Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Aangelika8 είπε:

      Είναι πολύ πιθανό απλά να μη σου ταίριαξε το πρωτόκολλο. Εγω εκανα ωοληψια με arvekap γιατί έχω ιστορικό με υπερδιεγερσεις κ ενώ βλέπαμε γύρω στα 13 πήραμε 7 από τα οποία ήταν μόνο 4 καλά κανένα δεν προχωρησε. 2 μήνες μετά νέα ωοληψια με arvekap κ ovitrelle, αποφύγαμε την υπερδιέγερση, πήραμε 16 ωάρια ήταν ώριμα τα 13 κ τώρα περιμένω αποτελέσματα προεμφυτευτικου από 8 βλαστοκυστες!! Μην απογοητεύεσαι κ έχεις κ 3 που περιμένεις να δεις τι θα γίνει! 

      Καλησπέρα! Είναι ανάμεικτα τα συναισθήματα.. ισως γιατι δεν περιμενα οτι ηταν πιθανο να συμβει αυτο με τετοιο αριθμο ωαριων...περιμενα την πιθανή αποτυχία μετέπειτα αλλα οχι απο τωρα.. φαντάζομαι κ εσυ πως θα ένιωσες την πρωτη φορα! τελος παντων προχωράω οπως λες και περιμένω γιατι κανεις δεν ξερει πως θα εξελιχθει και θα προσπαθησω να ειμαι αισιοδοξη!!

      Καλή επιτυχια σου εύχομαι αυτη τη φορα!!!

Σ' ευχαριστώ που σ' αγαπώ.. αλλά..


Recommended Posts

Πριν λίγα χρόνια γνώρισα τον άνθρωπο που πάντα ονειρευόμουνα. Δεν περίμενα ποτέ ότι μου αξίζει ένας τόσο καλός άνθρωπος, κι όμως με διάλεξε να τον συντροφεύω σε αυτό το ταξίδι, και από τότε, δυο χρόνια τώρα, απολαμβάνω τον καλύτερό του εαυτό καθημερινά...

Όμως, από τότε που μπήκα στη ζωή του, ένα-ένα, όλα τα φωτεινά σκοτεινιάζουν και φταίω εγώ...

Δε μιλάει στους δικούς του, δε μιλάει στην αδερφή του... νομίζω πως τον τραβάω πίσω και δεν του αξίζει.. έχει δυνατότητες, ικανότητες, ιδιότητες...

Η αδερφή του μου έκανε κάτι πολύ άσχημο, και ενώ την αγαπούσε πάρα πολύ, τώρα δεν θέλει ούτε να τη βλέπει... ΄Τον παρακάλεσα να της μιλήσει, να της μιλάει γιατί είναι η αδερφή του και θα είναι πάντα.. αλλά εκείνος δεν θέλει... τον παρακαλάω να μιλήσει με τους δικούς του, που δε μιλάνει για άλλους λόγους ανέκαθεν, πριν από 'μένα... αλλά και πάλι, δεν θέλει...

Τα 'χει βάλει με Θεούς και Δαίμονες για να είναι μαζί μου... όμως εγώ από τη μια θέλω να βγω απότη μέση και να γίνουν όλα όπως πριν, αλλά από την άλλη, εγωιστικά τον αγαπάω και δεν θέλω να φύγω από εκείνον...

Δεν ξέρω τι ακριβώς θέλω να σας ρωτήσω... αυτά που ζητάω από εσάς δεν είναι συγκεκριμένα... πείτε μου ό,τι θέλετε... απλά να μιλήσω ήθελα, να ξεσπάσω... ευχαριστώ πολύ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα.εγω πιστευω πως ο καθε ανθρωπος κανει τις επιλογες του σωστες η λαθος.ο συντροφος σου εχει διαλεξει να ειναι μαζι σου με το οποιοδηποτε κοστος αυτο λεει πολλα για το τι νοιωθει για σενα.του εχεις πει την γνωμη σου οποτε το μονο που εχεις να κανεις ειναι να σταθεις διπλα του.η αποφαση βεβαια ειναι δικη σου. . .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...

Μη φύγεις από κοντά του. Για να τα έχει βάλει με όλους πάει να πει ότι είσαι τα πάντα γι'αυτόν και το να τον αφήσεις θα τον συνθλίψει!Στο λέω γιατί εγώ ήμουν στη θέση του άντρα σου για πολλά χρόνια!Πάλεψα με όλους για να είμαι με τον άνθρωπο μου και τώρα είμαστε όλοι καλά μεταξύ μας (μετά από πολλές υποχωρήσεις από τη μεριά μου). Αν όμως με άφηνε γιατί και καλά μου δημιουργεί προβλήματα θα καταστρεφόμουν, δεν θα ξαναεμπιστευόμουν άνθρωπο!

Να ευχαριστείς κάθε μέρα το σύμπαν που έχεις έναν τόσο δυνατό άνθρωπο δίπλα σου που σε αγαπάει πραγματικά και να μην ανησυχείς για τις σχέσεις του με την οικογένεια του. Κάνει ό,τι αντέχει!

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...