Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Κλείνει σπίτια το net;


roary

Recommended Posts

Λοιπόν κορίτσια έχω νέα. Οι κινήσεις μου ως δόλωμα είναι άκρως προκλητικές και μοιάζουν σαν αληθινές για να μην προδωθώ.. Χτες υποτίθεται ότι είχα γενέθλια και μου έγραψε

ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΑ ΕΚΑΤΟΣΤΗΣΕΙΣ ΚΟΥΚΛΑ!

Τον ευχαρίστησα και σήμερα θέλοντας να πιέσω λίγο του έγραψα

hi!etimazomai gia diakopes se liges meres!an 8es steile min. na pioume kanena potaki ;) Ανέβασα και μια φωτό πρόσωπο που βρήκα στο νετ (έκανα προσαρμογή για να τη βλέπει μόνο αυτός χωρίς να το ξέρει βέβαια), έγραψα και στον τοίχο μου και κάτι άλλες χαζομάρες και μόλις τα είδε μου απαντάει:

"ποτε φευγεις.. γραψε μου το κινητο σου.. αν θελεις μου το γραφεις.."

Τι να κάνω τώρα βρε κορίτσια; Έχω νούμερο που δεν χρησιμοποιώ και δεν το ξέρει όμως δε μπορώ να του το δώσω! Αν με πάρει ποια θα του μιλήσει; Σκέφτομαι να του πω ότι φεύγω Κυριακή εκτός απροόπτου για να πιέσω λίγο την κατάσταση.. Όμως το τηλ; Τελικά αυτό δεν είναι δείγμα ότι όντως ψάχνεται; Και να φανταστείς ότι επειδή αυτή τη βδομάδα έχω άδεια μ' έχει ζαλίσει να πάω στον αδελφό μου στην επαρχία να κάνουνε μπάνια τα παιδιά λέει, ενώ μέχρι πριν λίγες μέρες ούτε να το ακούσει δεν ήθελε λόγω εξόδων:evil: Το ξανασκέφτηκε λέει και το κάνει για τα παιδιά:evil:

φιλεναδα,δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.εισαι προετοιμασμενη τι θα κανεις αν ερθει στο ραντεβου?(που μεταξυ μας τον βλεπω να ερχεται).τεσπα,μη του στειλεις νουμερο,κλεισε του κατευθειαν ραντεβου απο το νετ.μη του αφησεις περιθωρια.πες του το μερος κ την ωρα να δεις.φροντισε να πας καπου τα παιδια,σε μια φιλη,πες του οτι πατε σε παιδοτοπο κ συ πηγαινε στο ραντεβου.


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φιλεναδα,δεν τα βλεπω καλα τα πραγματα.εισαι προετοιμασμενη τι θα κανεις αν ερθει στο ραντεβου?(που μεταξυ μας τον βλεπω να ερχεται).τεσπα,μη του στειλεις νουμερο,κλεισε του κατευθειαν ραντεβου απο το νετ.μη του αφησεις περιθωρια.πες του το μερος κ την ωρα να δεις.φροντισε να πας καπου τα παιδια,σε μια φιλη,πες του οτι πατε σε παιδοτοπο κ συ πηγαινε στο ραντεβου.

Προετοιμασμένη δεν είμαι αλλά τι να κάνω τώρα.. πρέπει να το φτάσω μέχρι τέλος:cry: Του έγραψα ότι φεύγω Δευτέρα και καλά για τους γονείς μου (καθότι φοιτήτρια). Εμείς ωστόσο περιμένουμε κόσμο το Σάββατο οπότε αν είναι να βγει τελικά θα το κάνει ως την Παρασκευή, άντε και Κυριακή βράδυ. Το είδε βέβαια το μην. απόψε αλλά δεν απάντησε. Είμαι σε αναμμένα κάρβουνα κορίτσια. Πάντως για να ζητήσει τηλ. σημαίνει ότι το σκέφτεται, σωστά;Τι θα κάνω αν τελικά πάει; Το πάω κατευθείαν για διαζύγιο ή τον κάνω ρόμπα και συνεχίζω:cry: Ειλικρινά δεν ξέρω!

