Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

ΒΑΠΤΙΣΤΙΚΑ ΜΙΣΗ ΤΙΜΗ.......!!!!!!!


thomai1979

Recommended Posts

καλησπερα μολις εμαθα και ψωνισα βαπτιστικα ολο το πακετο με 260εεε παρακαλω καλα ακουσατε και μαλιστα aslanis.....!!!! ειναι πρωην καταστημα που εκλεισε στη πετρουπολη και εχει τα παντα μιση τιμη απο βαπτιση μεχρι νυφικα.....τρελαθηκα με τα πραγματα και θεωρησα να σας το πω αφου στις μερες μας ειναι ολα ακριβα και δεν αντεχει η τσεπη μας.....;););););)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλησπερα κοριτσακι

το πακετο περιλαμβανει κανονικα και μαρτυρικα, λαμπαδα, λαδοπανο,πετσετουλες, ρουχα και παπουτσια;;

και γω θα ηθελα να μαθω αν μπορείς στειλε μου πμ την διευθυνση!!!!!


kmMQp2.png

c4yvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια ειναι κομπλε το πακετο παραγγειλα προχτες

.εχει φοβερα πραγματα και απο νυφικα απιθανα ενοικιαση απο 300ε.....μου ελεγε οτι ηρθε μια κοπελα απο βορεια ελλαδα!!!!! και πηρε αγορα νυφικο με 800εεεεε!!!!!!:shock::shock:

πειτε της οτι σας εστειλε η Θωμαις

Link to comment
Share on other sites

Θωμαις χρονια πολλα χριστος ανεστη!Θα μπορουσες να μου στειλεις και εμενα με πμ τηλεφωνο και διευθυνση γιατι λεμε να βαπτισουμε την μπουμπου μας Σεπτεμρη Οκτωμβρη οποτε να δωσω στην νονα να παει να δει!!!!!


YlLup2.png 3qTRp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αγαπητά μέλη,

δεν απαγορεύεται η δημοσίευση αληθινών μαρτυριών

για καλά προϊόντα/υπηρεσίες κτλ.

Αυτό που απαγορεύεται είναι να δημοσιεύσει κάποιος διαφήμιση απο την οποία έχει ο ίδιος κέρδος.

ή να δημοσιεύσει δυσφήμιση απο την οποία προκύπτει δόλος ή χαρακτηρισμοί που ζημιώνουν την όποια επιχείριση

Η δημόσια προτροπή για να σας στείλει καποιος πμ,

(πχ.: " στείλτε μου πμ για να σας πώ περισσότερα")

ή

η δημοσίευση ότι στείλατε πμ, χωρίς να περιλαμβάνεται κάποια πληροφορία στις δημοσιεύσεις σας

(πχ.: "σου έστειλα πμ για δές το γραμματοκιβώτιό σου")

οδηγεί στο να γίνει άχρηστο το θέμα για μελλοντικούς χρήστες καθώς δεν θα περιέχει καμία πληροφορία!

παρακαλούμε λοιπόν,

να μην προτρέπετε τα μέλη να σας στείλουν πμ ή ότι θα στείλετε εσείς πμ,

αλλά αντιθέτως να δημοσιεύετε πληροφορίες τις οποίες πιστεύετε οτι θα βοηθήσουν μελλοντικά τους αναγνώστες.

Σας υπενθυμίζουμε ότι είτε δυσφήμιση είτε διαφήμιση, δεν επιτρέπεται μέσω πμ όπως δεν επιτρέπεται και δημόσια.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως θα μπορούσες να μου σρείλεις και εμέμα πμ? Επειδή είμαι καινούργια στο φόρουμ πώς μπορώ να το δώ?

κοιτα πανω δεξια στα προσωπικα μνμ.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...