέψει τις φωτογραφίες του από το facebook… συμβαίνει μερικές φορές σε τέτοια site να βάζουν ψεύτικες φωτογραφίες για να μην δείξουν το πρόσωπο τους. Τι λέτε να κάνω? Να κάνω και εγώ ένα ψεύτικο προφίλ και να μιλήσω λίγο μαζί του για να δω αν είναι όντως αυτός? Ή να τον ρωτήσω απευθείας για το edit admin ? Φυσικά και θα πει όχι…

Εσείς τι θα κάνατε σε αυτή τη περίπτωση? Σας έχει τύχει ποτέ κάτι αντίστοιχο?

Παρεμπιπτόντως, όταν μπήκα στο site βρήκα κατά τύχη και άλλους δυο γνωστούς, που ξέρω ότι έχουν σχέση…. Ο ένας μάλιστα περιμένει και παιδάκι… και παρόλα αυτά ψάχνουν για σεξ!!! Τι γίνεται? Όλοι οι άντρες τα ίδια πια? Τι να κάνω? Περιμένω τις απόψεις σας

Επεξεργάστηκαν by Συντονιστής Org

Χαμογελάτε, είναι μεταδοτικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μην του το πεις στα ίσια. Αν φτιάξεις ψεύτικο προφίλ και ο άντρας σου ανταποκριθεί, είσαι έτοιμη να τελειώσεις τη σχέση σου? (γιατί αν αποκαλύψεις ότι γνωρίζεις, και το αφήσεις να περάσει έτσι, θα το ξανακάνει πιθανότατα).

Λοιπόν. Πήγαινε κάνε μια ανανέωση στα εσώρουχά σου, πήγαινε και σε κανένα sex shop και πάρε κάτι παιχνιδιάρικο (ανάλογα με τα γούστα σου) και κάνε του έκπληξη. Δεν θα τα παρουσιάζεις όλα μαζί, ένα ένα κάθε φορά. Και μετά από κάθε hot βραδιά, κράτα κι έναν "αέρα μυστηρίου", δηλαδή όχι αμέσως μετά αγκαλίτσες και σ' αγαπώ κλπ κλπ. Θα ξεχάσει και το site και θα του φύγουν και οι ιδέες! Όταν θα τον κάνεις τρελό, βλέπεις πώς θα χειριστείς και το προφίλ του στο σάιτ...

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω skybeam, με προβλημάτισε πολύ αυτή η κατάσταση... ίσως έχεις δίκιο, μάλλον δεν πρέπει να του το πω έτσι κατάμουτρα, αλλά νοιώθω πολύ προδομένη αυτή τη στιγμή....


Χαμογελάτε, είναι μεταδοτικό

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω skybeam, με προβλημάτισε πολύ αυτή η κατάσταση...

Δικαίως και κακώς ταυτόχρονα! Έχεις δίκιο να αισθάνεσαι έτσι, απ' την πλευρά σου, κι απ' την άλλη θεωρώ ότι όλοι οι άντρες είναι έτσι, καθένας με τον τρόπο του. Δεν υπάρχει άντρας που να μην οραματίζεται/φαντασιώνεται ελεύθερο σεξ χωρίς σχέση με υπαρκτές και ανύπαρκτες γυναίκες.

Μπορείς να του κάνεις μια κουβέντα, κάποιο βράδυ, του στυλ, μωρό μου υπάρχει κάτι που θα ήθελες να κάνουμε, εκτός από αυτά που κάνουμε συνήθως? Αν σου αρνηθεί, συνέχισε εσύ το βιολί σου, περιγράφοντας φαντασιώσεις πικάντικες μεν, αλλά που να μην τον κάνουν να αισθανθεί, πώς να στο πω, προδωμένος. Με αυτόν τον τρόπο θα καταλάβει ότι ο κάθε άνθρωπος, ακόμα και η γυναίκα του (ναι, οι γυναίκες σας κύριοι!) είναι άνθρωπος που χρειάζεται συγκινήσεις στη ζωή του. Και ίσως να σου εκμυστηρευτεί κι εκείνος τις δικές του φαντασιώσεις. Με αυτό τον τρόπο ο ερωτισμός του ζευγαριού μαζεύεται στο σπίτι και δεν ψάχνεται τριγύρω...

