Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Κλείνει σπίτια το net;


roary

Recommended Posts

Έχω ξαναγράψει για τη σχέση μου με τον σύζυγο.. Για την ιστορία είναι εδώ: http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=106432. Ακόμα το παλεύουμε με κάποιες μέρες ηρεμίας και μετά ξανά η φουρτούνα. Παρόλα αυτά όμως είμαστε ακόμα μαζί.

Το τελευταίο διάστημα έχει προστεθεί κι άλλο ένα πρόβλημα.. σαν να μην έφταναν όλα τ' άλλα.. Πριν κάποιους μήνες βάλαμε internet στο σπίτι. Εγώ "σερφάρω" από 18 χρονών στο γραφείο (όσο με παίρνει εννοείτε) ενώ ο σύζυγος γνώρισε τον μαγικό αυτόν κόσμο για πρώτη φορά τώρα. Μην σκαμπάζοντας από υπολογιστές του έδειξα 5 πράγματα και του έφτιαξα email και facebook που είχε απωθημένο! Φυσικά τους κωδικούς τους έβαλα εγώ όμως δεν έμπαινα. Μην τα πολυλογώ, τις πρώτες μέρες κιόλας βρήκα στο ιστορικό σάιτ πορνό.. Με χάλασε λίγο αλλά λέω "λογικό είναι να χαζέψει, από περιέργεια και μόνο πρώτη φορά στο ιντερνετ..". Κάποια στιγμή που μου το 'παιζε "πουριτανός" του πετάω κι εγώ το όνομα του σάιτ που έμπαινε και μένει κάγκελο! Μέγα λάθος - δεν ήξερε τι είναι το ιστορικό.. έκτοτε μάλλον τα σβήνει..

Πάμε στο φέις τώρα. Αφού βρήκε και έκανε φίλους όλους του παλιούς συμμαθητές και φίλους απ' το χωριό κλπ τώρα τελευταία ανακάλυψα κοριτσόπουλα που προστίθενται στη λίστα του.. Καυτά σορτς, μπραζίλ μπικίνι κλπ. Πού τις ξέρεις του λέω; Μου στείλανε αίτημα μου λέει. Τέλοσπάντων.. Μου σκάει στις ενημερώσεις μου τις προάλλες ένα like που έκανε σε μια κοπελιά τόπλες στην παραλία. Αυτό φυσικά θα το είδανε και οι συναδέλφοι μου και τα ξαδέλφια μου που έχει φίλους: ρόμπα:oops: Μπαίνω χωρίς να του πω τίποτα και βλέπω ότι τα κοριτσόπουλα είχαν απαντήσει σε δικό του αίτημα και όχι το αντίστροφο που μου είχε πει.. Ψάχνω λίγο τον browzer του και βρίσκω άλλα τόσα ξεβράκωτα που δεν του είχαν απαντήσει ακόμα! Τρελλάθηκα!

Κι εδώ βάζω μπρος το μεγάλο σχέδιο: ψάρεμα. Φτιάχνω ένα ψεύτικο προφίλ ότι είμαι φοιτήτρια και μένω σε διπλανή περιοχή, με φωτό από παραλία που βρήκα στο νετ. Πουθενά βέβαια δεν φαίνεται καθαρά πρόσωπο μη βρούμε και κανένα μπελά.. Κεντρική φωτό βάζω τον υποτιθέμενο ποπό μου με μπραζίλ και του στέλνω αίτημα και κάτι στοιχάκια. Και να που τσίμπησε! Το ίδιο βράδυ άλλαξε τους κωδικούς του! Εγώ έκανα την ανήξερη γιατί δεν ήθελα να καταλάβει ότι πήγα να μπω. Από εκείνη τη μέρα κάθεται στο λάπτοπ στο σαλόνι και συνεχώς κοιτάει πίσω του μην τύχει και περνάω! Τα μηνύματα που μου στέλνει είναι του τύπου: Γεια σου κούκλα!πήγες για κανένα μπανάκι.. Βάλε και το όμορφο προσωπάκι σου... και κάτι τέτοια.. Κι εγώ βέβαια του ζητάω "να τα πούμε λίγο" για να δω πως θα κινηθεί.. Είμαι έξαλλη! Πού να 'ξερε ότι τα στέλνει σ' εμένα! Αν τελικά το προχωρήσει θα τον κάνω ρόμπα... Προσπαθώ να συγκρατηθώ γιατί θέλω να δω μέχρι πού θα το πάει.. θα μείνει στο φλερτ, που οκ όλους μας κολακεύει ή θα θελήσει να την συναντήσει..

