Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ


Recommended Posts

ηρθε η ωρα να σας αποχαιρετησω και να σας ευχαριστισω που με συντροφευσατε στο πιο ομορφο ονειρο της ζωης μου...εμαθα πως στη ζωη μας το παν ειναι να κανουμε ομορφα ονειρα,γεματα ζωγραφιες,τραγουδια.καλο βεβαια ειναι σ'αυτα τα ονειρα να εχουμε παρεα κι ενα συντροφο που ταξιδευει μαζι μας στο ροζ συννεφακι...συνηθως αυτο γινεται οταν ολα ειναι ροζ και ο τροπος συλληψης ενος μωρου...''φυσιολογικος''...οταν το ροζ αρχιζει να γκριζαρι,λογο γιατρων,εξετασεων και εξωσωματικων,το ονειρο γινεται...γολγοθας,πεισμα,εμμονη?οπως θελει ας το πει η καθε μια,παντα με αγαπη.μια γυναικα αντεχει να περασει τα παντα,προκειμενου να κανει το ονειρο πραγματικοτητα,ενας αντρας ομως οχι...ονειρο...ονειρο...ονειρο...οσες φορες και να πω ή γραψω αυτη τη λεξη δεν τη χορταινω την ατιμη,ισως γιατι ειναι ακομα μεσα στην καρδουλα μου,ισως γιατι οτι και να γινει ακομα κι αν οι γιατροι λενε οτι δεν εχω χρονο,εγω ξερω πως θα τα καταφερω καποτε...με αλλο συντροφο...αργοτερα...

δυστυχως η ευτυχως η σχεση μου δεν αντεξε στην πιεση... αφιερωσα δυο χρονια στο να κυνηγισω το ονειρακι μου και ξεχασα οτι πανω απο ολα για να πετυχει χρειαζεται ο καταλληλος συντροφος...αυτος που χτυπαει η καρδουλα μας και οχι το βιολογικο μας ρολοι...η αποφαση ηταν κοινη,εξ'ου και οριστικη,εκεινος δε με εβλεπε πια σα γυναικα κι εγω ειχα απογοητευτει απο τη σταση του σε ολο αυτο...ετσι δοθηκε το τελος...της σχεσης,του ονειρου,της συμβιωσης,οχι ομως και της ζωης...χωρισα,νοικιασα ενα ρετιρε με θεα το λυκαβητο και η ζωη...συνεχιζεται...με νεα ονειρα...

φιλεναδιτσες μου σας ευχαριστω που μου κανατε παρεα στις δυσκολες στιγμες που δεν ειχα κανενα αλλο να με καταλαβει,που ολοι με ελεγαν υπερβολικη και καποιοι ακομα και τρελη που κυνηγουσα με παθος το αυτονοητο...το θαυμα...εδω σας αποχαιρετω,προς το παρον,δεν θα μπω να δω τις απαντησεις σας,δεν αντεχω,θα τα ξαναπουμε ευχομαι συντομα με νεα δεδομενα στη ζωη μας,καποιες θα ειναι εγκυες ,καποιες αλλες θα εχουν γεννησει κι εγω θα εχω βρει τον καταλληλο συντροφο να με συντροφευει...καποτε...σας αγαπω πολυ και ευχομαι σε ολες ...το ταξιδι της ζωης σας να ειναι ονειρεμενο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μοιραιδακι μου.....γλυκο μου κοριτσι....Δε θα πω οτι δε στεναχωρηθηκα με αυτα που διαβασα....αλλα ουτε και οτι δε χαρηκα λιγο....Εισαι ενας υπεροχος ανθρωπος και θεωρω οτι εδωσες και ρισκαρες πολλα με αυτη τη σχεση...κι αυτα που πηρες ηταν λιγα...πολυ λιγα....αξιζεις τοσα περισσοτερα...Το βασικο αυτη τη στιγμη ειναι να σταθεις στα ποδια σου και να μπορεσεις να ξεχασεις...να ξαναβρεις τον εαυτο σου..και να νιωσεις παλι ελευθερη....Σ΄αγαπω πολυ....ο,τι χρειαστεις ειμαι εδω και το ξερεις...