Ψυχραιμία πάνω απ' όλα. Οk, είπαμε, έχεις δίκιο που τα πήρες, αλλά είναι ακόμα σχετικά αθώος ο χριστιανός!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.... θα προσπαθήσω να ηρεμήσω και να το δω ψύχραιμα το θέμα... τουλάχιστον να μην έχει κάνει τίποτα και εκτός υπολογιστή...


Χαμογελάτε, είναι μεταδοτικό

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ στη θέση σου θα γραφόμουν στο site και θα προσπαθούσα να τον "πλησιάσω" μέσω του site για να ψαρέψω αν πράγματι δεν τον καλύπτει η σεξουαλική μας σχέση ή απλά θέλει να τσιλιμπουρδήσει...πιστεύω ότι αν ξεκινήσεις μια διαδικτυακή "συνομιλία" μαζί του , προσποιούμενη μια γυναίκα που προτίθεται να τον γνωρίσει, θα μπορέσεις να εκμαιεύσεις πολλά , μη σου πω να του κλείσεις και ραντεβού στην τελική και να πέσει ξερός μόλις σε δει, εκεί θα την ακούσει στάνταρ...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και ευχαριστώ για τις απαντήσεις,

το σκέφτηκα πολύ να κάνω το προφίλ και τελικά το έκανα... μάλιστα επειδή χτες εμεινε στους γονείς του αυτός μιλήσαμε και στο σάιτ...

τι να πω? ανάμεικτα συναισθήματα, από τη μια μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι είναι σε σχέση και ότι μπήκε στο σάιτ απλά για να μιλά, να ακούει καμια πικάντικη ιστορία και τέτοια... τον ρώτησα αν είναι ευτυχισμένος με την κοπέλα του (με μένα δηλαδή) και απάντησε πολύ, αλλά οτι χρειάζεται καινούρια ερεθίσματα στο μυαλό του, χωρίς να απατήσει... δεν ξέρω αν μου το έπαιζε καλό παιδί ή κατάλαβε τίποτα, τέλως πάντων... προσπαθώ να το δω ήρεμα το θέμα σήμερα ... μάλλον θα πρέπει να ανανεώσω και εγώ λίγο τη σχέση μας και να του τα προσφέρω εγώ τα καινούρια ερεθίσματα που χρειάζεται... θα δω πως θα πάει...


Χαμογελάτε, είναι μεταδοτικό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και ευχαριστώ για τις απαντήσεις,

το σκέφτηκα πολύ να κάνω το προφίλ και τελικά το έκανα... μάλιστα επειδή χτες εμεινε στους γονείς του αυτός μιλήσαμε και στο σάιτ...

τι να πω? ανάμεικτα συναισθήματα, από τη μια μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι είναι σε σχέση και ότι μπήκε στο σάιτ απλά για να μιλά, να ακούει καμια πικάντικη ιστορία και τέτοια... τον ρώτησα αν είναι ευτυχισμένος με την κοπέλα του (με μένα δηλαδή) και απάντησε πολύ, αλλά οτι χρειάζεται καινούρια ερεθίσματα στο μυαλό του, χωρίς να απατήσει... δεν ξέρω αν μου το έπαιζε καλό παιδί ή κατάλαβε τίποτα, τέλως πάντων... προσπαθώ να το δω ήρεμα το θέμα σήμερα ... μάλλον θα πρέπει να ανανεώσω και εγώ λίγο τη σχέση μας και να του τα προσφέρω εγώ τα καινούρια ερεθίσματα που χρειάζεται... θα δω πως θα πάει...

Σε λίγο θα αισθάνεσαι και ένοχη εσύ που έχει κάνει εγγραφή σε αυτο το σάιτ.

Συγγνώμη αν είμαι λίγο απότομη, αλλά είσαι λίγο υποχωρητική. Μόλις κατάλαβες ότι ο πρώτιστος σκοπός ενδεχομένως δεν είναι το σεξ, αισθάνεσαι και άσχημα.

Βασικά, η γνώμη μου είναι ότι σε μια σχέση πρέπει να προσπαθούν και οι δυο και αν βαλτώνει κάπου, πρέπει να μπορουν νατο συζητήσουν και να κάνουν προσπάθειες μεταξύ τους πρώτα και όχι με άλλους.