Μια φορά βγήκα μόνη μου με συναδέλφους σε τραπέζι που έκανε η εταιρία και μου το 'βγαλε απ' τη μύτη! 18 φορές με πήρε τηλ. (τις 3 πρώτες του απάντησα μετά το έβαλα στο αθόρυβο) και μου έστησε καβγά τρικούβερτο γιατί γύρισα στις 2 παρά και όχι στις 12 που μου είχε πει (ενώ το εστιατόριο ήταν 30' απόσταση και το ραντεβού στις 10!). Αυτά θυμάμαι και τρελλαίνομαι κορίτσια:evil:

Link to comment
Share on other sites

To θεμα ειναι μεχρι που εισαι προετοιμασμενη να φτασεις....δυστυχως ψαχνεται και ψαχνεται και ασχημα...τωρα θα σε κερατωνε οντως??το κανει για να τονωσει το ηθικο του??θα ερθει στο ραντεβου??μονο αυτος ξερει:rolleyes::rolleyes:!!!

Εγω θα το προχωρουσα θα του ελεγα δεν μπορω να σου δωσω κιν ακομα δεν γνωριστηκαμε το φοβαμαι λικγο το νετ και ετσι αν συναντηθουμε απο κοντα ναι...επισης θα ανοιγα μια συζητηση του θεματος??τι ψαχνεις εσυ απο μενα???Εγω δεν σου κρυβω πως μου αρεσει το περιστασιακο σεξ(πχ) και θα μου αρεσε η ιδεα να βρεθουμε να γνωριστουμε και οπου καταληξει....;);)

Θα ξεκαθαριζα τις προθεσεις μου και καλα απο το νετ ωστε να μην υποψιαστει τιποτα...γιατι οκ οπως και να το κανουμε ξαφνικα να μιλαει με μια αγνωστη να μην εχουν μιλησει για σεξ η μου αρεσεις σου αρεσω η να εχουν μιλησει εστω στο τηλ και ξαφνικα να λενε να βρεθουν ειναι λιγο ακυρο....Να βρεθουν γιατι??για να γνωριστουν και οτι προκυψει???πρεπει να ξεκαθαριστει εν ολιγης η το παιζεις σκυλα που σε νοιαζει το περιστασιακο σεξ κτλ και το παιζεις ετσι και ξεκινατε συζητηση τετοια η το παιζεις τρυφερη ...εγω θα εκανα το πρωτο...θα μαθεις και περισσοτερα ετσι πιστευω....

Γενικα ρωτας πραγματα γ αυτον πχ ρωτα τον εισαι παντρεμενος κτλ ρωτα πολλα πραγματα μην ξεχνας πως υποτιθεται εισαι μια αγνωστη πρεπει να κανεις πως δεν ξερεις τιποτα γι αυτον..Συγγνωμη αν εχεις ηδη ρωτησει και δεν το προσεξα απλα ειμαι λιγο κουρασμενη και δεν πουθυμαμαι τι διαβαζω:tongue:

Πρεπει να ξεκαθαρισεις πρωτα μεσα σου εγω πχ αν πηγαινα στο ραντεβου θα πηγαινα μπροστα του και θα του ελεγα εγω ειμαι το ραντεβου σου αλλα μετα απο αξιοπρεπεια και μονο θα πρεπει να φυγεις....δεν ξερω σιγουρα αν θα χωριζα τελειωτικα μεγαλες κουβεντες δεν λεω αλλα σιγουρα θα τον ταρακουνουσα ασχημα....


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δίκιο.. Στο προφίλ του αναφέρει ότι είναι παντρεμένος (εγώ του το είχα ανοίξει άλλωστε) όμως δεν το ανέφερε πουθενά μες στην κουβέντα. Κάπου του είχα πει "εγώ είμαι μόνη, εσύ;" και δεν μου απάντησε πάνω σ' αυτό, απλά το προσπέρασε. Καλό θα ήταν να κάνουμε μια κουβεντα online ίσως αν ήμουν σε κάποιο καφέ γιατί έτσι τώρα μήνυμα στο μήνυμα δεν είναι και το καλύτερο. Θα το επιχειρήσω ίσως σήμερα να δω.

Πάντως από αξιοπρέπεια θα 'πρεπε σίγουρα να έχω φύγει προ πολλού, υποτίθεται κάνω υπομονή για τα παιδιά. Όλα αυτά τα προβλήματα που έχω είναι αιτία διαζυγίου (βλ.πρώτο ποστ) απλά αυτό τώρα θα είναι η αφορμή. Γιατί έχω μιλήσει και στους γονείς μου για κάποια θέματα και λένε αφού δεν πίνει, δεν γυρνάει με άλλες και δεν σε χτυπάει κάνε υπομονή.. Να δω τώρα τι θα πούνε, αν πάει τελικά στο υποτιθέμενο ραντεβού:|

Link to comment
Share on other sites

νομιζα οτι εχεις κανει συζητησει μαζι του.αν οχι κανε.μπορει απλα να χαζολογαει που λεει κ ο λαος(οχι οτι το δεχομαστε).δες που ειναι διατεθιμενος να φτασει κ μετα κανονισε να βρεθειτε.το ξερει οτι δεν εισαι καλα μαζι του?δηλ κανετε προσπαθειες να σωθει η σχεση η οχι?