Να εισαι και να περνας καλα....οσο για το ονειρο σου...ειμαι σιγουρη οτι θα γινει πραγματικοτητα με τον σωστο ανρθωπο στο πλαι σου...και...ισως πιο γρηγορα απ΄οτι θα το περιμενεις......

;)


rssOp2.pngDiP1p2.png

Κάθε φορά που θες να πας μπροστά.......πήγαινε πίσω και πάρε ΦΟΡΑ!!

Link to comment
Share on other sites

θα πω τα κλισε..

η ελπιδα πεθαινει τελευταια

και η ζωη ειναι για ολους αλλα ειναι πολυ καλυτερη για τους τολμηρους

και ισως κοπελια μου αυτος ο χωρισμος να ειναι και η λυση στα προβληματα σου και καθε τελος να ειναι (που βεβαια ειναι!) μια καινουργια (λογικα δυσκολη) αρχη..

αισιοδοξω οτι θα επαναληφθει το εργο που εχω ηδη δει και δυο και τρεις φορες..οτι ολα θα γινουν καλυτερα, οπως πρεπει, οπως αντεχεις και πανω απο ολα οπως σε ευχαριστει..

εν ετει 2009 ολα γινονται..

καλη συνεχεια και σε περιμενουμε ξανα στο παρεακι μας..

Link to comment
Share on other sites

εγω θα πω, οτι ειμαι σιγουρη, πως συντομα θα ανοιξεις τοπικ...

"κοριτσια, ΓΕΝΝΑΩ!!!!"

με τον ανθρωπο της ζωης σου, με γεμισμενες τις μπαταριες σου, και ενα ολοκαινουργιο μονοπατι γεματο χαρες στη ζωη σου...

με το καλο!!!! καλως ηρθες στην καινουργοα σου ζωη κοριτσι μου


Parents are the last people on earth who ought to have children

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νοικιασα ενα ρετιρε με θεα το λυκαβητο και η ζωη...συνεχιζεται...με νεα ονειρα...

αυτη και μονο η προταση τα λεει ολα!

κοίτα μπροστα και μονο μπροστα!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!


1958530te2chmztha.gif
Link to comment
Share on other sites

Οσο κοινο και ανοητο να σου φανει αυτο που θα σου πω: ο χρονος ειναι ο καλυτερος γιατρος.Κοιτα να συνελθεις να κανεις πραματα που σε κανουνε χαρουμενη που σε γεμιζουν και σε κανουν να χαμογελας.Να προσεχεις τον εαυτο σου γιατι μονο ΕΣΥ εχεις σημασια να κοιτας τη θεα απο το παραθυρο σου και να κανεις μονο θετικες σκεψεις.Θα δεις που πολυ συντομα θα βρεις τον καλυτερο συντροφο που θα μπορουσες να εχεις και θα φτιαξετε μια ζωη με κοινα ονειρα και φιλοδοξιες!


aFygp3.png

4Jekp3.png

s2Asp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί παρακαλούν να παραμερίσουν τα βουνά των δυσκολιών, όταν αυτό που πραγματικά χρειάζονται είναι το κουράγιο να τʼ ανεβούν.Εσύ το βρήκες αυτό το κουράγιο Μοιραιδάκι μου και σε θαυμάζω γι αυτό!Εύχομαι να βρεις σύντομα έναν άνθρωπο να μοιραστείτε τα ίδια όνειρα.

Καλή αντάμωση Μοιραιδάκι!


as1cHgcVM3D1230NTk4MDVifDAwMDE3NTVkfGNvbWUgdG8gbWFtYSEhIQ.gif

363122t20zgo6mme.gifyou see, a dog growls when it's angry, and wags its tail when it's pleased. Now I growl when I'm pleased, and wag my tail when I'm angry. Therefore I'm mad.'" 444387eg9c8e9djb.gif

Link to comment
Share on other sites

Γλυκια μου μοιραιδουλα.......ευχομαι να πανε ολα καλα και οπως το εχεις ονειρευτει,σ αυτο το νεο ταξιδι της ζωης!!!