Ουφ! Τα 'πα γιατί θα 'σκαγα! Δεν έχω κανέναν να μιλήσω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το νετ δεν κλείνει σπίτια. Σπίτια κλείνουν οι συμπεριφορές μας.

Προσωπικά θα ψάρευα. Και αν ζητούσε συνάντηση, θα το κανόνιζα και θα πήγαινα, αλλά κρυφά (να μη με δει). Αν εμφανιζόταν, θα έφευγα και θα πήγαινα κατευθείαν σε δικηγόρο για τα του διαζυγίου.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα πιστευω οτι παντα συνεβαιναν διαφορα...

Αλλα το προβλημα ειναι οτι μας εχουν σιγουρες και σου λεει ας χαζεψω εγω πεντε κωλους, στην τελικη καλος οικογενειαρχης ειμαι δε μπορει κανεις να μου πει τιποτα.

Το οφθαλμολουτρο βεβαια δεν ειναι κακο. Το κακο ειναι να ψαχνει να συναντησει καποια που σημαινει οτι ψαχνεται για παραλληλο δεσμο. Εγω θα προτεινα να τον τσιγκλησεις κανοντας του αντιποινα. Βαλε καποιον να σου κανει λαικ (μην ειναι χαλια να ναι λιγο γκομενος), και ταρακουνησε τον να καταλαβει οτι αλλοι μπορει να γουσταρουν τη δικια του γυναικα. Αν αυτο δεν πετυχει..τοτε απο κει κ περα βλεπουμε!!


Eleni

bd5c7983f7.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια..

Το νετ δεν κλείνει σπίτια. Σπίτια κλείνουν οι συμπεριφορές μας.
Συμφωνώ.
Προσωπικα πιστευω οτι παντα συνεβαιναν διαφορα...

Αλλα το προβλημα ειναι οτι μας εχουν σιγουρες και σου λεει ας χαζεψω εγω πεντε κωλους, στην τελικη καλος οικογενειαρχης ειμαι δε μπορει κανεις να μου πει τιποτα.

Αυτό λέει κι αυτός! Σπίτι μου είμαι, δεν κάνω τίποτα κακό!

Το οφθαλμολουτρο βεβαια δεν ειναι κακο. Το κακο ειναι να ψαχνει να συναντησει καποια που σημαινει οτι ψαχνεται για παραλληλο δεσμο.

Αυτό θέλω να δω κι εγώ. Και το φλερτ που κάνει ας το πάρω και ως "τονωτικό". Μέχρι εκεί όμως.. Δεν ξέρω πόσο ήρεμη θα είμαι αν αρχίσει τα πρόστυχα:evil: Αλήθεια το cybersex δεν είναι απιστία;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια..

Συμφωνώ.

Αυτό λέει κι αυτός! Σπίτι μου είμαι, δεν κάνω τίποτα κακό!

Αυτό θέλω να δω κι εγώ. Και το φλερτ που κάνει ας το πάρω και ως "τονωτικό". Μέχρι εκεί όμως.. Δεν ξέρω πόσο ήρεμη θα είμαι αν αρχίσει τα πρόστυχα:evil:Αλήθεια το cybersex δεν είναι απιστία;

Δεν ξέρω αν θεωρείται απιστία, σίγουρα όμως δείχνει ότι κατι του λείπει από την ερωτική σας ζωή. Διαβάζοντας λίγο το αρχικό λινκ που έδωσες (για τα προβλήματα στο γάμο σας) διαπιστώνω γενικώς ότι η σχέση σας "μπάζει" από παντού.

Στη θέση σου, θα το προχωρούσα όπως είπες, να του κλείσεις ραντεβού και να κρυφτείς κάπου να δεις αν θα πάει. Κι αν πήγαινε, θα ζητούσα διαζύγιο. Αν είσαι διατεθειμένη να τα βροντήξεις όλα φυσικα. Αν δεν είσαι, μην το ψάχνεις και πολύ, άστο ως έχει και να ελπίζεις ότι δεν θα σε απατήσει στ΄αλήθεια. Αν μείνει στο cyber sex δεν πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν θεωρείται απιστία, σίγουρα όμως δείχνει ότι κατι του λείπει από την ερωτική σας ζωή. Διαβάζοντας λίγο το αρχικό λινκ που έδωσες (για τα προβλήματα στο γάμο σας) διαπιστώνω γενικώς ότι η σχέση σας "μπάζει" από παντού.

Έτσι είναι:cry:, γι'αυτό το παρέθεσα ξανά.. Πάντως εμένα γενικά μου το παίζει πολύ πουριτανός (μη εκείνο είσαι μάνα, μη το άλλο δεν ντρέπεσαι κλπ..)

Αν μείνει στο cyber sex δεν πειράζει.

Αλήθεια δεν πειράζει; Αν αρχίσει να κάνει cyber sex με τη φοιτητριούλα που μένει 15' μακριά είναι δύσκολο λες να το κάνει και πραγματικότητα; Άσε, ας μην αφήνω τη φαντασία μου να οργιάζει.. Άσε να δούμε τι θα κάνει πρώτα. Εξάλλου εμένα κι αυτό θα με πείραζε αφού ότι "πικάντικο" του προτείνω εγώ το απορρίπτει γιατί λέει είμαι μάνα..:evil:

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια δεν πειράζει; Αν αρχίσει να κάνει cyber sex με τη φοιτητριούλα που μένει 15' μακριά είναι δύσκολο λες να το κάνει και πραγματικότητα; Άσε, ας μην αφήνω τη φαντασία μου να οργιάζει.. Άσε να δούμε τι θα κάνει πρώτα. Εξάλλου εμένα κι αυτό θα με πείραζε αφού ότι "πικάντικο" του προτείνω εγώ το απορρίπτει γιατί λέει είμαι μάνα..:evil:

Δεν ξέρω πώς ακριβώς το εννοεί η Newbie το "δεν πειράζει", πάντως από προσωπική πείρα έχω να πω ότι υπάρχουν 3 είδη αντρικών συμπεριφορών στο ίντερνετ:

Πρώτο είδος: ρίχνουμε άδεια να πιάσουμε γεμάτα και ό,τι κάτσει (συναντήσεις, σεξ, σχέση κ.λπ.)

Δεύτερο είδος: ρίχνουμε άδεια να πιάσουμε γεμάτα αλλά δεν προχωράμε σε σχέση (μέχρι τηλεφωνικό σεξ και όχι παρακάτω).

Τρίτο είδος: φλερτάρουμε ασύστολα αλλά δεν πάμε παρακάτω, δεν κλείνουμε ραντεβού, γενικώς φλερτάρουμε για πλάκα.

Αυτά για τους παντρεμένους. Οι ελεύθεροι έχουν άλλους κώδικες.

Τώρα αν ο δικός σου ανήκει στο τρίτο είδος, πραγματικά δεν πειράζει. Αν είναι στο πρώτο, σίγουρα πειράζει. Αν είναι στο δεύτερο, τότε πειράζει εφόσον σε ενοχλεί.

Με λίγα λόγια το αν πειράζει ή όχι είναι εντελώς υποκειμενικό. Βασικά, αν ο άντρας σου σε απορρίπτει, τότε πειράζει ακόμα κι αν δεν αναζητεί το πικάντικο αλλού.


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites

μερικοι αντρες θεωρουν οτι απο τι στιγμη που γιναμε μανες δεν ειμαστε πλεον γυναικες.κοβουν τα προστυχα αστειακια.δεν ζητουν τιποτα καινουριο στο κρεββατι,γινονται πουριτανοι αλλα μονο με την γυναικα τους.ισως αν του μιλουσες γι αυτο να βρισκατε μια ακρη.εισαι εδω,εξακολουθεις να εισαι ενεργητικη,σεξυ,θες να νιωσεις ποθητη κ τα λοιπα.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δεν ξέρω πώς ακριβώς το εννοεί η Newbie το "δεν πειράζει"

Εννοώ ότι σε σχέση με όσα διάβασα στο λινκ που έδωσε για να δούμε τι προβλήματα αντιμετωπίζει στο γάμο της, το να κάνει ο άντρας της cyber sex θεωρώ πως είναι το λιγότερο. Βέβαια αν δε μείνει εκεί και το πάει και παρακάτω, σαφώς και πειράζει.

Link to comment
Share on other sites

Εσείς θα ψαρεύατε; Κι αν τελικά ζητήσει συνάντηση:evil:;;;

Εγώ παλιά όταν ήμουν φοιτήτρια το είχα κάνει αυτό σε έναν που τα είχαμε....(όχι ο άντρας μου).....λοιπόν τον ψάρευα κανονικά και τσίμπαγε...μιλάγαμε με τις ώρες ε και στο τέλος του το απόκαλυψα και φρίκαρε ....μέχρι και ραντεβού του είχα κανονίσει και ήμουν απέναντι σε καφετέρια για να δω αν πήγε....