Επίσης θα μπορούσε, αφού έχει συνειδητοποιήσει, ότι δεν θέλει να σε απατήσει..να μιλήσει με εσένα, να βρει καινούρια ερεθίσματα με σένα και να προσπαθούσε να ανανεώσει τη σχέση σας.

Είδες εσύ πως μόλις συνειδητοποίησες τη διάθεσή του έγραψες τα παραπάνω;; Γιατί θέλεις να προσπαθήσεις μαζί του.....

Δεν χάλασε και ο κόσμος με αυτή του την κίνηση, πρόσεχε και να αντιδράς ήρεμα...αλλά μην νιώθεις και τύψεις..

Στην τελική δε γράφτηκε και στο πάρεντς....


ZZHDp3.png

ZHtrp3.png?7KuOIX7Na>

Link to comment
Share on other sites

Aristitsa, στη θεση του αντρα σου εχουν βρεθει κατα καιρους χιλιαδες αντρες και γυναικες που βρισκονται σε μακροχρονια σχεση.

Εγω θα σου προτεινα το εξης: Εφοσον ηδη εκανες μιακινηση και μιλησε μαζι του, αντε να κανεις αλλη μια και μετα σταματα εκει. Πιστευω πως οντως ψαχνει ερεθισματα και ηδη ξερεις τι πρεπει να κανεις.

Μην του αποκαλυψεις ποτε αυτο που εκανες ουτε φυσικα οτι γνωριζεις την παρουσια του στο site. Αλλα......... απο σημερα κιολας, γινε πιο τρυφερη και ερωτικη μαζι του και κανε μια εισαγωγη του τυπου "αγαπη μου, θελω να βαλουμε λιγο χρωμα στο sex μας, εχει γινει λιγο ατονο τον τελευταιο καιρο και θελω να γινει λιγο πιο hot. " αυτο βεβαια σε συνδυασμο με κινησεις (οχι μονο λογια). Η κινηση σου απο μονη της θα του χτυπησει καμπανακι συναγερμου και ενα μηστηριο για το αν εχεις μυριστει κατι σχετικα με το site, πραγμα που θα τον απομακρυνει απο αυτο και θα στρεψει την προσοχη του σε σενα.

Μια απορια : Κοιμαται συχνα στους γονεις του???? Υπαρχει φανερος λογος???

Επισης, μη ξεχασεις να διαγραψεις το ιστορικο απο το ιντερνετ γιατι αν καταλαβει τι κανεις εσυ, ισως στραφει εναντιον σου μη γνωριζοντας τους ακριβεις λογους χρησης του site.


:-D ΣΤΟΧΟΣ - ΑΠΟΦΑΣΗ - ΕΠΙΜΟΝΗ - ΥΠΟΜΟΝΗ - ΕΠΙΤΥΧΙΑ -ΕΥΤΥΧΙΑ :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και ευχαριστώ για τις απαντήσεις,

το σκέφτηκα πολύ να κάνω το προφίλ και τελικά το έκανα... μάλιστα επειδή χτες εμεινε στους γονείς του αυτός μιλήσαμε και στο σάιτ...

τι να πω? ανάμεικτα συναισθήματα, από τη μια μου ξεκαθάρισε από την αρχή ότι είναι σε σχέση και ότι μπήκε στο σάιτ απλά για να μιλά, να ακούει καμια πικάντικη ιστορία και τέτοια... τον ρώτησα αν είναι ευτυχισμένος με την κοπέλα του (με μένα δηλαδή) και απάντησε πολύ, αλλά οτι χρειάζεται καινούρια ερεθίσματα στο μυαλό του, χωρίς να απατήσει... δεν ξέρω αν μου το έπαιζε καλό παιδί ή κατάλαβε τίποτα, τέλως πάντων... προσπαθώ να το δω ήρεμα το θέμα σήμερα ... μάλλον θα πρέπει να ανανεώσω και εγώ λίγο τη σχέση μας και να του τα προσφέρω εγώ τα καινούρια ερεθίσματα που χρειάζεται... θα δω πως θα πάει...