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

νομιζα οτι εχεις κανει συζητησει μαζι του.αν οχι κανε.μπορει απλα να χαζολογαει που λεει κ ο λαος(οχι οτι το δεχομαστε).

Έχω κάνει συζήτηση όμως γενικά, δε μπορώ να αποκαλύψω το σχέδιό μου ακόμα. Η απάντηση είναι ότι απλά βλέπει κι αυτό δεν είναι κακό, εξάλλου σπίτι του είναι!! Τον ρώτησα "δηλαδή δε μιλάς με καμία;" και ήταν κατηγορηματικός "όχι μόνο χαζεύω!":evil:

το ξερει οτι δεν εισαι καλα μαζι του?δηλ κανετε προσπαθειες να σωθει η σχεση η οχι?

Και βέβαια το ξέρει.. Έχουμε κάνει άπειρες κουβέντες και του έχω ζητήσει να χωρίσουμε και δεν φεύγει! Να φύγω εγώ λέει!! Μονά ζυγά δικά του τα θέλει.. Μετά από αυτό υποτίθεται ότι κάνουμε προσπάθεια να φτιάξουμε τα πράγματα μεταξύ μας. Τις τελευταίες μέρες βέβαια που βρήκε τη φοιτητριούλα είναι όλο γλύκες και δίνει μεγάλη προσοχή στα παιδιά! Στάχτη στα μάτια! Άσε που θέλει να με διώξει! Αφού δεν πήγα τελικά στον αδελφό μου θέλει τώρα να με στείλει σε μια ξαδέλφη στο εξοχικό της εδώ κοντά για να κάνουν μπάνια τα παιδιά λέει! Του είπα ότι θα το σκεφτώ και μπορεί να φύγω αύριο πρωί. Να φύγω από σήμερα να μη χάσω τη μέρα λέει! Δεν λέει όμως ότι η φοιτητριούλα του είπε ότι είναι διαθέσιμη μόνο απόψε και αύριο!!!

Σήμερα θα έχω εξελίξεις.. Θα φύγω το απόγευμα για ένα γιατρό υποτίθεται και θα πάω σε καφέ για να κάνω chat μαζί του. Ωστόσο θα του πω ότι αύριο πρωί θα φύγω για το εξοχικό. Να δω θα κανονίσει τελικά για αύριο βράδυ;;;:evil: Αν και είμαι σίγουρη..

Link to comment
Share on other sites

Να προσεχεις αν μην σε καταλαβει αν σε καταλαβει το χασες μετα θα σου λεει πως τα λεγε ολα αυτα επειδη καταλαβε πως ησουν εσυ....μην ρωτας πολλα πολλα για το αν ξενοκοιταει η ειναι πιστος κτλ...εστιασε στην ''γνωριμια'' σας και στο τι ζηταει ο καθενας....ξεκαθαρισε την θεση σου...

Ελπιζω να πανε ολα καλα θα περιμενουμε νεα και προσεχε τον τροπο εκφρασης και γραφης νμα χρησιμοποιεις λεξεις τις οποιες δεν πολυλες στην καθημερινοτητα σας


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

αστερι η jo89!!!.το βασικο ειναι να μη σε καταλαβει.αν του κλεισεις ραντεβου κρυψου κ αστον να περιμενει λιγο.τοτε τηλεφωνησε του εσυ κ ρωτα τον που ειναι τι κανει κ μετα αποκαλυψου.τουλαχιστον αν τον αφησεις να γινει με αποδειξεις.ελπιζω να εισαι ηρεμη ψυχολογικα.περιμενουμε με αγωνια!


kZq6p2.pngQSCvp2.png7kJip2.png
Link to comment
Share on other sites

καλε τα χω κανει αυτα ουυυυυυυυυυυ χαχαχχα :tongue::tongue:!!!

ακομα μια φορα στην εγκυμοσυνη εστελνα στον αντρα μου για να τον τσεκαρω:tongue::tongue:

Συμπασχω γιατι το χω περασει με σχεση μου βεβαια δεν ημουν παντρεμενη τοτε κ ουτε ειχα παιδι εδω ειναι πιο δυσκολα τα πραγματα....θα περιμενουμε νεα σου ευχομαι ολα ν πανε καλα!!


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια ευχαριστώ για την συμπαράσταση.

