Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Ταξιδιάρες μαμάδες (και μπαμπάδες)


Recommended Posts

που να πας εσυ γραια γυναικα??που μου θες και μηχανη!:lol:

Οχι και γραια εγω καπετανισσα! Μια χαρα κρατιεμαι! Και πινω και ξενυχταω, και ανεβαινω σε καμια μπαρα να χορεψω αμα λαχει!!!;):lol:


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αααααααααχ!!!!!!!!!!!

ξυνεται πληγες τωρα... και δεν ειμαι και στα πολυ... καλα μου!!

Βαυβαρια ε ???

Εκει γεννηθηκα, εκει μεγαλωσα... ειναι απλα Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Απο Ελλαδα οπου και αν εχω παει... το μερος που λατρεψα και μου εμεινε ειναι η ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


6wWep2.png

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν παίζεστε μπυροκανάτες!!!!

Λίζα θα έρθεις να πάμε Γερμανία το Μαίο???Εγώ είμαι έτοιμή κ θα πάω κ χωρίς εσένα :tongue::tongue::tongue:

Λοιπόν...Λατρεύω Κέρκυρα,Πάρο και Πήλιο....Κέρκυρα έχω πάει 2 χρόνιές εκ των οποίων τη μία κέρδισα 1400 ευρουλάκια στο καζίνο δεν είχα τον Bono όμως δίπλα :P:p .....Πάρο άλλες 2 φορές έκει δεν κέρδισα έχασα τα μυαλά μου...ήμουν κ μικρή ;) και Πήλιο 1 κ σκοπέυω να ξαναπάω όχι για το μέρος αλλά για το φαγητό κ το τσίπουρο! :lol::lol::lol: Επίσης έχω πάει δεν ξέρω κ εγώ πόσες φορές Ξάνθη όπου είναι μαγική όλη η περιοχή γύρω από τον Νέστο!Α και Χαλκιδική λατρεύω!!!!!!!!! :lol:

Εξωτερικό έχω πάει μόνο Γερμανια 2 φορές.....και θέλω να πάω ..... ΠΑΝΤΟΥ! Κ γενικά θέλω να καθιερώσω το εξής σύστημα....ψάχνω που είναι πιο οικονομικά φέτος τα εισιτήρια???Ε εκεί θα πάμε κ κάθε χρόνο κ κάπου διαφορετικά!


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

astarti πουθενα δεν εχεις πάει η καημένη ολο μέσα κλεισμένη είσαι:tongue::tongue::tongue:.

Το περασμένο Σάββατο πήγαμε μια ημερήσια εκδρομούλα στα Τρικαλα κορινθίας, κορίτσια ήταν πολύ ωραίο και είδαμε και το πρώτο χιόνι, χιονιζε στο βουνό που ανεβήκαμε και στο χιονοδρομικό είχε κόσμο. Είδα και μια παρέα να εχει κατασκηνώσει μεσα στο χιονι,φοβερή φάση.Αλλα δεν κατεβήκαμε απο το αμάξι λόγο του μπεμπάκου. Ξεφύγαμε ομως για λίγο και ήταν ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ας σοβαρευτω...! Εξωτερικο εχω παει μονο μονοημερες Τουρκια και Βουλγαρια. Εσωτερικο ομως εχω γυρισει πολυ. Απο νησια Ζακυνθος, Κεφαλλονια, Λευκαδα αγαπημενη, Σκιαθος, Αλοννησος, Τζια, Ανδρος, Μυκονος, Παρος, Αντιπαρος, Πατμος, Λερος, Σαμος, Ικαρια ολα τα λεφτα, Λεσβος, Ελαφονησος, Κρητη...δεν ξερω αν ξεχασα κανενα, και ολη την ηπειρωτικη Ελλαδα, φυσικα και τον Εβρο την πατριδα μου!

Απωθημενο μου? Σαμοθρακη!!! Μιλαμε εχω λυσσαξει να παω, αλλα πολυ μεγαλο ταξιδι με τα πιτσιρικια! Και φυσικα θελω να παω με τη μηχανη!!!


age.png age.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

astarti πουθενα δεν εχεις πάει η καημένη ολο μέσα κλεισμένη είσαι:tongue::tongue::tongue:.

Το περασμένο Σάββατο πήγαμε μια ημερήσια εκδρομούλα στα Τρικαλα κορινθίας, κορίτσια ήταν πολύ ωραίο και είδαμε και το πρώτο χιόνι, χιονιζε στο βουνό που ανεβήκαμε και στο χιονοδρομικό είχε κόσμο. Είδα και μια παρέα να εχει κατασκηνώσει μεσα στο χιονι,φοβερή φάση.Αλλα δεν κατεβήκαμε απο το αμάξι λόγο του μπεμπάκου. Ξεφύγαμε ομως για λίγο και ήταν ωραία.

