Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

ΜΠΑΡ 'το σαλτο' (θελω να σαλταρω επειδη..)


fistikaki

Recommended Posts

Μόνο λόγια απελπισίας γράφουμε:rolleyes:;Καλά:(.

Στη δουλειά του άντρα διώχνουν κόσμο και θα διώξουν και τον Μάρτιο...Δεν ξέρουμε αν θα είναι μέσα στους ¨τυχερους¨...

Οι λογαριασμοί τρέχουν.Κάρτες ,αυτοκίνητο που τελειώνει του χρόνου:mad:...

Από δουλειά ...@&..@0

Ο μικρός μου έχει σαλτάρει και δεν ξέρω πως να τον αντιμετωπίσω:confused:...

Πειράζει όμως που θέλω να σκέφτομαι θετικά:D;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλε να σκεφτεσαι θετικα... για παραδειγμα οτι μπορεις να δωσεις ενα εντυπωσιακο σαλτο και ολοι θα σε καμαρωνουν :lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχα!!! πετας κατι ατακες που λυνομαι στα γελια! εχεις πολυ χιουμορ!!!

να πω κ εγω?

  • προσπαθω να σωσω το μαγαζι μου απο το κλεισιμο
  • δουλευω εδω κ 14 μηνες χωρις να εχω παρει 1 ευρω κ πηγαινοερχομαι πετρουπολη γερακα κ γερακα πετρουπολη καθε μερα!
  • η βενζινη ειναι πανακριβη
  • το μονο μας εισοδημα ειναι του αντρα μου κ αυτο δεν ξερουμε ποσα θα ειναι καθε μηνα γιατι ειναι κ εκεινος ελ.επαγγελματιας που πληρωνει κ αυτος ΤΕΒΕ ΚΛΕΒΕ
  • εληξε η ασφαλεια του αυτοκινητου μου κ πηγαινοερχομαι με του αντρα μου
  • μαλλον θα καταθεσω πινακιδες για το δικο μου κ μαλλον θα το πουλησουμε
  • αυτο το ΤΕΒΕ ΚΛΕΒΕ που ειπε η αλλη κοπελα μου εχει γινει βραχνας!
  • αλλα ευτυχως κ καφε εχω κ γκαζακι!

κατα τα αλλα ειμαι αισιοδοξη, λεω μπορα ειναι κ θα περασει αρκει να ειμαστε υγιεις!!!

Link to comment
Share on other sites

επισης θελω να σαλταρω γιατι η κριση εχει βαρεσει τοσο πολυ τον κοσμο που καποιος εδω μεσα εχει δυο λογαριασμους και αυτη τη στιγμη μαλλωνει με τον εαυτο του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:


YLr5p2.png 1591018sq5aah86gw.gif1591018sq5aah86gw.gif

Link to comment
Share on other sites

βλεπω αριστερα μου κοσμο να μην εχει λεφτα ουτε για τα απολυτως απαραιτητα οπως γαλα για το παιδι και κολατσιο για το σχολειο ενω δεξια μου ανθρωπους που πετανε καθημερινα τροφιμα σε μαυρες σακουλες γιγας επειδη παραψωνισανε παλι αυτη τη βδομαδα!(ουπς αυτη η στεναχωρια με εχει κανει να θελω να ψωνιζω συνεχεια γιατι δεν εχω τι να κανω,τι τραβαω)μεσα στην παρενθεση εχω την απαντηση που μου δωθηκε κατα λεξη!!


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επισης θελω να σαλταρω γιατι η κριση εχει βαρεσει τοσο πολυ τον κοσμο που καποιος εδω μεσα εχει δυο λογαριασμους και αυτη τη στιγμη μαλλωνει με τον εαυτο του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

χαχαχαχαχαχχαχαα


6KuQp2.png
Link to comment
Share on other sites

επισης θελω να σαλταρω γιατι η κριση εχει βαρεσει τοσο πολυ τον κοσμο που καποιος εδω μεσα εχει δυο λογαριασμους και αυτη τη στιγμη μαλλωνει με τον εαυτο του :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

emot96.gif

Link to comment
Share on other sites

αληθεια λεω.... αμα ειχα ποπ κορν θα ειχα φτιαξει τοση ωρα να παρακολουθω το σοου

ουτε ποπ κορν δεν εχω :evil::evil:

κ γιατι σε λεει jazz???????? δεν βλεπει καλα????????????

images?q=tbn:ANd9GcQYhaXv0I_JwBa_EVRLbG_DDjFOrngXneMCKayFU5pmA6kQl_VeXQ ταζ λεμε!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • 3 εβδομάδες μετά...
  • 1 χρόνο μετά...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...