αυτο ακριβωσ να κανεισ...να του δωσεισ τα ερεθισματα που χρειαζεται..υπ οψιν οτι οταν ενασ αντρασ ειναι ετοιμοσ να πατησει δε θα δωσει στοιχεια για την προσωπικη του ζωη...γιατι??γιατι πολυ απλα αν θελει μια"ξεπετα"οπωσ λεμε δε θα διακινδυνεψει την ευτυχια του γι αυτο...πολλεσ γυναικεσ "κολλανε"μετα την "ξεπετα" και καταληγουν να βρισκουν τισ απατημενεσ συζυγουσ και να καταληγει "μυλοσ "η υποθεση..σου εγραψα και στο parents ...κατα την αποψη μου ανανεωσε την ερωτικη σασ ζωη και ασε το σαιτ...αν παρει τα ερεθισματα απο σενα το θεμα θα...ξεχαστει....
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα εαν θες δες τι μου ειχαν γραψει εμενα....που ειχα παρομοιο προβλημααα

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=97238

το θεμα ειναι πως για μενα το συγκεκριμενο πραγμα ειναι εθισμος (για να μην πω αρρωστεια)..... τοθεμα ειναι τι κανεις....εγω προσωπικα ειμαι πληρως ισοπεδωμενη και απογοητευμενη....αλλα τον αγαπαω τοσο πολυ και ειναι και πολυ καλος και μαζι μου και με την μικρη.....ΑΛΛΑ....δεν ξερω....

χθες παλι....βρηκα ενα μηνυμα στο κινητο του....απο πενταψηφιο νουμερο...και ηταν η ΝΑΝΣΥ και το ελεγε πως χαθηκαν και δεν μπορει να τον ξεχασει....κλπ κλπ....ξανα στο μηδεν η ψυχολογια μου....τελικα τι σχεση εχει αν ειναι φλερτ ή και πράξη...μεσω μηνυματων, μεσω facebook, μεσω τηλεορασης, μεσω καμερας, μεσω τηλεφωνου.....σκατα το θεμα ειναι το εκανε και ορκιστηκε πως δεν θα το ξανακανει....ΑΛΛΑ.....και εγω τωρα τι κανω.....δεν του εχω πει ακομα για την καινουργια μου ανακαλυψη.....αφηστε τον λογαρισμο του κινητου του....200 ευρω....και εγω τα μετραω σαν ρωγες για να εχουμε....ε οχι ρε κοριτσια αδικια δεν ειναι...γιατι γιατι....δεν ξερω που εχω φταιξει.... Και παλια ειχα ωρει παλι κατι τετοια μηνυματα απο πενταψηφιο νουμερο,,,,,,αλλα με ειχε πεισει πως δεν ξερει γιατι του τα στελνουν.....μεγαλος βλακας και εγωωωω

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταψηφια νουμερα στο κινητο μπορει να ειναι και απο πακετο συνδεσης. Τσεκαρε το.

Εγω εχω εταιρικο πακετο και παντα μου εμφανιζει το πενταψηφιο νουμερο του συνεργατη που με καλει παρολο που τους εχω ολους στη μνημη με τα ονοματα τους.


:P

Dum spiro spero!!!

:P

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταψηφια νουμερα στο κινητο μπορει να ειναι και απο πακετο συνδεσης. Τσεκαρε το.

Εγω εχω εταιρικο πακετο και παντα μου εμφανιζει το πενταψηφιο νουμερο του συνεργατη που με καλει παρολο που τους εχω ολους στη μνημη με τα ονοματα τους.

To μυνημα εγραφε....γεια ειμαι η Νανσυ...καιρο εχουμε να τα πουμε...ευχομαι να μην με εχεις ξεχασει....εγω παντως σε σκεφτομαι συνεχεια...ευχομαι να καταφερεις να πιουμε κανενα καφε....κριμα που τα εφερε ετσι η ζωη....

Επισης δεν ειναι εταιρικο....αστα αστερακι...δραμα

Link to comment
Share on other sites

επισης εχω να σας πω οτι αυτο το κινητο το εχει απο τον Σεπτεμβριο...και συνηθως επειδη ειναι και καλα το δευτερο που χρησιμοποιει για την δουλεια του....το αφηνει στο αμαξι

Link to comment
Share on other sites

επισης εχω να σας πω οτι αυτο το κινητο το εχει απο τον Σεπτεμβριο...και συνηθως επειδη ειναι και καλα το δευτερο που χρησιμοποιει για την δουλεια του....το αφηνει στο αμαξι

Τσεκαρε το!!!! Ισως να μη τρεχει και τιποτα αλλα ...τσεκαρε το να εισαι σιγουρη.


:P

Dum spiro spero!!!

:P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...