• Ποιός είναι συνεδεμένος τώρα; (δείτε όλη την λίστα)

Nina0604

Cafe Φεβρουαρίου 2011

26 δημοσιεύσεις σε αυτό το θέμα

ειναι πολυ δυσκολο και ο αποχωρισμος αλλα και ο πρωτος χρονος στο σχολειο, απο τη μια βλεπεις την αναγκη που εχει το παιδι να ειναι με αλλα παιδακια κ απο την αλλη ποσο ταλαιπωρειται με τις ιωσεις. Δε το μετανιωνω ομως του χει κανει πολυ καλο. Και εγω το ξεπερασα το αγχος του που θα παει το παιδι μου μονο του!!!

Φαντάζομαι. Εσείς το κόψατε το pamper?? Εμείς το κόψαμε από τον Μάιο αλλά ένα βράδυ μου κατουρήθηκε στον ύπνο της και έμεινε όλη νύχτα μούσκεμα και κρύωσε, ανέβασε πυρετό, βήχα κ.λπ. τώρα την νύχτα της φοράω pamper μην έχουμε τα ίδια, αλλά την μέρα φοράμε βρακί και πάει κανονικά μόνη της τουαλέτα!

wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

δεν το χουμε κοψει ακομα, ηταν να το ξεκινησουμε αλλα μετα φυγαμε ταξιδι κ αλλαξαν τα σχεδια και αυτο μας πηγε αρκετα πισω..Μου ειπαν απο τον παιδικο οτι θα το αναλαβουν αυτοι..Ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να το καταφερουμε

δεν το χουμε κοψει ακομα, ηταν να το ξεκινησουμε αλλα μετα φυγαμε ταξιδι κ αλλαξαν τα σχεδια και αυτο μας πηγε αρκετα πισω..Μου ειπαν απο τον παιδικο οτι θα το αναλαβουν αυτοι..Ελπιζω μεχρι το καλοκαιρι να το καταφερουμε

Α ναι?? Εγώ είχα ακούσει ότι για να πας παιδικό πρέπει να την έχεις κόψει την πάνα, μπορεί βέβαια να μην ισχύει αυτό σε όλους(τους παιδικούς). Εσείς τώρα τσε αυτήν την ηλικία τι βάρος έχετε??

wOR1p3.pngRs8Zp3.png

XNEVp3.png

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα