Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Χαλαρη Κουβεντουλα!


Recommended Posts

Επειδη το διαλυσαμε το ποστ της εγκυμοσυνης ειπα να ανοιξω ενα καινουριο thread να λεμε οτι μας ερχεται στο κεφαλι...απο geek stuff μεχρι για το μπουστο της Μενεγακης (για το οποιο ειμαι ασχετη κ δενε χω καταλαβει ακομα τι λετε αχαχαχαχαχαχαχα)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 2,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια!

Ξέρω πρωινη πρωινη. Έπεσα για ύπνο απο τις οχτώ και τώρα θα κάνω το φάντασμα. Τελευταία με έχουν πιάσει οι υπνηλιες που είχα στην αρχη. Αύριο είναι shopping day, θα φύγω με το μωρακι, εκείνος στην δουλεια κι εγω Oxford str (ποιος είπε ότι η ζωη είναι δίκαιη), εχω κλείσει μακιγιάζ στο Debbenahms απο την προηγούμενη φορά (αξιζουμε λίγο pampering no?), μακάρι να μπορούσα να συναντήσω κάποια απο εσάς, να κάναμε την βόλτα μας στο όμορφο Λονδίνο :-P Πείτε ο κόσμος δουλεύει κυρά μου δεν έχει την όρεξη σου!!!

Marija, ναι αυτός είναι (amstrad) τι μου θύμησες? ούτε 14 δεν ήμουν... Στο τέλος τον εκανα και βίδες - παλιά συνήθεια αυτή!

Δέσποινα, Χρυσσα, Ευγενία, Ελένη, νεραιδομαμα ελπίζω να είστε καλα και επίσης το αλλο το Πειραιωτακι η Κατερίνα, εξαφανιστηκες μπες να τα πούμε. :tongue:


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Το μπουστο της μενεγακη είναι σταθερή αξία, η αποκάλυψη του είναι πάντα αντιστρόφως ανάλογη της ηλικίας της. Όσο μεγαλώνει δηλαδη, το βγάζει πιο πολυ. Αν και τώρα που είχα παει στα μέρη μας όλο κάτι σεμνά φοραγε, παει λέω στην αδερφη μου, χάλασε ο κόσμος!

http://www.youtube.com/watch?v=gpvmIydEpns&feature=youtube_gdata_player


RLcRp1.png
Link to comment
Share on other sites

Το μπουστο της μενεγακη είναι σταθερή αξία, η αποκάλυψη του είναι πάντα αντιστρόφως ανάλογη της ηλικίας της. Όσο μεγαλώνει δηλαδη, το βγάζει πιο πολυ. Αν και τώρα που είχα παει στα μέρη μας όλο κάτι σεμνά φοραγε, παει λέω στην αδερφη μου, χάλασε ο κόσμος!

http://www.youtube.com/watch?v=gpvmIydEpns&feature=youtube_gdata_player

seriously?????? τραγικη η γυναικα!!!!! δεν μπορεσα να τα δω ολοκληρα τα βιντεο με νευριαζει :rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πώς φαίνεται ότι λείπεις καιρό από Ελλάδα fairy :tongue:

Ειρήνη είμαι σε maternity leave οπότε αν το οργανώσουμε μπορώ να κατέβω Λονδίνο για καφέ, κατά προτίμηση κάποια Τρίτη, Τετάρτη ή Πέμπτη που ο μεγάλος είναι σταθμό και έχω μόνο το μωρό. Το τρένο μας σταματάει στο Paddington αλλά αν δεν εξυπηρετεί παίρνω και το tube. Καλά ψώνια και καλό pampering!


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Πώς φαίνεται ότι λείπεις καιρό από Ελλάδα fairy :tongue:

ειμαι σιγουρη χεχε!!! αν κ ποτε δεν ειδα τετοια shows....ξερω πολλους παντως που βαζουν νοβα, εγω παλι δεν βρηκα λογο....αγωνες βλεπω κυριως κ αυτους τους παιζει κ το BBC αχαχαχαχαχαχαχ

εχω γινει αρκετα Αγγλιδα ομολογω.....κυριως στο health and safety χαχαχαχαχα....12 χρονια ειναι αυτα :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ τα έβλεπα, αλλά έβλεπα εκπομπές τύπου "Όλα", "Ράδιο Αρβύλα" και Λαζόπουλο τα οποία την έδειχναν συνέχεια. Πες μου ότι ξέρεις για τι μιλάω και δεν χρειάζεται να εξηγώ τι εκπομπές είναι; :tongue:


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ τα έβλεπα, αλλά έβλεπα εκπομπές τύπου "Όλα", "Ράδιο Αρβύλα" και Λαζόπουλο τα οποία την έδειχναν συνέχεια. Πες μου ότι ξέρεις για τι λέω και δεν χρειάζεται να εξηγώ τι εκπομπές είναι; :tongue:

αχαχαχαχαχαχαχα ε αμα δεν ηξερα κ αυτα θα ημουν για σκοτωμα :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σχετικά με το ταξίδι, θα κάνουμε κουβέντα το ΣΚ με τον σύζυγο μάλλον για να δούμε μήπως τελικά το καλύτερο θα ήταν να μας πάει εκείνος Heathrow και απλά να αντέξω το tantrum του Κωνσταντίνου όταν καταλάβει ότι ο μπαμπάς δεν θα έρθει μαζί μας. :-(

Τι εννοείς για το health and safety?


Η Ιθάκη σ'έδωσε τ' ωραίο ταξείδι. Χωρίς αυτήν δεν θα βγαινες στον δρόμο. Άλλα δεν έχει να σε δώσει πια. Κι αν πτωχική την βρεις, η Ιθάκη δε σε γέλασε. - Κ. Καβάφης

an1cE-60g410010MjA3ZHwwMDAwNTU0ZGF8T3VyIHByZWNpb3VzIGxpdHRsZSBib3kgaXM.gifan1cMc80g410010MDAwOGQ0fDEzNDU2cGF8T3VyIGdvcmdlb3VzIG5ldyBiYWJ5IGJveSBpcw.gif

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το ταξίδι, θα κάνουμε κουβέντα το ΣΚ με τον σύζυγο μάλλον για να δούμε μήπως τελικά το καλύτερο θα ήταν να μας πάει εκείνος Heathrow και απλά να αντέξω το tantrum του Κωνσταντίνου όταν καταλάβει ότι ο μπαμπάς δεν θα έρθει μαζί μας. :-(

Τι εννοείς για το health and safety?

αχ αυτα τα tantrum!!! κ εμεις περναμε μια φαση τωρα μην τυχον κ χασουμε την μαμα....με πιασανε τα κλαμματα σημερα στον παιδικο το συζηταγα με μια δασκαλα του γιατι αυτο το αχγος το ξαφνικο που εχει για το που ειμαι με κανει να νιωθω τυψεις, οτι κατι του εχω κανει. εχθες ξυπνησε στις 12.30 κ μετα στις 4.30 κ με εψαχνε παλι :( η δασκαλα βεβαια ειπε ειναι φυσιολογικο κ ειναι αλλα 2 παιδακια ετσι στην ηλικια του...τελοσπαντων ελπιζω να ξαναγινει οπως ηταν οχι για μενα, αλλα μου αρεσε η αυτονομια του, τωρα θελει αγκαλια συνεχεια :|:neutral: καλο κουραγιο οτι κ αν αποφασισετε!!!!

εχω ενα θεμα με το health and safety των μωρων....πχ ειδα φωτογραφια το μωρο στο σλινγκ κ πανω σε σκαφος ΧΩΡΙΣ σωσιβιο ουτε η μαμα ουτε το μωρο!!! φρικαρω με κατι τετοια :evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

κ για την ακριβεια ειδα αυτο (χαχα απιστευτο το οτι αναφερομαι σε celebrity)

http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2012/IOULIOS/18-07/resized/SAK_H_300_182.jpg

κ επισης ειδα αναρριχηση με το μωρο στο σλινγκ!!!! πιο πολυ ορειβασια μου εκανε βεβαια!!!!!! αναρριχηση κανω κ εγω αλλα απλα περπαταω σε καπως δυσβατα μερη...οχι να πρεπει να σκυψω με το μωρο να πιαστω απο πετρες κλπ...ειμαι υπερβολικη????

Link to comment
Share on other sites

btw....sto twitter einai k ta girl geek dinners...οποτε μπορεις ευκολα να παρακολουθειτε τα νεα ;)

πωπω δεν την παλευω στημερα στο γραφειο....ετοιμαζω τα χαρτια μου για το appraisal τον σεπτμεβρη κ με πιανει νυστα :-/

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


×
×
  • Δημιουργία νέου...