Επειδή όμως ήμουν πειραχτήρι είχα βρει και απο έναν φίλο κομπιουτερά ένα πρόγραμμα ...του έστειλα του πρωην ένα αρχειάκι που είχε έναν ιό μέσα και όταν το έτρεξε στο κομπιούτερ του μπορούσα εγώ στην οθόνη μου να δω το pc του....λοιπόν το πρόγραμμα αυτό είχε επιλογή να κλείσεις το κομπιούτερ του άλλου, να του ανοίγεις το πορτάκι του cd, να του αλλάζεις γραμματοσειρές και να τους κάνεις διάφορα τρελλά.....τον είχα στείλεις αδιάβαστοοοοοοοοοοο με έπαιρνε τηλ και μου έλεγε ¨το κομπιούτερ έκλεισε μόνο του"....ααααα μπορούσα να δω τι έλεγε και με τις γκόμενες στο τσατ που μίλαγε....

έριξα πολύ γέλιο και φυσικά μετά έφαγε σούτ και έκλαιγε μπουχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα

Link to comment
Share on other sites

Biggi το 'χεις φιλοσοφήσει βλέπω! Εμένα βασικά και τα 3 με πειράζουν αλλά το 3ο θα το κατάπινα αρκεί να μην καταντάει εμμονή. Matilnta το κακό είναι ότι ο δικός μου ήταν απ'την αρχή έτσι, δεν ξέρω αν του το 'βγαλα εγώ ή αν ήταν έτσι και με τις πρώην του:confused: Πάντως εγώ δεν ήμουν έτσι πριν, μαζί του πάντα σκέφτομαι μην πω ή κάνω κάτι πρόστυχο και με "παρεξηγήσει".. Τώρα θα μου πεις, γιατί έμεινα μαζί του εξ' αρχής; "Λάθος απ'την αρχή" όπως είναι και ο τίτλος του άλλου μου θέματος:cry: Του έχω μιλήσει και μου το κόβει.. Υπάρχουν απλά πράγματα που τα είχα δεδομένα για την ερωτική μου ζωή που δεν τα έχω κάνει ούτε μια φορά μαζί του! Όποτε πάω να ανοίξω κουβέντα μου λέει "δεν ντρέπεσαι, είσαι μάνα" Μήπως πρέπει να αρχίσω κι εγώ να ψάχνω λοιπόν;

...τώρα το θέμα πάει αλλού βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια έχω νέα. Οι κινήσεις μου ως δόλωμα είναι άκρως προκλητικές και μοιάζουν σαν αληθινές για να μην προδωθώ.. Χτες υποτίθεται ότι είχα γενέθλια και μου έγραψε

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ!

Τον ευχαρίστησα και σήμερα θέλοντας να πιέσω λίγο του έγραψα

hi!etimazomai gia diakopes se liges meres!an 8es steile min. na pioume kanena potaki ;) Ανέβασα και μια φωτό πρόσωπο που βρήκα στο νετ (έκανα προσαρμογή για να τη βλέπει μόνο αυτός χωρίς να το ξέρει βέβαια), έγραψα και στον τοίχο μου και κάτι άλλες χαζομάρες και μόλις τα είδε μου απαντάει:

"ποτε φευγεις.. γραψε μου το κινητο σου.. αν θελεις μου το γραφεις.."

Τι να κάνω τώρα βρε κορίτσια; Έχω νούμερο που δεν χρησιμοποιώ και δεν το ξέρει όμως δε μπορώ να του το δώσω! Αν με πάρει ποια θα του μιλήσει; Σκέφτομαι να του πω ότι φεύγω Κυριακή εκτός απροόπτου για να πιέσω λίγο την κατάσταση.. Όμως το τηλ; Τελικά αυτό δεν είναι δείγμα ότι όντως ψάχνεται; Και να φανταστείς ότι επειδή αυτή τη βδομάδα έχω άδεια μ' έχει ζαλίσει να πάω στον αδελφό μου στην επαρχία να κάνουνε μπάνια τα παιδιά λέει, ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες ούτε να το ακούσει δεν ήθελε λόγω εξόδων:evil: Το ξανασκέφτηκε λέει και το κάνει για τα παιδιά:evil:

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεσαι να το προχωρήσεις το θέμα, πες του ότι δεν μπορείς να του δώσεις κινητό αλλά να κανονίσετε με μύνημα...


The views expressed in this post are solely those of the author and do not necessarily represent the views of the citizens of the UK as a whole, nor can they be attributed to the UK government or any other government agency.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...