Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Πέρασε κιόλας ένας χρόνος!!


Recommended Posts

Δεν ξέρω πόσες με θυμάστε ή πόσες είχατε διαβάσει το θέμα μου (http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=75134 ), ,εγώ όμως είμαι εδώ για να σας κρατάω ενήμερες,

Ο χρόνος όμως κύλησε,τα πολύ-πολύ δύσκολα πέρασαν και ο Θωμάκος μας,έγινε χθες ενός έτους.

Απίστευτο.....

Ένα "γατάκι" που τώρα πια έχει γίνει ένα παιδάκι που το λατρεύουμε,εγώ λιώνω στο κοίταγμα και το άγγιγμά του και δίνει χαρά στο σπίτι μας,παρόλα τα προβλήματα που υπάρχουν.

Να σου ευχηθώ αγάπη μου γλυκιά,αγοράκι μου όμορφο,τσουρεκάκια μου,να είσαι γερός,τυχερός και θα συντελέσουμε όλοι στο να γίνεις ένας αξιόλογος και αξιοπρεπής άνθρωπος!!

Η θεία και η νονά σου θα είναι ΠΑΝΤΑ δίπλα σου μωρό μου,να σε στηρίζει,να σε βοηθάει και να σου προσφέρει άπλετη φροντίδα και αγάπη!

Τέτοια αγάπη δεν έχω νιώσει ποτέ και για κανέναν!

Σε λατρεύω μωρό μου!!!!!


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βικακι να τον χαιρεστε τον Θωμακο σας να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος. ευχομαι να ειναι παντα στην ζωη του ο ενωτικος κρικος που θα σας κραταει ευτυχισμενους κ προπαντων την μανουλα του.

Link to comment
Share on other sites

Βικακι να τον χαιρεστε τον Θωμακο σας να ειναι παντα γερος κ ευτυχισμενος. ευχομαι να ειναι παντα στην ζωη του ο ενωτικος κρικος που θα σας κραταει ευτυχισμενους κ προπαντων την μανουλα του.

my billy μου, σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και να είστε όλοι καλά!!


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου,

διάβασα σήμερα πρώτη φορά όλη την ιστορία σας!

Καταρχάς να σας ζήσει ο μικρός Θωμάς! Έχετε μόλις λίγες μέρες διαφορά από εμάς!!! Να είναι πάντα γερός, χαρούμενος και καλότυχος!

Είναι πολύ τυχερό παιδάκι γιατί εκτός από τους γονείς του, έχει τη νονά του και θεία του που τον αγαπάει όσο αυτός δεν μπορεί ακόμα να το φανταστεί.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Εύχομαι ο Θεός να φέρει στη ζωή σου τόση αγάπη και ευτυχία όση πραγματικά σου αξίζει!


as1cJLNoXn-0000NzA5OTRkfDY0MWR8RmlsaXBwb3MgYW5kIEVtaWxpb3MgYXJl.gif

Διπλή κούραση, διπλό όνειρο, διπλή ευτυχία!!!

Link to comment
Share on other sites

Βίκυ μου,

διάβασα σήμερα πρώτη φορά όλη την ιστορία σας!

Καταρχάς να σας ζήσει ο μικρός Θωμάς! Έχετε μόλις λίγες μέρες διαφορά από εμάς!!! Να είναι πάντα γερός, χαρούμενος και καλότυχος!

Είναι πολύ τυχερό παιδάκι γιατί εκτός από τους γονείς του, έχει τη νονά του και θεία του που τον αγαπάει όσο αυτός δεν μπορεί ακόμα να το φανταστεί.

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου! Εύχομαι ο Θεός να φέρει στη ζωή σου τόση αγάπη και ευτυχία όση πραγματικά σου αξίζει!

Κούκλα μου,σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!

Να σου ζήσουν και 'σένα τα παιδάκια σου&να είστε όλοι γεροί!

Η τελευταία σου πρόταση με συγκίνησε όσο δεν φαντάζεσαι.....

Σε φιλώ! :)


MHK7mlG.jpgMHK7p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...