Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Και εγώ ξεκινάω τον Απρίλιο !!!! Αμήν όλα δεξιά !!!! Να είσαι καλα κοπέλα μου για την υπομονή και είδες όλα ανταμείβονται ! Με το καλό !

      Καλή επιτυχία στην προσπάθεια σου! Να πάνε όλα καλά! 

      • Ευχή 1

Μετα την γέννα....


Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια! Εχω 6 μήνες που γέννησα την μικρή μου και ακόμη δεν έχω καταφέρει να χάσω την κοιλίτσα που μου απέμεινε απο την γέννα. Σε όλη την γέννα δεν έβαλα πολλά κιλά (15 κιλά) αλλα παρ όλ αυτά η κοιλιά δεν φεύγει. ΅Εχετε κάτι να μου προτείνετε? Εχω αρχήσει να απογοητεύομαι....!


MAROUSO:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια! Εχω 6 μήνες που γέννησα την μικρή μου και ακόμη δεν έχω καταφέρει να χάσω την κοιλίτσα που μου απέμεινε απο την γέννα. Σε όλη την γέννα δεν έβαλα πολλά κιλά (15 κιλά) αλλα παρ όλ αυτά η κοιλιά δεν φεύγει. ΅Εχετε κάτι να μου προτείνετε? Εχω αρχήσει να απογοητεύομαι....!

καλημερα!

εγω εχω γεννησει εδω κ 9,5 μηνες, πηρα 11 κιλα, εχω χασει τα 9. μου εχει μεινει λιγο κοιλιτσα κ εμενα. το μονο που μπορουμε να κανουμε ειναι κοιλιακοι, περπατημα κ γυμναστικη γενικα! αλλα που χρονος. δουλευω κιολας οποτε καταλαβαινεις!

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια μου είπαν οτι αν δεν βάλω ζώνη η κοιλιά δεν χάνεται.Ρώτησα το γιατρό μου αλλά δεν συμφώνησε,βλακείες είπε.Πώς θα γίνει να το ψάξουμε?


y5yep3.png

Αγαπώ όλο τον κόσμο γιατί ζεις κι εσύ μαζί..σ'αγαπώ κουκλίτσα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 εβδομάδες μετά...
Ρε κορίτσια μου είπαν οτι αν δεν βάλω ζώνη η κοιλιά δεν χάνεται.Ρώτησα το γιατρό μου αλλά δεν συμφώνησε,βλακείες είπε.Πώς θα γίνει να το ψάξουμε?

λοιπον, εμενα η γιατρος μου με εκανε χρυση να την βαλω την ζωνη, αλλα αρνουμαι κατηγορηματικα...

με σαραντα βαθμους κελσιου και τη ζωνη δεν αντεχω με τιποτα!!!!!!!!

παλι καλα να λες εσυ πηρες λιγα, εγω πηρα μοοοοοολις 26 κιλακια :tongue::tongue::tongue::tongue:

βεβαια τωρα μονο τεσσερα μου εχουν μεινει ακομα (θηλασμος φουλ, χανεις κιλα για την πλακα τρωγοντας οτι βλακεια υπαρχει!!!!!!!!!!)

αλλα η κοιλια κοιλια, χωρις γυμναστικη νομιζω δεν χανεται υστυχως :(.............


373234kxspip9z8o.gif693480a4hl3y389h.gif

You don't scare me. I have boys.
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον, εμενα η γιατρος μου με εκανε χρυση να την βαλω την ζωνη, αλλα αρνουμαι κατηγορηματικα...

με σαραντα βαθμους κελσιου και τη ζωνη δεν αντεχω με τιποτα!!!!!!!!

παλι καλα να λες εσυ πηρες λιγα, εγω πηρα μοοοοοολις 26 κιλακια :tongue::tongue::tongue::tongue:

βεβαια τωρα μονο τεσσερα μου εχουν μεινει ακομα (θηλασμος φουλ, χανεις κιλα για την πλακα τρωγοντας οτι βλακεια υπαρχει!!!!!!!!!!)

αλλα η κοιλια κοιλια, χωρις γυμναστικη νομιζω δεν χανεται υστυχως :(.............

δεν γινοταν να ειμαι σαν και εσενα????

εγω πηρα εννεα κιλα στην εγγυμοσυνη και οτνα γυρισα σπιτι μου τα ειχα χασει ολααααα!

με τον θηλασμο που ετρωγα οτι βλακεια να ειναι και θηλαζα αποκλειστικααααα πηρα 38 κιλακια!απο τα οποια μου εχουν κατσικωθει τα 5 κιλα!τον νοεμβριο σταματησα τον θηλασμο και αρχισα διαιτα και απο τοτε αυτα τα πεντε κιλααααααα!

η γυναικολογος μου παντως μου ειχε πει να βαλω ζωνη αλλα δεν την ηθελα!


gk4cp3.png

7QUvp2.png

237480sbpovrx874.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...