Άστα παιδί μου κλεισούρα δεν λες τίποτα...:D:D

Κι εμείς θέλουμε να πάμε κανα διήμερο κάπου αλλά δεν ξέρουμε που...Θα πάμε τα δυο μας χωρίς την μικρή και το σκέφτομαι...Λέω ή Λίμνη Πλαστήρα ή Πήλιο ή Καιμακτσαλάν ή Λουτρά Πόζαρ...Εσείς τι λέτε????Τώρα που το σκέφτομαι και τα Ζαγοροχώρια θα ταν ωραία....Αχχχ μπερδεύτηκα η μάνα...:lol:


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Άστα παιδί μου κλεισούρα δεν λες τίποτα...:D:D

Κι εμείς θέλουμε να πάμε κανα διήμερο κάπου αλλά δεν ξέρουμε που...Θα πάμε τα δυο μας χωρίς την μικρή και το σκέφτομαι...Λέω ή Λίμνη Πλαστήρα ή Πήλιο ή Καιμακτσαλάν ή Λουτρά Πόζαρ...Εσείς τι λέτε????Τώρα που το σκέφτομαι και τα Ζαγοροχώρια θα ταν ωραία....Αχχχ μπερδεύτηκα η μάνα...:lol:

Δεν κάθεσαι σπίτι βρε μάνα να μη μπερδεύεσαι κι όλας; :tongue:

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites

astarti Καιμακτσαλαν-λουτρά ποζαρ! ;)

Λοιπόν εγώ το έχω πει ότι τους ωραιότερους ξενώνες τους έχει ο Άγιος Αθανάσιος!!!Επειδή πάντα το ψάχνω πολύ στο ίντερνετ πριν πάω κάπου νομίζω ότι έχει τους πιο ωραίους ξενώνες με διαφορά!!!Καλέ όλοι μου άρεσαν και θέλω πολύυυυ να πάω!!!Επίσης Λουτρά Πόζαρ πήγε η αδερφή μου και μου είπε τα καλύτερα!!!!Υπάρχει μια περίπτωση να έρθει και η αδερφή μου με τον γαμπρό μου μαζί οπότε μάλλον δεν θα θέλουν να ξαναπάμε εκεί αλλά σε καινούριο μέρος...Θα δούμε...Εσύ Άννα μιας και έχεις πάει τι μου προτείνεις από ξενοδοχεία και γενικά διαδρομές???


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites

Δεν κάθεσαι σπίτι βρε μάνα να μη μπερδεύεσαι κι όλας; :tongue:

Έλα μωρέ θέλω να ξεσκάσω λίγο, είπαμε πολύ κλεισούρα...:D:D Πάντως πλάκα πλάκα αυτά τα ταξίδια τα έκανα προ παιδιού τώρα είναι πιο δύσκολα τα πράγματα...


an1cF1X-Wnm0010MTA3NzdkfDI1MzE4NTEwZGxhfEggQW5uYWxlbmEgbWFzIGVpbmFp.giftz4jzf3jrczbo6g1.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Λοιπόν εγώ το έχω πει ότι τους ωραιότερους ξενώνες τους έχει ο Άγιος Αθανάσιος!!!Επειδή πάντα το ψάχνω πολύ στο ίντερνετ πριν πάω κάπου νομίζω ότι έχει τους πιο ωραίους ξενώνες με διαφορά!!!Καλέ όλοι μου άρεσαν και θέλω πολύυυυ να πάω!!!Επίσης Λουτρά Πόζαρ πήγε η αδερφή μου και μου είπε τα καλύτερα!!!!Υπάρχει μια περίπτωση να έρθει και η αδερφή μου με τον γαμπρό μου μαζί οπότε μάλλον δεν θα θέλουν να ξαναπάμε εκεί αλλά σε καινούριο μέρος...Θα δούμε...Εσύ Άννα μιας και έχεις πάει τι μου προτείνεις από ξενοδοχεία και γενικά διαδρομές???

Εγώ είχα μείνει στο λουτράκι εδώ -------> http://www.gaiakaimaktsalan.gr/

Πάρα πολύ ωραία δωμάτια κ καλή εξυπηρετηση κ από τιμές γύρω στα 70 ευρώ με πρωινό πριν 2 χρόνια! Στον Αγιο Αθανάσιο δεν έχω μείνει γιατί είναι φωτιά οι τιμες το χειμώνα!:mad:


