Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

λιγη συμπαρασταση..........


Recommended Posts

Πάντα έλεγα ότι τα μωράκια δεν έρχονται ''κατά περαγγελία'' όποτε το θελήσουμε εμείς. Την τελευταία εβδομάδα λέω ''ότι και αν έρθουν δεν είναι σίγουρο ότι θα μείνουν'' :cry::cry::cry::cry::cry:

Σού εύχομαι πρώτα από όλα να έχεις ''καλή στερέωση'', που έλεγε και η γιαγιάκα μου και στη συνέχεια μια καλή και τελειόμηνη εγκυμοσύνη. Όλα θα πάνε καλά. Αν είσαι καλά με τον αντρούλη σου το μωράκι αυτό θα σας δώσει δύναμη και όλα θα ξεπεραστούν. Και να είσαι σίγουρη ότι ακόμα και αν η μαμά σου δεν φερθεί όπως θα ήθελες, γιατί για τους γονείς μας είμαστε πάντα παιδιά και δεν θέλουν να υποφέορυμε και να κακοπεράσουμε, μόλις δει την κοιλίτσα σου να φουσκώνει θα μαλακώσει και θα γλυκάνει. :P:p:p:p:p

Οταν ο ανθρωπος κάνει σχέδια...ο θεός γελάει..Ποτέ δε μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα!!!!

Οπότε απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου κ όλα τα άλλα είναι δευτερεύοντα!

έτσι ακριβώς.......


27 ΙΟΥΝΙΟΥ 2008 ΑΛΛΑΞΕ Η ΖΩΗ ΜΟΥ! ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΟΥ!

19 IOYNIOY 2013... Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα σε όλες και όλους! Τον τελευταίο χρόνο περνώ πολύ χρόνο κάνοντάς σας σιωπηλή παρέα! Και να που σήμερα γράφω και αυτό γιατί έγινε το πολυπόθητο θαύμα! Επιτέλους είμαι έγκυος!!! Είμαι 29 ετών ανύπαντρη και άνεργη. Ζω 7 χρόνια με τον σύντροφό μου, τα τελευταία από τα οποία πέρασα με την επιθυμία ενός παιδιού. Ο ίδιος εξαιτίας του χαρακτήρα του είχε ανέκαθεν αναβλητική στάση. Είμαι πολύ χαρούμενη με την ιδέα και ευτυχισμένη ωστόσο σκέφτομαι τις δυσκολίες και περισσότερο αυτές οικονομικής φύσεως καθώς ούτε ο σύντροφός μου έχει σταθερή δουλειά. Ίσως κάποιος με αποκαλέσει επιπόλαιη που επέλεξα κάτω από αυτές τις συνθήκες να φέρω ένα αθώο παιδάκι στον κόσμο! Θα το δεχτώ γιατί κάτι ανάλογο περιμένω να ακούσω και από τους οικείους μου! Δεν μετανιώνω για τίποτα απλώς θα ήθελα όταν το ανακοινώσω να δω χαμόγελα και όχι εκφράσεις απογοήτευσης. Η χαρά μου γίνετε φόβος και αναζητώ λίγη συμπαράσταση, δεν θέλω να στεναχωρήσω τους γονείς μου και μου είναι δύσκολο να διαχειριστώ την ανακοίνωση της εγκυμοσύνης μου! Ίσως για πρώτη φορά νιώθω πελαγωμένη εξαιτίας των ανάμεικτων συναισθημάτων μου

kateir σου ευχομαι οτι καλυτερο να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη αφου ηθελες πολυ ενα παιδακι και σου το εστειλε ο θεος να προσπαθησεις να σκεφτεσαι θετικα και ολα θα ερθουν οπως επιθυμεις πιστευω οτι ο συντροφος σου θα ταρακουνηθει ευχαριστα και οι δικοι σου θα ειναι διπλα σου.σε φιλω γλυκα-γλυκα


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

kateir τί είναι τα 5μηνα; σου εύχομαι να προσληφθείς λοιπόν, να συγκεντρώσει και ο σύντροφός σου το ποσό που υπολογίζετε και όλα καλά θα πάνε!

όπως λέει και η giovanna μας, μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη και να μην ανησυχείς για τα υπόλοιπα..


C5lUp3.pngMWF6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες. Δεν απάντησα τόσο καιρό διότι μετακόμισα στο σπίτι της μαμάς μου ώστε να βρω ευκαιρία να της το ανακοινώσω! Πόσο πολύ την αδίκησα….. αντέδρασε πολύ ψύχραιμα μου είπε να επιλέξω σύμφωνα με τις δικές μου επιθυμίες όμως να δώσω μεγάλη βαρύτητα στο αν ο σύντροφός μου είναι πραγματικά ότι αναζητώ, ότι και αν επιλέξω όμως θα είναι στο πλευρό μου. Όσες μέρες έμεινα μαζί της με κοίταγε και τα μάτια της γελούσαν και όταν έφυγα με φίλησε τρυφερά όπως τότε που ήμουν παιδί! Την αδίκησα την μανούλα μου με τις σκέψεις μου! Τελικά είχατε δίκιο! Ευχαριστώ και πάλι που ενδιαφερθήκατε για το πρόβλημά μου και μέσα από την καρδιά μου σας εύχομαι να έχετε ότι επιθυμείται στην ζωή σας!

Σχετικά με τα πεντάμηνα πρόκειται για τα προγράμματα κοινωφελούς εργασίας τα οποία έχουν διάρκεια 5 μηνών! Έχουν προκηρυχτεί σε πολλές περιφέρειες με την διαφορά πως στην δική μας λίγο πριν τις εκλογές ανακοινώθηκαν οι πίνακες των επιτυχόντων.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Διαφημίσεις

  • 2 months later...

Συγχαρητήρια!Να είναι γερό και ευτυχισμένο ανθρωπάκι!Αυτό να σε ενδιαφέρει μόνο και τίποτε περισσότερο. Δεν υπάρχει κατάλληλη στιγμή για τον ερχομό ενός μωρού..δυστυχώς δεν έρχεται με παραγγελία. Αρκεί να το θέλεις εσύ και ο άνθρωπος που θα έχεις δίπλα σου. Όσο για τους δικούς σου, μην ανησυχείς. Ίσως στην αρχή ξαφνιαστούν λιγάκι και δεν έχεις την αναμενόμενη (χαρούμενη) αντίδρασή τους, αλλά με τον καιρό θα μαλακώσουν και θα το δεχτούν.


jqZCp3.png

kC34p3.png

065Kp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...