Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Fay_ είπε:

      Ρώτησα αν θέλει ακινησία μου είπε όχι απλά μια καθημερινότητα χωρίς υπερβολές. Εν τω μεταξύ πρέπει να γυρίσω και στη δουλειά κάποια στιγμή  κ έλεγα Δευτέρα να παω. Λέτε να μην κάνει; Δουλειά γραφείου είναι.
      Επίσης τους λέω για τα (λίγα) καφέ που βλέπω και μου λέει απλά αύξησε την prolutex. Τα utrogestan γιατί δεν μου τα αυξάνουν; 

      ειχα όλο το πρώτο 3μηνο ροζουλια , καφετιά κλπ ! έπαιρνα περισσότερη προγεστερονη σταματούσε, μετά πάλι τα ίδια! δεν μάθαμε ποτέ τι ήταν! μην ανησυχείς ολα καλα! πήγαινα κανονικά στη δουλειά μ απλώς ήμουν προσεκτική στο περπάτημα κλπ! δουλειά γραφείου κ γω! 

      • Μου αρέσει 1

Πολύ φοβάμαι πως ο άντρας μου θα με απατήσει…


aristitsa

Recommended Posts

Τσεκαρε το!!!! Ισως να μη τρεχει και τιποτα αλλα ...τσεκαρε το να εισαι σιγουρη.

αχ αστερακι....εχει δειξει και αλλα δειγματα τετοια και τα εχει παραδεχτει....αν διαβασεις στο parents 10 σελιδες θεμα για μηνυματα στο facebook με μια .....που τις εγραφε και ερωτικα στοιχακια.

Πραγματικα θα τρελλαθω...δεν ξερω τι να κανω.....του εχω στειλει ενα μαιλ τεραστιο και του τα λεω ολα.....και πως νοιωθω...και τι θα γινει????? δεν το εχει διαβασει ακομα.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια το ίδιο μήνυμα παίζει και στο parents αλλα και σε καμια 10αρια ακόμα forum (βέβαια ανάλογα το θέμα του forum, η οικογενική κατάσταση της θεματοθέτρια διαφέρει....)

Είναι απλά μια καλοστημένη διαφήμιση του site... Μπορείτε να το googlαρετε...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια το ίδιο μήνυμα παίζει και στο parents αλλα και σε καμια 10αρια ακόμα forum (βέβαια ανάλογα το θέμα του forum, η οικογενική κατάσταση της θεματοθέτρια διαφέρει....)

Είναι απλά μια καλοστημένη διαφήμιση του site... Μπορείτε να το googlαρετε...

ωραιοτατα!!και μεισ την παταμε να δινουμε συμβουλεσ και να χανουμε την ωρα μασ!!!σ ευχαριστουμε για την ενημερωση!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
To μυνημα εγραφε....γεια ειμαι η Νανσυ...καιρο εχουμε να τα πουμε...ευχομαι να μην με εχεις ξεχασει....εγω παντως σε σκεφτομαι συνεχεια...ευχομαι να καταφερεις να πιουμε κανενα καφε....κριμα που τα εφερε ετσι η ζωη....

Επισης δεν ειναι εταιρικο....αστα αστερακι...δραμα

παντως παρόμοιο μήνυμα έχει ερθει κ στο δικό μου κινητό, κ σε διαβεβαιώ ότι δεν ξέρω καμία νάνσυ, δεν εχω παρει ποτέ σε ροζ τγηλέφωνο, ούτε εχω δώσει ποτέ το τηλ μου σε καποια...επι χρήμασι!

δεν ξέρω που στο ΔΙΑΟΛΟ το βρήκαν, αλλά έχω λάβει 2 τετοια μηνύματα, απο 5ψηφιο νουμερο...

(ΔΕΝ είναι εταιρικό. στα ΣΜΣ, στα εταιρικά εμφανίζεται το κανονικό νούμερο)!

Link to comment
Share on other sites

παντως παρόμοιο μήνυμα έχει ερθει κ στο δικό μου κινητό, κ σε διαβεβαιώ ότι δεν ξέρω καμία νάνσυ, δεν εχω παρει ποτέ σε ροζ τγηλέφωνο, ούτε εχω δώσει ποτέ το τηλ μου σε καποια...επι χρήμασι!

δεν ξέρω που στο ΔΙΑΟΛΟ το βρήκαν, αλλά έχω λάβει 2 τετοια μηνύματα, απο 5ψηφιο νουμερο...

(ΔΕΝ είναι εταιρικό. στα ΣΜΣ, στα εταιρικά εμφανίζεται το κανονικό νούμερο)!

Επισης κυκλοφορει πολυ στα κινητα το εξης μηνυμα..

"ΚΟυλα -Σουλα -Ρουλα γεια ..Η

Λιτσα-Κιτσα ειμαι (καλα πιο σεξυ το δευτερο ονομα).Που χαθηκες ;;Ασε εχω νεα ..Χωρισα και ψαχνομαι ..Παμε για κανενα καφε να τα πουμε;;;

ΜΗν ψαρωσετε αν το δειτε σε κανενα τηλ αντρα σας..Κυκλοφορει κατα κορον...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επισης κυκλοφορει πολυ στα κινητα το εξης μηνυμα..

"ΚΟυλα -Σουλα -Ρουλα γεια ..Η

Λιτσα-Κιτσα ειμαι (καλα πιο σεξυ το δευτερο ονομα).Που χαθηκες ;;Ασε εχω νεα ..Χωρισα και ψαχνομαι ..Παμε για κανενα καφε να τα πουμε;;;

ΜΗν ψαρωσετε αν το δειτε σε κανενα τηλ αντρα σας..Κυκλοφορει κατα κορον...

ναι ψάρωσα!!!πήρα μια γνωστή μου στην αστυνομία να δω ποίας ήταν ο αριθμός..και το βράδυ το είπαν στις ειδήσεις!!!!


1533345xcnw09g7xt.gif

κι αν είναι αργά, δεν είναι αργά για Θαύματα

Link to comment
Share on other sites

Επισης κυκλοφορει πολυ στα κινητα το εξης μηνυμα..

"ΚΟυλα -Σουλα -Ρουλα γεια ..Η

Λιτσα-Κιτσα ειμαι (καλα πιο σεξυ το δευτερο ονομα).Που χαθηκες ;;Ασε εχω νεα ..Χωρισα και ψαχνομαι ..Παμε για κανενα καφε να τα πουμε;;;

ΜΗν ψαρωσετε αν το δειτε σε κανενα τηλ αντρα σας..Κυκλοφορει κατα κορον...

εχει ερθει και σε εμενα 2 φορες αυτο το μηνυμα.. αλλα μαλλον επειδη το τηλεφωνο ειναι στο ονομα του αντρα μου!

Τινκερμπελ καλα εξηγηθηκες!!!


FvxMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...