sjCrp3.pngUhiNp2.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεια σας και χρονια πολλα! Ευχομαι το 2010 να ειναι η καλυτερη χρονια για ολους μας! Καλα, εχετε πολυ πλακα. Εγω στην προμωρου περιοδο ταξιδευα αρκετα. Τωρα εχουμε κοψει λιγο ταχυτητα αλλα μολις μεγαλωσει το μπεμπε λιγο (ειναι 17 μηνων) θα ξαναρχισουμε μαζι. Βεβαια σε 1 μηνα θα παμε 2 εβδομαδες Μiami, Florida και κρουαζιερα Bahamas και στα Keys και σε κατι αλλα εξωτικα που δε τα θυμαμαι τωρα και εχω ενθουσιαστει γιατι ειμαι τρελη με τη θαλασσα (κανω κολυμβηση χρονια)., Στην ελλαδα εχω παει σε παρα πολλα νησια, οχι τοσο στην ορεινη ελλαδα γιατι δε μου πολυαρεσουν τα χιονια. Στο εξωτερικο στην Ιταλια στο Μιλανο οπου ακομα πληρωνω καρτες γιατι ειναι το καλυετρο μερος για ψωνια. Στη Νοτια Αφρικη εμεινα 2 μηνες στο Johannesburg και μειανμε 5 μερες στo Sun City ενα απιθανο μερος σε ενα οροπεδιο με τεραστια ξενοδοχεια και καζινο και πισινες - θαλασσες με τεχνητα κυματα 2 μετρα για surf. Απιστευτη εμπειρια η Αφρικη, στη δεξια μερια του δρομου π.χ. εβλεπες μονο Porsche και στην αριστερη μαυρα παιδακια εξαθλιωμενα. Ειχα σοκαριστει με την διαφορα πλουσιων λευκων και φτωχων μαυρων. Εδω εμεις δεν εχουμε ζησει κατι παρομοιο. Επισης εκανα σαφαρι σε ενα τεραστιο παρκο προστατευομενο με τα λιονταρια διπλα μας εμεις μεσα σε jeep φυσικα. Στην Αγγλια στο Λονδινο multi-ethnic ωραια ατμοσφαιρα αλλα για καμια εβδομαδα μονο μετα θα με επιανε καταθλιψη. Μετα απο το MIami το επομενο μου ταξιδι θα ειναι στην Βραζιλια αυτη η χωρα με τρελαινε ανεκαθεν με το ρυθμο και τη κουλτουρα της. Εχω και βραζιλιανες φιλες και εχω ξετρελαθει, ειναι απιθανες, απελευθερωμενες απο ταμπου με την καλη εννοια βεβαια. Και ειναι εντυπωσιακο οτι θεωρουν το σωμα τους ναο της ομορφιας και προσεχουν απιστευτα. Ασε που μπορει να καων και καμια πλαστικουλα με τα μισα λεφτα (χαχαχα).

Αυτα προς το παρον, χαιρομαι να σας διαβαζω ταξιδιαρες ψυχες....


το χαμογελο σου η ζωη μου

NTsOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε Χριστίνα τι ωραίο θέμα....

Λοιπόν από νησιά Αιγαίου και Ιονίου έχω πάει σχεδόν σε όλα, ξεχωρίζω την Κρήτη (16 φορές έχω πάει), την Σάμο (4 φορές) και την Μήλο (οι καλύτερες παραλίες και τέλειο το τουρ με τα καραβάκια που κάνουν τον γύρο του νησιού).

Από εξωτερικό έχω πάει σε Γαλλία (3 φορές) μάλιστα κάποτε έτρωγα στην Σαμπανία σε ένα κάστρο και στο δίπλα τραπέζι έτρωγε η Μαντόνα ;) και καμιά 30ριά σωματοφύλακες....και στις γαλλικές Άλπεις για πρωτοχρονιά (τέλεια)

Ακόμα Βιέννη και αυστριακή επαρχία, Πράγα honeymoon και τσέχικη επαρχία, Ιταλία 4 φορές Μιλάνο - Φλωρεντία - και Ιταλικές άλπεις.

Επίσης έχω πάει Άμστερνταμ, Μαδρίτη και Μάλτα.

Με διαφορά όμως ξεχωρίζω το καταπληκτικό Λονδίνο....το τέλειο shoρρing therapy ever....:tongue: θέλω να ξαναπάω 100 φορές.....ο πιτσιποπάκος θα σπουδάσει στην Αγγλία θέλει δεν θέλει γιατί θα το απαιτήσει η μαμά (για να πηγαίνει στον κανακάρη της κάθε σαββατοκύριακο)...:tongue:

Το ταξίδι που θέλω να κάνω στο μέλλον είναι για Νέα Υόρκη αλλά μου την σπάει η διαδικασία με τις βίζες (συνεντεύξεις και καχυποψία)...

Link to comment
Share on other sites

Με διαφορά όμως ξεχωρίζω το καταπληκτικό Λονδίνο....το τέλειο shoρρing therapy ever....:tongue: θέλω να ξαναπάω 100 φορές.....ο πιτσιποπάκος θα σπουδάσει στην Αγγλία θέλει δεν θέλει γιατί θα το απαιτήσει η μαμά (για να πηγαίνει στον κανακάρη της κάθε σαββατοκύριακο)...:tongue:
Αναστασάκι μου ο δικός μας λόγω γλώσσας θα σπουδάσει Ιταλία, θες να έρχεσαι κάνα σουκου και σε μας; :lol: Μπορεί να τον στείλω όμως για κάνα μεταπτυχιακό (εις την υδραυλικήν) στην Αγγλία να έχω κι εγώ ένα θέραπι στα γεράματά μου!

WN6Op3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...