Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

μανουλες ιουλιου 2008


CoffeeFilter

Recommended Posts

Κοριτσια εγω δεν τον παω σταθμο αλλα απ οτι ακουω απο φιλες μου τον πρωτο χρονο ολο αρρωστιες ειναι μια πανε σταθμο 5 σπιτι!

Ο παιδιατρος μου λεει καλυτερα ενα παιδακι να πηγαινει σταθμο γυρο στα 3 εσενα Κατερινα

δεν στον κρατανε οι γονεις σου?

Παντως και εγω αν δεν υπηρχε αλλη λυση το ιδιο θα εκανα ειναι δυσκολο ομως με τις αρρωστιες τρεμω!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Σ'ευχαριστω ευα. Το δικο σου το παιδακι ποσο ειναι και ποσο ηταν οταν το εστειλες παιδικο? Μιας φιλης μου τα διδυμα ηταν επι 2 μηνες συνεχεια αρρωστα απο τον παιδικο μεχρι που η κοπελα τα'παιξε, παραιτηθηκε απο τη δουλεια της και καθεται σπιτι της να τα μεγαλωσει. Μεγαλο θεμα και αυτο. Απο τη μια τρελαινομαι οταν ειμαι μαζι του και μου λειπει πολυ οταν δουλευω αλλα απο την αλλη ετσι οπως εχω μαθει τοσα χρονια δε νομιζω να αντεχα στο σπιτι, θα τρελαινομουν. Οταν ειναι στον παιδικο, δεν αγχωνεσαι καθολου? Γιατι νομιζω οτι θα σκεφτομαι συνεχεια το τι κανει, αν ειναι καλα κλπ. Πες μου πως νιωθεις γι'αυτο, με ενδιαφερει

καλησπερα.ο μιχαλης γεννηθηκε 17 6 2008.τον πηγα σταθμο το σεπτεμβρη,αναγκαστικα γιατι επρεπε να γυρισω στη δουλεια.ειναι απο τοτε ειναι συνεχεια με βηχα κ μυξες πολλε μυξες!!!!!απο το σταθμο λειψαμε 1 εβδομαδα με πυρετο.στην αρχη ειχα πολυ αγχος!!!!!!αλλα οταν ειδα οτι περναει καλα κ οτι μαθενει καινουρια πραγματα μου περασε.στο παιδικο τρωει πιο ευκολα απο κ κοιματε κ πιο ευκολα???????!!!!αν μπορουσαα να μη δουλευω για μερικα χρονια θα το εκανα η θα δουλευα λιγοτερο για να ασχολουμε πιο πολυ με το παιδι,νιωθω ασχημα για το λιγο χρονο που μας μενει μαζι.θελεις να τον πας σταθμο γιατι δεν εχεις αλλη λυση η ενδιαφερεσαι να ερθει σε επαφη με αλλα παιδακια????

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες! ΒΑρεθηκα τη ζεστη, λιγο κρυο ποτε θα κανει? Εχω παρει και κατι μποτες χιονανθρωπου, τις φοραω και ειμαι σαν εξωγηινος. Λοιπον, τον α. τον κραταει η μαμα μου αλλα παντα πιστευα οτι μετα τα 1 1/2 - 2 χρονια το παιδι πρεπει να πηγαινει σταθμο για να κοινωνικοποιειται. Τωρα ο α. ειναι ο βασιλιας του κοσμου. Ασε που δεν υπαρχει και αλλο μωρο στην οικογενεια και εχουν πεσει ολοι επανω του. Τον βλεπω οταν πηγαινουμε πισινα πως κανει και μετα εχει εκει παιδοτοπο, αγκαλιαζει ολα τα παιδακια, θελει με λαχταρα να παιξει μαζι τους. Γι'αυτο λεω απο το πασχα και μετα να ψαχτουμε, που θα εχει περασει και η περιοδος των ιωσεων. Παντως ευα, εχεις δικιο οι γλ. φατσουλες ειναι ακριβες, μου ζητησαν περιπου 520 ευρω χωρις το σχολικο. Στον παιδικο που τα κοιμιζουν?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια.κ εγω συμφωνω μαζι σου το παιδι χρειαζετε την επαφη με αλλα παιδακια.αν πας σε ενα καλο σταθμο με καλες δασκαλες το παιδι εχει να μαθει πολλα,το βλεπω τωρα με τον μ.απλως θα ηθελα λιγο χρονο παραπανω μαζι του.προγραμμα σχολειου 7.30 -9 προσελευση παιδιων 10 φρουτα η αυγο,12 30 μεσημεριανο μετα νανι .στο ενδιαμεσο εχουν ελευθερο παιχνιδι,τραγουδακια,παραμυθια.τι νεα απο θεσαλονικη κ παρο?????σας εχασα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολες! ΒΑρεθηκα τη ζεστη, λιγο κρυο ποτε θα κανει? Εχω παρει και κατι μποτες χιονανθρωπου, τις φοραω και ειμαι σαν εξωγηινος. Λοιπον, τον α. τον κραταει η μαμα μου αλλα παντα πιστευα οτι μετα τα 1 1/2 - 2 χρονια το παιδι πρεπει να πηγαινει σταθμο για να κοινωνικοποιειται. Τωρα ο α. ειναι ο βασιλιας του κοσμου. Ασε που δεν υπαρχει και αλλο μωρο στην οικογενεια και εχουν πεσει ολοι επανω του. Τον βλεπω οταν πηγαινουμε πισινα πως κανει και μετα εχει εκει παιδοτοπο, αγκαλιαζει ολα τα παιδακια, θελει με λαχταρα να παιξει μαζι τους. Γι'αυτο λεω απο το πασχα και μετα να ψαχτουμε, που θα εχει περασει και η περιοδος των ιωσεων. Παντως ευα, εχεις δικιο οι γλ. φατσουλες ειναι ακριβες, μου ζητησαν περιπου 520 ευρω χωρις το σχολικο. Στον παιδικο που τα κοιμιζουν?

