Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

Cafe Νοέμβριος 2012


Garouf

Recommended Posts

μανούλεεεεεεεςςςςς τι κάνετε????

χαθήκαμε...

εμείς κάνουμε σχεδόν καθημερινά μπανάκια στην θάλασσα και πραγματικά της αρέσει πάρα πολύ!!! όταν την κρατώ από τις μασχάλες της στο ίπτιο, κουνάει ποδαράκια και είναι σαν να κολυμπά :)

δοντάκια βγάλατε?

εμείς τπτ ακόμη και έχω αρχίσει και αναρωτιέμαι αν είναι φυσιολογικό....

εσείς?


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 507
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Cristina τι ωραία που κανετε μπανακια. Εμείς ακόμα δεν εχουμε κανει κανενα. Τον Αυγουστο διακοπες. Δοντακια βγαλαμε τα δυο κατω. Μην ανησυχεις ομως. Ο γιος μου είχε βγαλει 9 μηνών τα π΄ρωτα του. Και μιας φίλης στο χρόνο. Καποια στιγμή θα βγουν. Απλώς όσο αργουν λενε ότι είναι πιο δύσκολα γιατί σκληραίνουν τα ούλα.


[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/fd592803ce.png[/img][/url]
[url=http://www.tickerclub.com/][img]http://www.tickerclub.com/cache/20a16dcd50.png[/img][/url]
Link to comment
Share on other sites

καλημερα κι απο μας!!!

κι εμεις παραθεριζουμε, οπως ελεγαν παλια.... ειμαστε πορτο ραφτη και κανουμε καθημερινα 1 με 2 μπανακια!!! αναλογως τα κεφια της μαμας, γιατι ο μπεμπης τρελαινεται για θαλασσα!!!

δοντια ουτε και μεις... τιποτα ακομα!!! για να δουμε μεχρι τον αλλο μηνα!

σημερα γινομαστε 8 μηνων!!! ευτυχως τρωμε λιγο παραανω και ηδη στεκομαστε ορθιοι!!! πιανεται απο καρεκλες, τραπεζια, καναπε... οπου βρει και σηκωνεται!!!

να στε ολες και ολα τα μωρακια μας καλα!!!


1lqJp2.png

EO6lp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...

κοριτσάκια τι κάνετε;

βουτίτσες στα δροσερά νερά?

εμείς το σάββατο στις 20 βαφτίσαμε την μικρή μας Ελένη,

ήμασταν πολύ λίγοι καμιά 50ριά κάπου παραθαλάσσια κοντά στον Βόλο

η μικρή έκλαψε ελάχιστα, την περισσότερη ώρα έπαιζε με το βιβλίο του παπά :)


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και απο εμάς ο Κωνσταντίνος Μαριος σε 4 ημέρες κλείνει τους 9 μηνες.εμεις ακόμη διακοπές την άλλη βδομάδα με το καλο.εμενα δηλαδή που δεν σηκωνετε μόνος του τι σημαίνει? έχουμε αργήσει λίγο? μήπως? κάθετε αλλά εαν δεν τον κρατήσεις πέφτει και για τον κρατάμε γ να μείνει όρθιος και να κρατιέται στο κρεβάτι καναπέ ,θα δούμε ....εσάς μπούσουλανε ?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • 2 εβδομάδες μετά...

γειά σας κορίτσια, μπανάκια διαβάζω!

κάναμε κι' εμείς αρκετά, ένα μήνα σχεδόν είμασταν δίπλα στο κύμα.

τα αγόρια μου τσαλαβουτούσαν τους άρεσε πάρα πολύ η θάλασσα!

δοντάκια έβγαλαν και τα δύο μωράκια μου τα δύο κάτω με 15 μέρες διαφορά στον 8ο μήνα. το ένα το αγόρι μου θέλει να είναι συνέχεια όρθιο, πιάνεται και σηκώνεται παντού, στο πάρκο, στην κούνια του.....φοβόμαστε μην πέσει γιατί είναι έτοιμος να βάλει και το πόδι, όλο κάτω κοιτάει και εξερευνά....έχουμε παντού στρώματα. το άλλο μου το αστεράκι είναι πιο ήσυχο κάνει τα βηματάκια του στην περπατούρα.

σας φιλώ μανούλες και μπεμπάκια, καλό υπόλοιπο διακοπών!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 χρόνο μετά...

Καλησπέρα και από μένα!

εμένα η μικρή μου γεννήθηκε 21 Νοέμβρη.

και φέτος που καταλαβαίνουμε τα πάντα, εννοείτε ότι θα κάνουμε το πιο όμορφο πάρτυ γενεθλίων!!!:D

να τα χαιρόμαστε τα ζουζούνια μας μανούλες και να έχουμε υπομονή γιατί κάτι μου λέει πως οι σκανταλιές έρχονται....(αν και προς το παρόν είναι πολύ ήσυχη!):tongue:


HLddp2.png

fbtQ5Qf.jpgfbtQp3.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις


Cristina an καλησπέρα!!!να σου ζήσει η Ζουζούνα σου!!,και εσείς Νοέμβριο είστε γεννημένες ?? εμείς 6 Νοεμβρίου.Πατε και σχολείο μπράβο,,, πως τα παει ???εξοικιωθηκε???ευκολα?? εμείς σκεφτόμαστε τον Σεπτέμβριο να είμαστε καλά να κάνουμε προσπάθεια ,το να κάνουν μωρό τα πιτσιρίκια βαριούνται σπίτι,,,,

Link to comment
Share on other sites

Μπαμπι, ναι παμε σχολείο απο τα τελη οκτωβρη

Ειναι γεννημενη 2 Νοέμβρη

της αρεσει στο σχολειο γιατι βρισκεται με πολλα παιδακια που εχουν την ιδια ηλικια, λενε τραγουδακια, παιζουν κ ειναι ανεξαρτητα

Αλλα οι ιωσεις, ιωσεις 😢

Εσεις; θα πατε του χρονου σχολείο;

Απο ομιλία πως ειστε;

Η δικια μου λιγα πράγματα, αλλα καταλαβαινει τα πάντα


as1cMoe-M361200MDAwMDYxMmR8MDAwMjU3ZHxteSBwcmluY2VzcyBpcyA.gif
Link to comment
Share on other sites

cristina an καλημερα!!! εμεις μιλαμε αρκετα και ελληνικα και αγγλικα.Ο αντρας μου απο μωρο του μιλαει μοπνο αγγλικα το ιδιο εκανε και με την μεγαλη που ειναι τωρα 8 χρονων και δεν εχει κανενα προβλημα με τα αγγλικα ουτε στο φροντιστηριο.Ο μικρος εχει εξοικιωθει με την γλωσσα και εχουμε και μια γυναικα που παιζει μαζι του στα αγγλικα δυο φορες την βδομαδα κια εχει πολυ πλακα τα λεει και στα αγγλικα και στα ελληνικα.Τι να κανουμε ομως πρεπει να πανε και σχολειο παρολες τις ιωσεις οπως λες και εσυ,κοινωνικοποιουντε και περνανε καλα μαθοινουν κιολας...εσυ απο αθηνα εισε?

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...