Πήγα στο καφε και με το που μπαίνω βλέπω το μην. με το κινητό του!! Αυτό που χρησιμοποιεί στη δουλειά και στο σπίτι το έχει κλειστό! Μπήκα στο τσατ, ήταν μέσα βέβαια και κλείσαμε αύριο βράδυ στις 9. Αποκλείεται να μ' έχει καταλάβει, χρησιμοποιώ 1η φορά greeklish και γράφω με τρόπο 20χρονης;) Άσε που την ώρα που τσατάραμε με έπαιρνε στο κινητό για να δει αν τελείωσα απ' τον γιατρό!Δεν το σήκωσα φυσικά..

Δείτε τμήμα της κουβέντας:

-εγώ: na xereis mono den 8elw berthemata...protimw eleftheres katastaseis..esy?

-αυτός: τι ενοεις μπερδεματα.εγω δεν εχω τετοια προβληματα

-egw ennow den psaxnw gia desmefsi...an katalaveneis ti ennow ;) gia pes..

-για δεσμευση δεν ψαχνω.περιμενε να γνωριστουμε πρωτα

παρακάτω μου σχολιάζει τις φωτό μου και λέει:

-εσυ θα μου πεις ποια ειναι η καλυτερη σου

-mallon to proigoumeno profil mou!!! (είναι αυτό με τον ποπό)

einai to dinato mou simeio!!!!!!!!simfwneis;

-δεν ξερω ποιο ειναι το δυνατο σημειο.θα το μαθω...

Ήρθα μετά εδώ κουβέντα ακόμα για αύριο.. Μόνο επιμένει να πάω στο εξοχικό.. Σκέφτομαι 2 σενάρια: ή να κάνω αυτό που είπε η jo ή να πάρω τον πατέρα του τηλ. και να του πω "μάντεψε πού είναι τώρα ο γιος σου". Εκεί έχει να γίνει χαμός.. Σε κάθε περίπτωση πάντως μάλλον τα παιδιά πρέπει να μην είναι εδώ.. και δεν έχω κανένα εκτός απ'τη μάνα μου:cry:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Δικη μου γνωμη θα ηταν αν μην χωσεις 3ους....πανε στο ραντεβου πες του εγω ειμαι το ραντεβου σου και σηκω φυγε....απλα και με αξιοπρεπεια;);)

Να εισαι προετοιμασμενη γιατι ειμαι σιγουρη πως θα στραβωσει μετα και θα σου λεει δεν ντραπηκες να κανεις κατι τετοιο κτλ...οι περισσοτεροι μετα προσπαθουν να σε γεμισουν τυψεις για να καλυφθουν οι ιδιοι....


Euuop3.pngXBLUp3.png

''Αν και ο θηλασμός μπορεί να μη φαίνεται η σωστή επιλογή για κάθε μητέρα, εντούτοις είναι πάντα η σωστή επιλογή για κάθε μωρό!"

Link to comment
Share on other sites

Δικη μου γνωμη θα ηταν αν μην χωσεις 3ους....πανε στο ραντεβου πες του εγω ειμαι το ραντεβου σου και σηκω φυγε....απλα και με αξιοπρεπεια;);)

Να εισαι προετοιμασμενη γιατι ειμαι σιγουρη πως θα στραβωσει μετα και θα σου λεει δεν ντραπηκες να κανεις κατι τετοιο κτλ...οι περισσοτεροι μετα προσπαθουν να σε γεμισουν τυψεις για να καλυφθουν οι ιδιοι....

Αυτό είναι σίγουρο:evil: Ήδη απόψε μου επανέφερε τα παλιά και μου έστησε καυγά.. Εγώ προσπαθώ να πλησιάσουμε ο ένας στον άλλον κι εκείνος θυμάται ιστορίες του 2003.Άστα,καμμένο χαρτί είμαστε..Σκέφτηκα να μην του πω ότι ήμουν εγώ πίσω από αυτό αλλά ότι με κάποιο τρόπο το έμαθα.. Κι αν επιμείνει πολύ θα ισχυριστώ ότι παραμιλούσε τη νύχτα, πράγμα που κάνει πολύ συχνά και το ξέρει:rolleyes:Έτσι θα φοβάται από δω και πέρα! Βέβαια ξέρω ότι όταν με δει μπροστά του θα νομίζει ότι τον παρακολούθησα και θα μου στήσει πάλι καυγά...έτσι για να βγει από 'πάνω όπως λες κι εσύ. Θα πει ότι δεν περιμένει καμία κλπ εξάλλου έχει σβήσει όλα τα μηνύματα. Αν πω ότι της έστειλα μην.της είπα ότι είμαι γυναίκα σου θα φανεί πιστευτό ή θα πέσω ακόμα πιο χαμηλά;

Όσο για τον πατέρα του που λέω τον έχω άχτι γιατί είναι αυταρχικός με αυστηρές αρχές και με θεωρεί απόμακρη κλπ Θέλω να του το πω για να δει ποιος δεν έχει αρχές...