εχουν κρεβατακια και στρωματακια που τα βαζουν κατω κ κοιμουντε διπλα διπλα τα παιδακια,τα πιο μικρα ειναι σε κρεβατακια.στις γλ φ πρεπει να εχει για ολα τα παιδια κρεβατακια,αλλα στους μικρους σταθμους αυτο δε γινετε,δεν μου αρεσει αλλα ειμαι ευχαριστημενη απο το σταθμο κ τις κοπελες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας κοριτσια τι κανετε εμεις θα ανεβουμε με τον μικρο Αθηνα την Τριτη και μαζευω σιγα σιγα πραγματακια θα κατσουμε μεχρι Παρασκευη αλλα πρεπει ν ααφησω το σπιτι οκ εδω και τι θα βρω καταλαβαινετε!!!!!!

Αχ βρα κοριτσια συγουρα μαθαινουν πραγματα στον παιδικο αλλα και οι αρρωστιες αρρωστιες......εγω παντως τωρα που θα ανεβουμε τρεμω γιατι ειναι ολα τα παιδακια αρρωστα !!!!!

Καλοκαιρακι που εισαι!!!!!!


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι με το καλο να ερθετε, την τεταρτη γιορταζουμε κιολας, χρονια μας πολλα προκαταβολικα. Που θα τον πας τον μικρο στην Αθηνα?


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κατερινακι με το καλο να ερθετε, την τεταρτη γιορταζουμε κιολας, χρονια μας πολλα προκαταβολικα. Που θα τον πας τον μικρο στην Αθηνα?

Χρονια πολλα!!!!!

Εκτος απο παιδιατρο(της Αθηνας) και οφθαλμιατρο που της εχουμε κλεισει ραντεβου 2 μηνες συγουρα Jambo, zara θα δουμε τις γιαγιαδες μας!!!!

Ψωνια και πολλες πολλες βολτες!!!!!

Ο Αριστοτελης απο τοτε που γεννηθηκε ηταν κλειστος ο πορος του ματιου του και δακρυζε μας ελεγαν θα περασει και πριν 2 μηνες δεν ειχε ανοιξει και εκλεισα ραντεβου σε παιδοοφθαλμιατρο.

Οταν ειπα στην παιδιατρο οτι το ραντεβου ειναι σε 2 μηνες μου ειπε οτι μεχρι τοτε μπορει να του εχει περασει!!!

Οντος μετα απο λιγες μερες το ματι ως δια μαγειας σταματησε αλλα θα τον παω αφου εχω κλεισει το ραντεβου τοσο καιρο ενας ελεγχος δεν βλαπτει!!!!!

Κοριτσια εσεις τι δουλεια κανετε?


VxBdp3.png1W51p2.pngEr8Hp3.png
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα!!!!!

Εκτος απο παιδιατρο(της Αθηνας) και οφθαλμιατρο που της εχουμε κλεισει ραντεβου 2 μηνες συγουρα Jambo, zara θα δουμε τις γιαγιαδες μας!!!!

Ψωνια και πολλες πολλες βολτες!!!!!

Ο Αριστοτελης απο τοτε που γεννηθηκε ηταν κλειστος ο πορος του ματιου του και δακρυζε μας ελεγαν θα περασει και πριν 2 μηνες δεν ειχε ανοιξει και εκλεισα ραντεβου σε παιδοοφθαλμιατρο.

Οταν ειπα στην παιδιατρο οτι το ραντεβου ειναι σε 2 μηνες μου ειπε οτι μεχρι τοτε μπορει να του εχει περασει!!!

Οντος μετα απο λιγες μερες το ματι ως δια μαγειας σταματησε αλλα θα τον παω αφου εχω κλεισει το ραντεβου τοσο καιρο ενας ελεγχος δεν βλαπτει!!!!!

Κοριτσια εσεις τι δουλεια κανετε?

Ευχομαι να μην ειναι τιποτα, πες μου αν ειναι καλος ο γιατρος γιατι εγω πρεπει οπωσδηποτε να τον παω σε παιδοφθαλμιατρο γιατι ο μπαμπας του ειχε 11μυωπια πριν την εγχειριση λειζερ και εχω και εγω 2 βαθμους. Εντωμεταξυ, σας εχει πει ο παιδιατρις οτι πρεπει να τους κανουμε τσεκ-απ, εμενα μου ειπε κατα τον φεβρουαριο. Αιματολογικες, για σιδηρο, οδοντιατρο, οφθαλμιατρο και υπερηχο καρδιας. Εσας???

Στο zara home εχει τελεια πραγματακια, να πατε. Και στο mothercare.

Εγω ειμαι γραφιστρια και ασχολουμαι με ψηφιακες εκτυπωσεις, αυτα τα περαστια πανό που βλεπεις.


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...