Η ζωη και το ονειρο ειναι εκει εξω και σε περιμενουν.........

Μην λυπασαι γι αυτα που περασαν ,αλλα να χαιρεσαι γι αυτα που ερχονται!!!

Εχεις αποσκευες σου,οοοοοολες μας τις ευχες!!!!!!!!!!!!!!!

Ευχομαι να τα ξαναπουμε με νεα και ευχαριστα γεγονοτα!!!!!!!!!

Φιλια πολλα!!!!!

Να εισαι παντα καλα!!!


as1cHsL0g410010Mzc3bGR8MDA0NTQ4ZHxIIE5lcmFpZG91bGEgbWFzIGVpbmFp.gif

Link to comment
Share on other sites

Μοιραϊδάκι μου, τα καλύτερα έρχονται, έχε πίστη.....!

Θα περιμένουμε νέα σου...!


[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb3f.lilypie.com/tgfQp3.png[/IMG][/URL]

[URL="http://lilypie.com"][IMG]http://lb1f.lilypie.com/Cnblp3.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκι, όπως λέει και ο "ποιητής"...

"its the first day of the rest of your life" !!!

σου εύχομαι λοιπόν τα καλύτερα στην καινούργια σου αρχή... Φιλάκια.


z4cd7f85f5526b.gif

Evolve or Dissolve!z4e958adf86ce7.gif

Μάταιοι είναι οι αγώνες που δεν δόθηκαν ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Μυρτούλα μου γλυκιά τώρα το διάβασα και στενοχωρέθηκα πολύ, για το όνειρο που πήρε αναβολή χρόνου, αλλά θα πραγματοποιηθεί να είσαι σίγουρη.....

Νέα ζωή ξεκινά, νέα αρχή, νέα σχέδια..... Να το δεις πως όλα θα γίνουν καλύτερα από ότι εσύ περίμενες.....

Πριν ένα χρόνο αν θυμάσαι είχαμε πιεί εκείνο τον καφέ στην Αθήνα και ήμουν τόσο μα τόσο απογοητευμένη..... και τώρα ένα χρόνο μετά, Χριστούγεννα έρχονται και στο σπίτι μας δεν ακούγεται το δικό μου κλάμα αλλά το κλάμα των μωρών μου.... και το χαίρομαι πραγματικά, αν και κλάμα εγώ είμαι χαρούμενη.....

Πίστεψε λοιπόν σε σένα, στάσου στα πόδια σου δυνατή και σκέψου ότι για να μην στεριώσει σημαίνει πως δεν άξιζε όσο θα έπρεπε και δεν ήταν της "Μοίρας γραφτό"!!!

:D"Κάθε Ανατολή και μια Ελπίδα!!!"

:wink:"Κάθε Δύση και μια Ανάμνηση!!!"

Απόλαυσε την Ανατολή γλυκιά μου!!!!


lRZRp3.png

Link to comment
Share on other sites

"Κάθε Ανατολή και μια Ελπίδα!!!"

:wink:"Κάθε Δύση και μια Ανάμνηση!!!"

ετσι ειναι κοριτσάκι μη το βάζεις κάτω όλα θα φτιαξουν αν το θες πραγματικά

Link to comment
Share on other sites

  • 3 εβδομάδες μετά...

ΜΥΡΤΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΚΥΛΙΑ ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟ ΕΙΔΑ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ.ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ.ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ¨ΜΟΝΟ¨ ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΒΟΥ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ.ΕΓΩ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΟΙ ΠΛΗΓΕΣ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ.ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ.


0GwEp3.png

7cKBp3.png

uOO2p3.png

Link to comment
Share on other sites

Και γω τωρα το ειδα...

Ευχομαι η καινουρια χρονιά να ειναι πραγματικά ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ σε όλα...στα ονειρα, στις ελπιδες..σε οτι ποθεις...

Τιποτα δεν ειναι τυχαιο στη ζωη,όλα γινονται για καποιο λόγο,ενα ειναι το σιγουρο ομως...τα καλυτερα έρχονται!!!!!!!

Να εισαι καλα κ ευτυχισμένη.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...