Link to comment
Share on other sites

πότε είναι το ραντεβού? Του ξεκαθάρισες σαν άγνωστη ότι ζητάς σεξ και δέχτηκε το ραντεβού?

Μην προσποιείσαι όταν θα ανοίξεις τα χαρτιά σου. Του λες χύμα ότι ήσουν εσύ. Πρόσεξε μόνο πότε θα τα ανοίξεις. Η πας να τον εκθέσεις/αποκαλύψεις ή μην πας και κλείσε αυτιά και μάτια.

Ψάξε να βρείςτην αλήθεια, παίζει και απλά να κάνει την πλάκα του μέσω νετ.


-7.5 κιλά :D

Link to comment
Share on other sites

κατα αρχην να σου ζητησω συγνωμη που εισβαλω ετσι στο θεμα σου αλλα οπως χαζολογουσα σε διαβασα και εχω ανατριχιασει οχι βεβαια οτι δεν τα εχω ξανακουσει αλλα αυτο συμβαινει τωρα και ειναι σαν να το ζω!!!λοιπον δεν εχω διαβασει τι αλλα προβληματα εχεις με τον αντρα σου..αλλα..εαν εχεις αποφασησει και θελεις να χωρησεις και οπως λες ο πεθερος σου ειναι αυταρχικος σε θεωρει απομακρη και γενικα σου ριχνει ευθυνες οτι εσυ δεν εισαι καλη οικογενειαρχης τοτε ναι συμφωνω να τον παρεις μαζι λοιπον ακου πως το σκεφτομαι εγω θα πας τα παιδια να τα αφησεις στην μαμα σου μετα θα παρεις τον πεθερο και θα του ζητησεις να πατε καπου χωρις να του πεις το που θα αφησεις τον αντρα σου να παει στο ραντεβου και μπροστα στον πεθερο σου θα τον παρεις τηλεφωνο να δεις και καλα που ειναι να ακουει ομως και ο πεθερος που θα πει οτι ειναι μετα θα στειλεις μηνυμα στο κινητο που σου εγραψε στο fb οχι απο αριθμο που ξερει ομως και θα γραψεις ''εσεις οι παντρεμενοι γιατι ξεφτυλιζεστε τοσο ευκολα''και συγχρονως θα παρουσιαστεις μπροστα του μαζι με τον πεθερο οποτε και δεν μπορει να σου πει οτι τον παρακολουθησες γιατι αλλιως γιατι να του στειλεις μηνυμα στο κινητο της δουλειας αφου μιλησατε πριν λιγο και θα τον κανεις ρεζιλι μπροστα στον πατερα του και μετα δεν θα εχει λογο κανεις να σου πει τιποτα!!!!!αλλα μετα πρεπει να χωρησεις νομιζω αλλη επολογη δεν εχεις...


qWD1p2.png

xdgMp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έκανα κάποια απο τα παρακάτω

1. Αν η καφετέρια είναι της γειτονιάς ή κάπου κοντά θα προσποιόμουν ότι ήμουν στην περιοχή για ψώνια και ότι τον είδα στην καφετέρια τυχαία....και θα πήγαινα να κάτσω και εγώ μαζί του :D "Τι κάνεις εδώ, τυχαία πέρναγα και σε είδα, ευκαιρία να πιούμε καφέ" έτσι θα του έλεγα με ένα χαμόγελο και άστον να χεστεί πάνω του μήπως εμφανιστεί η άλλη αχαχχαχχαχα

2. Θα τον άφηνα να περιμένει και να νομίζει ότι τον έστησε η γκόμενα οπότε να νιώσει ρεζίλι

3. Θα εμφανιζόμουν στο τραπέζι του θα τον έψελνα και θα έφευγα

4. Θα έγραφα ένα σημείωμα και θα το έδινα στον σερβιτόρο να του το δώσει "Την πάτησες, έπεσες στην παγίδα" ή κάτι τέτοιο

Ανάλογα με το πόσο θέλεις να το τραβήξεις το σχοινί πρέπει να αποφασίσεις τι θα κάνεις. Μην ανακατεύεις πεθερούς, γιατί στο τέλος το μέρος του θα πάρουν όλοι, γιός τους είναι μην τον ξεχνάς......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...